רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: רוני לוי

שליחה על ידי אדום זקן »

כמו שלא צריך לתקוף על אוטומט ולכתוב שטויות כמו מניעים זרים צריך גם לא להגן על אוטו ט.
ההצבה של אבו עביד כמגן הייתה לא נכונה,לא מובנת וגם תקעה מאוד את הצד הימני.
אני מקווה שבמשחק הקרוב הטעות הזאת לא תחזור.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

yossi כתב:
17 אוקטובר 2021, 22:34
זו הנקודה, עצוב מאוד שאתה לא רואה הבדל בין בלם למגן.
תפקידים שונים מאוד.
קודם כל אל תתנשא ואל תגנוב דעת.
לא טענתי שאין הבדל בין בלם למגן.
אני יודע את ההבדל טוב מאוד.
יש הבדל בין בלם לבלם צד בשלושה בלמים שמשחק קרוב לקו
וכן, שם אני בדעה שיש קצת דמיון לעמדת המגן ואתה לא חייב להסכים איתי הכל טוב.
אתה חושב שדדיה יותר טוב כמגן ממנו? סבבה, גם אני חושב
אבל אני יכול להבין את השיקול לפתוח איתו שם וממה הוא חשש זה הכל.
מגן זה לא רק לעלות למעלה כמו אלבס ולתת קרוסים, יש כאלה שתופסים ת'אמצע, יש כאלה שתומכים מאחורה וכאלה ששורפים את הקווים הכל תלוי לפי איך שמשחקים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

galaaa כתב:
17 אוקטובר 2021, 22:30
לא זורק רעל לאוויר ואומר שהשיקולים של המאמן לא מקצועיים(אז מה הם? יש לו מניע נסתר?)
איזה שיקולים זרים אגב? לא ענית לי.

לפתוח 5 בהגנה מול פ"ת בבית כשאתה צריך לנצח ולא לבעוט בדלי זה
לצאת קבוצה קטנה.
אפשר להוריד את בריירו בין הבלמים בבילד אפ של ההנעת כדור כדי לשחרר מהם לחץ ולשלוח את המגנים קדימה וגם יצא לו לעשות את זה פעם או פעמיים העונה אבל זה כבר דיון אחר
אולי מניעים זרים זה לא הניסוח המדוייק, אבל בהחלט השיקולים אינם היו 100% מקצועיים במקרה הנוכחי (כשלוקחים את המשחקים של אבו עביד בנבחרת ומשליכים אותם על הקבוצה בעיניי זה לא הכי מקצועי, יש הרבה מאוד משתנים ).אם לדעתך לגיטימי לשחק עם אבו עביד כמגן כשיש את דדיה ואלחמיד בסגל זו זכותך, לי ולעוד רבים זה כמו גז פלפל בעיניים, (אגב גם לוי הבין שטעה ועשה חילוף).
והכל ברוח טובה, לא צריך לפגוע ברמת הדיון.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ממממ בוא נראה,

מקום ראשון בליגה.
7 פור על מכבי ת״א, 4 פור על מכבי חיפה.
הכי מעט ספיגות, מקום 2 בשערי זכות, 0 הפסדים.
אחרי 3 עונות שבהן דשדשנו בין 30 ל-40 נקודות ממקום ראשון, מגיעה העונה הזאת כשמחליפים 3/4 סגל והעסק עדיין מנסה להדבק. אז אולי השיקולים הזרים כאן הם בכלל בביקורת הארסית שלכם? אולי אתם מפנטזים על רב״ש שנמצא כרגע מתחת לקו האדום? שרק תהיו לי בריאים. אוהדים עלק. אם היה מאמן אחר עם קוצים על הראש הייתם כותבים ״משחקים כאלה צריך לדעת לנצח בכח״. אתם כבר מאוסים…

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:03
ממממ בוא נראה,

מקום ראשון בליגה.
אחרי 3 עונות שבהן דשדשנו בין 30 ל-40 נקודות ממקום ראשון, מגיעה העונה הזאת כשמחליפים 3/4 סגל והעסק עדיין מנסה להדבק. אז אולי השיקולים הזרים כאן הם בכלל בביקורת הארסית שלכם? אולי אתם מפנטזים על רב״ש שנמצא כרגע מתחת לקו האדום? שרק תהיו לי בריאים. אוהדים עלק. אם היה מאמן אחר עם קוצים על הראש הייתם כותבים ״משחקים כאלה צריך לדעת לנצח בכח״. אתם כבר מאוסים…
היינו בדיוק עם הטיעונים והוויכוחים האלה לפני שנתיים כשבכר פתח עונה במקום הראשון עם יכולת פושרת מינוס ואז הגיעה התרסקות טוטאלית עד פיטורים. לנצח את המשחקים הגדולים זה נהדר אבל מראש התריעו פה על קושי שהיה ויהיה במשחקים נגד הקטנות
אני לא מאמין שיש פה מישהו שלא לחלוטין בעד הקבוצה והצלחתה, לנפנף ביקורת על טעויות של המאמן בטענה ש״מחפשים אותו״ זה קצת לטמון את הראש בחול.
ההגנה בסדר גמור בינתיים ואין טענות אליה אבל כל בר דעת מבין שיש לנו בעיה בהתקפה, רק מזכיר שה״התקפה השנייה בטיבה״ כבשה היום שער שדה שני בלבד בשישה משחקים וגם לא ממהלך מתוכנן אלא מבעיטה מרחוק אחרי כדור שנהדף ולא קשור לשום דבר שהקבוצה ניסתה לייצר (כמו שער השדה השני אגב, אף אחד לא ישכנע אותי שאנסה מסר לספורי ולא ברח לו הכדור. כמה כדורים כאלה ייכנסו בעונה?).
יש לנו התקפה לא מגוונת בכלל בסל היכולות שלה ומעט מדי שחקנים יוצרים (שגם לא פוגעים נכון לעכשיו בכל הנוגע למשחק רץ). אנחנו נשענים התקפית בעיקר על מצבים נייחים והשורה הסטטיסטית מוכיחה את זה, לא לעולם חוסן בגזרה הזאת.. תשאל את אלישע

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:25
היינו בדיוק עם הטיעונים והוויכוחים האלה לפני שנתיים כשבכר פתח עונה במקום הראשון עם יכולת פושרת מינוס ואז הגיעה התרסקות טוטאלית עד פיטורים. לנצח את המשחקים הגדולים זה נהדר אבל מראש התריעו פה על קושי שהיה ויהיה במשחקים נגד הקטנות
אני לא מאמין שיש פה מישהו שלא לחלוטין בעד הקבוצה והצלחתה, לנפנף ביקורת על טעויות של המאמן בטענה ש״מחפשים אותו״ זה קצת לטמון את הראש בחול.
ההגנה בסדר גמור בינתיים ואין טענות אליה אבל כל בר דעת מבין שיש לנו בעיה בהתקפה, רק מזכיר שה״התקפה השנייה בטיבה״ כבשה היום שער שדה שני בלבד בשישה משחקים וגם לא ממהלך מתוכנן אלא מבעיטה מרחוק אחרי כדור שנהדף ולא קשור לשום דבר שהקבוצה ניסתה לייצר (כמו שער השדה השני אגב, אף אחד לא ישכנע אותי שאנסה מסר לספורי ולא ברח לו הכדור. כמה כדורים כאלה ייכנסו בעונה?).
יש לנו התקפה לא מגוונת בכלל בסל היכולות שלה ומעט מדי שחקנים יוצרים (שגם לא פוגעים נכון לעכשיו בכל הנוגע למשחק רץ). אנחנו נשענים התקפית בעיקר על מצבים נייחים והשורה הסטטיסטית מוכיחה את זה, לא לעולם חוסן בגזרה הזאת.. תשאל את אלישע
לאלישע לפחות היה את בוזגלו...

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

רוני לוי: "אני לא נוהג לעשות את זה, אבל לאחרונה תרגלנו חמישה שחקנים בהגנה והרגשתי שהקבוצה מבחינה הגנתית הייתה קצת חשופה ופ"ת שלחו שחקנים קדימה. זה אולי הפעם הראשונה בקריירה שלי במשך הרבה שנים שאני עושה את זה שהכנסתי בלם במקום חלוץ".

שריקות בוז מהקהל? "נורמלי וטבעי שהקהל רוצה הצגות ושיהיו תוצאות גבוהות, אבל אני שמעתי רוב המשחק הרבה תמיכה ודחיפה ואני מקווה שניתן להם הרבה סיבות לשמוח".

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red ultras כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:03
ממממ בוא נראה,

מקום ראשון בליגה.
הרוב היו מעדיפים פה מאמן זר, כן, העונה המאמנים הזרים נכשלו וזה לא בטוח יצליח אבל לצאת מהקופסא
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לא יודע מה אתם רוצים מרוני לוי. מאיפה הציפיות האלה. עד כה הוא מוציא את המקסימום מהסגל החצי פיסח הזה. חוץ מויטור, אלחמיד, לופז, בריירו ואולי דור מיכה אלה שחקנים של קבוצת מרכז טבלה בואכה מקום 6.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אסי, דגים כתב:
18 אוקטובר 2021, 06:48
לא יודע מה אתם רוצים מרוני לוי. מאיפה הציפיות האלה. עד כה הוא מוציא את המקסימום מהסגל החצי פיסח הזה. חוץ מויטור, אלחמיד, לופז, בריירו ואולי דור מיכה אלה שחקנים של קבוצת מרכז טבלה בואכה מקום 6.
הגזמת

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אסי, דגים כתב:
ומי בנה את הקבוצה הזאת? 😒
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

RedRock כתב:
18 אוקטובר 2021, 06:49
הגזמת
לא יודע אחי, אתמול ראיתי את אספרייה מוריד יונים כמו במטווח, את אנסה מקבל כדור בלי לדעת מה לעשות איתו, ואת רוקאביצה לא שמתי לב שהוא על המגרש עד שהחליפו אותו.
אנחנו עם 14/18 נקודות ואנשים בטוחים שלמאמן יש את וואקמה ומליקסון ורק הקיבעון שלו עם אבו-אביד עוצר אותנו מלהביס קבוצות.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

הקהל כבר אומר את שלו, שה לא יחזיק יותר מדי זמן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yosisa כתב:
18 אוקטובר 2021, 07:32
הקהל כבר אומר את שלו, שה לא יחזיק יותר מדי זמן.
אוהדים כמוך ומי ששרק בוז אתמול צריך להעיף קיבינימאט מהמגרש אפילו אם אפשר לכלוא אתכם באיזה חור בקוריאה
לא מספיק שלא ממלאים את המגרש שהם מקום 1 גם שורקים בוז.
לא טוב לכם שארו בבית ותשאירו את האנרגיות המלוכלכות שלכם מול הטלויזיה וגם מחוץ לפורום ה"דמוקרטי" הזה.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

אסי, דגים כתב:

הקבוצה דווקא הראתה יכולות התקפיות בתחילת העונה, כנראה הוא התחיל לפחד ממשחקים "יותר מדי" פתוחים.

שלח תגובה