רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: רוני לוי

שליחה על ידי הפועלעולה »

נו בסדר ואותה מערכת גם נותנת לקופיף עילג שבמקרה גם בסכסוך עם רוני לטנף עליו בכל שבוע בשער השבת.
למי אכפת? תתחילו לדבר על כדורגל. מאמן מחליפים בגלל יכולות האימון שלו לא בגלל שטויות מהצד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:
31 אוקטובר 2021, 19:14
אני מבין שלא ראית או שמעת תוכניות ספורט היום. החברים כבר נותנים עבודה.
בחמש באוויר החליטו שאנחנו מסיתים( :משוגע: ) נגד רוני לוי ועוד כמה מיני אמירות נפלאות. שום מילת ביקורת מקצועית, כמובן.
היחיד שמבקר אותו זה ברקוביץ (ימות המשיח).
כל האחרים בכיס שלו. בדיוק כמו עם אבוקסיס, אגב.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
31 אוקטובר 2021, 17:47
מה קרה אסור להעביר ביקורת?
מזכיר לי את תגובות ה"מה אתה רוצה מאלישע? לוקח אותך למקום 2 ואתה רוצה יותר?"
מעודד את הקבוצה במגרש אבל פה כן אפשר להסביר למה צריך לשאוף ליותר, יש השנה הזדמנות שלא בטוח תחזור על עצמה בקרוב.
אליפות השנה זה להוריד למיץ' את המצב רוח ולהוריד את חיפה לקרקע.
לחזור להיות שאיפה ראשונה של כל ישראלי צעיר, ולחזור לשוק בקרב זרים ששואפים להגיע לליגת אלופות.
לא מוותר על זה כי אנחנו קבוצה חדשה ובינתיים מקום ראשון.
איזה מאמן לוקח אותך לאליפות העונה?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
31 אוקטובר 2021, 19:14
אני מבין שלא ראית או שמעת תוכניות ספורט היום. החברים כבר נותנים עבודה.
בחמש באוויר החליטו שאנחנו מסיתים( :משוגע: ) נגד רוני לוי ועוד כמה מיני אמירות נפלאות. שום מילת ביקורת מקצועית, כמובן.
אז בעצם אנחנו נותנים לו חבל הצלה.....במקום לתת גב באלף אחוז אנחנו שורקים בוז ואז קל לחבר'ה שלו לצאת עלינו ולהתעלם מקטע המקצועי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אפשר להמשיך להתפלסף ולחפש או לקבל החלטה כאוהדי הקבוצה מה אנחנו רוצים.
האם בא לנו עכשיו להיכנס ראש בראש עם המאמן וברור לכולנו מה תהיה המשמעות או לנשוך שפתיים כרגע למען הצלחת המועדון.
אז נכון,יגידו משתמשים ובצדק שההעברת הביקורת היא חלק מהעניין והעובדה שלוי אמר מה שאמר הוא פגיעה באוהדים ואני מסכים.
עכשיו השאלה מה עדיף? להיות צודקים או חכמים.
להחלטה הזאת תהיה השפעה גדולה על יכולת הקבוצה בהמשך,כי כמו כל מועדון עם קהל גדול יש לו השפעה משמעותית על יכולת השחקנים והאנרגיות.
אז הכל בסוף בידיים שלנו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב:
31 אוקטובר 2021, 22:44
האם בא לנו עכשיו להיכנס ראש בראש עם המאמן וברור לכולנו מה תהיה המשמעות או לנשוך שפתיים כרגע למען הצלחת המועדון.
אז נכון,יגידו משתמשים ובצדק שההעברת הביקורת היא חלק מהעניין והעובדה שלוי אמר מה שאמר הוא פגיעה באוהדים ואני מסכים.
להחלטה הזאת תהיה השפעה גדולה על יכולת הקבוצה בהמשך,כי כמו כל מועדון עם קהל גדול יש לו השפעה משמעותית על יכולת השחקנים והאנרגיות.
אז הכל בסוף בידיים שלנו.
זה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אדום זקן כתב:
31 אוקטובר 2021, 22:44
אז הכל בסוף בידיים שלנו.
לא יודע מה הצעד הנכון שלנו כקהל אבל אסור שהכדורגל הזה ימשיך(לא נגיע ככה לשום מקום)
הייתי מתחיל עם שלט גדול 10》11
ואולי השחקנים יתעוררו כי אני לא בטוח מי היה ב10 שחקנים אנחנו או נתניה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
31 אוקטובר 2021, 21:45
איזה מאמן לוקח אותך לאליפות העונה?
אני הייתי הולך מראש רק על מאמן זר.
תגיד לי יש לך כזה? התשובה היא לא אבל אני גם לא מקבל כסף מהמועדון בשביל לחפש וזאת לא העבודה שלי לחפש אבל יושבים אנשים שכן.
מה התפקיד של ברדה אם לא לדרוש שיטת משחק מהמאמן?
איפה נכנס בנאדו לתמונה?
אם תסתכל אחורה אני דווקא ברגע שהמשיך לעוד עונה, האמנתי שיש צוות שידע לכפות על החסרונות של הסגנון מאמן. אבל עזוב אם ניקח אליפות או לא, אף אחד לא יכול להבטיח לנו את זה, אבל חייב להיות DNA של מועדון. חייבת להיות הרתעה. כשהפועל ירושלים ונתניה ב10 שחקנים באים לתקוף אותך כי יודעים שאתה בא לשחק על תוצאה, אפשר להתפלא שקניקובסקי וחלייאלה מעדיפים לחמם ספסל במועדון צהוב? אנחנו משקרים עם המיקום הזה רק לעצמנו.
הבעיה שלי היא שיש מאמן שיש לו גישה שלא תואמת את הקבוצה, ואם ישראלי תמיד אמרתי, רב"ש יש לו את האופי הנכון. יצליח או לא יש המון משתנים במשוואה אבל אין לי ספק שעם הסגל הנוכחי והפתיחה של היריבות שלנו הוא היה מוציא מהעונה יותר.
יחד עם זאת מקווה שעוד רוני לוי ישפר את הקבוצה ונראה כדורגל, ננצל יותר מהפוטנציאל שקיים ושאולי נוכל ללכת עד הסוף, אבל אם נשתוק ונגיד לא נורא העיקר שכרגע מקום ראשון נקודה מעל הפועל חיפה אני רגוע, לא נגיע רחוק ועוד נראה גב ירוק.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

https://www.facebook.com/28522266165673 ... /?sfnsn=mo

התגובה של מועדון האוהדים.
ועוד דוגמא לאפסיות של המאמן הזה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

צריך לשנות את המילים בכולם עכשיו בשקט לנטו מתעסקים בחרא, לא באים לדחוף.
"ברוך השם" יש המון סיבות להתלונן על הכדורגל של רוני לוי. חבל שהקהל בוחר להתעסק דווקא בזוטות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
01 נובמבר 2021, 09:40
תגיד לי יש לך כזה? התשובה היא לא אבל אני גם לא מקבל כסף מהמועדון בשביל לחפש וזאת לא העבודה שלי לחפש אבל יושבים אנשים שכן.
איפה נכנס בנאדו לתמונה?
אם תסתכל אחורה אני דווקא ברגע שהמשיך לעוד עונה, האמנתי שיש צוות שידע לכפות על החסרונות של הסגנון מאמן. אבל עזוב אם ניקח אליפות או לא, אף אחד לא יכול להבטיח לנו את זה, אבל חייב להיות DNA של מועדון. חייבת להיות הרתעה. כשהפועל ירושלים ונתניה ב10 שחקנים באים לתקוף אותך כי יודעים שאתה בא לשחק על תוצאה, אפשר להתפלא שקניקובסקי וחלייאלה מעדיפים לחמם ספסל במועדון צהוב? אנחנו משקרים עם המיקום הזה רק לעצמנו.
הבעיה שלי היא שיש מאמן שיש לו גישה שלא תואמת את הקבוצה, ואם ישראלי תמיד אמרתי, רב"ש יש לו את האופי הנכון. יצליח או לא יש המון משתנים במשוואה אבל אין לי ספק שעם הסגל הנוכחי והפתיחה של היריבות שלנו הוא היה מוציא מהעונה יותר.
יחד עם זאת מקווה שעוד רוני לוי ישפר את הקבוצה ונראה כדורגל, ננצל יותר מהפוטנציאל שקיים ושאולי נוכל ללכת עד הסוף, אבל אם נשתוק ונגיד לא נורא העיקר שכרגע מקום ראשון נקודה מעל הפועל חיפה אני רגוע, לא נגיע רחוק ועוד נראה גב ירוק.
אני גם הולך על זר ובכלל אני בעד שמנהל מקצועי יתווה למאמן איך משחקים ולפי זה למנות מאמן

אבל זה כנראה לא יקרה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא הבנתי מה הבעיה של מי שלא שרק בוז עם מה שאמר רוני לוי?

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

מפילים את זה כרגיל על הקהל, כאילו כולם שורקים בוז למשך 90 דק. במקום להתמקד בבחור שנהג בחוסר אחריות והלהיט את כל האווירה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

red guy כתב:
01 נובמבר 2021, 09:40
איפה נכנס בנאדו לתמונה?
גם אני נשאב לפעמים לחלומות שבהם ברדה הוא אוטוריטה, אבל לפי איך שזה נראה אליניב הוא סקאוטר בטייטל של מנהל מקצועי שמנוצל למטרות גישור במצבים מביכים.

אולי זה לא משתמע יפה, אבל אלונה זה הדבר הכי טוב והכי פחות טוב אצלנו מבחינה מקצועית. היא לא נותנת חופש מקצועי ודעתה בעזרת האחיתופל סביבה הם שהפילו עלינו את המאמן הדגול...

אני אולי הראשון שאומר את זה כאן בנחרצות, אבל יש לי דחייה מטורפת לרוני לוי. הוא אנטי כדורגל , אנטי טקטי (כפי שלמדתי מקופר), אנטי הגנתי/התקפי.
פעם עוד היה לו שם של מאמן טקטי והגנתי ברזל, אבל על איזה הגנה ועל איזה טקטיקה אפשר לדבר...הוא נמצא איפה שנמא 100 אחוז בזכות חומר השחקנים שיש לו בקבוצה.
ובואו לא נסתיר את המעורבות של הצוות המקצועי על הספסל, למרות שהדג מסריח מהראש, כנראה שיש לגיטימציה מהס, ברוש ואילוז לדבר ככה...
נערך לאחרונה על ידי talb55 ב 01 נובמבר 2021, 13:05, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

ארגון מביך. אתמול אמרו שלא היה שום פגישה,והיום אומרים שכן...
אחרי שהמאמן ההזוי הזה לא רוצה להתנצל וזורק עליהם הם ממשיכים ללכת אחרי הכסף של אלונה
לא רוצים פילוג בקהל,אבל מאמן שאומר על הקהל שלו מביכים זה לא אמור לעבור בשקט

שלח תגובה