הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:15
סלח לי באמת אבל מה שרשמת יותר מנותק מהראיון של זיו אריה.
מה שאתה אומר הפוך לגמרי מהנתונים,אתה מדבר על מראית עין.
הנתונים אומרים בדיוק ההיפך,ההתקפה הכי טובה וההגנה הכי טובה ומקום ראשון.
לו אדם מין הספר היה קורא כאן היה בטוח שהקבוצה מתחת לקו האדום.
וכן יש מה לשפר ותמיד עדיף לעשות זאת שאתה למעלה ועם בטחון.
וכן.... אנשים מחכים לנפילה או הו כמה שמחכים לנפילה.
כן, אנחנו לא מסכימים - וזה מן הסתם בסדר גמור אני מקבל לגמרי שיש כמה דרכים להסתכל על זה.
אני כאוהד של קבוצה גדולה, שראה איך הקבוצה שהוא אוהד כבר 35 שנה הופכת מקבוצת תחתית בליגה שניה לאלופה פשוט לא מוכן להסתפק בנקודות. אני רוצה שהפועל ירושלים תשקשק שהיא מגיע לטרנר והשחקנים והאוהדים של שתי הקבוצות ידעו שזה חסר סיכוי.
אנחנו קבוצה גדולה בזכות ולא בחסד, וכדאי שנתחיל להאמין בזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

xboy כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:21
1. יש לנו בעיה קשה באמצע, אנחנו לא מצליחים לשלוט אפילו נגד קבוצה כמו הפועל ירושלים.
2. לא ברור למה אין לנו משחק לחץ? גם כשאנחנו מנסים לעשות לחץ שוברים לנו אותו בשתי מסירות.
3. לא ברור איך קבוצות כמו מכבי פ"ת, חדרה והפועל ירושלים באות אלינו לטרנר ולוחצות אותנו כאילו אנחנו קבוצה קטנה.
4. טוב מאוד שאנחנו מנצחים ביכולת לא טובה, תחשבו איזה כדור שלג היה נוצר אם היינו מפסידים את המשחקים האלה.
5. כמו שהזקן אמר, אנחנו מנצחים כרגע בחצי קלאץ, כשניתן פול גז אני מאמין שגם נדרוס.
שבוע טוב לכולם.
1 ו 2 זה בגלל המאמן, הוא לא מאמין בלחץ ולא מחפש לשלוט
אני מקווה שזה ישתנה ככל שנמשיך לנצח

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שיש כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:20
שריקות בוז זה לא ביקורת......זה סתם בבונים מוסרמיל
מי שחושב שהכל מקרי לא מבין כדורגל...אולי לא טיקי טקה אבל בטח לא מקרי
גם אני לא אוהב שאנחנו יורדים אחורה לעמדות ולא לוחצים אבל למה בוז? מה זה נותן?

בגדול לא היה משחק הכי טוב וירושלים קבוצה נאיבית להחריד ועדיין הבוז לא במקום
שוב, אני לא מצדיק שריקות בוז.
אבל האוהדים שהיו היום בטרנר, הם אותם אוהדים בדיוק שהיו גם ב 3 אליפויות שלנו.
אז הם לא היו בבונים?

והיה בוז ממש בקטנה. אני לא מצדיק, אבל כדאי שבקבוצה(במיוחד בצוות האימון) לא יזלזלו בבוז הזה. כי לפעמים זה הדרך של האוהדים להעביר ביקורת.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

xboy כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:21
1. יש לנו בעיה קשה באמצע, אנחנו לא מצליחים לשלוט אפילו נגד קבוצה כמו הפועל ירושלים.
2. לא ברור למה אין לנו משחק לחץ? גם כשאנחנו מנסים לעשות לחץ שוברים לנו אותו בשתי מסירות.
3. לא ברור איך קבוצות כמו מכבי פ"ת, חדרה והפועל ירושלים באות אלינו לטרנר ולוחצות אותנו כאילו אנחנו קבוצה קטנה.
4. טוב מאוד שאנחנו מנצחים ביכולת לא טובה, תחשבו איזה כדור שלג היה נוצר אם היינו מפסידים את המשחקים האלה.
5. כמו שהזקן אמר, אנחנו מנצחים כרגע בחצי קלאץ, כשניתן פול גז אני מאמין שגם נדרוס.
שבוע טוב לכולם.
כמה פול גז אפשר לתת בקלנועית?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

rkuka כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:23
כן, אנחנו לא מסכימים - וזה מן הסתם בסדר גמור אני מקבל לגמרי שיש כמה דרכים להסתכל על זה.
אני כאוהד של קבוצה גדולה, שראה איך הקבוצה שהוא אוהד כבר 35 שנה הופכת מקבוצת תחתית בליגה שניה לאלופה פשוט לא מוכן להסתפק בנקודות. אני רוצה שהפועל ירושלים תשקשק שהיא מגיע לטרנר והשחקנים והאוהדים של שתי הקבוצות ידעו שזה חסר סיכוי.
אנחנו קבוצה גדולה בזכות ולא בחסד, וכדאי שנתחיל להאמין בזה.
גם אני רוצה אבל מכיר גם במגבלות.
גם הקבוצה הגדולה של אז לקח לה רק בשנה השלישית ועם מקצה שיפורים קטן להגיע לרמת הכדורגל שראינו.
כמובן שיש גם עניין של תפיסת עולם של מאמן וכו ועדיין מי שבא היום בטענות לרוני לוי מגיע עם המטען הזה מהבית ללא שום קשר למציאות ולשלל הנסיבות המקלות.
בוא נגיד שאם רוני לוי היה מאמן את הסגל הזה שנה שנייה כמאמן והייתי רואה את הרמה הזאת הייתי יוצא עליו ב800 קמש.
כרגע גם התוצאות לטובתו,גם העובדה שהוא הצליח באמת להרים חדר הלבשה מצויין ורואים את זה,רק בוא נקווה שרמת הכדורגל תשתפר.
טוטאל פוטבול לא תראה ממנו אבל אפשר וצריך בחלק ההתקפי להיות טוב יותר גם בהחלטות של השחקנים למעחה שלפעמים בעיניי זה גובל קצת בחוסר אינטלגנציה.
שחרור מהיר יותר של הכדור,דריבל איםה שצריך ולא איפה שלא צריך וגם זה רוני יצטרך לתת את הדעת.
נערך לאחרונה על ידי אדום זקן ב 23 אוקטובר 2021, 22:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

simply-red כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:26
כמה פול גז אפשר לתת בקלנועית?
די די אתה לא מתאים לך המרמרה הזאת.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הבוז הזה קיבל בדיוק את מה שהגיע לו, הגול של יוספי.
פתאום כולם קופצים ושרים.
בדיחה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לדעתי קבוצה אלופה צריכה לייצר הרתעה. צריכה שקבוצות ישמעו שהם פירקו את היריבה ויחשבו על זה בנסיעה בדרך לבאר שבע.
כדורגל זה המון פסיכולוגי ומנטלי, וצריך להחזיר את הזמנים שקבוצות פחדו ממשחקים בטרנר.
אני לא מצדיק את שריקות הבוז, אבל הקהל לדעתי ראה הזדמנות בשני המשחקים האחרונים לייצר את ההרתעה הזאת, לחפש להיות דומיננטים ולהבקיע עוד שערים, ובמקום זה הגישה הייתה קודם כל לא לספוג, לחכות מאחור, ואם יש הזדמנות לצאת החוצה ואם לא אז לא נורא.
כתבתי אחרי פתח תקווה ואני כותב היום שזכותו של רוני לוי לחשוב אחרת, השאלה האם לאורך זמן הגישה הזאת היא נכונה לקבוצה ששואפת להיות אלטרנטיבה למכבי חיפה (בטח לאור ההתרסקות של מכבי).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:25
שוב, אני לא מצדיק שריקות בוז.
אבל האוהדים שהיו היום בטרנר, הם אותם אוהדים בדיוק שהיו גם ב 3 אליפויות שלנו.
אז הם לא היו בבונים?
בהתחלה של השושלת רק נהננו מנצחונות כי פאקינג 40 שנה לא חווינו את זה , היום כבר מפונקים.
זה בסדר לרצות לראות הצגות וזה גם מה אני רוצה אבל חכו רגע עם הבוז כי אנחנו רק בהתחלה של משהו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה ההבדל בין המחצית הראשונה למה שבכר היה עושה קבוע לדראפיץ'?
מול מאמנים נאיביים כמו זיו אריה אטפלד ודראפיץ' שיעדיפו לזכות באליפות ההחזקת הכדור ולא ב3 נק' צריך לשחק בצורה חכמה כי הם תמיד ייפלו לפיתיון.

לא מכיר את בני לם מספיק טוב, אבל אם הוא מתכוון לשחק כמול מול מ.ת"א, אז גם מולו צריך לעלות באותה צורה.
וכמובן שאני מדבר על המחצית הראשונה. המחצית השנייה הייתה נוראית וחסרת השראה. אסור שיחזור על עצמו. בדיוק בשביל רגעים מתים כאלו יש לרוני לוי ספסל מצוין ורעב.

סמל אישי של משתמש
simply-red

אדום זקן כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:31
די די אתה לא מתאים לך המרמרה הזאת.
טוב נו, לא קלנועית
אוטובוס..

וברצינות
כרגע קשה לי לקחת משהו אופטימי מלבד הנקודות והמצב בטבלה.
עד שהמכביות יסיימו עם אירופה אני מאוד מאוד מקווה שנמשיך לצבור נקודות ולהגדיל את הפער מהן,
מבחינת יכולת המצב שלנו לא משהו.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

לא יודע מה איתכם אבל אני לא אוהב לראות את הקבוצה שלי שולטת בכדור ומריצה 30 מסרית למוות,מעדיף משחק לחץ טוב ודחיפה מהירה של הכדור קדימה וב4-5 מסירות ליצר מצב בעיטה,חסר לנו משחק לחץ וצריך לצאת הרבה יותר מהר להתקפה

סמל אישי של משתמש
simply-red

Sir Alex Ferguson כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:33
לדעתי קבוצה אלופה צריכה לייצר הרתעה. צריכה שקבוצות ישמעו שהם פירקו את היריבה ויחשבו על זה בנסיעה בדרך לבאר שבע.
כדורגל זה המון פסיכולוגי ומנטלי, וצריך להחזיר את הזמנים שקבוצות פחדו ממשחקים בטרנר.
אני לא מצדיק את שריקות הבוז, אבל הקהל לדעתי ראה הזדמנות בשני המשחקים האחרונים לייצר את ההרתעה הזאת, לחפש להיות דומיננטים ולהבקיע עוד שערים, ובמקום זה הגישה הייתה קודם כל לא לספוג, לחכות מאחור, ואם יש הזדמנות לצאת החוצה ואם לא אז לא נורא.
כתבתי אחרי פתח תקווה ואני כותב היום שזכותו של רוני לוי לחשוב אחרת, השאלה האם לאורך זמן הגישה הזאת היא נכונה לקבוצה ששואפת להיות אלטרנטיבה למכבי חיפה (בטח לאור ההתרסקות של מכבי).
מילא היינו מתנחמים בהגנת ברזל שבקושי מגיעים מולנו למצבים והשוער לא נוגע בכדור, היום בעיקר במחצית השניה גם את זה לא היה .
רוני לוי לא ירדם היום בלילה בגלל השער שקיבלנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:34
מה ההבדל בין המחצית הראשונה למה שבכר היה עושה קבוע לדראפיץ'?
ההבדל הוא שרוני לוי משחק ככה באופן קבוע, נגד כל מאמן ויריבה, בכל מגרש ובכל מזג אוויר.
לא בטוח שזה עומד להשתנות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפועלעולה כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:34
וכמובן שאני מדבר על המחצית הראשונה. המחצית השנייה הייתה נוראית וחסרת השראה. אסור שיחזור על עצמו. בדיוק בשביל רגעים מתים כאלו יש לרוני לוי ספסל מצוין ורעב.
וזאת בדיוק הנקודה שבה רוני לוי יצטרך לקרוע לשחקנים את הצורה.
לא יכול להיות בחיים הבדלים כאלה ביכולת בשני המחציות,עלינו שאננים וזחוחים וכאילו רק מתים שהמשחק ייגמר.
ברור שאלה מהפוזיציה יגידו "אבל המאמן",אבל אין מצב שמאמן יסודי כמוהו יגיד לשחקנים "חברה תורידו הילוך".
הטענה שלי אליו שמיד שזיהה את זה היה צריך לעשות חילוף זעזוע ולא שינוי מערך,העברת מסר לשחקנים.

שלח תגובה