הפועל באר שבע- מכבי חיפה, שני, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע- מכבי חיפה, שני, 20:30, טרנר

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
18 ינואר 2022, 13:54
שים לב שהביקורת על החילופים היא בעיקר על העיתויים והאסטרטגיה הכללית שלהם ופחות בפרסונות ספציפית.

לצורך העניין אם אני רוני לוי אתמול אני או עושה את החילוף של פטרוצ'י בדקה 30 או במחצית. בטח לא בדקה 41. ומכניס את מרטינס ולא את יוספי.
במחצית (אחרי שאני יודע שהם קיבלו אדום) אני מכניס את אבו עביד במקום דדיה.
ואז מיכה ואנסה באזור דקה 60 כנראה במקום שכטר ובאריירו ומשאיר לעצמי חילוף לחלק האחרון של המשחק בתקווה שעד אז כבר שיניתי את התוצאה.
לגבי פטרוצ׳י לא מפתיע שלוי חיפש שעיר לעזאזל,כבר עשה את זה לאקולטסה (אתמול הקארמה החזירה לו עם יוספי) לגבי שכטר, המשחק הכי טוב שלו מאז הגיע אלינו, אם כבר הייתי מוציא את רוקאביצה שהלך לישון.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 18 ינואר 2022, 14:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Mordechai כתב:
18 ינואר 2022, 12:41
אני רואה פה הודעות בסגנון יש לנו סגל לאליפות, הסגל שלנו לא נופל משל חיפה.
תגידו, אתם מחוברים למציאות?
נכון, רוני לוי הוא מאמן די הזוי, פחדן ומקובע.
אבל סגל שכולל את, גורדנה, יוספי, פטרוצי, חטואל,דדיה לא יכול לרוץ לאליפות!
עם כל הכבוד לרמזי, ויש כבוד זה לא שובר שיוויון, יש לו הרמות נפלאות, אבל לא הרבה יותר מזה, חשיבה איטית מאד ורואים את זה בכל פעם שלוחצים עליו.
יש לנו שחקנים שמעבר לשיא, ע"ע מיכה.
סגל מבוגר ואפור.
נכון, ההגנה שלנו על הנייר הטובה בליגה, אבל גם אתמול במחצית הראשונה די חרבנו במכנסיים.
ברור, כי רז מאיר, שון גולדברג, סאן מנחם, רודריגס, דוניו, עופרי ארד, ראיין סטריין, טאלב טוואטחה, רמי גרשון ובן שהר אלה שחקנים לקבוצה אלופה, ולא לקבוצת מרכז טבלה בישראל מרוב שהם בינונים (חלקם גם מתחת לבינונים).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום זקן כתב:
18 ינואר 2022, 14:01
אמר כאן מישהו חכם שאני מאוד מעריך,האליפות הזאת תוכרע על המשחקים בין שתי הקבוצות.
אני מניח שהפועל בש תחזור לעצמה ותמשיך לצבור נקודות אבל במבחן של ההתמודדות בין חיפה לבש שם זה יוכרע או בעצם כבר הוכרע.
זה מאוד מזכיר לי את מרקו בלבול שאימן בחיפה והתמודד עאלק מול מכבי תא.
בכל פעם שפגש אותם יצא לן חירבון בתחתון,ככה בדיוק זה לוי.
אל תלך רחוק.
מזכיר מאוד את התקופה של אלישע לוי.
ברור לך שבמאני טיים, בטח מול קבוצה איכותית, הוא יקבל נוק אואט מהמאמן של היריבה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:31
ברור, כי רז מאיר, שון גולדברג, סאן מנחם, רודריגס, דוניו, עופרי ארד, ראיין סטריין, טאלב טוואטחה, רמי גרשון ובן שהר אלה שחקנים לקבוצה אלופה, ולא לקבוצת מרכז טבלה בישראל מרוב שהם בינונים (חלקם גם מתחת לבינונים).
חסכת לי תגובה שאני מחליף את גניבת הדעת הזו בסגל של חיפה.
ההרכב של חיפה אכן איכותי יותר בקישור וצפונה, בעומק אנחנו עולים עליהם בלא מעט. יש להם על הספסל מעט מאוד.

