הפועל באר שבע- הפועל תל אביב, רביעי, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע- הפועל תל אביב, רביעי, 20:15, טרנר

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:
01 דצמבר 2021, 23:12
הוא מוביל בעיקר כי המתחרים על העמדה הם פטרוצי וגורדנה שלא תורמים כלום.
מיוספי לפחות יש לי תקווה לראות מהלך או שניים במשחק, כמו היום עם כדור גדול ללופס במחצית הראשונה, החילוץ והמהלך בגול הראשון ופה ושם איזה בעיטה מסוכנת. רק שיפסיק לקחת נייחים
עוד לא התייאשתי סופית מפטרוצ'י הוע רק צריך לקבל דקות משמעותיות
הפעולות שציינת של יוספי לא מספיקות לשחקן בתפקיד הזה , ניחא לא היה קיים התקפית שלפחות הגנתית יתן משהו

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לצערי הסגל שלנו מלא בשחקנים לא חכמים במיוחד.
והקישור זה המקום שהכי צריך שכל ואחריות. יוספי לוקה בזה, גם לא מספיק טכני (טכניקה אמיתית זה נגיעה ראשונה ויכולת לשחרר בפס. הדריבל הישראלי האהוב שווה בעיקר לתחת) ובעל ראיית משחק, אבל גם לטעמי הייתי ממשיך איתו בהרכב.
הוא מבליח מדי פעם במהלך טוב, זה משהו שקשה לי מאוד להגיד על המתחרים שלו.

גורדנה גם מאבד המון, ומדרבל בטיפשות רבה.
פטרוצ'י פשוט למלם לי מדי. אבל גם הוא עדיף על גורדנה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

xboy כתב:
01 דצמבר 2021, 23:06
את יחזקאל אפשר להשאיר בקמפאי, לראות אותו הולך על המגרש עושה לי לגרד בכל הגוף.
הקטע שהוא לא היה ככה. זוכר אותו רץ ונלחם בלי הפסקה.
יכול להיות שהוא עדיין לא כשיר/בכושר.

לגבי המשחק, סוף סוף נהנתי מכדורגל.
לא זוכר מתי זה קרה.
ראינו היום ניצנים של דברים שאני מקווה שרוני לוי יידע לקחת קדימה ולפרוס על פני דקות יותר ארוכות, ובעיקר לעבוד על הגישה הלוזרית אחרי שערים.

ממשיך עם דור מיכה גם במשחק הבא.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יחזקאל זה לגמרי מנטלי.
לתחושתי הוא לא מסוגל להתמודד עם תחרות על הרכב.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אמרו בטלוויזיה משהו על פציעה של מיכה? היה נראה שהוא מתח במהלך שהביא את הגול של ת"א.
בכל אופן, במחצית הראשונה היו לו כמה נגיעות יפות ואהבתי לראות אותו רודף אחרי שחקנים ונכנס למאבקים.

שימשיך עם הגישה הזאת והיכולת הטובה כבר תבוא לבד.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

קודם כל אני חייב לומר שלמרות שאני לא חסיד של 3 בלמים, המערך הזה מחמיא לנו בקאדר הקיים. חסרה לי עמידה קצת גבוהה יותר של דנילו ולופס. בדקות שעמדנו גבוהה והרווחנו כדורים בחצי שלהם נזכרתי לרגע בימים שבאמת היינו כותשים. היום שיחקנו טוב בעיקר כי היה לקבוצה מנוע. למרות שמיכה לא היה במשחק טוב הרגשתי שכשהוא עם הפנים לשער דברים טובים יקרו, בעיקר בחצי הראשון. חבל שרוני לוי החליף אותו אנחנו חייבים לעשות הכל כדי להרוויח אותו.. זה הרי ברור שספורי יחזור להרכב נגד הפועל חיפה, ואין סיכוי שהוא ישחק על חשבון דנילו כמגן-כנף. הייתי מנסה אולי את מיכה לצד בריירו ופטרוצ׳י (שנכנס מעולה היום) וספורי כמעין חלוץ שני. יכול להיות מעניין וישאיר לנו כלים מעניינים בספסל.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

xboy כתב:
01 דצמבר 2021, 23:06
את יחזקאל אפשר להשאיר בקמפאי, לראות אותו הולך על המגרש עושה לי לגרד בכל הגוף.
רק חזר מפציעה, תן לו קצת חסד…
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

red ultras כתב:
01 דצמבר 2021, 23:39
קודם כל אני חייב לומר שלמרות שאני לא חסיד של 3 בלמים, המערך הזה מחמיא לנו בקאדר הקיים. חסרה לי עמידה קצת גבוהה יותר של דנילו ולופס. בדקות שעמדנו גבוהה והרווחנו כדורים בחצי שלהם נזכרתי לרגע בימים שבאמת היינו כותשים. היום שיחקנו טוב בעיקר כי היה לקבוצה מנוע. למרות שמיכה לא היה במשחק טוב הרגשתי שכשהוא עם הפנים לשער דברים טובים יקרו, בעיקר בחצי הראשון. חבל שרוני לוי החליף אותו אנחנו חייבים לעשות הכל כדי להרוויח אותו.. זה הרי ברור שספורי יחזור להרכב נגד הפועל חיפה, ואין סיכוי שהוא ישחק על חשבון דנילו כמגן-כנף. הייתי מנסה אולי את מיכה לצד בריירו ופטרוצ׳י (שנכנס מעולה היום) וספורי כמעין חלוץ שני. יכול להיות מעניין וישאיר לנו כלים מעניינים בספסל.
לדעתי במערך של 5-3-2 זה בסדר אם באמצע יהיו 2 קשרים התקפיים, לכן למשחק הבא בהחלט הייתי חושב גם על מיכה וגם על ספורי במקום יוספי. גם ספורי במקום אנסה זו אופציה, קצת יותר מאוזן. הייתי בודק 20 וריאציות איפה להכניס את ספורי, בשום צורה לא ע"ח מיכה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Itay כתב:
01 דצמבר 2021, 23:46
לדעתי במערך של 5-3-2 זה בסדר אם באמצע יהיו 2 קשרים התקפיים, לכן למשחק הבא בהחלט הייתי חושב גם על מיכה וגם על ספורי במקום יוספי. גם ספורי במקום אנסה זו אופציה, קצת יותר מאוזן. הייתי בודק 20 וריאציות איפה להכניס את ספורי, בשום צורה לא ע"ח מיכה.
מיכה בכושר ל30 דק וגם זה אני לארג'. לעומת זאת, ספורי ויוספי בתקופה נהדרת - אני הולך איתם. ספורי בחוד זה פחות לחץ על ההגנה של היריבה לעומת אנסה או שגיב כשייכנס לכושר.

אגב בעיניי פטרוצי נכנס רע מאוד.
נערך לאחרונה על ידי shovalb9 ב 02 דצמבר 2021, 00:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

red ultras כתב:
הדרך היעילה יותר לשלב את ספורי ומיכה במערך של שלושה בלמים זה לשחק 3-4-3 במקום 3-5-2
--------------------גלזר----------------------
-----ויטור-------טיבי------חאתם-------
-------------בריירו--פטרוצ'י-------------
-------ספורי-----------------מיכה--------
לופס-----------ניקיטה-------------דנילו

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

shovalb9 כתב:
02 דצמבר 2021, 00:03
מיכה בכושר ל30 דק וגם זה אני לארג'. לעומת זאת, ספורי ויוספי בתקופה נהדרת - אני הולך איתם. ספורי בחוד זה פחות לחץ על ההגנה של היריבה לעומת אנסה או שגיב כשייכנס לכושר.
בשביל שמיכה ייכנס לכושר צריך להריץ אותו בהרכב לא להעלות אותו דקה 70 כשבדקה 80-85 כבר מפסיקים לשחק. לא הייתי אומר שיוספי בתקופה נהדרת... כשפטרוצ'י וגורדנה כל כך חלשים יש לו הזדמנות לתפוס את מקומם, בינתיים הוא נראה כמוהם רק עם הבלחות פה ושם. במידה וספורי משחק במקום אנסה כמובן שלא הייתי משחק איתו כחלוץ אלא ביחד עם מיכה מתחת לרוקאביצה, שווה ניסיון.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

galaaa כתב:
02 דצמבר 2021, 00:05
הדרך היעילה יותר לשלב את ספורי ומיכה במערך של שלושה בלמים זה לשחק 3-4-3 במקום 3-5-2
--------------------גלזר----------------------
-----ויטור-------טיבי------חאתם-------
-------------בריירו--פטרוצ'י-------------
-------ספורי-----------------מיכה--------
לופס-----------ניקיטה-------------דנילו
לא מסכים. אם מיכה וספורי ישחקו שניהם באותו קו הם יידרכו אחד על השני. אני חושב שספורי בפורמה הנוכחית שלו יכול וצריך לשחק מעט יותר קדימה, זה גם יגרום לו פחות להחזיק בכדור באיזורים מסוכנים ויותר להתרכז בלאיים על השער. יש משהו בשילוב בין מיכה לפטרוצי שמרגיש לי נכון עוד מהמשחקים הראשונים באירופה. כאילו מיכה צריך את פטרוצי ליידו כדי לבוא לידי ביטוי יותר טוב.. זה לטעמי שווה ניסיון.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

red ultras כתב:
הבעיה במערך הזה שאתה מפסיד שחקן שעושה תנועה לעומק ונשאר רק עם רוקאבציה שיעשה את זה. במערך של 3 בלמים זה או ספורי או מיכה וספורי העונה יותר טוב בינתיים.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

בשביל להריץ את מיכה אני משאיר אותו כ10
את ספורי מצוות ליד רוקאביצה בשפיץ כחלוץ שני, ככה יהיו לנו 2 שחקנים שיודעים להכניס כדור לרשת.
גלזר
אלחמיד, ויטור, טיבי
לופס , בריירו, פטרוצי , דנילו
מיכה
ספורי. , רוקאביצה

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

david21 כתב:
01 דצמבר 2021, 21:47