רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4everb7
Title: CrazyRed

Re: רוני לוי

שליחה על ידי 4everb7 »

ForeverRed כתב:
24 ינואר 2022, 17:39
גבר, יש לנו את אחד משלושת הסגלים הטובים בליגה והקבוצה מנפקת כדורגל של תחתית במקרה הטוב.

תפסיק לגנוב דעת.
אחד מ3 הסגלים הטובים בליגה בהשוואה לליגה של 15/16?
או לליגה של היום?
כי זה חשוב לדעת…

בליגה של 15/16
חיפה הנוכחית, ב״ש של היום ומכבי של היום רבות על מקום 3 והמכובד… הבעיה בכל הליגה לא רק בנו.

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 17:07
כל התגובות מסתכמות ״בפוטנציאל״, ״גם אם״ והכל כמעטים

בחיאת אתם יותר חכמים מזה.

ולא אני לא מזלזל בשחקנים שלנו, אבל אני גם לא מצפה מהם משהו שהם לא.

העובדות הן
הגנה חזקה
מגן שמאלי יציב מגן ימני לא ברור
ברירו בנקר
לידו כלום וכלום רק זר
ספורי שהיה מחוץ למועדון ועשה קאמבק
רוקאביצה טיל
שכטר ל40 דקות בלאגן והרבה ביצים

אספריה הופיע רק מול חיפה
אנסה רק בתרום עונה
מיכה עוד מלקק פצעים מהמקרה המטופש

ולגבי עלי מוחמד אבו פאני וכו, תראו לי שחקן אחד בסגל שלנו שמשתחרר מלחץ או משחרר מלחץ?
אבל עושה את זה באמת, לא בפוטנציאל.

תפתחו תעיניים רוני לוי עושה פה הודיני
הודיני! לא פחות - אולי נשחרר אותו לבארסה שמעתי שלא הולך לצאבי משהו אני בטוח שהם ישמחו.
מההודעות האחרונות שלך אפשר לחשוב שאנחנו משחקים בפרמייר ליג עם איך שאתה רואה את הסגל שלנו. רק שכחת ש90% מהקבוצות שאתה משחק נגדן זה קבוצות כמו חדרה,הפועל ירושלים ומכבי פתח תקווה וכזה עם סגלים של ליגה לאומית. גם מהם הסגל שלך נופל?
מי ביקש ממנו אליפות מי? התקפה אחת מסודרת, משחק אחד נורמלי מול קבוצה שהיא לא ביתר - אפשר? התקפה מסודרת שיש בה 4 מסירות יותר מפעם אחד במשחק - אפשר? להחזיק כדור מול הפועל ירושלים,מכבי פתח תקווה בבית כדי להראות נגיעות של דומיננטיות.
הזכרת פה שורה שלמה של שחקנים שלטענתך הם סוג של נגרים - אבל לפי מה שרוני אמר בתחילת העונה הוא קיבל כל מה שביקש אז אי אפשר להחזיק את המקל בשתי קצותיו לתת לו לבנות סגל ואז להגיד שהסגל לא משהו.

המאמן הזה הוא אנטי כדורגל אין לו מושג- זה מה שהוא יודע לתת. ֿתלך אחורה לקבוצות שהוא אימן דבר עם אוהדים שלהם ותראה את אותם תלונות כמו שלנו לא סתם העיפו אותו על טיל בכל הקבוצות בסוף חוזה גם אם הוא לכאורה הצליח (ע״ע ביתר).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

:
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 24 ינואר 2022, 18:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 17:36
עוד פעם מרטינס. כאילו גדל בנוער של בש אתם כותבים אותו. שיחק פה 90 דקות במצטבר לא זוכר שהיה פה מחזור 10

ושוב דור מיכה, מיכה עדיין פוטנציאל ולא עשה שום דבר ממה שאתם מייחסים לו.
אלחמיד לא רלוונטי לדיון השחרור מלחץ כי הוא בעמדת הבלם. והדיון על קישור / התקפה.
בהגנה כולם גלדיאטורים ללא יוצא מן הכלל. אבל לא דרכם יגיע הכדורגל שאתם מצפים לו, אז צריך להיות ענייני.

באמצע המגרש איפה שנמצא כל הלחץ ויש דבוקה של שחקנים
היחידים זה אספריה ספורי ושכטר ל40 דקות
וזה לו מספיק לקבוצה שרוצה לייצר שטף של הנעת כדור.

והם בטוח לא משתחררים מלחץ ברמה של עלי מוחמד ואבו פאני שעושים סביבון באמצע.
וגם לא משחררים את הכדור למקומות שפותחים את הלחץ כמוהם. אולי רק ספורי אבל שוב זה לא מספיק.
תהיו הוגנים.
הניתוחים שלך מוצאים חן בעיני, מודה שגרמת לי לחשוב קצת, לפני שאני נגרר לעליהום על רוני לוי.
יחד עם זאת, רוני לוי בנה את הקבוצה הזאת וזאת אחריותו הבלעדית לכך שאין שחקנים שיודעים " לעשות סביבון".....

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

סימיוני כתב:
24 ינואר 2022, 18:29
הניתוחים שלך מוצאים חן בעיני, מודה שגרמת לי לחשוב קצת, לפני שאני נגרר לעליהום על רוני לוי.
יחד עם זאת, רוני לוי בנה את הקבוצה הזאת וזאת אחריותו הבלעדית לכך שאין שחקנים שיודעים " לעשות סביבון".....
לפני שאתה עוצר את עצמך מלהיגרר לעליהום על רוני לוי, תנסה להיזכר במהלכי כדורגל מתוכננים או דקות שהיינו בהם דומיננטים מול קבוצות תחתית, לא מול קבוצות שבמקום 5 ומעלה.
היו כל כך מעט כאלו מול הקבוצות החלשות בליגה, אלו שיש להם תקציב של כלום ושום דבר, וזה מראה את גודל הבלוף של המאמן הזה, שזו כנראה העונה האחרונה שלו כמאמן בכיר ולא כאחד המימרים

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

4everb7 כתב:

דור מיכה:

אליפויות: 5
גביע המדינה: 1
גביע הטוטו: 3
אלוף האלופים: 1
שחקן העונה:2018-19
מלך הבישולים: 2018-19, 2016-17
סגן מלך הבישולים: 2013-14 ,2015-16
ערכתי כדי לרשום שיש לו דאבל בנוער 2010-11 כי הייתי במשחק גביע הזה עם דוידזאדה ואבולאבן שאפילו כבש ראשון בשורותינו.

בקיצור אתה יכול לטעון שלא התאושש מהפרשה, פוטנציאל הוא לא.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

rkuka כתב:
24 ינואר 2022, 18:21
הודיני! לא פחות - אולי נשחרר אותו לבארסה שמעתי שלא הולך לצאבי משהו אני בטוח שהם ישמחו.
מההודעות האחרונות שלך אפשר לחשוב שאנחנו משחקים בפרמייר ליג עם איך שאתה רואה את הסגל שלנו. רק שכחת ש90% מהקבוצות שאתה משחק נגדן זה קבוצות כמו חדרה,הפועל ירושלים ומכבי פתח תקווה וכזה עם סגלים של ליגה לאומית. גם מהם הסגל שלך נופל?
מי ביקש ממנו אליפות מי? התקפה אחת מסודרת, משחק אחד נורמלי מול קבוצה שהיא לא ביתר - אפשר? התקפה מסודרת שיש בה 4 מסירות יותר מפעם אחד במשחק - אפשר? להחזיק כדור מול הפועל ירושלים,מכבי פתח תקווה בבית כדי להראות נגיעות של דומיננטיות.
הזכרת פה שורה שלמה של שחקנים שלטענתך הם סוג של נגרים - אבל לפי מה שרוני אמר בתחילת העונה הוא קיבל כל מה שביקש אז אי אפשר להחזיק את המקל בשתי קצותיו לתת לו לבנות סגל ואז להגיד שהסגל לא משהו.

המאמן הזה הוא אנטי כדורגל אין לו מושג- זה מה שהוא יודע לתת. ֿתלך אחורה לקבוצות שהוא אימן דבר עם אוהדים שלהם ותראה את אותם תלונות כמו שלנו לא סתם העיפו אותו על טיל בכל הקבוצות בסוף חוזה גם אם הוא לכאורה הצליח (ע״ע ביתר).
נו מעולה. הקבוצות שאתה משחק נגדם זה מספיק לנצח
כדי להראות כדורגל איכותי צריך יותר עומק ויותר איכות. אין לנו את זה.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

shovalb9 כתב:
24 ינואר 2022, 19:16
דור מיכה:

אליפויות: 5
גביע המדינה: 1
גביע הטוטו: 3
אלוף האלופים: 1
שחקן העונה:2018-19
מלך הבישולים: 2018-19, 2016-17
סגן מלך הבישולים: 2013-14 ,2015-16
ערכתי כדי לרשום שיש לו דאבל בנוער 2010-11 כי הייתי במשחק גביע הזה עם דוידזאדה ואבולאבן שאפילו כבש ראשון בשורותינו.

