רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: רוני לוי

שליחה על ידי הפועלעולה »

נו ומי זה המאמן הזה? בלבול שלא יגיע באמצע העונה וגם אותו בלבול שאוהדי חיפה לא אהבו מסיבות דומות לאלו של לוי? מאמן זמני כאילו אנחנו 3 נקודות מהקו האדום? מאמן זר בתחילת נובמבר? תהיו רציניים.

כרגע לא צריך להתעסק בזה. לקראת ינואר צריך לנסות לחפש מחליף זר. הכל לגיטימי כל עוד זה לא נעשה בצורה פומבית ומשפילה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:
30 אוקטובר 2021, 22:27
אחרי זה הוכיחו בטוויטר ששכטר אמר משהו אחר בסגנון של "נגיע לנצח את מכבי ת"א בטרנר עם האנרגיות של הקהל".
פייקניוז קלאסי שאחרי זה נשאר בתודעה של אנשים. חבל שזה המצב.

לא יודע את מי רוני לוי קילל בלהט הרגע והאמת שזה לא מעניין לי את הקצה של הביצה.
הרי ברור שהוא לא התחבר ולא יתחבר לפה כמו בכר. שיוציא את המקסימום מהקדנציה ונקסט.

אלחמיד לא רוצה להיות פה, רוקאביצה עם שפת גוף של מישהו שעושה טובה, שכטר שתול של מכבי ת"א ועכשיו רוני לוי מקלל את הקהל. מדהים/מאכזב לראות כמה הקהל שלנו מחפש את האש הזאת.
אני באופן אישי עברתי את גיל 14 ולכן אני בוחר שלא להתעסק בבבל"ת לא מעניין. את היכולת/אופי/רצון של השחקנים אני שופט מדי שבת. היום רוני לוי עשה חרא עבודה.

בינתיים כלום לא נשרף. בכל אופן במצב הנוכחי אין פה סגל לאליפות אלא אם כן כמה שחקני מפתח יעלו את הרמה.
השחקנים מחוברים מאוד לרוני לוי ואין שום אלטרנטיבה בשוק. צריך לחשוב על זר לעונה הבאה מעכשיו, זה כן.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:
30 אוקטובר 2021, 22:27
אח שלי
לא ביקשתי שיפטרו את רוני לוי, ואני גם לא רוצה שהוא יתפטר. שיסיים את העונה מצידי.
רוצה שיבקש סליחה על זה שקילל את הקהל. זה אפשר?

הוא והצוות שלו חייבים להבין שמותר לקהל להביע אכזבה מהקבוצה שלו בסוף אוקטובר, אחרי 8 משחקי ליגה, 2 בגביע הטוטו ועוד איזה 6-8 באירופה. וכן, אפילו שהקבוצה במקום ראשון.

הוא לא מקבל קללות כמו שקיבל אלי גוטמן בבית"ר. בסה"כ שורקים בוז. מחאה לגיטימית בכל הכדורגל בעולם.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

galaaa כתב:
30 אוקטובר 2021, 22:37
לא ולפטר מאמן בתחילת העונה כשאתה מקום ראשון זה כן בריא
לא אישי או משהו, עד מתי ימשיך השקר הזה של מקום ראשון? בשלבים האלו ניצחון מקפיץ קבוצה ממקום 10 למקום 4 והפסד מוריד קבוצה ממקום 2 למקום 6... המיקום לא רלוונטי בשלב הזה של העונה. אם אתה קבוצה עם שאיפות לאליפות בעיניי זה בריא לפטר מאמן עם אנטי לכדורגל שכבר הבהיר שניצחון זה מטרה משנית, בנוסף לכך גם נחשף היום במערומיו עם הקהל.
לא ככה אמורה להיראות קבוצה עם תקציב של 75 מיליון ש"ח,סגל עם שחקנים מהטובים בארץ,קהל תומך,DNA שהפך לווינרי בשנים האחרונות... מגיע לנו יותר מזה. כשלוי נשאל במסע"ת האחרונה עד מתי ימשיך לומר "צריך עוד להתחבר" הוא ענה "יש קבוצות שלוקח להם שנים להתחבר" חביבי אתה לא תהיה פה כמה שנים ספק אם תגיע לפסח... ההתנערות הזו שלו מביקורת פשוט בלתי מובנת. הקהל לא טועה, עליו אי אפשר לעבוד. גם אם ניסיתי לתת לו ימי חסד, היום הוא נתן לנו את האמת לפנים, אנחנו לא אוהדים חסרי מוח, זלזול מוחלט באינטילגנציה שלנו.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

עוד מעט התירוץ של המקום הראשון גם יעבור לחלק מהאוהדים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

Itay כתב:
30 אוקטובר 2021, 22:48
לא אישי או משהו, עד מתי ימשיך השקר הזה של מקום ראשון? בשלבים האלו ניצחון מקפיץ קבוצה ממקום 10 למקום 4 והפסד מוריד קבוצה ממקום 2 למקום 6... המיקום לא רלוונטי בשלב הזה של העונה. אם אתה קבוצה עם שאיפות לאליפות בעיניי זה בריא לפטר מאמן עם אנטי לכדורגל שכבר הבהיר שניצחון זה מטרה משנית, בנוסף לכך גם נחשף היום במערומיו עם הקהל.
לא ככה אמורה להיראות קבוצה עם תקציב של 75 מיליון ש"ח,סגל עם שחקנים מהטובים בארץ,קהל תומך,DNA שהפך לווינרי בשנים האחרונות... מגיע לנו יותר מזה. כשלוי נשאל במסע"ת האחרונה עד מתי ימשיך לומר "צריך עוד להתחבר" הוא ענה "יש קבוצות שלוקח להם שנים להתחבר" חביבי אתה לא תהיה פה כמה שנים... ההתנערות הזו מביקורת פשוט בלתי מובנת. הקהל לא טועה, עליו אי אפשר לעבוד.
זה לא שקר. זה האמת.
אתה מקום ראשון, במקריות, באנטי כדורגל, כדורגל מיושן, מה שעולה לך לראש, זה לא משנה.
אתה כרגע מקום ראשון.
אתה תמים אם אתה חושב שתפטר אותו עכשיו ותיקח אליפות. זה לא יקרה אנחנו רק נכנס ללופ אינסופי של מאמני אינסטנט שבאים באמצע עונה ולא נתקדם לשום מקום רק נלך אחורה להיות קבוצה קטנה ועל הדרך גם אלונה תתפוס מפה מרחק.
אבל אם אתה חושב שזה הפתרון למה אתה מחכה? לך עם ספריי לבית האדום ותתחיל לרסס. רק אל תזיין את השכל שסותמים לך ת'פה. לפני שבועיים הפצת עליו פה פייק ניוז.

תבקר כמה שבא לך וזה הכי לגיטמי אחרי משחק מזעזע כזה
אבל מה קרה עשינו תיקו וזהו מת הכל? כן גם אותי הכעיס שבעטנו בדלי מול נתניה ב10 שחקנים.
הוא עשה טעויות מדקה 0 עד הסוף, הכנה לקויה, ניהול משחק גרוע, באמת לא יום טוב שלו אבל יש לו הזדמנות לתקן בשבוע הבא וללמוד מזה.
אנשים פה מצפים לקחת אליפות בהליכה אחרי שכל עונה עשינו פירוק והרכבה עם רולר קוסטר של של אירועים שקרו פה בשנתיים האחרונות(הפיטורים של בכר, העזיבה של אלונה בעונת קורונה, פיטורים של אבוקסיס, חזרה של אלונה).
המינימום שהוא הרוויח זה הזדמנות לתקן בשבוע הבא.
נערך לאחרונה על ידי galaaa ב 30 אוקטובר 2021, 23:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

קבוצה בעשר שחקנים לחצה יותר טוב מאיתנו, לפטר וכמה שיותר מהר.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לצערי הרכבת כבר עזבה את התחנה, שעון החול אוזל ואם לא ישנה דרמטית את צורת החשיבה שלו הוא לא יסיים את העונה. אם הוא מפסיד שבוע הבא לרן בן שמעון לדעתי אלונה מתאבדת עליו כבר בינואר. אלונה לא עיוורת והיא רוצה לראות כדורגל עם ההשקעה הגדולה שלה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

galaaa כתב:
30 אוקטובר 2021, 23:02
זה לא שקר. זה האמת.
אתה מקום ראשון, במקריות, באנטי כדורגל, כדורגל מיושן, מה שעולה לך לראש, זה לא משנה.
אתה כרגע מקום ראשון.
אתה תמים אם אתה חושב שתפטר אותו עכשיו ותיקח אליפות. זה לא יקרה אנחנו רק נכנס ללופ אינסופי של מאמני אינסטנט שבאים באמצע עונה ולא נתקדם לשום מקום רק נלך אחורה להיות קבוצה קטנה ועל הדרך גם אלונה תתפוס מפה מרחק.
אבל אם אתה חושב שזה הפתרון למה אתה מחכה? לך עם ספריי לבית האדום ותתחיל לרסס.

מה קרה עשינו תיקו וזהו מת הכל? כן גם אותי הכעיס שבעטנו בדלי מול נתניה ב10 שחקנים.
הוא עשה טעויות מדקה 0 עד הסוף, הכנה לקויה, ניהול משחק גרוע, באמת לא יום טוב שלו אבל יש לו הזדמנות לתקן בשבוע הבא וללמוד מזה.
אנשים פה מצפים לקחת אליפות בהליכה אחרי שכל עונה עשינו פירוק והרכבה עם רולר קוסטר של של אירועים שקרו פה בשנתיים האחרונות(הפיטורים של בכר, העזיבה של אלונה בעונת קורונה, פיטורים של אבוקסיס, חזרה של אלונה).
המינימום שהוא הרוויח זה הזדמנות לתקן בשבוע הבא.
בסדר כרגע הפועל חדרה והפועל חיפה עוקפות את מכבי בטבלה... זה תוך שבועיים שלוש מתהפך. אני לא בעד להחליף מאמנים כל שבועיים סטייל אבו יונס ממש לא, אני מההתחלה הייתי נגד להביא לוי ולאורך כל הדרך גם כשניצחנו אמרתי את דעתי לגביו, לכן זה לא התיקו שפתאום סיבב לי את הקופסה, אלא הכדורגל שצורב את עיניי ואת עיניהם של רבים אחרים ביציעים. אם היינו נראים כמו קבוצה מאומנת ומפסידים הייתי כמובן מתבאס אבל נשאר אופטימי לעתיד, לא חושב שהיה שלב עם לוי שהייתי אופטימי לגבי העתיד, מרגיש איתו כמו לראות סרט שהסוף ידוע מראש. כרגע נבנה פה משהו שאם הוא יצליח זה יקרה רק העונה, זה סגל של כאן ועכשיו. לצערינו נצטרך בקרוב מאוד לעבור שוב שיפוץ של מספר שחקנים אבל דיה לצרה בשעתה. בינתיים נבנה פה משהו באמת עם פוטנציאל גדול להצליח (על כך אפרגן ללוי) אך לטווח קצר, שוב אחדד כמה יהיה חבל לתת לזה לחמוק מהידיים. אז לא, אני לא מצפה לאליפות בהליכה ולא להפרש דו ספרתי אבל כן מצפה לדבר חזק בצמרת, שהמאמן ירצה לנצח, שהמאמן יעריך את הקהל, שנשחק כדורגל קצת יותר יפה מהכדורגל האפור והקודר שלוי הביא איתו,שהמאמן ידע לקבל ביקורת ולהשתיק אותה על הדשא... אליפות או תואר זו השאיפה אבל אם הדרך מקולקלת עוד מההתחלה אז אין לזה סיכוי להצליח. זה לא אליפות או כלום אבל אני מאמין לכל הפחות שאנחנו ראויים ליותר,שאלונה ראוייה ליותר. כך או כך הטיימר כבר החל בספירה לאחור, מקווה בשביל כולנו שהספירה תיעצר בזמן שעוד יהיה מה להציל מהעונה הזו.לא בושה לזהות משהו לא טוב עוד כשהוא בחיתולים.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 30 אוקטובר 2021, 23:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך לשחרר את השטויות האלה ולהתמקד במקצועי.
רוני לוי צריך להתחיל להתעורר,עד עכשיו קיבל הנחות וגם מוצדקות.
סגל חדש,זמן התחברות ואפילו הוא לא האמין שזה יצליח לו עד כה.
יצאתי בתחושה לא טובה מהמשחק וממש לא בגלל התיקו כי זה יכול לקרות לכל קבוצה שמשחקת מול 10 שחקנים ולא מצליחה לפצח אותה.
הבעיה הייתה שלא היה שום ניסיון לפצח את זה,אפילו ההיפך.
20 הדקות האחרונות אמורות היו להיות מכבש של לחץ על השער של נתניה ועם ההגנה הפח שלה הגול גם היה נכנס.
במקום זה קיבלנו קבוצה ב10 שחקנים שעושה עליך לחץ ובקושי נותנת לך להניע כדור וזה מטריד!.
פיטורים ובלבולי מוח לא יהיו כאן כי זה הדבר הכי מטומטם שיכול להיות בסיטואציה הנוכחית,אבל כן שיחה שבה הבעלים צריכה להעלות את מורת רוחה מהעניין הזה.
המשחק של היום או הגישה של היום מעבר לעובדה שתסב נזק ממשי של הקהל ביחס לרוני שגם ככה קיים יכולה רק להחמיר אם בשבוע הבא נראה את אותו הדבר.
יש לו סגל אדיר והוא חייב לצאת מהשבלונה שלו ולהתחיל לנצל אותו הרבה יותר.
עד עכשיו עשה עבודה טובה בייצוב מדחק ההגנה וחיבור השחקנים,עכשיו זה הזמן לעשות קפיצת מדרגה בחלק ההתקפי ויפה שעה אחת קודם למה השעון מתחיל לתקתק.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום זקן כתב:
30 אוקטובר 2021, 23:23
צריך לשחרר את השטויות האלה ולהתמקד במקצועי.
רוני לוי צריך להתחיל להתעורר,עד עכשיו קיבל הנחות וגם מוצדקות.
סגל חדש,זמן התחברות ואפילו הוא לא האמין שזה יצליח לו עד כה.
יצאתי בתחושה לא טובה מהמשחק וממש לא בגלל התיקו כי זה יכול לקרות לכל קבוצה שמשחקת מול 10 שחקנים ולא מצליחה לפצח אותה.
הבעיה הייתה שלא היה שום ניסיון לפצח את זה,אפילו ההיפך.
20 הדקות האחרונות אמורות היו להיות מכבש של לחץ על השער של נתניה ועם ההגנה הפח שלה הגול גם היה נכנס.
במקום זה קיבלנו קבוצה ב10 שחקנים שעושה עליך לחץ ובקושי נותנת לך להניע כדור וזה מטריד!.
פיטורים ובלבולי מוח לא יהיו כאן כי זה הדבר הכי מטומטם שיכול להיות בסיטואציה הנוכחית,אבל כן שיחה שבה הבעלים צריכה להעלות את מורת רוחה מהעניין הזה.
המשחק של היום או הגישה של היום מעבר לעובדה שתסב נזק ממשי של הקהל ביחס לרוני שגם ככה קיים יכולה רק להחמיר אם בשבוע הבא נראה את אותו הדבר.
יש לו סגל אדיר והוא חייב לצאת מהשבלונה שלו ולהתחיל לנצל אותו הרבה יותר.
עד עכשיו עשה עבודה טובה בייצוב מדחק ההגנה וחיבור השחקנים,עכשיו זה הזמן לעשות קפיצת מדרגה בחלק ההתקפי ויפה שעה אחת קודם למה השעון מתחיל לתקתק.
מסכים ב100%

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

eitam כתב:
30 אוקטובר 2021, 23:17
לצערי הרכבת כבר עזבה את התחנה, שעון החול אוזל ואם לא ישנה דרמטית את צורת החשיבה שלו הוא לא יסיים את העונה. אם הוא מפסיד שבוע הבא לרן בן שמעון לדעתי אלונה מתאבדת עליו כבר בינואר. אלונה לא עיוורת והיא רוצה לראות כדורגל עם ההשקעה הגדולה שלה
איזה כדורגל רואים מרן בן שמעון?
איזו סיבה יש להתאבד עליו? ברצינות שואל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

sumsum כתב:
31 אוקטובר 2021, 03:49
איזה כדורגל רואים מרן בן שמעון?
איזו סיבה יש להתאבד עליו? ברצינות שואל.
רואים כדורגל. כבר משהו.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

הבעיה שאין מאמן נורמאלי שיחליף אותו זה או ברדה או זר
תפסיקו עם הרבש הזה,הכי קל לשחק נגד הגדולות

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

CrazyRed7 כתב:
31 אוקטובר 2021, 05:50
רואים כדורגל. כבר משהו.
הבן אדם מקום לפני אחרון בליגה-דיייייייייי.
אי אפשר לשמוע את הראיונות שלו גם-הזיה.

אתה מוכן לראות את הכדורגל שלו? מתפרצות? איפה ראית כדורגל שם?

שלח תגובה