סקר רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

האם אתה בעד המשך העסקתו של רוני לוי כמאמן

הסקר נגמר בתאריך 16 דצמבר 2021, 19:35

1. כן
10
17%
2.נותן לו צ'אנס עוד 3-4 מחזורים
12
20%
3.לא
37
63%

סך הכול הצבעות: 59

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: סקר רוני לוי

שליחה על ידי MikiRed »

כמו תמיד, מצדיע לדרומי, אריות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
07 נובמבר 2021, 12:25
א. אני אומר דברים שראיתי משער 2, קרוב לשער 5. היו אנשים בדרומי שצעקו תתפטר ובוז תוך כדי משחק. הקריאות תתפטר לאחר שריקת הסיום יותר מלגיטימיות בעיניי.
ב. יש פה אנשים שאהדת דעתם חשובה להם מאהדת הקבוצה, אנשים שנמצאים איתי ביציע, אנשים שנמצאים בדרומי. איך אני יודע את זה? כי אני מחפש בעין את אותם האנשים שלא חוגגים את הגול ורק מתבאסים כי רוני ישאר. אוהד שלא חוגג גול זכות שלנו בעיניי זה לא אוהד, כי הוא יעדיף שנפסיד ושרוני יפוטר ואז צדקת הדרך שלו תוביל לזכיה בצמפיונס. אני לא, תן לי 1-0 עם השיניים ואני אסע הביתה מבסוט.
ג. אני טוען שיש פגיעה משמעותית באיכות ושים לב! בכושר של הקהל שלנו. ב2019, עונה אחרי שהגעלנו והביאו את סבע והאסלביינק ואלונה פתחה את הכיס מכרנו 12K. היה קורונה, ג'וס, אבוקסיס - הגעלנו ורוני המשיך את ההגעלה עד לקיץ. בקיץ מכרנו 10.5K מנויים. מכבד מאוד בהתחשב בנסיבות, עם זאת המנויים היום הם לא אותם מנויים אז, וגם לקהל שלנו יש חלק. למה אני מתייחס הרבה לקהל? כי אני בקהל ואני רואה כמה השפעה יש לעידוד שלי, בעיקר ביציע מעייף.

ד. הסתייגות מאוד חשובה שכבר ציינתי, האולטראס נתן פה פייט אדיר לחלקים הצורמים בקהל, וזה בעיניי היה מבחן אופי שטובת הקבוצה והצלחת הקבוצה ועידוד הקבוצה קודם לכמה שמתוסכלים ומאוכזבים אנחנו מהכדורגל הנצפה. זה נטו מה שאני מבקש, שנמשיך לעודד. תבקרו, ביקורת היא משובחת ומובילה לשיפורים, אל תשרקו בוז ואל תקללו.
אנשים לא חגגו כי הם מיואשים, לא כי הם נגד המאמן.
מה עוזר להם הגול הזה בדקה ה-90 מול האחרונה בטבלה בטרנר כשהקבוצה נראית כמו שהיא נראית?
אחד הגולים הכי אדישים בחיים שלי.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
07 נובמבר 2021, 12:31
אנשים לא חגגו כי הם מיואשים, לא כי הם נגד המאמן.
מה עוזר להם הגול הזה בדקה ה-90 מול האחרונה בטבלה בטרנר כשהקבוצה נראית כמו שהיא נראית?
אחד הגולים הכי אדישים בחיים שלי.
לא יודע, אתה אוהד של הקבוצה, עשית מנוי, באת עד לאצטדיון והקבוצה שלך סוף סוף הבקיעה, לא תשמח?
אנשים שכשניצחנו לא חגגו, יקללו וישרקו בוז כשנפסיד, התופעה הזו התרחבה והקהל היה חסר סבלנות וספקן העונה, ביחס לגידול בקהל ולציפיות, אנחנו צריכים להתחרות במכבי תא וחיפה, ואנחנו לגמרי שם. על הדרך אפשר לבקר, אבל לשרוק בוז בזמן משחק ולא לעודד את הקבוצה שלך רק בגלל שזה לא הטיקי טאקה עם הכניסות לחצאי שטחים שהמאמני קהל שלנו רגילים.

