עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

שליחה על ידי אדום זקן »

אני אגיד כאן גם עוד משהו קטן שלא יחשבו אפילו לרגע שיש לי איזה חיבה יתרה לרוני לוי.
יש להפועל בש סגל פצצה, לא נופל גם מזה של מכבי חיפה ואם רוני לוי לא ידע לקחת את הסגל הזה לאור הפתיחה שלו בליגה למאבק אליפות עד הסוף מול מכבי חיפה הוא נכשל כישלון טוטאלי
באיזה כדורגל הוא יעשה את זה? זה פחות מעניין אותי.
כי אם הוא ישיג את המטרה את אף אחד זה לא יעניין.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא לא ישיג את המטרה בלי להעמיד קבוצה נורמלית. זה מה שאתם מסרבים להבין.
זה לא גביע שאפשר לגנוב בכמה משחקים.

לא מצפים להצגות ולא קשקושים של כדורגל התקפי או כל בולשיט אחר. גם לא לאליפות.
קבוצה מאומנת, לא פחות ולא יותר. שלא אתעסק בפלאפון באמצע משחק שלנו מרוב שאנחנו משעממים ושלא ארצה לדקור לעצמי את העיניים בגלל כדורגל עלוב וגרוע.

לא בקשה גדולה מדי עם סגל כזה. זה המינימום.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בוא נהיה אופטימיים.

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:
28 נובמבר 2021, 21:58
זה לא מעייף זאת המציאות,אתם עסוקים ברוני לוי מהיום שהגיע לכאן ובינתיים בתוצאות הוא סותם את הפה לכולם אם תאהב את זה או לא.
יחזיק מעמד? לא יודע.
הדבר היחיד שמעייף כאן זה הרטינות האין סופיות,המרמור,התסכול,הביקורת שמגיעה על אוטומט עוד לפני שהמשחק בכלל מתחיל.
אם זה עושה לכם טוב מי אני בכלל שימנע את זה ממכם רק עשו לי טובה ואל תדברו איתי על טובת הקבוצה כי זה הכל חוץ מטובת הקבוצה.
כי שאתה רוצה בטובתו של מישהו אתה נושך שפתיים גם אם הדרך פחות נראית לך.
אם הייתי אומר לכל אחד ממכם לפני תחיל העונה שאלה הנתונים שיהיו לקבוצה במחזור ה8 הייתם מאשפזים אותי.
ובגדול הדברים שלי לא נאמרו ספציפית אליך אלה יותר לכאלה כאן שבטוחים שהם הג'נרל מנג'ר של יונייטד ואפילו למשחקים לא הולכים.
אבל בגדול זה ויכוח בין אחד שמעניינת אותו יותר העמידה במטרה לאחד שהדרך יותר חשובה לו וכנראה שלא נסכים.
הכל טוב, רק שהבעיה היא שלפעמים יש את ההרגשה שאתה ממש מאמין שרק הדרך שלך היא הדרך הנכונה לעודד, וכל מי שעושה אחרת או חושב אחרת הוא אוהד פחות טוב או לא רוצה בטובת הקבוצה. וזה בלא מעט מקרים יכול להתפרש כמו התנשאות כמו שכתבו פה לפני.
אף אחד לא נוסע למשחקים, נכנס לפורומים וכותב תגובות כי הוא רוצה לראות את הקבוצה נכשלת.אנשים פשוט מראים אהדה בדרך שונה משלך זה הכל - כבד את זה לא יותר.
לא חושב שצריך להיות מנגר של יוניטד בשביל לראות שיש בעיה התקפית לקבוצה, שיחקת אתמול מול קבוצה אמצע טבלא בליגה הלאומית במקרה הטוב. ק״ש היא קבוצה רכה ונאיבית ברמות שאי אפשר לתאר ומאוד מאוד התקשינו מולם במחצית השניה.
אתה רואה רכבת נוסעת 200 קמ״ש לתוך קיר , מה תחכה עד שהיא תתנגש לבקש ממה לעצור כי כל עוד היא לא התנגשה היא עדיין נוסעת? אם הילד שלך ירוץ בספרינט לצוק לא תעצור אותו לפני שהוא יפול? אז ככה עם הקבוצה אתה מאמין שרוני לוי יכול להוציא יותר , לא מעט אנשים חולקים עליך.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

rkuka כתב:
28 נובמבר 2021, 23:39
הכל טוב, רק שהבעיה היא שלפעמים יש את ההרגשה שאתה ממש מאמין שרק הדרך שלך היא הדרך הנכונה לעודד, וכל מי שעושה אחרת או חושב אחרת הוא אוהד פחות טוב או לא רוצה בטובת הקבוצה. וזה בלא מעט מקרים יכול להתפרש כמו התנשאות כמו שכתבו פה לפני.
אף אחד לא נוסע למשחקים, נכנס לפורומים וכותב תגובות כי הוא רוצה לראות את הקבוצה נכשלת.אנשים פשוט מראים אהדה בדרך שונה משלך זה הכל - כבד את זה לא יותר.
לא חושב שצריך להיות מנגר של יוניטד בשביל לראות שיש בעיה התקפית לקבוצה, שיחקת אתמול מול קבוצה אמצע טבלא בליגה הלאומית במקרה הטוב. ק״ש היא קבוצה רכה ונאיבית ברמות שאי אפשר לתאר ומאוד מאוד התקשינו מולם במחצית השניה.
אתה רואה רכבת נוסעת 200 קמ״ש לתוך קיר , מה תחכה עד שהיא תתנגש לבקש ממה לעצור כי כל עוד היא לא התנגשה היא עדיין נוסעת? אם הילד שלך ירוץ בספרינט לצוק לא תעצור אותו לפני שהוא יפול? אז ככה עם הקבוצה אתה מאמין שרוני לוי יכול להוציא יותר , לא מעט אנשים חולקים עליך.
הכל בסדר, זכותך להביע ביקורת כרצונך. זה פשוט מייגע להיכנס לפורום ולראות את התלונות לפני, במהלך ואחרי משחק כל הזמן. קצת גיוון יהיה נחמד. אתה לא חייב להסכים ואני לא חייב להיכנס לפורום הזה, הכל טוב.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

זה טופיק סיכום משחק, חלק מהסיכום של המשחק הוא לצד המחמאות על המחצית הראשונה גם ביקורות על המחצית השנייה.
לא מבין איפה כאן הבעיה.
בגלל שניצחנו או בגלל המקום הראשון צריכים להתעלם מהעובדה שהצלחנו במחצית השנייה להחזיר למשחק קבוצה מאוד חלשה שהייתה כבר בבור גדול במחצית?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

והנה לה קבוצת "ליגת לאומית" ו-"המועמדת מספר 1 לירידה" מנצחת 3 משחקים והופ, נקודה מהפליאוף העליון.

תפנימו את המשפט הזה טוב טוב, חוץ מחיפה ומכבי, כל הקבוצות הליגה באותה רמה.

אותה הרמה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה