הפועל באר שבע- מכבי פתח תקווה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: הפועל באר שבע- מכבי פתח תקווה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מקום ראשון זה נחמד, אבל עדין אנחנו רק במחזור ה-6.
מזכיר לכולם שבעונה שבכר פוטר, עד למשחק מול מכבי בבלומפילד (מחזור 8) היינו במקום הראשון עם 5 ניצחונות 2 תיקו ו-0 הפסדים ב-7 במשחקים והפרש שערים של 14 - 3 (ורצף של 4 ניצחונות רצופים)...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shacharb כתב:
19 אוקטובר 2021, 08:26
היה מצב שקיבל הרמה ובמקום לעצור את הכדור כשהוא לבד מול השער, נגח סתם.

לגבי סטטיסטיקה, זה נתון יבש שלא תמיד משקף את המצב ה"נראה" במגרש.
לדוגמה, הבעיטה של ספורי ליד הקורה במחצית הראשונה נחשבה כאיום לא למסגרת, ובפועל
קצת יותר דיוק בבעיטה וזה אחלה גול.
מדד של xg בגדול בא לומר לך מה הסיכוי לגול ממצב כזה. קח את הנגיחה של אנסה לדוגמא, xg לא אומר לך מה היה קורה אם היה מחליט לעצור ולבעוט אלא כמה נגיחות כאלה נכנסות (נגיחה פח, יאנקו היה צריך לקחת ביד בקלילות במקום לדפוק התעופפות בשביל הקלטת). 0.01 כמו שמישהו ציין בגול של בריירו זה אומר ש1 ל100 כאלה נכנסים, גם ה״קצת יותר דיוק״ של ספורי הוא בפועל גול אחד לעשר בהגזמה (וגם זה מדוייק ומתאים לשחקן, מתוך הבעיטות שלו מרחוק כמה גולים הוא נותן וכמה ציפורים הוא מוריד?)
ברור שהמדד לא מדוייק 200% אבל הוא כן די נאמן למציאות

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

גם אני מרגיש שנוח לנו יותר כשהכדור לא ברגליים שלנו, אנחנו מעדיפים להתגונן מאחורה ולצאת למעברים מאשר להחזיק כדור ולנסות לייצר מצבים במשחק מסודר.

הכנפיים שלנו מלבד מהירות אין בהם כלום מבחינת יצירתיות ואיכות לייצר לאחרים, מאוד מטריד.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:21
מקום ראשון זה נחמד, אבל עדין אנחנו רק במחזור ה-6.
מזכיר לכולם שבעונה שבכר פוטר, עד למשחק מול מכבי בבלומפילד (מחזור 8) היינו במקום הראשון עם 5 ניצחונות 2 תיקו ו-0 הפסדים ב-7 במשחקים והפרש שערים של 14 - 3 (ורצף של 4 ניצחונות רצופים)...
מן הראוי שתזכיר שבניגוד לעונה הזאת, באותה עונה עד מחזור 8 לא שיחקנו לא נגד מכבי תל אביב ולא נגד מכבי חיפה (שתי הקבוצות החזקות ביותר באותה עונה), בעוד שהעונה לא רק ששיחקת נגדן אלא אפילו רחמנא ליצלן ניצחת אותן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oren2792 כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:41
מן הראוי שתזכיר שבניגוד לעונה הזאת, באותה עונה עד מחזור 8 לא שיחקנו לא נגד מכבי תל אביב ולא נגד מכבי חיפה (שתי הקבוצות החזקות ביותר באותה עונה), בעוד שהעונה לא רק ששיחקת נגדן אלא אפילו רחמנא ליצלן ניצחת אותן.
בניצחונות הגדולים מעבר ליוקרה זה בסך הכל כמה נקודות. הליגה האמיתית היא נגד הקטנות וביכולת הזאת מול בונקרים אנחנו נאבד הרבה נקודות.

סמל אישי של משתמש
גנדאלף האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי גנדאלף האדום »

dor69 כתב:
19 אוקטובר 2021, 10:09
בניצחונות הגדולים מעבר ליוקרה זה בסך הכל כמה נקודות. הליגה האמיתית היא נגד הקטנות וביכולת הזאת מול בונקרים אנחנו נאבד הרבה נקודות.
אורן מביא עובדות ואתה מכה אותו בהשערות. על אותו בסיס אני משער שננצל הרבה יותר מההזדמנויות מול הקטנות ונמשיך לנצח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oren2792 כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:41
אני מנסה להתרכז בנו ולא בקבוצות אחרות. די ברור שהעונה גם אין איזה מכבי של איביץ' כמו שהיה אז (מבחינת אחוזי הצלחה בליגה).
טוב שהתחלנו את הליגה בצורה טובה (במיוחד הניצחונות על מכבי וחיפה), טוב שמכבי וחיפה התחילו פחות טוב, אבל אנחנו סך הכל במחזור ה-6, נתתי את הדוגמא לעונה האחרונה של בכר כדי להראות שגם עונה שאחרי המחזור ה-7 הרגישה שהולכת למקום טוב יכולה ללכת למקומות לא טובים.
יש לנו עוד המון עבודה בהרבה מאוד אספקטים כדי להגיע למקומות שכולנו חולמים עליהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

גנדאלף האדום כתב:
19 אוקטובר 2021, 10:24
אורן מביא עובדות ואתה מכה אותו בהשערות. על אותו בסיס אני משער שננצל הרבה יותר מההזדמנויות מול הקטנות ונמשיך לנצח
עזוב, אנשים פה מזכירים לי את לה פמיליה (אלף אלפי הבדלות) - אלה שורקים בוז לקבוצה כי משחק שם שחקן מוסלמי ואלה שורקים בוז לקבוצה כי רוני לוי מאמן.

6 מחזורים - ניצחת את חיפה, מכבי והלוזונים, ועשית תיקו מול חדרה (שבדיוק כמו נגד חיפה, גם שם קרו מקרים הזויים ואם המשחק היה נמשך עוד כמה דקות היית מנצח) ומול סכנין בחוץ (אחד המגרשים הכי קשים בארץ).

בנוסף, אם חיפה לא הייתה שמה רביעיה לקטמון היית גם עם ההתקפה וגם עם ההגנה הכי טובה בארץ, וזה לא שמכבי וחיפה משחקות יותר טוב ממך, ההפך.

אבל עזוב, אנשים רוצים לחזור לתקופה של אלישע, "כדורגל אטרקטיבי עלאק".

אחלה רוני לוי - כל החלטה בינגו, כל חילוף בינגו. לא עוסק בהשערות וניחושים, מתעסק בנתונים יבשים.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

אני לא מתנגד של רוני לוי, אבל המשחק האחרון לא היה נראה כמו משחק של מתמודדת על התואר.
קבוצה שמתמודדת על תואר חייבת להכתיב את הקצב, בטח בבית, בטח מול קבוצה ללא יומרות.
למשל מול חדרה, למרות שהתוצאה הייתה פחות טובה, הכתבנו את הקצב, זה לא הספיק, אבל זה קורה.
אבל אם לא נכתיב את הקצב, ונסמוך רק על סיומת טובה יותר, המזל ייגמר מתישהו.
נקווה שזה היה רק משחק אחד לא משכנע, ולא נסיגה ביכולת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גנדאלף האדום כתב:
19 אוקטובר 2021, 10:24
מה אתה אומר על סטטיסטיקה בתור עובדות? אז העובדות הן שלמרות המקום הראשון שלך לא כבשת שער עדיין ממהלך מתוכנן וקשה לך להכתיב קצב. כמה תוכל להסתמך על מצבים נייחים ובעיטות רולטה מרחוק?
תוציאו קצת את הראש מהחול, אף אחר לא פחות אוהד ממך כי הוא מבקר את סגנון המשחק ואת היכולת ההתקפית, תשים לב שגם הרוב המוחלט אם לא כולם מחמיאים ליכולת ההגנתית עד כה (וגם זה מתבסס על מספרים). ההתקפה שלך לא תימדד במשחקים מול הגדולות כשאתה מקבל שטחים אלא מול האחרות כשתצטרך לפתוח בכוח

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

דוד רוזנטל השווה היום בטור בוואלה את הקבוצה הזאת למכבי של 95 (הברומרים וקלינגר ונמני) שלקחו דרך הגנה ומשחק שאתם מגדירים כמשחק מגעיל אליפות מול חיפה של ברקוביץ ועטר. אליפות של נינג׳ות.

אני מסכים לחלוטין. לחיפה יש סגל יותר טוב, אבל לנו יש חבורה של לוחמי MMA. אני חושב שרוני לוי תפור לסגל הזה.

שלח תגובה