הפועל חיפה- הפועל באר שבע, שני, 20:15, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל חיפה- הפועל באר שבע, שני, 20:15, סמי עופר

שליחה על ידי rkuka »

hb7 כתב:
06 דצמבר 2021, 22:56
הם לא ימשיכו ככה הרבה זמן,אם נמשיך לנצח ועם קצת חיזוק בינואר,אולי נכנס לקצב בדיוק בזמן למאני טיים בפליאוף ,אירופה משפיעה בדרך כלל בסוף העונה,בסופו של דבר תארים מביאה ההגנה ובינתיים ההגנה שלהם שווה לפחות 2 גולים במשחק
הלוואי הלוואי הלוואי ואתה צודק.
התחושה הכללית היא שמשהו השתחרר שם, ואין שום סיבה שזה יעצר בקרוב הם קבוצה מאוד מגוננת עם שחקנים מאוד מאוד איכותיים - בעוד שאצלינו כלום עדיין לא מתחבר, אנחנו ״בתהליכי בניה״.
התחושה שלי היא שאנחנו הולכים וגומרים את המזל שלנו - אנחנו מגרדים נצחונות ב1:0,2:1 עם משחקים לא משהו מאוד מאוד מתקשים להבקיע, הסטטיסטיקה תתישר לאורך העונה.
חיזוק בינואר זה משהו שמאוד מאוד קשה לפגוע בו ורק יוסיף עוד נתבחים לתהליך הבניה שלנו :D.
שורה תחתונה מכבי לא בכיוון ושאר הליגה זה פח אשפה שחבל על הזמן אז מקום שני הוא שלנו לאבד (מה שאני לא מאמין שיקרה) רק שלא יסתנוורו כי אנחנו מקום שני ויאריכו לו את החוזה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

בלי חיזוק משמעותי בינואר של זר (רצוי אפילו שניים ולשלוח את פטרוצ'י הביתה לאיטליה) ושינוי פאזה של לוי לא תהיה פה אפילו מלחמה על האליפות, יש לנו חוסר כישרון משווע בסגל, לא נותר עוד הרבה עד ינואר נקווה לקבל אלונה רעבה.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:
06 דצמבר 2021, 22:37
אני באמת תוהה עם עצמי מה המהות בלקרוא לעצמך אוהד אם אתה לא מאמין?
מה מחזיק אותנו כאוהדי כדורגל אם לא המחשבה והחלום שאפשר לעשות דברים גם בניגוד לכל תחזית?
למה המרמור? העצב? הרצון העז הזה להגיד ״אמרנו לכם״ כל הזמן?
אם אתה באמת לא נהנה אז למה בכלל לצפות במשחקי הקבוצה? למה לסבול?
שנים קשות מאוד עברו על המועדון הזה בעבר אבל תמיד בכל משחק באנו כאוהדים והאמנו גם שחשבנו וידענו שכנראה נפסיד/נושפל/נתבזה.
מה עבר עליכם בשנים האחרונות שנהייתם כאלה מפונקים/שבעים/ממורמרים?
בוא אני אהפוך את השאלות שלך
אני באמת תוהה למה אהדה בעניך היא אמונה עיוורת , למה לאהוד את הקבוצה אומר שאסור להעביר ביקורת או להסתכל למציאות בעניים.
למה כל טיפת ביקורת (שבמקרה הזה זועקת) ישר מתרגמת למרמור ולעצב?
למה אתה לא מסוגל להפרד מהשנים הקשות להבין שיש פה אופרה אחרת, ציפיות אחרות להשגיות חסרת פשרות?
מה עובר עלינו בשנים האחרונות שאנחנו מוכנים לקבל בינוניות שכזאת?

לשאלתך אני רואה את המשחקים של הקבוצה כי זה מה שאני עושה מאז גיל 6, אני רואה כל משחק (בעיקר בשנים האחרונות) עם ציפייה שהקבוצה תיתן את מה שהיא יכולה לטוב ולרע,מאוד מאוכזב שזה לא קורה ומשתדל להיות מאוד ריאלי בקשר לצפיות.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לכל אלה שמנסים לתת תחזיות- כבר שכחתם עד כמה הכדורגל הפכפך? שני הפסדים לשורקים לרוני לוי הביתה.... אצילי מותח שריר ירך אחורי ופתאום ההרגשה אחרת לגמרי. תנחתו, תתעודדו, תעודדו, הקבוצה מנצחת וניראת טוב מהיריבה גם שמרגיש שאנחנו ה30% מהפוטנציאל וזה מה שצריך לתת אופטימיות וזה מה שצריך להתרכז בו. חיפה לא מעניינת!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אדום זקן כתב:
06 דצמבר 2021, 22:21
מה שיותר מעניין שזה אם בטעות הוא יעמוד במטרה בחגיגות האליפות תגיד ״אני לא בא הכדורגל לא היה משהו״.
בחיי שוברים את השיאים של עצמכם.
אחשלי אשמח להבין מה הקשר בין מה שכתבתי למה שענית.
עוד רגע ינואר, לא הגיע הזמן להפסיק עם הקבוצה החדשה?
שאלו אותו שאלה הוא צריך למצוא תשובה יותר טובה כבר, לפחות זו דעתי, אם התשובה שלו מספקת אותך זה גם בסדר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

rkuka כתב:
06 דצמבר 2021, 23:12
בוא אני אהפוך את השאלות שלך
אני באמת תוהה למה אהדה בעניך היא אמונה עיוורת , למה לאהוד את הקבוצה אומר שאסור להעביר ביקורת או להסתכל למציאות בעניים.
למה כל טיפת ביקורת (שבמקרה הזה זועקת) ישר מתרגמת למרמור ולעצב?
למה אתה לא מסוגל להפרד מהשנים הקשות להבין שיש פה אופרה אחרת, ציפיות אחרות להשגיות חסרת פשרות?
מה עובר עלינו בשנים האחרונות שאנחנו מוכנים לקבל בינוניות שכזאת?

לשאלתך אני רואה את המשחקים של הקבוצה כי זה מה שאני עושה מאז גיל 6, אני רואה כל משחק (בעיקר בשנים האחרונות) עם ציפייה שהקבוצה תיתן את מה שהיא יכולה לטוב ולרע,מאוד מאוכזב שזה לא קורה ומשתדל להיות מאוד ריאלי בקשר לצפיות.
ביקורת זה דבר מבורך השאלה מתי היא מגיעה ומאיזה פוזיציה.
הרושם כאן הוא שהביקורת על אוטומט בלי קשר בכלל למה שקורה על המגרש.
נכון,אנחנו לא מנפקים סגנון משחק של להתעלף ועדיין מצליחם לשמור על צבירת נקודות ואפילו שוברים שיאי מועדון ועל זה מגיע מחמאות כן גם לרוני לוי שהחליף כאן סגל שלם והציפייה שלי לפחות הייתה שבשלב הזה הקבוצה אולי תהיה במקום השלישי ותלחם על אירופה.
בפועל דיברנו כולנו על המחזור ה10 אותו מחזור שכולם אמרו כאן בוא נראה איפה הקבוצה תהיה אז והיו גם כאלה שאמרו שהוא לא יחזיק בכלל עד המחזור ה10.
בפועל הקבוצה עושה את שלה בצורה שאף אחד לא האמין לפני שיקרה.
להגיד לך שזה יספיק לאליפות? לא יודע אבל בהחלט מפתיע.
ולגבי עניין הקבוצה לא מחוברת אז בהפוך על הפוך אני יוכל לומר לך אז מה יקרה שהקבוצה כן תהיה מחוברת?
מכבי חיפה כרגע נראית מצויין אבל נער הייתי וגם זקנתי זה חא יכול להחזיק מעמד עוד סיבוב ופלייאוף הם כרגע בשיא ואם אנחנו נמשיך לצבור נק גם ביכולת הזאת ולשמור אותם צמוד זה יכול להגיע.
בתקופת אלישע הייתה את האשליה הזאת אבל כולנו ידענו שבשלב כזה או אחר יגמר הדלק,הפעם יש סגל שחקנים אחר בוגר יותר וקשוח יותר אז למכבי חיפה יהיה ״קצת״ יותר קשה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
06 דצמבר 2021, 23:29
ביקורת זה דבר מבורך השאלה מתי היא מגיעה ומאיזה פוזיציה.
הרושם כאן הוא שהביקורת על אוטומט בלי קשר בכלל למה שקורה על המגרש.
נכון,אנחנו לא מנפקים סגנון משחק של להתעלף ועדיין מצליחם לשמור על צבירת נקודות ואפילו שוברים שיאי מועדון ועל זה מגיע מחמאות כן גם לרוני לוי שהחליף כאן סגל שלם והציפייה שלי לפחות הייתה שבשלב הזה הקבוצה אולי תהיה במקום השלישי ותלחם על אירופה.
בפועל דיברנו כולנו על המחזור ה10 אותו מחזור שכולם אמרו כאן בוא נראה איפה הקבוצה תהיה אז והיו גם כאלה שאמרו שהוא לא יחזיק בכלל עד המחזור ה10.
בפועל הקבוצה עושה את שלה בצורה שאף אחד לא האמין לפני שיקרה.
להגיד לך שזה יספיק לאליפות? לא יודע אבל בהחלט מפתיע.
ולגבי עניין הקבוצה לא מחוברת אז בהפוך על הפוך אני יוכל לומר לך אז מה יקרה שהקבוצה כן תהיה מחוברת?
מכבי חיפה כרגע נראית מצויין אבל נער הייתי וגם זקנתי זה חא יכול להחזיק מעמד עוד סיבוב ופלייאוף הם כרגע בשיא ואם אנחנו נמשיך לצבור נק גם ביכולת הזאת ולשמור אותם צמוד זה יכול להגיע.
בתקופת אלישע הייתה את האשליה הזאת אבל כולנו ידענו שבשלב כזה או אחר יגמר הדלק,הפעם יש סגל שחקנים אחר בוגר יותר וקשוח יותר אז למכבי חיפה יהיה ״קצת״ יותר קשה.
בכר יודע לתחזק את הקבוצה שלו מקצועית ומנטלית, מי כמונו יודע. לא רואה את חיפה מורידה פתאום רגל מהגז, היא אולי כן תמעד פה ושם אבל באופן די נדיר. השאלה היא האם רוני ידע לתחזק את היכולת המאוד בינונית שלנו אבל עדיין להביא
את הנקודות... חוזר לנקודה שדיברתי עליה- ינואר, השנה משמעותי ביותר עבורנו, אולי הכי משמעותי בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Itay כתב:
06 דצמבר 2021, 23:41
בכר יודע לתחזק את הקבוצה שלו מקצועית ומנטלית, מי כמונו יודע. לא רואה את חיפה מורידה פתאום רגל מהגז, היא אולי כן תמעד פה ושם אבל באופן די נדיר. השאלה היא האם רוני ידע לתחזק את היכולת המאוד בינונית שלנו אבל עדיין להביא
את הנקודות... חוזר לנקודה שדיברתי עליה- ינואר, השנה משמעותי ביותר עבורנו, אולי הכי משמעותי בשנים האחרונות.
רק הפעם אנחנו צריכים חיזוק מדויק של שחקן אחד-שניים אלפא להרכב כמו שממן היה בזמנו,נקווה שיגיע כבר אחד ישר בפתיחת החלון

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אדום זקן כתב:
06 דצמבר 2021, 22:18
200 מצבים לגול ב60 דקות ורק חוסר ריכוז מנעו כאן תבוסה קשה להפועל חיפה.
12 משחקים ללא הפסד,שני נצחונות בסיבוב באיצטדיון הכי מסריח בארץ.
מבחן אופי חשוב שאנחנו משחקים אחרי מכבי חיפה ועברנו אותו.
ועדיין המרמור שולט כאן,בלתי נתפס!!!
ואני אוסיף: 3 משחקים בשבוע וחצי, 9 נקודות. 10 נק׳ הפרש ממקום שלישי במחזור 12. מנצחים את כל הגדולות באותו סיבוב.
גם אם נסיים מקום שני זה יספק אותי מאוד, וואלק בתחילת העונה לא חלמתי על זה אפילו.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

yossi כתב:
06 דצמבר 2021, 22:42
מאמן זה לא רק הרכב וציוותים. זה מן הסתם עמוק בהרבה.
גם במשחק כמו היום שמגיעים למצבים, זה לא מעט בזכות יריב עלוב ולא ממהלכי כדורגל.
זה שבכל משחק מדקה 60 אנחנו מסריחים את הדשא זה בוודאי לא מקרי.

צריך להתרגל לזה שזה הסגנון של המאמן וזה לא ישתנה.
סגנון של קבוצה פאסיבית שמחפשת מהירות, דריבל, תנועה וכדורים ארוכים.
תחכום, משחק בנגיעה או תבניות מאורגנות - פחות.
לכן גם למיכה קשה לבוא לידי ביטוי. זה לא הוא.
וגם בדקות שהוא על הדשא, שהקבוצה לא באמת משחקת, קל לראות כמה הוא היחיד שאיתו הקבוצה מסוגלת פתאום לעשות קצת דאבלים, קצת מסירות במשולש בקצה הרחבה.
לא יודע אם זה מקרי שבמשחק שהועדף על ספורי מול הפועל ת"א, דקות שרצינו לשחק, זו הייתה המחצית בה נראינו הכי קרוב העונה לקבוצה דומיננטית שלוקחת את גורלה בידה.
אבל יחזקאל ואנסה, שחקנים שמדרבלים בלי להרים ראש עולים לפניו. ההעדפות ברורות.

ורדו לקרקע, זה לא משחק של 4.
לא משחקים כאן אמבפה וכריסטיאנו בגיל 28. זה שאנסה מחמיץ?
יותר מפתיע אותי אם יבקיע מצבים כאלה (חוץ מהאחרון). הוא מסריח את הדשא כבר הרבה זמן.

