הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל באר שבע- הפועל ירושלים, שבת, 20:30, טרנר

שליחה על ידי אדום זקן »

simply-red כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:44
מילא היינו מתנחמים בהגנת ברזל שבקושי מגיעים מולנו למצבים והשוער לא נוגע בכדור, היום בעיקר במחצית השניה גם את זה לא היה .
רוני לוי לא ירדם היום בלילה בגלל השער שקיבלנו.
והוא צודק!! ודדיה שאני מאוד אוהב צריך לקבל בעיטה בתחת על הטעות המטומטמת שמתאימה יותר לליגה א שהוא עשה שם בצד וככה עברה לה בגלל הנצחון.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:50
והוא צודק!! ודדיה שאני מאוד אוהב צריך לקבל בעיטה בתחת על הטעות המטומטמת שמתאימה יותר לליגה א שהוא עשה שם בצד וככה עברה לה בגלל הנצחון.
הגליץ של באריירו שם יותר תרם לגול האמת

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
23 אוקטובר 2021, 23:14
הגליץ של באריירו שם יותר תרם לגול האמת
נכון ועדיין שחקן בליגת העל לא יכול לפספס כדור כזה.
זה הזכיר לי שהיינו משחקים בשכונה היו את אלה בלי הקורדינציה שהיינו בוחרים אחרונים בדיוק בגלל הנכות הזאת.
כאילו קיבלתי דז'ה וו 30 שנה אחורה.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

משהו בזה שעידן שמש שם לנו גול עיצבן אותי

בגדול אחלה חלוץ, שם גול יפה

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אדום זקן כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:50
צודק לגבי דדיה הגול רשום עליו, עשה שם טעות כפולה אבל לא הייתי בועט בו (אל תשכח מי האלטרנטיבה לדדיה) צריך להסביר לילד שגישה כזו לא באה בחשבון.

מלבד הגול לפועל ים היו עוד הזדמנויות טובות שלא ניצלו, יותר מידי הזדמנויות.
בכלל אני חושב שאנחנו עומדים נמוך מידי, הבלמים שלנו ממש על ה16 במקום לעמוד 30 40 מטר מהשער וככה לדחוף את כולם קדימה לחצי של היריבה ובטח במשחק בית מול הקבוצה שבמקום האחרון.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

שמעון א כתב:
23 אוקטובר 2021, 21:57
לא מתאים לך אטימות.
אתה חייב להודות, שכרגע, על הדשא זה לא נראה מבטיח, כמו שזה נראה בטבלה.
אותי יותר מדאיג שהמון שחקנים התקפיים מאוד חשובים- בגלל השיטה ו-"העיקר התוצאה" - פשוט לא נכנסים לעניינים.
רוקאביצ'ה, מיכה, אספרייה נראים אבודים בהיעדר השיטה.
אפילו לופס נמצא במגמת ירידה בגלל הבינוניות ההתקפית של המאמן.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

קודם כל, ישששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!
גם על הניצחון וגם על זה שהגענו הביתה בשלום בשעה הזאת.....
מסכים עם הביקורת, לא שיחקנו טוב.
לא מסכים עם שורקי הבוז, גועל נפש! שער 2 בוסרמיל! ככה לא עוזרים לקבוצה שאתה אוהד!
מחצית ראשונה לא רעה שלנו. לא מבין איך גורדנה בהרכב ובטח לא מבין איך שרד את ההפסקה כשיש לך ספסל כזה.
לכל אלו שמחכים להגיד "אמרנו לכם" , תמתינו עוד קצת.....

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני חושב שאפשר להפסיק לייחס חשיבות לשריקות בוז של כמה אוהדי הצלחות. הם לא מעניינים ולא חשובים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ניצחון חשוב במגרש קשה, סחטיין להפועל ירושלים שהביאו 8000 אוהדים, הייתי בטוח שמותר להם רק ביציע הצפוני חצי יציע, ובכל זאת כל הכבוד לאוהדים שהגיעו, בעיקר בדרומי.

מי ששורק בוז ב2-0, זה אותם אנשים ששואלים אותי מה זה השיר הזה? אני לא מכיר אותו (כל היציע). זה לא עניין של גיל, של מקום, נטו אוהדים *** שלא התחברו מהרגע הראשון למאמן ושמים את טובת דעתם לפני הצלחת הקבוצה.

אני לא מבסוט מהחילופים ומהדרך שבה שיחקנו, אבל אני באמת ובתמים חושב שנגד נתניה יהיה לנו קל יותר לבוא לידי ביטוי בדיוק בגלל הקהל. יש דרך להגיד ביקורת, לא ככה. זה היה דוחה, והזכיר לי את סיר הלחץ של בית"ר. למה? למה זה טוב? לא מבין אתכם.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

בינתיים אנחנו כבר סוגרים משהו כמו 4 שנים שמועדון הכדורגל הפועל ב"ש לא לוחצת על היריבות שלה בשום איזור של המגרש.

התחיל בשלהי קדנציית בכר ומאז ועד היום, נדמה שלא שמעו אצלנו על מושג הלחץ.

מביך מאוד מאוד.

ואני לא כזה ביקורתי כלפי רוני לוי, מעריך את המקום הראשון מאוד, ורואים גם שהשחקנים עצמם לחוצים ולא משוחררים, אבל, וזה אבל גדול, מגיע לו כל שריקות הבוז.

צריך דחוף להבין לאיזה מועדון הוא הגיע ולנסות לשנות סגנון גם אם זה מאוד מאוד קשה ולא טבעי לו, אחרת ייכשל פה, וחבל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הופכים פה את שריקות הבוז לקומץ קטן ולאלה שהולכים בדקה 80 הביתה וזה ממש לא, זה הרבה יותר.

הבוז הגיע היום כמעט כמו שבוע שעבר בצדק, ב1-0 היה שם איזה הנעת כדור של הפועל ירושלים( ששם התחיל הבוז הראשון ) של לפחות2-3 דק בלי שאנחנו נוגעים בכדור בכלל ואפילו לא מנסים ללחוץ אותם.

זאת קבוצת ליגה לאומית שראינו מה קרה להם שלחצנו אותם באמת( בריירו חטף לקשר האחורי שלהם ומשם בא הגול השני), קבוצה שלא כל כך יודעת לתקוף וזה היה מבאס לראות אותנו מחכים להם במקום להתנפל עליהם.

גם כשעברנו לשלושה בלמים שכביכול זה אמור להיות התקפי יותר עם דדיה ולופז זה עדיין לקה בחסר מבחינת שחקני הקישור שלנו כאילו לא עבדו על זה באימונים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

nir767676 כתב:
24 אוקטובר 2021, 00:58
בינתיים אנחנו כבר סוגרים משהו כמו 4 שנים שמועדון הכדורגל הפועל ב"ש לא לוחצת על היריבות שלה בשום איזור של המגרש.

התחיל בשלהי קדנציית בכר ומאז ועד היום, נדמה שלא שמעו אצלנו על מושג הלחץ.

מביך מאוד מאוד.

ואני לא כזה ביקורתי כלפי רוני לוי, מעריך את המקום הראשון מאוד, ורואים גם שהשחקנים עצמם לחוצים ולא משוחררים, אבל, וזה אבל גדול, מגיע לו כל שריקות הבוז.

צריך דחוף להבין לאיזה מועדון הוא הגיע ולנסות לשנות סגנון גם אם זה מאוד מאוד קשה ולא טבעי לו, אחרת ייכשל פה, וחבל.
גם עניין הלחץ, גם העניין של דדיה מעידים על חוסר אוויר וכושר גופני לקוי.
הסיפור הזה מתחרקש לו מאז שהצוות של ברק עזב, כושר גופני שמספיק למחצית אחת בלחץ.
תספרו לי על הנצחון מול חיפה וכו כאילו זה היה נצחון של כושר גופני.
הגיע הזמן לנער את המערך הנ״ל. הבנו בשלוש שנים האחרונות שאנחנו לא לוחצים, מחכים מאחורה-פחות לטורפת תארים.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום זקן כתב:
23 אוקטובר 2021, 22:48
וזאת בדיוק הנקודה שבה רוני לוי יצטרך לקרוע לשחקנים את הצורה.
לא יכול להיות בחיים הבדלים כאלה ביכולת בשני המחציות,עלינו שאננים וזחוחים וכאילו רק מתים שהמשחק ייגמר.
ברור שאלה מהפוזיציה יגידו "אבל המאמן",אבל אין מצב שמאמן יסודי כמוהו יגיד לשחקנים "חברה תורידו הילוך".
הטענה שלי אליו שמיד שזיהה את זה היה צריך לעשות חילוף זעזוע ולא שינוי מערך,העברת מסר לשחקנים.
מסכים איתך.
המחצית הראשונה הייתה טובה מאוד וראו שבאנו מוכנים.
במחצית השניה ובעיקר מאז הכניסה של יוספי (בלי קשר ישיר אליו) הרגיש שבהתקפה כל אחד לעצמו. במקום למסור ולפרגן כל אחד ניסה להכנס לקשה והמסובך.
החילופים של לוי הגיעו מאוחר מדי.

אני חושב שצריך פשוט לעשות שינוי בראש כקהל ולהבין שקבוצה לוחצת וכזו שחונקת את היריב לא נראה פה.
אבל כן נראה קבוצה לוחמת ועקשת שמתבססת על יעילות, זה המאמן, זה שונה ממה שאנחנו מצפים לראות מהקבוצה אבל בליגת הגמדים שלנו זה עובד טוב עד כה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ידידאל אמר לי במצב של 1-0 ששלחו לו הודעה שהשליטה בכדור היא 65 - 35 לירושלים, אמרתי לו בתגובה שאנחנו נכבוש את השני בקרוב בגלל שמדובר בהנעת כדור איטית ולרוחב שלא נותנת להם כלום, בדיוק להפך היא מוציאה אותם קדימה ומשאירה אותם חשופים מאחורה עם הרבה שטח לניצול. כמה שניות אחרי זה התחיל המהלך של הגול השני.
רוני לוי גם דיבר על זה אתמול ושהוא נתן להם תכדור בשמחה כי יש להם חולשה בהתקפות מעבר. אז לפעמים אפשר גם לנצח באמצעות ניצול החולשות של היריב שלך, בטח כשהוא לא מודע לחולשות שלו (והראיון של זיו אריה בסוף לימד את כולנו כמה אין לו ולקבוצה שלו מודעות).

עם זאת, אני כן חושב שאחרי השני היינו צריכים להיות דומיננטים הרבה יותר ולחפש לייצר הרתעה מאשר שוב ללכת אחורה ולחפש לא לספוג.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אולי הטעות הראשונה של דדיה הייתה קשורה לכושר גופני, הוא בדיוק חזר מספרינט מהרחבה של ירושלים אחרי שניסה לבשל לרוקאביצה. אבל הטעות השנייה? לסובב את הגוף? ויותר חמור לאחר מכן פשוט לעמוד במקום ולא לחזור ולהגן, זה כבר דור אלו מבחינת זלזול/חוסר מאמץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה