רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: רוני לוי

שליחה על ידי delta7 »

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

מרגישים מאוד חזק שהקהל טעון עליו, בשבת לדעתי הולכת להיות אווירה עוד יותר לא נעימה, לא רואה מנוס מהאווירה הזו. רק נקווה שזה לא ישפיע על התוצאה, על ההכנה למשחק אין לי ספק שזה ישפיע גם ישפיע, זה כבר התחיל לחלחל. לראשונה הפגרה באה לנו בזמן, חייבים להוריד להבות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
01 נובמבר 2021, 12:55
מרגישים מאוד חזק שהקהל טעון עליו, בשבת לדעתי הולכת להיות אווירה עוד יותר לא נעימה, לא רואה מנוס מהאווירה הזו. רק נקווה שזה לא ישפיע על התוצאה, על ההכנה למשחק אין לי ספק שזה ישפיע גם ישפיע, זה כבר התחיל לחלחל. לראשונה הפגרה באה לנו בזמן, חייבים להוריד להבות.
מי ישמע איזו הכנה הייתה לפני המשחקים האחרים..

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

יש כאן אווירת מלחמה נוסח וסרמיל.
שחררו אותנו חבר׳ה רוצים שיעבור לנו שבוע בכיף בלי דרמות.
רוצים לנצח וללכת הביתה. משחק טוב יותר או טוב פחות אין לנו מליקסון / ברדה על הדשא שאם לא הולך פתאום מדליקים את הכל והופכים הכל לטובתנו.

בלי קשר בתחילת העונה ראינו כדורגל יפה מאוד.

אחת הסיבות היא איתן טיבי שלדעתי הוא הפתרון לכל בעית הנעת כדור בין ההגנה לקישור.
איתן טיבי הוא שגרם לכל הקבוצה לזוז.
בריירו שחקן על אבל לא דוחף כדורים. רק אלחמיד דוחף כדורים וגם זה בקושי.

עד שלא יהיה מי שיחבר מההגנה לקישור בהנעת כדור אנחנו נהיה בבעיה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
01 נובמבר 2021, 13:01
מי ישמע איזו הכנה הייתה לפני המשחקים האחרים..
גם על ההכנות למשחקים אני מבקר את לוי, לא נראה שיש הבדל בהכנה למשחק נגד קבוצת צמרת לבין משחק נגד קבוצה ברמה של ליגה לאומית, לרוב לא ניזום ובמשך זמן רב נהיה פאסיביים. אבל עדיין לא בריא כל הרעש הזה.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אין עשן בלי אש .
אם רוני היה מודה או לא - כך או כך הוא יוצא לא טוב .
בראות עיני , רוני ביסודו מקרין תחושה של בחור אחראי , מנומס ולא כזה שמשתולל על הקווים וזורק קללות . אז אולי ברח לו הפעם ואולי לא . כנראה שלא נדע . מחמת הספק ולטובת הקבוצה - דפדפתי .
מקצועית - האוהדים אמנם לא מאמנים אבל גם לא מטומטמים .
אני לא מחסידיו של רוני לוי ומהיום הראשון טענתי שלא נועדנו אחד לשני . ובכל זאת ולטובת הקבוצה ובאופן כללי , אנשים משתנים ולכל אחד מגיע צ'אנס להוכיח את עצמו . זה מה שבעלת הבית החליטה אי שם בינואר 2021 ועם זה יישרתי קו עד הסוף . ראינו כדורגל זוועתי במשך חצי עונה , כדורגל שהביא אותנו על הקשקש לאירופה , כדורגל של מספיק בקושי . אמרנו בסדר , אולי הקבוצה הייתה חלשה מידי וזה מה שהיה אפשר להוציא . צריך רמונט כללי . באה בעלת הבית שוב בקיץ ועשתה שיפוץ כללי ב-10,000 דולר למ"ר . לרוני יש סגל של מאבק על האליפות . לא פחות מזה . אמרנו בסדר , צריך זמן להתחבר , סגל כמעט חדש . אימוני טרום העונה החלו אי שם באמצע יוני . אנחנו היום כבר בנובמבר . 4 וחצי חודשים . אני לא רואה שום התקדמות של הקבוצה מבחינת איכות המשחק וקצב המשחק . רוב הגולים שלנו נכבשים ממצבים נייחים ומיכולות אישיות . פחות ממהלכים קבוצתיים . לא נראה שמשהו מתוכנן , לא נראה שעד לפני שבוע היה ברור מי לוקח פנדלים ולא נראה שאנחנו מאומנים באופן כללי .
זה מעצבן כי יש פה חומר גלם אדיר שאם יעבדו איתו נכון נוכל למנוע אליפות של חיפה כבר בפברואר ואולי לתת פייט עד מאי . וואלה אני לא אתאכזב אם לא ניקח . רק שנמצה את הפוטנציאל .
לסיום אתן דוגמה לכמה מכרעת השפעה של מאמן :
לרן בן שמעון ( וזה לא המלצה להביא אותו לפה , כן ? ) פירקו את הקבוצה בקיץ . עד לפני 3 שבועות הם היו על הפנים וכולם סימנו אותם למאבקי התחתית . רן היה רגוע . הגיע חיזוק , התאקלם , השתלב והם נראים הרבה יותר טוב . עניין של 3 שבועות . לא 4 וחצי חודשים .
אז נכון שאין ציפיות לאליפות שם ונכון שאין לחץ אוהדים אבל רואים שינוי , רואים עבודה . לעומת אשדוד יש לנו גלאקטיקוס . אבל גם גלאקטיקוס צריכים מפה מסודרת בדרך לאוצר .
שיהיה לנו ולרוני לוי בהצלחה . מכל הלב .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