יוספי עם כמה שהוא מעיף פיוזים באוויר, טוב מפטרוצ'י שאני לא יודע מה אנשים רואים בו.
אין לנו קשר שיודע לחלק כדורים, אספרייה סובל מזה.
ובהמשך לדיבור על סגנון, אתחבר לדיון הלא נגמר על מיכה/ספורי:
בסוף בסוף, היכולת של שחקנים נגזרת מהתאמה לסגנון.
הקבוצה הזו מחפשת חצים ארוכים, מחפשת נייחים, מחפשת בעיטות מרחוק. לא מחפשת את הכדור.
בפרמטרים האלה ספורי מתאים ממיכה, וזה לא ישתנה.
מיכה זה שחקן של פוזשן, של משחק בנגיעה על שטח קטן, של תנועה ותבניות מסודרות.

כשאנשים קוראים בשם של מיכה, הם בעצם מבטאים את הרצון שלהם לסגנון הזה. לחילופין אלה שעדיין מסתייגים מספורי.

לטעמי אם הייתי רוני לוי המשימה שלי הייתה להפוך את הקבוצה לקצת יותר דואלית בין הסגנונות.
כרגע אנחנו נותנים כדור ליריבה והיא לוקחת בשמחה.
בסיבוב השני עלולים ללמוד אותנו יותר. עלולים להבין שצפיפות זה הדבר שאנחנו הכי מתקשים מולו כי ההתקפה מורכבת בעיקר מדריבליסטים שצריכים שטח ופחות קל להם לפתוח הגנות צפופות.
עלולים פשוט לא לקחת את הכדור.
ואז נצטרך גם את סגנון מיכה. את הנגיעה הבודדת הזו על שטח קטן שמשנה משחק.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

hb7 כתב:
06 דצמבר 2021, 22:56
הם לא ימשיכו ככה הרבה זמן,אם נמשיך לנצח ועם קצת חיזוק בינואר,אולי נכנס לקצב בדיוק בזמן למאני טיים בפליאוף ,אירופה משפיעה בדרך כלל בסוף העונה,בסופו של דבר תארים מביאה ההגנה ובינתיים ההגנה שלהם שווה לפחות 2 גולים במשחק
עד כמה שראיתי ההגנה שלהם ספגה 10 שערים ב-12 משחקים...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הצוות המקצועי חייב למצוא פתרון לקושי הגדול לשים את הכדור ברשת. כל שער אצלנו כמו לידת עכוז.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

delta7 כתב:
07 דצמבר 2021, 01:03
הצוות המקצועי חייב למצוא פתרון לקושי הגדול לשים את הכדור ברשת. כל שער אצלנו כמו לידת עכוז.
הקושי הזה נובע בעיקר מהעובדה שרוב הבעיטות הן מחוץ לרחבה. המצבים שאנחנו מגיעים אליהם לא מספיק איכותיים. היום ספציפית היו לנו 3-4 מצבים בטוחים לגול (רוקאביצה, אנסה, ספורי) אבל בגדול כדי להבקיע יותר נצטרך להתקרב יותר לשער

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

איכות הכדורגל כמו הפרצוף שלו.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

לא קונה את ה-"שיחקנו מול קבוצה חלשה" .
גם מול קונוסים עדיין צריך לנצח .
נכון שחיפה של בכר כרגע בשטף משחק וקצב טוב משלנו .
זאת קבוצה שרובה רצה שנתיים שלוש יחד .
אצלנו לסגל יש עדיין קצת ריח של הניילונים ...

מחצית ראשונה בין הטובות שלנו העונה . חוסר הדריסה זה נטו על השחקנים . שום טענה לרוני לוי .
מחצית שנייה - צניחה חדה ולא ברורה . ציפיתי שלפחות ניתן 20-25 דק' חזקות ואז תהיה דעיכה . לא הבנתי איך כמעט 45 דק' שלמות היה שעמומון אחד גדול שהיה עדיף למצוא לינק לליגה רביעית במוזמביק . איך יוצאים ככה מההפסקה למגרש ? ואיזה חילופים שבלוניים - מיכה על ספורי , שכטר על אנסה , פטרוצ'י על יוספי ( למה הוכ מקבל הרכב ? ) ויחזקאל על רוקאביצה ? אלישע עושה חילופים ומעביר את כובד המשקל לקבוצה שלו שלא הייתה רחוקה מלהשוות ( אוזבולט למשל ) ואצלנו מגיבים עם רענון ... מחצית 2 נטו על רוני ! היה עוזר לו אם היה טיים אאוט כמו בכדורסל כדי להרביץ תורה בשחקנים .
3 נק' . נקסט .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה