רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: רוני לוי חתם לעונה וחצי

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
09 מרץ 2021, 09:59
כל המאמנים הישראליים חיים על מה שעשו לפני 100 שנה.
חוץ מבכר מי הצליח בעשור האחרון?
כולם זרים.
אז מה עדיף, לקחת הימור על מאמן צעיר יותר זול עם איזשהו פוטנציאל, או על מאמן "בכיר" יקר שאתה יודע בדיוק מה תקבל (וזה לא הרבה).

גם אם אין עילויים ישראליים, יש כאלה שיותר רלוונטיים. מרקו בלבול למשל עם כמה שאוהבים לרדת עליו עשה פי כמה מרוני לוי בעשור האחרון (גם בחיפה וגם בסכנין)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
09 מרץ 2021, 10:19
אז מה עדיף, לקחת הימור על מאמן צעיר יותר זול עם איזשהו פוטנציאל, או על מאמן "בכיר" יקר שאתה יודע בדיוק מה תקבל (וזה לא הרבה).

גם אם אין עילויים ישראליים, יש כאלה שיותר רלוונטיים. מרקו בלבול למשל עם כמה שאוהבים לרדת עליו עשה פי כמה מרוני לוי בעשור האחרון (גם בחיפה וגם בסכנין)
אני עכשיו יהיה יאיר גולן לשניה.
אני מתחיל לזהות תהליכים ומה זה אומר?
בעבר בכדורסל הישראלי היו מאמנים ישראליים שהם פיגורות ואפילו לא מעט כאלה שהצליחו בחו"ל,ברגע שנכנס הדור החדש של המאמנים שיותר מה שנקרא טקטיים,פחןת יודעים להתמודד עם סגל רחב וגדול,יותר עושה חשבון לבעלי הבית הם נפלו כמו דומינו והיום חצי מקבוצות ליגת העל כמעט מאומנת על ידי זרים.
זה התהליך שקורם עור וגידים בכדורגל הישראלי,לא ירחק הזמן שכמות הזרים כאן תעלה משמעותית בשחקנים ולאחריה יבואו כל מאמנים זרים.
המאמנים הישראליים הביאו את זה על עצמם בפחדנות שלהם,בזהירות שלהם ובאי היכולת לעמוד מול בעל הבית שלהם עם עמוד שדרה זקוף.
תראה מה עושים עכשיו לדראפיץ וברדה,מה קורה עם אבוקסיס,לוי,אלישע לוי וכל הח'ברה הצעירים שקופצים על כל הצעת אימון ב5000 שח בבני סכנין שהם יודעים שיפטרו אותם אחרי 4 משחקים.
זה עניין של זמן עד שליגת העל בכדורגל תהפוך להיות לחממת זרים,אשמים בזה המאמנים עצמם וגם הבעלים שקל יותר לרמוס את המאמן הישראלי.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:
09 מרץ 2021, 10:59
בעבר בכדורסל הישראלי היו מאמנים ישראליים שהם פיגורות ואפילו לא מעט כאלה שהצליחו בחו"ל,ברגע שנכנס הדור החדש של המאמנים שיותר מה שנקרא טקטיים,פחןת יודעים להתמודד עם סגל רחב וגדול,יותר עושה חשבון לבעלי הבית הם נפלו כמו דומינו והיום חצי מקבוצות ליגת העל כמעט מאומנת על ידי זרים.
זה התהליך שקורם עור וגידים בכדורגל הישראלי,לא ירחק הזמן שכמות הזרים כאן תעלה משמעותית בשחקנים ולאחריה יבואו כל מאמנים זרים.
המאמנים הישראליים הביאו את זה על עצמם בפחדנות שלהם,בזהירות שלהם ובאי היכולת לעמוד מול בעל הבית שלהם עם עמוד שדרה זקוף.
תראה מה עושים עכשיו לדראפיץ וברדה,מה קורה עם אבוקסיס,לוי,אלישע לוי וכל הח'ברה הצעירים שקופצים על כל הצעת אימון ב5000 שח בבני סכנין שהם יודעים שיפטרו אותם אחרי 4 משחקים.
זה עניין של זמן עד שליגת העל בכדורגל תהפוך להיות לחממת זרים,אשמים בזה המאמנים עצמם וגם הבעלים שקל יותר לרמוס את המאמן הישראלי.
שכנעת אותי שלשם אנחנו הולכים, לא שכנעת אותי למה זה רע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
מצד אחד, מסכים איתך שרמת המאמנים הישראלים בירידה גדולה, ובעיקר הכדורגל כאן הפך להרבה יותר טקטי ומקובע.
מצד שני, בניגוד לכדורסל, בעלי הקבוצות כאן רוצים להיות גם מנהל מקצועי ולכן הם לא יביאו מאמן זר כי הם לא יוכלו להתערב לו. זאת הסיבה המרכזית שבגללה אלונה לא הביאה מאמן זר למרות שאליה לחץ על מאמן זר. אבל אלונה לא לבד, גם חוגג, גיא לוזון, שרצקי, אברמוב, בן זקן, אבו יונס ויתר הבעלים בכדורגל הישראלי לא יביאו מאמן זר בגלל שהם רוצים לקבוע.
בגלל זה קשה לי להאמין שנראה עלייה משמעותית של מאמנים זרים בישראל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אדום זקן כתב:
הלוואי וזה יקרה. רק ככה הליגה אולי תתקדם לאנשהו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:
09 מרץ 2021, 09:20
הדבר היחיד ששיטתי אצל רוני לוי זה הכשלונות.
כמה אפשר לחיות על מה שעשית לפני 15 שנה?
מאחל לו הצלחה כבירה אצלנו כמובן, אבל זה ההימור הכי גרוע שיכולנו לקחת.
אצל מי לא? איזה מאמן באמת הצליח פה חוץ מבכר
ואגב אם לא יקח תואר בחיפה גם עליו תתחילו לדבר

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב:
09 מרץ 2021, 09:59
כל המאמנים הישראליים חיים על מה שעשו לפני 100 שנה.
חוץ מבכר מי הצליח בעשור האחרון?
כולם זרים.
תכלס.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שיש כתב:
09 מרץ 2021, 11:49
אצל מי לא? איזה מאמן באמת הצליח פה חוץ מבכר
ואגב אם לא יקח תואר בחיפה גם עליו תתחילו לדבר
אז למה למחזר?
או להביא מאמן זר (ומישהו רציני) או שתנסה לקדם מישהו חדש.
הרי רוני לוי עצמו מאיפה הגיע? קודם מהנוער של חיפה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:
09 מרץ 2021, 13:33
אז למה למחזר?
או להביא מאמן זר (ומישהו רציני) או שתנסה לקדם מישהו חדש.
הרי רוני לוי עצמו מאיפה הגיע? קודם מהנוער של חיפה
אני בעד זר אבל זה מצריך המון מחשבה ולהתוות דרך

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

לפני מאמנים צריך מנהל מקצועי (זר) כדי להתוות דרך לשנים הבאות

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

שי דנין כתב:
09 מרץ 2021, 14:30
לפני מאמנים צריך מנהל מקצועי (זר) כדי להתוות דרך לשנים הבאות
יש לנו מנהלת מקצועית יותר מעשור

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

Noam98 כתב:
09 מרץ 2021, 14:42
יש לנו מנהלת מקצועית יותר מעשור
הבעיה שכל הניהול הוא ישראלי צריך ניהול ברמה אירופית.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 מרץ 2021, 11:17
מצד אחד, מסכים איתך שרמת המאמנים הישראלים בירידה גדולה, ובעיקר הכדורגל כאן הפך להרבה יותר טקטי ומקובע.
מצד שני, בניגוד לכדורסל, בעלי הקבוצות כאן רוצים להיות גם מנהל מקצועי ולכן הם לא יביאו מאמן זר כי הם לא יוכלו להתערב לו. זאת הסיבה המרכזית שבגללה אלונה לא הביאה מאמן זר למרות שאליה לחץ על מאמן זר. אבל אלונה לא לבד, גם חוגג, גיא לוזון, שרצקי, אברמוב, בן זקן, אבו יונס ויתר הבעלים בכדורגל הישראלי לא יביאו מאמן זר בגלל שהם רוצים לקבוע.
בגלל זה קשה לי להאמין שנראה עלייה משמעותית של מאמנים זרים בישראל.
אין יותר מדי שוני מהבעלים בכדורסל.
גם יצחק פרי הוא מתערב לא קטן,גם רמי כהן מהפועל ת"א,שלונסקי ושות מירושלים ופדרמן ממכבי שכבר שנים לא דורך שם ישראלי.
אני אמרתי דעתי בעבר ואחזור עליה שוב,אם רוצים כאן להתקדם צריך לשנות תפיסה ולמנות קודם כל מנהל מקצועי וברדה זה האיש.
הוא האיש כי הבחור קורת מחומר אחר,לא מעניין אותו קומבינות ולדאוג לחברים הוא אדם שכשחקן ספג המון מהמנטליות האירופאית וגם בניגוד לאחרים שהיו כוכבים היה לו מעמד על בקבוצה בא שיחק ברמה ששמו אותו חונך לשחקנים צעירים.
זה עושים רק עם אדם ברמת אמון וההערכה מטורפים ואת זה עשו איתו באירופה! לא אבו יונס בארץ.
והיום הוא מתבזבז כאן בתפקידים שלא ראויים לו בכלל.
ואם אלונה כל כך רוצה להתערב אז סבבה זו זכותה אבל יש כתובת אחת והיא המנהל המקצועי.
הרבה ביקורות העבירו על גורדי קרויף אבל האיש היה חומה בצורה בין הבעלים למאמן.
לא פעם שאלו אותם לגבי מיץ והם אמרו שדיברו איתו רק פעם אחת הכל עובר דרך המנהל המקצועי.
ביום שזה יקרה אני אבין שאנחנו הולכים לדרך חדשה וטובה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אגב מי שרוצה להתרשם מבניית הקבוצה של רוני לוי שפשוט יסתכל על בית״ר ירושלים הנוכחית.
נכון, היה לו את חוגג ההזוי מעליו וגם את בניון, אבל עדיין כמאמן יש לו חלק כמו לכל מאמן אחר. קבוצה נוראית הם בנו שתסיים בפלייאוף התחתון(ולא נזכיר את הבושות באירופה).

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אויש נו. זאת קבוצה בצלמו של חוגג. כמו שאותו חוגג בנה קבוצה על ערן לוי, אינברום ובוזגלו, ככה הוא גם בנה את בית"ר של עונה שעברה על הגב של פלומן, גרסיה ואוחנה והעונה עטר, ורד ושועה.
גם בעונה הבאה הוא ירכיב קבוצה עם השחקנים הכי עצלנים ועייפים שיש בשוק.

שלח תגובה