4 לב אדום כתב:
01 נובמבר 2021, 16:30
אין עשן בלי אש .
בראות עיני , רוני ביסודו מקרין תחושה של בחור אחראי , מנומס ולא כזה שמשתולל על הקווים וזורק קללות . אז אולי ברח לו הפעם ואולי לא . כנראה שלא נדע . מחמת הספק ולטובת הקבוצה - דפדפתי .
אני לא מחסידיו של רוני לוי ומהיום הראשון טענתי שלא נועדנו אחד לשני . ובכל זאת ולטובת הקבוצה ובאופן כללי , אנשים משתנים ולכל אחד מגיע צ'אנס להוכיח את עצמו . זה מה שבעלת הבית החליטה אי שם בינואר 2021 ועם זה יישרתי קו עד הסוף . ראינו כדורגל זוועתי במשך חצי עונה , כדורגל שהביא אותנו על הקשקש לאירופה , כדורגל של מספיק בקושי . אמרנו בסדר , אולי הקבוצה הייתה חלשה מידי וזה מה שהיה אפשר להוציא . צריך רמונט כללי . באה בעלת הבית שוב בקיץ ועשתה שיפוץ כללי ב-10,000 דולר למ"ר . לרוני יש סגל של מאבק על האליפות . לא פחות מזה . אמרנו בסדר , צריך זמן להתחבר , סגל כמעט חדש . אימוני טרום העונה החלו אי שם באמצע יוני . אנחנו היום כבר בנובמבר . 4 וחצי חודשים . אני לא רואה שום התקדמות של הקבוצה מבחינת איכות המשחק וקצב המשחק . רוב הגולים שלנו נכבשים ממצבים נייחים ומיכולות אישיות . פחות ממהלכים קבוצתיים . לא נראה שמשהו מתוכנן , לא נראה שעד לפני שבוע היה ברור מי לוקח פנדלים ולא נראה שאנחנו מאומנים באופן כללי .
זה מעצבן כי יש פה חומר גלם אדיר שאם יעבדו איתו נכון נוכל למנוע אליפות של חיפה כבר בפברואר ואולי לתת פייט עד מאי . וואלה אני לא אתאכזב אם לא ניקח . רק שנמצה את הפוטנציאל .
לרן בן שמעון ( וזה לא המלצה להביא אותו לפה , כן ? ) פירקו את הקבוצה בקיץ . עד לפני 3 שבועות הם היו על הפנים וכולם סימנו אותם למאבקי התחתית . רן היה רגוע . הגיע חיזוק , התאקלם , השתלב והם נראים הרבה יותר טוב . עניין של 3 שבועות . לא 4 וחצי חודשים .
אז נכון שאין ציפיות לאליפות שם ונכון שאין לחץ אוהדים אבל רואים שינוי , רואים עבודה . לעומת אשדוד יש לנו גלאקטיקוס . אבל גם גלאקטיקוס צריכים מפה מסודרת בדרך לאוצר .
+1

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

4everb7 כתב:
01 נובמבר 2021, 13:48

בלי קשר בתחילת העונה ראינו כדורגל יפה מאוד.

אחת הסיבות היא איתן טיבי שלדעתי הוא הפתרון לכל בעית הנעת כדור בין ההגנה לקישור.
איתן טיבי הוא שגרם לכל הקבוצה לזוז.
בריירו שחקן על אבל לא דוחף כדורים. רק אלחמיד דוחף כדורים וגם זה בקושי.

עד שלא יהיה מי שיחבר מההגנה לקישור בהנעת כדור אנחנו נהיה בבעיה.
יש לך, קוראים לו פטרוצ'י, רק שרוני לוי מתעקש לייבש אותו.
במשחק האחרון זה בלט מאוד!
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

תחושה כללית - רוני לוי סיים את דרכו בהפועל באר-שבע, היציאה על הקהל בשבוע האחרון הייתה כנראה המסמר האחרון.
זה יקח עוד שבועיים,חודש, חודשיים אולי קצת יותר.. אבל הוא צריך נס כדי שזה לא יקרה.
אני בספק גדול מאוד אם הקבוצה בהובלתו יכולה לשחק כדורגל אחר, מה שלא קרה ב-4 חודשים האחורנים בסבבה ובלי לחץ לא יקרה לדעתי בכמה שבועות עם לחץ - להפך זה ידחוף אותו יותר לכדורגל הגנתי ומסתגר שיביא עליו את הקהל יותר.
המזל היחיד של רוני לוי זה שאין מאמנים ישראלים.. בכלל! ולהביא מאמן זר זה משהו שצריך להבשיל ויהיה קשה יותר

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

shacharb כתב:
01 נובמבר 2021, 18:21
יש לך, קוראים לו פטרוצ'י, רק שרוני לוי מתעקש לייבש אותו.
במשחק האחרון זה בלט מאוד!
הכוונה היתה בלם שישבור את הלחץ של החלוצים / קישור קדמי של היריב.
מה שפותח את המשחק להנעת כדור ולא לבעוט למעלה כמו עילגים

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

4 לב אדום כתב:
01 נובמבר 2021, 16:30
אין עשן בלי אש .
מהעונה שעברה לעונה הזו יש שינוי משמעותי.
ומדובר בקובצה חדשה לגמרי... אז לחבר לוקח זמן...

קח דוגמא מעניינת.

ליאו מסי השחקן הטוב בעולם מגיע לקבוצה חדשה ומה קורה לו?
איזו הפתעה!! צריך זמן התאקלמות!! נראה חושך!!

אתם יכולים לדבר על סגל שחקנים ששווה יותר, על מיכה שהוא היה מחליף במכבי בשנים האחרונות.
על אנסה שהגיע מקבוצה בינונית. על ספורי שהיה שנוא הקהל. על הרוש שלא יכלנו לראות. על אלחמיד שהיה חסר חשק.
וכו׳ וכו׳ וכו׳

אבל בשורה התחתונה כולם שחקנים שצריכים לעשות קפיצת מדרגה. ולא מוכחים מי יודע מה.
תחת רוני לוי הם קפצו גם 3 מדרגות. ספורי הוא ההוכחה לכך, גם הרוש עד שנפצע.

אין שינוי? על מה אתם מדברים??

ליאו מסי נראה כמו כלום בקבוצה חדשה.
אתם מדברים איתי על כדורגל שוטף וטיקי טקה?

סליחה. שורקי הבוז פנטזיונרים וחושבים שהם משחקים במנג׳ר.
זה שאנחנו מקום ראשון גם בכדורגל מסריח זה סופר סופר סופר הפתעה. מארץ ההפתעות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

איזה התעסקות בקקה בחיי,כמה צפיתי את החרא הזה לצערי לפני שהתחילה העונה.
בסוף כל ההזיה הזאת תפגע אך ורק בשחקנים במהלך המשחק,כמה חבל.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

רוני לוי בלחץ.

לדעתי הוא מרגיש שהפועל ב"ש זו ההזדמנות האחרונה שלו לחזור לקדמת הבמה, ואולי להגשים חלום ולהגיע לנבחרת ישראל.
הוא יודע שכישלון שלו בהפועל ב"ש, ולא יהיה עוד בעלים (עם תקציב גדול) שיתן לו אמון ויד חופשית לבנות קבוצה, ידרדר לקבוצות בינוניות... ומשם הדרך להיות פרשן בטלויזיה קצרה מאוד.
לזכותו יאמר, שעושה רושם ששחקנים ואנשים מסביבו אוהבים אותו. ככה זה נראה (לי לפחות).

בקיצור, במוצ"ש מול אשדוד:
או שזה מתפוצץ לו (ולנו) בפנים, או שאנחנו מתפוצצים עליהם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שמעון א כתב:
01 נובמבר 2021, 20:24
רוני לוי בלחץ.

לדעתי הוא מרגיש שהפועל ב"ש זו ההזדמנות האחרונה שלו לחזור לקדמת הבמה, ואולי להגשים חלום ולהגיע לנבחרת ישראל.
הוא יודע שכישלון שלו בהפועל ב"ש, ולא יהיה עוד בעלים (עם תקציב גדול) שיתן לו אמון ויד חופשית לבנות קבוצה, ידרדר לקבוצות בינוניות... ומשם הדרך להיות פרשן בטלויזיה קצרה מאוד.
לזכותו יאמר, שעושה רושם ששחקנים ואנשים מסביבו אוהבים אותו. ככה זה נראה (לי לפחות).

בקיצור, במוצ"ש מול אשדוד:
או שזה מתפוצץ לו (ולנו) בפנים, או שאנחנו מתפוצצים עליהם.
צריך להודות שהוא גם תרם לשטות הזאת והלחץ שהוא צריך להיות בו זה רק בגלל השתיקה התקשורתית של אלונה.
שהיא בשקט זה לא סימן מעודד למאמן.
מצד שני צריך לשחרר ומהר והלוואי וינתבו את זה השחקנים ביום שבת למשחק משופר בהרבה ממה שראינו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
01 נובמבר 2021, 20:46
צריך להודות שהוא גם תרם לשטות הזאת והלחץ שהוא צריך להיות בו זה רק בגלל השתיקה התקשורתית של אלונה.
שהיא בשקט זה לא סימן מעודד למאמן.
מצד שני צריך לשחרר ומהר והלוואי וינתבו את זה השחקנים ביום שבת למשחק משופר בהרבה ממה שראינו.
אני לא זוכר מתי היא עשתה רעש תקשורתי בשנים האחרונות בנוגע למאמנים, הרעש היחידי שהיה זה כשאבוקסיס טינף וגם אז היא דיברה רק לאחר שכבר התפטר.

מסכים שלוי תרם כמו גדול לעליהום הזה, אני לא מאמין שדבריו נאמרו בלהט הדברים, הוא מאמן מאוד שקול וקר רוח, אני כן מאמין שהדברים שהופנו אלינו נאמרו מדם ליבו, מבאס שזה המצב אבל זה הכדורגל, חבורה של שכירי חרב. נותר רק לקוות שמעז יצא מתוק, אולי כשהסכינים התחילו להישלף זה ייאלץ את לוי לשחק אחרת.

שלח תגובה