בקיצור אתה יכול לטעון שלא התאושש מהפרשה, פוטנציאל הוא לא.
אל תגנוב. הכוונה היתה שאתם מדברים על הפוטנציאל של מיכה כשבפועל הוא לא ממש כלום.
זה שיש לו היסטוריה ענפה? זה ברור. בגלל זה אף אחד לא חושב לשחרר אותו.
בתכלס יש לו עונה מחפירה יותר מאנסה ויחזקאל יחד ששוחטים אותם פה ימין ועל שמאל.
הסיבה שלא יוצאים עליו זה בגלל ההיסטוריה שלו.

מיכה שחקן מוכח בליגת העל.
אבל הוא לא הוכיח כלום ממה שאתם מייחסים לו בהפועל ב״ש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 18:02
אחד מ3 הסגלים הטובים בליגה בהשוואה לליגה של 15/16?
או לליגה של היום?
כי זה חשוב לדעת…

בליגה של 15/16
חיפה הנוכחית, ב״ש של היום ומכבי של היום רבות על מקום 3 והמכובד… הבעיה בכל הליגה לא רק בנו.
אתה ממשיך ללכת סחור סחור במקום לדבר לעניין.
הכל יחסי בחיים. הפועל באר שבע מחזיקה בסגל טוב ביחס לליגה שבה היא משחקת. על כר הדשא הפערים הללו משום מה לא באים לידיי ביטוי. סה טו.

לא חושב שיש פה אחד שמצפה להצגות.
רק לבסיס של הבסיס.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

סימיוני כתב:
24 ינואר 2022, 18:29
נכון אך לא רק, הוא לא בוחר לבד.
גורדנה ופטרוצי היו אמורים להניע כדור ותלו בהם תקוות גדולות… שניהם פקששו

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

ForeverRed כתב:
24 ינואר 2022, 19:29
אתה ממשיך ללכת סחור סחור במקום לדבר לעניין.
הכל יחסי בחיים. הפועל באר שבע מחזיקה בסגל טוב ביחס לליגה שבה היא משחקת. על כר הדשא הפערים הללו משום מה לא באים לידיי ביטוי. סה טו.

לא חושב שיש פה אחד שמצפה להצגות.
רק לבסיס של הבסיס.
אני אסכם כי זה נגרר..
מסכים שזה לא נראה טוב. אני לא חלקתי על הטענה הזו לרגע.

אבל בכל הדבר הזה צריך להיות הוגנים לגבי איכות הסגל מול מיצוי הפוטנציאל.

זה מה שיש לנו למכור העונה חברים. לב נשמה וקרבות חפירות.
בואו נהנה ממה שיש

אחכ נתעסק באחכ

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא מוציא מהסגל הזה 60% ופירגנתי אך ורק בגלל כמות הנקודות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

rkuka כתב:
24 ינואר 2022, 18:21

+100

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 19:25
אל תגנוב. הכוונה היתה שאתם מדברים על הפוטנציאל של מיכה כשבפועל הוא לא ממש כלום.
זה שיש לו היסטוריה ענפה? זה ברור. בגלל זה אף אחד לא חושב לשחרר אותו.
בתכלס יש לו עונה מחפירה יותר מאנסה ויחזקאל יחד ששוחטים אותם פה ימין ועל שמאל.
הסיבה שלא יוצאים עליו זה בגלל ההיסטוריה שלו.

מיכה שחקן מוכח בליגת העל.
אבל הוא לא הוכיח כלום ממה שאתם מייחסים לו בהפועל ב״ש
אני הראשון כאן שאמרתי שהאחריות היא קודם כל על השחקנים, בטח שחקן בפרופיל של מיכה.
עם זאת, אתה זה שפתחת את הדיון של "מה היה קורה אם היה כאן מאמן אחר במקום רוני לוי", אז אתה לא יכולת לפתוח דיון של "מה היה קורה אם" ולסגור את האופציה שתחת מאמן אחר, ובסגנון משחק אחר, שחקן כמו מיכה למשל היה פורח. אותו הדבר אספרייה שבקבוצה עם משחק אגפים אמיתי, שיודעים לבודד שחקן, ושיש כל הזמן תנועה בלי כדור, ושהמגן כל הזמן עושה תנועה ליד אספרייה ומושך תשומת לב ומשחרר אותו (בניגוד אלינו שברוב המשחקים שאספרייה שיחק כקיצוני תקעו איתו בקו את אבו עביד שהיה מוסר לו ונשאר בחצי ואז אספרייה צריך לעבור שניים ושלושה שחקנים של היריבה כדי לייצר משהו), אז אולי גם אספרייה היה משמעותי יותר.
גם רוקאביצה תחת מאמן אחר ובסגנון משחק אחר אולי היה מקבל יותר כדורים מאשר הוא מקבל היום.

