הפועל באר שבע- מכבי פתח תקווה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל באר שבע- מכבי פתח תקווה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי אדום זקן »

אמרנו עוד חלקנו טרם תחילת העונה וההדחה מאירופה.
המטרה המרכזית היא לאסוף כמה שיותר נקודות ולנצל את העובדה ששתי היריבות המרכזיות שלך עסוקות באירופה ויאבדו נקודות.
עד כה התכנית עובדת וכן רמת הכדורגל עדיין לא מספקת בעיקר בחלק ההתקפי.
אבל לשפר את משחק ההתקפה הרבה יותר קל בסיטואציה הזאת.
גם אני פחות הבנתי את המעבר ל3 בלמים בהתחלה אבל אז אחרי 5 דקות פתאום ראית שהמערך הזה מנטרל את מכבי פת לחלוטין,מכניס את המגנים למשחק ההצקפה בצורה הרבה יותר אינטנסיבית והחמצות מסמרות שיער השאירו את התוצאה כמו שהיא.
בשורה התחתונה אם היית אומר לכם שבמחזור ה6 נהיה במקום הראשון,0 הפסדים,3 ספיגות וניצחונות על שתי היריבות העיקריות שלך הייתם רושמים אותי להשתתף במשחקי הדיונון ודואגים שאמות בדג מלוח.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

קצת הכעיס שלא הצלחנו להרוג את המשחק כשינקו כהרגלו נגדנו נותן הצלות של דונארומה, לקראת סוף המשחק אמנם לא הייתה לי זווית הכי מושלמת אך המצב של אנסה אאל"ט היה חייב להיגמר ברשת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:04
קצת הכעיס שלא הצלחנו להרוג את המשחק כשינקו כהרגלו נגדנו נותן הצלות של דונארומה, לקראת סוף המשחק אמנם לא הייתה לי זווית הכי מושלמת אך המצב של אנסה אאל"ט היה חייב להיגמר ברשת.
אתה לא טועה.
אנסה חייב לתת גול בהקדם האפשרי כדי לקטוע את שרשרת ההחמצות שלו לאחרונה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גם אני חושב שהמעבר ל3 בלמים היה בסדר, אני דווקא רוצה לשים את הזרקור על החוד- אנסה ורוקאביצה it’s the same, לא יכולים לשחק יחד. אי אפשר לשחק בהתקפה עם שני שחקנים נגרים שיודעים רק לרוץ מהר ולסיים לשער ואז להתפלא שיש לנו קושי בכלל לפתח את המשחק עד הרחבה, קל וחומר כשאין שחקן יצירתי כמו מיכה שיכול לשבור קו הגנה בכדור אחד חכם. אספרייה צריך לרדת לספסל, אין לו מספיק פעולות מקדמות ואימפקט על המשחק והוא אפילו מאט אותו כשאנחנו צריכים לשחק פשוט ומהר (כנ״ל ספורי אבל הוא לפחות תורם לנו לא מעט כוח אש בנייחים)
קבוצתית אנחנו עדיין משחקים לאט מדי וביותר מדי נגיעות לכל שחקן, גם קשה לנו ליצור מהלכים מורכבים (נוסע מחוסר גיוון בשלישייה/רביעייה ההתקפית). אהבתי דווקא את איך שנראינו בלי הכדור (יותר במחצית הראשונה), לחצנו יחסית טוב והרווחנו לא מעט כדורים, הם לא סיכנו את השער באופן משמעותי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:11
גם אני חושב שהמעבר ל3 בלמים היה בסדר, אני דווקא רוצה לשים את הזרקור על החוד- אנסה ורוקאביצה it’s the same, לא יכולים לשחק יחד. אי אפשר לשחק בהתקפה עם שני שחקנים נגרים שיודעים רק לרוץ מהר ולסיים לשער ואז להתפלא שיש לנו קושי בכלל לפתח את המשחק עד הרחבה, קל וחומר כשאין שחקן יצירתי כמו מיכה שיכול לשבור קו הגנה בכדור אחד חכם. אספרייה צריך לרדת לספסל, אין לו מספיק פעולות מקדמות ואימפקט על המשחק והוא אפילו מאט אותו כשאנחנו צריכים לשחק פשוט ומהר (כנ״ל ספורי אבל הוא לפחות תורם לנו לא מעט כוח אש בנייחים)
קבוצתית אנחנו עדיין משחקים לאט מדי וביותר מדי נגיעות לכל שחקן, גם קשה לנו ליצור מהלכים מורכבים (נוסע מחוסר גיוון בשלישייה/רביעייה ההתקפית). אהבתי דווקא את איך שנראינו בלי הכדור (יותר במחצית הראשונה), לחצנו יחסית טוב והרווחנו לא מעט כדורים, הם לא סיכנו את השער באופן משמעותי
מסכים לגמרי לגבי החלק ההתקפי ואף מחזק ואומר שקבלת ההחלטות שם הייתה מזעזעת היום.
כמה פעמים הייתה סיטואציה של 3 על 2 או אפילו 4 על 2 ואז מסירה מתחכמת לא מובנת גמרה את המצב.
פעם זה היה רוקאביצה,פעם אנסה ופעם ספורי.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:
17 אוקטובר 2021, 21:33
david21 הקמע שלנו :מלך:
בדיוק!!!!!
שלא תיגמר לעלם!!!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

רק אני התעצבנתי על אספריה ששיחק היום בטיפשות?
רק אני התפעלתי מהשינוי של ספורי לעומת הקדנציה הקודמת?
רק אני מחכה לחזרה של דור מיכה כדי לראות קצת יותר מסירות חכמות לעומק?
רק אני מאוהב בבאריירו וויטור? עם שני אלו בהרכב, אי אפשר להפסיד!
כפרה על גלזר שהיה שם כשהיה צריך אותו!!!!
David 21 , אל תעזוב אותנו. אתה הוא סוד הצלחתנו!!!!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

באופן כללי היה משחק לא טוב, לא נהניתי.
מחצית ראשונה יותר טובה, חלקים גדולים ממנה פ"ת לא זזו ועשינו גם לחץ גבוה יפה (וואוו ספורי).
מחצית שנייה זה היה מעצבן, כל המטרה הייתה לא לספוג.

אין לי בעיה עקרונית עם מעבר ל3 בלמים, אבל כשהמגנים עומדים כל כך נמוך זה סתם בונקר.
בהמשך המגנים עלו ללחוץ באזור קו האמצע ואז זה נראה קצת יותר טוב, אבל זה היה מעט מדי.

לדעתי הבעיה המרכזית היא סגנון המשחק שרוני לוי מאמין בו והוא פשוט לא מתאים לנו ולדעתי קשה לצפייה.
אין כמעט בכלל חילופי מסירות קצרות ובניית משחק דרך האמצע, הרבה כדורים ארוכים, מרווחים עצומים בין השחקנים...
זה פשוט כדורגל של פעם, היו הרבה דקות שהסתכלתי על הקבוצה וזה היה נראה מערך כמו בשנות ה 20 5-5, 5 עושים הגנה ולא עולים ו 5 עושים התקפה.
חייב למצוא את הדרך לשחק יותר יצירתי ושמח אחרת הוא לא ישרוד פה בטוב עם הקהל שלנו, יש לו את הכלים.

חייב לציין את באריירו שממשיך להיות פשוט מלך בכל אלמנט של המשחק ואת ספורי שהיה נייד כמו שלא ראיתי אותו מעולם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב:
17 אוקטובר 2021, 23:11
דווקא אנסה ורוקאביצה שחקנים שונים לגמרי. רוקאביצה פינישר חד ברחבה שאין לו מה לחפש מחוצה לה, אנסה בדיוק ההיפך - מחמיצן עם אחלה משחק עם הגב ויכולת מסירה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
18 אוקטובר 2021, 08:08
דווקא אנסה ורוקאביצה שחקנים שונים לגמרי. רוקאביצה פינישר חד ברחבה שאין לו מה לחפש מחוצה לה, אנסה בדיוק ההיפך - מחמיצן עם אחלה משחק עם הגב ויכולת מסירה
אין לאנסה טכניקה בגרוש, לא בדריבל ולא בפס. אפילו לעצור כדור הופך למשימה מורכבת לפעמים
מחמיצן או לא, המשותף להם הוא ששניהם לא תורמים הרבה בבניית המשחק בדרך לרחבה ואפקטיביים רק בסוף המהלך. אתה לא יכול להרשות לעצמך שני נגרים בהתקפה ביחד, זה גזר דין מוות להתקפות מסודרות שממילא יש לנו קושי בלייצר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
18 אוקטובר 2021, 08:36
אין לאנסה טכניקה בגרוש, לא בדריבל ולא בפס. אפילו לעצור כדור הופך למשימה מורכבת לפעמים
מחמיצן או לא, המשותף להם הוא ששניהם לא תורמים הרבה בבניית המשחק בדרך לרחבה ואפקטיביים רק בסוף המהלך. אתה לא יכול להרשות לעצמך שני נגרים בהתקפה ביחד, זה גזר דין מוות להתקפות מסודרות שממילא יש לנו קושי בלייצר
+1
גם מחרפן שברגע שהוא מקבל כדור באגף וחותך לאמצע יש לו שחור בעיניים, לא רואה כלום חוץ מהשער ונדיר שישחרר פס טוב למרות שיש הזדמנות.

לגבי הסוף אני פחות נחרץ, אבל בשביל זה צריך את אספרייה, מיכה ולופז בפורמה ומשחק קבוצתי. זה רחוק לצערנו כרגע וגם אם יקרה, יקח זמן.

לכן עם כל הביקורת על אתמול, כרגע הכי חשוב זה פשוט לנצח ולצבור מומנטום וביטחון. כי על הנייר יש פוטנציאל.
אתמול מת, זה NEXT גדול ויש גם משחקים כאלה, העיקר ה3 נקודות כרגע ורשת נקייה.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

רובכם מתמקדים בשחקני ההגנה והקישור ההגנתי, אבל רבאק, עדיין ללא הפסד, וספגנו 3 גולים.
למה שלושה בלמים, למה מגן שלא תוקף...
הבעיה אצלינו בהתקפה. אספרייה מתחפש לליצן וצריך שמישהו ידליק לו את האור בעליית הגג.
אנסה היה חייב להכניס שלישיה אתמול, ובלי להגזים!
ספורי גם יכל להכניס 1.5-2.
ניצול המצבים שלנו זוועה, ובזה אי אפשר להאשים את רוני לוי.
אז חלאס עם האוטומט על שיטה וכו'.
מקום ראשון!
שחררו
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
18 אוקטובר 2021, 08:42
+1
גם מחרפן שברגע שהוא מקבל כדור באגף וחותך לאמצע יש לו שחור בעיניים, לא רואה כלום חוץ מהשער ונדיר שישחרר פס טוב למרות שיש הזדמנות.
מדויק.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

shacharb כתב:
18 אוקטובר 2021, 09:23
רובכם מתמקדים בשחקני ההגנה והקישור ההגנתי, אבל רבאק, עדיין ללא הפסד, וספגנו 3 גולים.
למה שלושה בלמים, למה מגן שלא תוקף...
הבעיה אצלינו בהתקפה. אספרייה מתחפש לליצן וצריך שמישהו ידליק לו את האור בעליית הגג.
אנסה היה חייב להכניס שלישיה אתמול, ובלי להגזים!
ספורי גם יכל להכניס 1.5-2.
ניצול המצבים שלנו זוועה, ובזה אי אפשר להאשים את רוני לוי.
אז חלאס עם האוטומט על שיטה וכו'.
מקום ראשון!
שחררו
בול!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אתם חיים על המקום הראשון הזה כאילו אנחנו בסיבוב אחרון של פליאוף עליון .
אם נגיע לפליאוף עליון שאנחנו מקום 1 כולנו נחתום על חרא כדורגל ונצחונות , אבל הבלוף של הכדורגל הרע הזה יתפוצץ וזה ברור לכולנו (גם לאלה שעדיין נאחזים ב"אנחנו מקום 1" ) .
זה לא יכול להמשך 36 משחקים של כדורגל רע ונצחונות .
תמונה

שלח תגובה