נ.ב אף ביקורת כלפייך ברמה האישית, אתה נוקב באופן עקבי חצי עשור לפחות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

shovalb9 כתב:
07 נובמבר 2021, 13:24
לשרוק בוז בזמן משחק ולא לעודד את הקבוצה שלך רק בגלל שזה לא הטיקי טאקה עם הכניסות לחצאי שטחים שהמאמני קהל שלנו רגילים.
זה קצת דמגגויה מה שכתבת כאן ולעסנו את זה כבר מכל כיוון אפשרי.

אוהדי כדורגל הם לא תוכנת מחשב.
זה לא קוד של אם גול = יאללה בלגן.
יש עוד כמה מרכיבים שמשפיעים על התחושות, ספציפית אתמול לא היה יותר מדי ממה לשמוח.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
07 נובמבר 2021, 13:44
זה קצת דמגגויה מה שכתבת כאן ולעסנו את זה כבר מכל כיוון אפשרי.

אוהדי כדורגל הם לא תוכנת מחשב.
זה לא קוד של אם גול = יאללה בלגן.
יש עוד כמה מרכיבים שמשפיעים על התחושות, ספציפית אתמול לא היה יותר מדי ממה לשמוח.
אולי השוני בדעתנו היא מהשקפותינו השונות - מבורך, אני שמח בהשקפתי האופטימית.
אתה יודע מה, ועם זאת, ולמרות רוני לוי, בגול, והנה אסכים איתך - היה הגול הכי מגעיל שלנו העונה ועדיין, כולם פרצו בשמחה והתחבקו. ובצדק. כי זה הכדורגל.
אני טוען שאין יותר מדי מה לבקר גם כן ביחס למיקומנו בטבלה ולתהליך הטבעי של המועדון.
אם בתחילת העונה היית טוען שזו תהיה צבירת הנקודות שלנו ומיקומנו בטבלה כולם היו קונים את זה בשקט, אז למה הצביעות? כי אפשר יותר.
תמיד אפשר יותר. לא ככה נגיע לשם.

בכל מקרה אחי, אני תמיד מעריך ומכבד את דעתך, ומקווה להמשיך לראות אותך ביציע.
שיהיה לך שבוע טוב. :כל הכבוד:
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

shovalb9 כתב:
07 נובמבר 2021, 17:33
אם בתחילת העונה היית טוען שזו תהיה צבירת הנקודות שלנו ומיקומנו בטבלה כולם היו קונים את זה בשקט, אז למה הצביעות? כי אפשר יותר.
כאן אנחנו חלוקים.
לחלקנו ברור שהמיקום והתוצאות הם זמניים בלבד, לנוכח היכולת שהקבוצה מציגה. הביקורת לא מגיעה ממקום של גרידיות, זה לא המקרה. בכל שבוע שעובר יותר ויותר אוהדים מבינים על מה המבקרים מדברים.

שבוע טוב גם לך! :)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
07 נובמבר 2021, 17:52
כאן אנחנו חלוקים.
לחלקנו ברור שהמיקום והתוצאות הם זמניים בלבד, לנוכח היכולת שהקבוצה מציגה. הביקורת לא מגיעה ממקום של גרידיות, זה לא המקרה. בכל שבוע שעובר יותר ויותר אוהדים מבינים על מה המבקרים מדברים.

שבוע טוב גם לך! :)
זאת בדיוק הנקודה, אם היינו אפורים ומצד שני גם חזקים כולם היו סותמים את הפה. עם איך שאנחנו נראים אפילו מקום באירופה בסכנה, עוד לפני שאנחנו חושבים בכלל על לשטוף את הדשא ולרוץ לאליפויות

שלח תגובה