רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oshri26

Re: רוני לוי

שליחה על ידי oshri26 »

ניהול משחק טוב של רוני לוי
מלבד הצבת אבו עביד בעמדת המגן הימני, ידע לתקן עצמו.
הכנסת איתן טיבי במקום חלוץ-מהלך מצוין ואחראי.

ברק בכר נגדנו עשה חילופים התקפיים בדקות ההכרעה שעלו לו בהפסד, לא תמיד זה נכון לשחק התקפי בדקות הסיום שלצד השני אין מה להפסיד.

.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yosisa כתב:
18 אוקטובר 2021, 07:32
הקהל כבר אומר את שלו, שה לא יחזיק יותר מדי זמן.
אם נהיה רלוונטיים לאליפות בתום הסיבוב, אלונה תאריך לו חוזה (וטוב שכך), והקהל ירגע, לפחות כלפי חוץ
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אסי, דגים כתב:
18 אוקטובר 2021, 08:10
אם נהיה רלוונטיים לאליפות בתום הסיבוב, אלונה תאריך לו חוזה (וטוב שכך), והקהל ירגע, לפחות כלפי חוץ
רלוונטיות לאליפות והארכת חוזה רק בתחילת הפלייאוף.
היו הרבה קבוצות שהתחילו מצוין וירד להם הבלון.
אם אלונה תאריך לו את החוזה אחריי סיבוב טוב זה יהיה מצחיק.
אם אחריי שני סיבובים נהיה במאבק האליפות וואלה יגיע לו חוזה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
18 אוקטובר 2021, 07:45
אוהדים כמוך ומי ששרק בוז אתמול צריך להעיף קיבינימאט מהמגרש אפילו אם אפשר לכלוא אתכם באיזה חור בקוריאה
לא מספיק שלא ממלאים את המגרש שהם מקום 1 גם שורקים בוז.
לא טוב לכם שארו בבית ותשאירו את האנרגיות המלוכלכות שלכם מול הטלויזיה וגם מחוץ לפורום ה"דמוקרטי" הזה.
שמע זה לא שחור או לבן, ממני למשל אתה שומע יחסית הרבה ביקורת אבל לא תשמע שריקות בוז לקבוצה או למאמן לעולם

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני לא בעד אבו עביד מגן, לא חושב שהוא עשה פעולה אחת עם איזשהי אוריינטציה התקפית במשחק.
אבל השיקול המקצועי של רוני לוי ברור.
הוא פתח בהרכב הכי התקפי שיש לו פרט לעמדה הזאת,
רוקאביצה, אנסה ואספרייה,
בקישור רק באריירו הגנתי פרופר, פטרוצי לא מספיק דפנסיבי וספורי בכלל לא.
מגן שמאלי תוקף מאוד ובצד הימני הוא בחר לשים את המגן היותר דפנסיבי שלו, סה"כ החלטה מושכלת שלו.
נכונה או לא, מוצלחת או לא אפשר למלא פה עוד 10 עמודים של ויכוחים... אבל בהחלט מקצועית.

כתבתי כבר בנושא אחר שהבעיה של רוני לוי זה בסגנון משחק יותר מהכל.
המרחקים בין כל השחקנים גדולים מאוד ונראה שהוא מעדיף כדורגל של כדורים ארוכים יותר מבניית משחק במסירות קצרות דרך האמצע.
בחלקים מהמשחק זה היה נראה כמו קבוצה שמחולקת לשניים הגנה התקפה - מערך של 5-5.

לגבי המעבר לשלושה בלמים זה לא שזה לא נכון חד משמעית או שזה בהכרח אומר בונקר,
אבל זה מאוד תלוי במיקום של המגנים שבמקרה שלנו שיחקו מאוד נמוך ורק אחרי כמה דקות עלו ללחוץ גבוה באזור האמצע ואז זה נראה יותר טוב.
באופן כללי אני לא בעד לנסות מערך חדש בשיא המשחק לקראת הסוף שאתה ביתרון שברירי...

שורה תחתונה 3 נק', עדיין מובילים את הליגה, להשתפר תוך כדי נצחונות זה תמיד יותר טוב.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אפשר לגנוב דעת על מקום ראשון וניצחונות עד מחר.
הכדורגל הזה לא יעבור לקהל בגרון. חבל לכולם על הזמן.

ההתעסקות באבו עביד מגן ימני כן או לא היא מיותרת בזמן שהקבוצה מעבירה משחקים שלמים מבלי לייצר התקפה אחת ראויה. זה לא שחקן זה או אחר, זה מאמן.

רוני לוי קרוב לסיים את השלב הראשון של גיבוש סגל והרכב והעמדת קו הגנה יציב. הוא יצטרך למצוא את הדרך להתחיל להוסיף על זה אלמנטים התקפיים של כדורגל יוזם או שזמנו קצוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קשה לי מאוד עם הגישה שלו.
אחרי המשחק במסיבת עיתונאים אמר שבחר באבו עביד כי לפתח תקווה יש שלושה שחקני התקפה מסוכנים ורצה מגן עם אוריינטציה הגנתית. גם אמר שעבר לשלושה בלמים כדי לנסות לנטרל יותר את מכבי פתח תקווה.
הגישה הזאת אולי עובדת כשמנצחים (וגם לא תמיד, אתמול כשירדנו אחורה הקהל שרק בוז כי ראה שאנחנו מזמינים את פתח תקווה שעד אז לא הייתה במשחק לתקוף), וצריך להגיד שהיה לנו הרבה מזל עם הסיומת הרעה של עוואד אתמול, אבל לא יודע עד כמה היא מתאימה למועדון גדול שכן שואף לרוץ למעלה, ששואף להיות דומיננטי, ששואף לייצר הרתעה.
לשחק כל הזמן על הקו הדק הוא מאוד מסוכן, וכמו שראינו מול חדרה וסכנין, זה גם יכול לעלות לנו באיבוד נקודות, ואם אתמול פתח תקווה כובשת, התגובה מהקהל הייתה קשה, כי גם שיחקנו בצורה שלא מתאימה לקבוצה ששואפת להגיע הכי רחוק וגם לא היינו מנצחים.
לאורך זמן הגישה הזאת יכולה להיות מאוד בעייתית, בטח כשיהיו משחקים שנשלם על גישה כמו אתמול ונאבק בהם בגלל זה נקודות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוקטובר 2021, 09:44
קשה לי מאוד עם הגישה שלו.
היה לך קשה כבר כשהגיע וזה לא השתנה.
אחרי המשחק במסיבת עיתונאים אמר שבחר באבו עביד כי לפתח תקווה יש שלושה שחקני התקפה מסוכנים ורצה מגן עם אוריינטציה הגנתית. גם אמר שעבר לשלושה בלמים כדי לנסות לנטרל יותר את מכבי פתח תקווה.
הגישה הזאת אולי עובדת כשמנצחים (וגם לא תמיד, אתמול כשירדנו אחורה הקהל שרק בוז כי ראה שאנחנו מזמינים את פתח תקווה שעד אז לא הייתה במשחק לתקוף), וצריך להגיד שהיה לנו הרבה מזל עם הסיומת הרעה של עוואד אתמול, אבל לא יודע עד כמה היא מתאימה למועדון גדול שכן שואף לרוץ למעלה, ששואף להיות דומיננטי, ששואף לייצר הרתעה.
היה לנו הרבה חוסר מזל עם הסיומת של אנסה. עוואד הגיע למצב אחד בכל המשחק, ורק עליו אתה מתמקד. שיתקו אותו בשאר הזמן.

אני חושב שהגישה הבעייתית היא שלך (זו דעתי).
המציאות קצת שונה ממה שאתה טוען. פילטר שחור בעיניים לא מועיל.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

איזה עליבות בחיי.

מקום ראשון, בלי הפסד (עם הסגל השלישי בטיבו בארץ), משחקים לא רע ואנשים רק מחפשים את החרא.

הייתי מאחל לכם שכל החיים תקבלו עונות של אלישע אבל אז אני יורה לעצמי ברגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shacharb כתב:
18 אוקטובר 2021, 09:54
היה לך קשה כבר כשהגיע וזה לא השתנה.

היה לנו הרבה חוסר מזל עם הסיומת של אנסה. עוואד הגיע למצב אחד בכל המשחק, ורק עליו אתה מתמקד. שיתקו אותו בשאר הזמן.

אני חושב שהגישה הבעייתית היא שלך (זו דעתי).
המציאות קצת שונה ממה שאתה טוען. פילטר שחור בעיניים לא מועיל.
מוזמן לקרוא את ההודעות שלי אחרי המשחקים מול מכבי תל אביב ומכבי חיפה. הייתי מהבודדים שהגנו עליו.
אני מגיב על מה שאני רואה. כשמאמן של הפועל באר שבע עולה עם בלם כמגן ימני בגלל שהוא פוחד ממכבי פתח תקווה במשחק בית בטרנר, זאת בעיה בגישה וזה תקע לנו את כל המשחק באגף ימין. כשמאמן עובר לשלושה בלמים ומזמין את פתח תקווה לתקוף ומשדר לשחקנים שלו פחד, אז ככה זה מרגיש ואז אתה מגיע לאותה ערבוביה ברחבה בסיום שבנס לא ספגת ממנה.
היינו שווים שער שני, היינו מסוכנים יותר ממכבי פתח תקווה, אבל זה הגיוני כי מכבי פתח תקווה הייתה חלשה מאוד ויש לה מאמן מקובע שבדקה ה-90 עדין נתן הוראה ל-5 שחקני הגנה שלו ליישר קו עם השוער שלו ולהניע כדור הכי רחוק מהשער שלנו כאילו אנחנו בתחילת המשחק ולא מדובר בדקה 90 כשהוא בפיגור, פלוס כמובן שמדובר במשחק בית בטרנר ואנחנו עדין הקבוצה האיכותית יותר מקצועית.
כשאתה מסתכל רק על התוצאה ולא על הדרך, אתה מציב את עצמך בעמדה בעייתית, כי כל פעם שלא תנצח הביקורת תהיה גדולה, כמו מול סכנין וחדרה...

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:09
מוזמן לקרוא את ההודעות שלי אחרי המשחקים מול מכבי תל אביב ומכבי חיפה. הייתי מהבודדים שהגנו עליו.
אני מגיב על מה שאני רואה. כשמאמן של הפועל באר שבע עולה עם בלם כמגן ימני בגלל שהוא פוחד ממכבי פתח תקווה במשחק בית בטרנר, זאת בעיה בגישה וזה תקע לנו את כל המשחק באגף ימין. כשמאמן עובר לשלושה בלמים ומזמין את פתח תקווה לתקוף ומשדר לשחקנים שלו פחד, אז ככה זה מרגיש ואז אתה מגיע לאותה ערבוביה ברחבה בסיום שבנס לא ספגת ממנה.
היינו שווים שער שני, היינו מסוכנים יותר ממכבי פתח תקווה, אבל זה הגיוני כי מכבי פתח תקווה הייתה חלשה מאוד ויש לה מאמן מקובע שבדקה ה-90 עדין נתן הוראה ל-5 שחקני הגנה שלו ליישר קו עם השוער שלו ולהניע כדור הכי רחוק מהשער שלנו כאילו אנחנו בתחילת המשחק ולא מדובר בדקה 90 כשהוא בפיגור, פלוס כמובן שמדובר במשחק בית בטרנר ואנחנו עדין הקבוצה האיכותית יותר מקצועית.
כשאתה מסתכל רק על התוצאה ולא על הדרך, אתה מציב את עצמך בעמדה בעייתית, כי כל פעם שלא תנצח הביקורת תהיה גדולה, כמו מול סכנין וחדרה...
כשהוא עבר לשלושה בלמים סגרת אותם לגמרי ופספסת שני מצבים של גול 100%.
ולא ראיתי שפחדנו לתקוף, להיפך, מכיוון שדדיה ידע שיש לו גיבוי מאחורה אז הוא דחף קדימה ושם את אנסה מול שוער לגול 1000%.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shacharb כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:12
ולא ראיתי שפחדנו לתקוף, להיפך, מכיוון שדדיה ידע שיש לו גיבוי מאחורה אז הוא דחף קדימה ושם את אנסה מול שוער לגול 1000%.
ואם במקום ללכת אחורה ולהזמין אותם לתקוף אתה היית דומיננטי, שולט בכדור, במשחק, מה לדעתך היה קורה?
אתה במשחק בית, הקבוצה הטובה יותר, הדומיננטית יותר, זה לא ששיחקת אתמול בסמי והובלת ומולך היית קבוצה איכותית יותר או ברמה שלך.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:15
ואם במקום ללכת אחורה ולהזמין אותם לתקוף אתה היית דומיננטי, שולט בכדור, במשחק, מה לדעתך היה קורה?
אתה במשחק בית, הקבוצה הטובה יותר, הדומיננטית יותר, זה לא ששיחקת אתמול בסמי והובלת ומולך היית קבוצה איכותית יותר או ברמה שלך.
שלושה בלמים עם דדיה ולופס בכנפיים זה לא הגנתי. חמישה סו קולד בהגנה יכול להיות גם התקפי.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

shacharb כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:12
למעשה פעמיים. ובאופן כללי המגנים תקפו הרבה יותר בשני הצדדים.
Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:15
השינוי היה מאוד משחרר למגנים.
כשיש שלושה בלמים טובים וחזקים, זה מאוד הגיוני לתת להם להיות ההגנה ולתת למגנים חופש לתקוף.
מידת ההגנתיות של הקבוצה לא נמדדת במספר הבלמים על המגרש, אלא במה קורה בשאר המגרש.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
18 אוקטובר 2021, 09:41
אפשר לגנוב דעת על מקום ראשון וניצחונות עד מחר.
הכדורגל הזה לא יעבור לקהל בגרון. חבל לכולם על הזמן.

ההתעסקות באבו עביד מגן ימני כן או לא היא מיותרת בזמן שהקבוצה מעבירה משחקים שלמים מבלי לייצר התקפה אחת ראויה. זה לא שחקן זה או אחר, זה מאמן.

רוני לוי קרוב לסיים את השלב הראשון של גיבוש סגל והרכב והעמדת קו הגנה יציב. הוא יצטרך למצוא את הדרך להתחיל להוסיף על זה אלמנטים התקפיים של כדורגל יוזם או שזמנו קצוב.
זה

שלח תגובה