רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: רוני לוי

שליחה על ידי MikiRed »

מתעלף מהתגובות... רוני לוי לא רוצה לנצח.. רוני לוי לא יודע לאמן...
בתור בוגר ליגה א', לאומית ומעמקי ליגת העל, קצת פרופורציות.

מה שאני רואה מעשרים אלף רגל זה קבוצה חזקה מנטלית, הגנה טובה, ופוטנציאל שעדיין לא מומש.
שינויים קלים בהרכב, כנראה רק לאחר הפגרה, כשיחזקאל ומיכה יחזרו להרכב, ויש לנו סגל אדיר.

בנוסף, כפי שצפינו יש חוסר של כח אגרסיבי ליד בריירו. יתוקן בינואר בתגבור ישראלי או זר.

אני אופטימי.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

MikiRed כתב:
31 אוקטובר 2021, 10:50
מתעלף מהתגובות... רוני לוי לא רוצה לנצח.. רוני לוי לא יודע לאמן...
בתור בוגר ליגה א', לאומית ומעמקי ליגת העל, קצת פרופורציות.

מה שאני רואה מעשרים אלף רגל זה קבוצה חזקה מנטלית, הגנה טובה, ופוטנציאל שעדיין לא מומש.
שינויים קלים בהרכב, כנראה רק לאחר הפגרה, כשיחזקאל ומיכה יחזרו להרכב, ויש לנו סגל אדיר.

בנוסף, כפי שצפינו יש חוסר של כח אגרסיבי ליד בריירו. יתוקן בינואר בתגבור ישראלי או זר.

אני אופטימי.
+1000%

אני רק מקווה שהקהל לא ישבור את הכלים (יש לנו משחק אחד לעבור בשבת ואז יהיה הרבה זמן להתקרר)

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Totti כתב:
31 אוקטובר 2021, 08:23
יש דברים שהם רוני- למשל ההכנה, הרכב, החילופים.
יש דברים שהם השחקנים- למשל חוסר האנרגיות, חוסר האמיבציה, העובדה שהנתנייתים היו ראשונים לכל כדור.

כל הזמן מדברים רוני (ובצדק לרוב), אבל אי אפשר לנקות את השחקנים מאחריות והיא גדולה מאוד.
אני אוסיף עוד דבר שהוא חד משמעית על רוני - כל שחקני הרכש החדשים פשוט לא מחוברים. לופז, אנסה, פטרוצ'י, גורדנה, אספרייה, רוקאביצה, מיכה וכו'..
זה לא מקרי, אין שיטה ואין עיקביות אז ברור שלא יהיה חיבור.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
31 אוקטובר 2021, 09:58
תשמע אחי זה פשוט פאתטי. לסדר את כל העובדות כדי שיתאימו לתחושות שלך ולרצונות שלך.

מה שהיה שנה שעברה לא רלוונטי וכולנו אמרנו את זה עוד לפני שלוי הגיע - מבחינת רובנו זה היה מאמן ביניים גנרי ולזרוק את העונה.
התוצאות של רוני לוי היו רעות היכולת הייתה קטסטרופה אבל הוא השיג את המטרה (והקבוצה הזאת לא הייתה מסוגלת לשחק כדורגל).

באירופה נכשלנו מול קבוצה בסדר גודל שהיינו צריכים לעבור? באמת? תחזור לתגובות להגרלה, להיסטוריה של הקבוצות, לשווי שוק שלהן, לתקציב.
שיחקנו כדורגל נגד קבוצה שקולה לנו והפסדנו לצערי, אפשר היה לעבור אבל ההפסד בהחלט היה אופציה ריאלית, נזכיר שזה היה עם סגל בבניה ומלא שחקנים חדשים.

והניסיון שלך ועוד כמה פה לאיין את המקום הראשון הוא המגוחך. זה לא מקום ראשון עם אותן נקודות כמו עוד שלוש קבוצות בזכות הפרש שערים.
זה מקום ראשון, בפער של משחק לפחות ומעל חיפה ומכבי ת"א בפער של משחק +
לא מצליח להבין למה זה לא רלוונטי? כאילו אני מבין שאם היינו מקום 3-8 זה היה מסתדר לך יותר עם הטיעון אבל זה לא. אז אל תייצר מציאות חלופית.
אני לא משנה עובדות כדי שיישרו קו עם דעתי על לוי, אני אומר את המציאות. עונה שעברה כישלון מוחלט, חצי שנה של סבל מכדורגל ותוצאות תיקו על ימין ועל שמאל אבל הולך איתך בוא נשים את עונה שעברה בצד. השנה באירופה קיבלנו מסלול על מגש כדי להגיע לשלב בתים, המסלול הכי נוח שהיה לנו בשנים האחרונות ואולי הכי נוח שאפשר לבקש, לטעמי היינו חייבים לעבור, ההפסד הכלכלי והמקצועי הוא גדול. לגבי העונה נכון מגיע ללוי מחמאות על קצב צבירת נקודות די טוב אבל וזה אבל גדול אי אפשר לקבור את הראש באדמה כל פעם שמבקרים את רמת הכדורגל, אם רק אני הייתי מבקר אז מילא אבל אם יש עוד מאות כמוני ביציעים כנראה שיש אמת בביקורת. מבחינתי הטבלה כרגע סליחה על הביטוי מעניינת את הישבן, היא לא רלוונטית לכלום מהסיבה הפשוטה שהיא לא משקפת שום דבר ממה שיהיה תוך שבועיים שלושה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
31 אוקטובר 2021, 11:32
אני לא משנה עובדות כדי שיישרו קו עם דעתי על לוי, אני אומר את המציאות. עונה שעברה כישלון מוחלט, חצי שנה של סבל מכדורגל ותוצאות תיקו על ימין ועל שמאל אבל הולך איתך בוא נשים את עונה שעברה בצד. השנה באירופה קיבלנו מסלול על מגש כדי להגיע לשלב בתים, המסלול הכי נוח שהיה לנו בשנים האחרונות ואולי הכי נוח שאפשר לבקש, לטעמי היינו חייבים לעבור, ההפסד הכלכלי והמקצועי הוא גדול. לגבי העונה נכון מגיע ללוי מחמאות על קצב צבירת נקודות די טוב אבל וזה אבל גדול אי אפשר לקבור את הראש באדמה כל פעם שמבקרים את רמת הכדורגל, אם רק אני הייתי מבקר אז מילא אבל אם יש עוד מאות כמוני ביציעים כנראה שיש אמת בביקורת. מבחינתי הטבלה כרגע סליחה על הביטוי מעניינת את הישבן, היא לא רלוונטית לכלום מהסיבה הפשוטה שהיא לא משקפת שום דבר ממה שיהיה תוך שבועיים שלושה.
עזוב שבועיים-שלושה, ביכולת הזאת אם נהיה במקום ראשון בתחילת הפלייאוף אני מסיר את הכובע לרוני לוי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
31 אוקטובר 2021, 11:44
עזוב שבועיים-שלושה, ביכולת הזאת אם נהיה במקום ראשון בתחילת הפלייאוף אני מסיר את הכובע לרוני לוי.
לקחתי טווח מאוד קצר של שניים שלושה מחזורים, אפילו בטווח הקצר הזה הטבלה תהיה שונה מכפי שהיא כיום.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 31 אוקטובר 2021, 11:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב:
31 אוקטובר 2021, 11:44
:כבשה:

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אדום זקן כתב:
30 אוקטובר 2021, 23:23
צריך לשחרר את השטויות האלה ולהתמקד במקצועי.
רוני לוי צריך להתחיל להתעורר,עד עכשיו קיבל הנחות וגם מוצדקות.
סגל חדש,זמן התחברות ואפילו הוא לא האמין שזה יצליח לו עד כה.
יצאתי בתחושה לא טובה מהמשחק וממש לא בגלל התיקו כי זה יכול לקרות לכל קבוצה שמשחקת מול 10 שחקנים ולא מצליחה לפצח אותה.
הבעיה הייתה שלא היה שום ניסיון לפצח את זה,אפילו ההיפך.
20 הדקות האחרונות אמורות היו להיות מכבש של לחץ על השער של נתניה ועם ההגנה הפח שלה הגול גם היה נכנס.
במקום זה קיבלנו קבוצה ב10 שחקנים שעושה עליך לחץ ובקושי נותנת לך להניע כדור וזה מטריד!.
פיטורים ובלבולי מוח לא יהיו כאן כי זה הדבר הכי מטומטם שיכול להיות בסיטואציה הנוכחית,אבל כן שיחה שבה הבעלים צריכה להעלות את מורת רוחה מהעניין הזה.
המשחק של היום או הגישה של היום מעבר לעובדה שתסב נזק ממשי של הקהל ביחס לרוני שגם ככה קיים יכולה רק להחמיר אם בשבוע הבא נראה את אותו הדבר.
יש לו סגל אדיר והוא חייב לצאת מהשבלונה שלו ולהתחיל לנצל אותו הרבה יותר.
עד עכשיו עשה עבודה טובה בייצוב מדחק ההגנה וחיבור השחקנים,עכשיו זה הזמן לעשות קפיצת מדרגה בחלק ההתקפי ויפה שעה אחת קודם למה השעון מתחיל לתקתק.
כל מילה

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

talb55 כתב:
31 אוקטובר 2021, 11:28
אני אוסיף עוד דבר שהוא חד משמעית על רוני - כל שחקני הרכש החדשים פשוט לא מחוברים. לופז, אנסה, פטרוצ'י, גורדנה, אספרייה, רוקאביצה, מיכה וכו'..
זה לא מקרי, אין שיטה ואין עיקביות אז ברור שלא יהיה חיבור.
כשאתה שומע מאמנים זרים, כולל פפ, הם מדברים על הרבה חודשים ואפילו שנים עד שמגיעים לתאום מושלם. (כנ"ל בכדורסל)

"ההרכב הראשון", לפחות לפי דעתי, שכולל את מיכה, רוקביצה ויחזקאל לדעתי לא שיחק אפילו פעם אחת.
צריך לעבור את המשחק הקרוב ולחזור לליגה מאומנים ומתואמים יותר, לא מושלם אבל ללא ספק טוב יותר ממה שרואים היום.
במקביל, רואים כבר כיום חולשה במרכז שתטופל בינואר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

MikiRed כתב:
31 אוקטובר 2021, 12:39
כשאתה שומע מאמנים זרים, כולל פפ, הם מדברים על הרבה חודשים ואפילו שנים עד שמגיעים לתאום מושלם. (כנ"ל בכדורסל)

"ההרכב הראשון", לפחות לפי דעתי, שכולל את מיכה, רוקביצה ויחזקאל לדעתי לא שיחק אפילו פעם אחת.
צריך לעבור את המשחק הקרוב ולחזור לליגה מאומנים ומתואמים יותר, לא מושלם אבל ללא ספק טוב יותר ממה שרואים היום.
במקביל, רואים כבר כיום חולשה במרכז שתטופל בינואר.
יש הבדל בין תיאום לבין אפס משחק התקפה.
רוב השערים שלנו העונה הם לא ממהלכי כדורגל אנחנו לא מראים משחק קבוצתי שרק בגלל תיאום אנחנו מפסידים.
ההפך הכדורגל מאוד בינוני
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

תשמעו את הפודקאסט של ציון3
מי שרוצה קצת שפיות וראיה נורמלית על הסיטואציה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

מאמן עם אפס חשיבה קדימה.
לא צריך להיות חזירים אבל גם לא צריך להסתנוור מהמקום בטבלה כרגע.
מי שרגוע מהמקום הראשון כרגע חושב שאנחנו נאבקים על אליפות עם הפועל ת"א, הפועל חיפה וחדרה?
גם חברים של רוני לוי בתקשורת שמפרגנים לו בלי סוף על איך חיבר את הקבוצה, ולא מבינים על מה באים בטענות למאמן, ממשיכים באותם כתבות לדבר על מכבי ת"א שהם צמצו פערים אתמול מקבוצתו של בכר. כן ממכבי חיפה לא מב"ש כי אף אחד לא באמת סופר אותנו לאליפות, למרות המקום הראשון שלא ברור איך מעיזים לבקר את המאמן שנמצא שם.
רוני לוי יודע להתגונן ולהוציא נקודות מקבוצות יוזמות.
לראייה 6/6 על הטעונות לכתר, אבל מה עם שאר המשחקים?
ובכלל בואו נבחן רגע את המשחקים:
גם מול מ. חיפה הרבה יותר מזל משכל, הם החטיאו בלי סוף ואין ספק שלא הגיע לנו שם 3 נקודות.
מול מכבי פ"ת כולנו הסכמנו שהיינו פחות טובים.
ה. ירושלים שיחקו נגדנו טוב יותר מאשר שאר הקבוצות שהתמודדו מולם.
בני סכנין נתניה וחדרה הוצאנו נקודה.
כלומר אחלה של מאגר נקודות אבל יכולת?
נעזוב את זה, בכל זאת קבוצה חדשה..
אז בואו נבחן הרכבים, מערכים, שיטה חילופים.
קשר 50/50 תן לפטרוצ'י ביטחון, תן לו להשתפשף תן לו!
לא טוב לך? אז תעשה את זה עם גורדנה או יוספי.. תן למישהו!
איך יכול להיות שגורדנה פותח במשחק, שבוע אחרי קלטינס במקומו, מחליף את קלטינס ביוספי שרק שבוע לפני מישהו אחר פתח שם עם גורדנה והמחליף שלו בכלל היה פטרוצ'י? ראבק תיסגר על היררכיה.
כמה פעמים תצטרך לזרוק את מיכה לאגף בשביל להבין שזה לא המקום שלו? רוצה לשחק עם מיכה וספורי ומיכה לא פוגע באגף? אז אולי תנסה שם את ספורי אם אין לך סגל עמוק?
תשנה, תיזום תתקוף! תן אפילו לחטואל לשחק אבל תעשה שינוי!
שכטר במקום אנסה כשאתה צריך משחק אגף? לפחות תשנה לשיטת 2 חלוצים!
לזרוק שחקנים לפי "אופי תפקיד" זה לא מאמן.
לשים שחקני הגנה חזקים בלי לעבוד על סגירות זה לא מאמן.
לעבור ל3 בלמים כי יש לך 4 בלמים טובים, אבל לא לעבוד על מערך שהמגנים שלך תוקפים ולתת להם משימות סגירה הגנתיות זה לא מאמן.
להגיד מה שחשוב זה מספר הנקודות בלי לראות שאין שיטה זה כמו להמשיך עם ואן לוון מאמן ואז להיות מופתע שהקבוצה שנה אחרי מאבדת הרבה נקודות, כי שנה לפני היא נאבקה על אליפות אפילו שהכדורגל שלה היה לא משכנע ואוהדי היריבות אפילו ראו את הבלוף (כולל כ-ל הפורום הזה) מותר לדרוש יותר ואפילו רצוי

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

בספורט 1 מספרים על הביקורת של רוני לוי כלפי השחקנים על כך שלא היו שקטים עם הכדור. כמובן שגם ההצבה של קלטינס בקישור הצליחה לגאון הטקטי.
בספורט 5 מספרים השחקנים שהם לוקחים אחריות על היכולת, כי המאמן עבד איתם כל השבוע על משחק הלחץ והנעת הכדור (ראו משחק של מנצסטר סיטי)

מזל שיש לנו כזה מאמן גדול, כשיהיו שחקנים מספיק טובים בשבילו נילחם על האליפות.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

AG77 כתב:
31 אוקטובר 2021, 15:39
בספורט 5 מספרים השחקנים שהם לוקחים אחריות על היכולת, כי המאמן עבד איתם כל השבוע על משחק הלחץ והנעת הכדור (ראו משחק של מנצסטר סיטי)
ההדלפות לעיתונאים זאת המחלה הכי גדולה של הכדורגל הישראלי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שמעון א כתב:
31 אוקטובר 2021, 15:46
ההדלפות לעיתונאים זאת המחלה הכי גדולה של הכדורגל הישראלי.
המאמן שלך המדליף הכי גדול בקבוצה כבר שנתיים.

שלח תגובה