ושוב, זה מעבר לשחקן כזה או אחר, אלא צריך להסתכל על סגנון משחק. עם כמה שחקנים אתה תוקף. כששיחקנו עם שלושה בלמים אז לפעמים היה לך את גלזר, חאתם/אבו עביד, מיגל, טיבי, בריירו וגורדנה/יוספי ואחד המגינים שנשארים מאחור בהתקפות, והיית מנהל התקפות עם רוקאביצה, אנסה/יחזקאל/שכטר, ספורי, אחד המגינים וזה הכל. כלומר 4 שחקנים בלבד שתוקפים ונמצאים בחלק ההתקפי. זאת גם הסיבה שאנחנו כובשים יותר ממצבים נייחים, שם מיגל עולה קבוע, גם בריירו, והרבה פעמים גם אבו עביד, חאתם וטיבי, ולפעמים אנחנו משאירים רק את דדיה, אספרייה ואת הקשר השלישי (פטרוצי/יוספי/גורדנה) מאחור, ואז פתאום יש לך 7 שחקנים ברחבה של היריב (מה שמכבי חיפה עושה למשל בחלק מהמשחקים כשהיא תוקפת גם בלי נייחים עם המון שחקנים).

רוני לוי מראש בא לכאן להכתיב סגנון משחק אחר, סוג כדורגל אחר, וגם הסגל שהוא בנה היה בהתאם.
אתה רואה עוד מאמן אחר שהיה מגיע לכאן ומביא איתו את אבו עביד לא בשביל לשחק בלם (משהו שקרה תוך כדי תנועה עם מעבר לשלושה בלמים) אלא כדי לשחק מגן?
גם אתמול, כשעל הנייר לא פתחנו עם שלושה בלמים, בפועל זה היה הרבה פעמים שלושה בלמים כי אבו עביד הרבה פעמים נצמד למיגל וחאתם וייצר קו של שלושה מאחורה, כולל בהתקפות שלנו מצד שמאל כשהוא בכלל לא מספק תמיכה התקפית בצד השני.
כלומר גם מול האחרונה בטבלה בליגה, כשהוא כבר עובר לשחק עם שני קיצונים, כשהוא מוותר על בלם, הוא לא באמת מוותר עליו, ופותח עם בלם בצד ימין מאשר עם דדיה שהוא הרבה יותר התקפי באופי.

יש כאן פילוסופיה שלמה של מאמן, והיא באה לידי ביטוי כשהוא בנה את הסגל, וגם אם היית מוסיף עכשיו עוד אופציה התקפית ואפילו יותר, זה לא שפתאום רוני לוי היה משנה את האני מאמין שלו, פתאום תוקף עם כמות גדולה של שחקנים, פתאום לוקח סיכונים, פתאום מחפש לשלוט וליזום, כי הוא קודם כל מחפש לא לספוג, זאת המטרה המרכזית, ורק אחרי זה חושב איך לנצל טעויות של היריבה כדי לכבוש.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

4everb7 כתב:
עוד פעם מרטינס. כאילו גדל בנוער של בש אתם כותבים אותו. שיחק פה 90 דקות במצטבר לא זוכר שהיה פה מחזור 10

אלחמיד לא רלוונטי לדיון השחרור מלחץ כי הוא בעמדת הבלם. והדיון על קישור / התקפה.
בהגנה כולם גלדיאטורים ללא יוצא מן הכלל. אבל לא דרכם יגיע הכדורגל שאתם מצפים לו, אז צריך להיות ענייני.

באמצע המגרש איפה שנמצא כל הלחץ ויש דבוקה של שחקנים
היחידים זה אספריה ספורי ושכטר ל40 דקות
וזה לו מספיק לקבוצה שרוצה לייצר שטף של הנעת כדור.

והם בטוח לא משתחררים מלחץ ברמה של עלי מוחמד ואבו פאני שעושים סביבון באמצע.
וגם לא משחררים את הכדור למקומות שפותחים את הלחץ כמוהם. אולי רק ספורי אבל שוב זה לא מספיק.
תהיו הוגנים.
אתה לא חושב שאספריה אמור להיות למעלה ולא על החצי?
אם המגינים ישחקו גבוה יותר לא נגיע ליותר מצבים?
אם חלילה נלחץ קצת גבוה לא יהיו יותר מצבים?

אולי נחמיץ הרבה יותר כי אנסה ויחזקאל לא סקוררים אבל בהחלט נגיע למספיק הזדמנויות לגמור משחק.

בכל מקרה שורה תחתונה שום תירוץ לא מתקבל לתצוגות מול תא וחיפה בבית גם אם אנסה וחטואל אני מצפה לרצות לנצח , אולי נפסיד אבל ננסה

שלח תגובה