לא בושה להפסיד לחיפה. לא במשחק ספציפי ובטח לא בריצה לאליפות. היא קבוצה טובה מאוד.
זה כן קרוב לבושה בדרך בה נעשה. חוסר אונים משווע.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

יש כאן סגל לאליפות כל אמירה אחרת היא גניבת דעת.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

היתרון של הקבוצות שאותן מאמן בכר הוא בכר...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 14:24
אתה רציני?
30 דקות לא עברת תחצי.
הם שלטו בכדור, הגיעו בקלות לרחבה (עוד לפני הגול דין דוד איחר בשנייה ולא הגיע מספיק טוב לכדור עומק), תקפו אותך, לחצו גבוה, והובילו 2 -0 בבית שלך כשכל התקפה בערך הם מגיעים לאזור המסוכן ומייצרים התקפות וקרנות.
אחרי זה הם הורידו תלחץ, ספגו גול מטעות מביכה של ג'וש כהן, והגיעו לפעמיים אחד על אחד (לא היה נבדל באף אחד מהמהלכים) מול השוער שלך כי גם שהפסיקו ללחוץ הם עמדו על המגרש באופן שכל מתפרצת הייתה יכולה להסתיים בשער שלהם.
זאת מחצית של 4 - 1.
גם במחצית השנייה, המצב הכי טוב היה של אצילי שכבר עבר את גלזר וסחט מטיבי הצלה אדירה מהקו.
באיזה עולם קבוצת בית שצריכה לספוג 5 שערים מהיריבה שלה לתואר במשחק עונה עשתה "הכנה טובה למשחק"?
אל תסתנוור מהמחצית השנייה שהם היו בפיגור של שחקן ואחרי השער שגנבת חיפשו רק לנצח והלכו אחורה. כששתי הקבוצות היו 11 מול 11, כששתי הקבוצות שיחקו כדורגל, בכר עשה בית ספר לרוני לוי, פירק אותו בכל דבר בערך, כמות הזדמנויות, כמות הזדמנויות איכותיות, הוצאה לפועל של תכנית משחק, כשגם רוני לוי בסוף המשחק דיבר על זה, רק שוב יצא חובבן שאמר לא היה לי מה לעשות ודברים כאלה קורים, בכר אמר בראיון פשוט הוצאנו לפועל את ההכנה והתוכנית שלנו למשחק, זה ההבדל בין המאמנים וגם בין הקבוצות.
האמת רציני לגמרי... ולא כתבתי אפילו פעם אחת "הכנה טובה למשחק".
כתבתי שמבחינת המערך, ההרכב ואסטרטגיית המשחק הכל היה נכון לטעמי, רק שהשחקנים השאירו את הביצים בבית.
כל מה שתיארת לאחר מכן הוא ניהול המשחק של רוני לוי, עליו יש לי רק ביקורת. ראה חלק ב'.

לא בדקתי את זה בטלוויזיה, אבל די בטוח שבטעות שלטיבי בסוף המחצית הראשונה היה נבדל של דין דוד שנגע בכדור מיד אחרי החילוץ (לא במסירה לגול)ץ
ועם כל כמה שחיפה הייתה טובה, היא הייתה טובה רחוק מאוד מהשער שלנו. לא באמת הגיעה למצבי הבקעה וגם השערים שלה לא הגיעו ממצבים אמיתיים.
אז הם הניעו כדור בשליש המרכזי של המגרש, SO WHAT?

שיהיה ברור אני לא מחפש להגן על רוני לוי, אין על מה. לא אחרי משחק כמו אתמול.
אבל 30 דקות לא עברת את החצי בגלל השחקנים הקפואים שלך. לא הגיעו לרחבה לא בקלות ולא בכלל.
וכשהם "הורידו את הלחץ" זה גם בגלל שהחברה אצלנו קצת לקחו את עצמם בידיים והתחילו להראות אופי.

במחצית השנייה אולי ההזדמנות הכי טובה הייתה של אצילי אבל היא גם הייתה היחידה.
מצד שני, אני זוכר בלי לחפור יותר מדי 4 מצבים שצריכים להסתיים בשער מצידנו.

אז לא אני לא חושב שאנחנו יותר טובים מהם ובטח לא יותר קבוצה מהם, אבל המחצית השנייה גרמה לי להבין שזה לא סוף הסיפור, בעיקר בגלל איך שהם נראו.
כאלה עלובים, מפוחדים וקטנים שנשכבים על הדשא ומעבירים זמן בכל טקטיקה נלוזה ועלובה של סכנין רעננה ושות'.

זה מה שאני לוקח מהמשחק.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
18 ינואר 2022, 14:01
אמר כאן מישהו חכם שאני מאוד מעריך,האליפות הזאת תוכרע על המשחקים בין שתי הקבוצות.
אני מניח שהפועל בש תחזור לעצמה ותמשיך לצבור נקודות אבל במבחן של ההתמודדות בין חיפה לבש שם זה יוכרע או בעצם כבר הוכרע.
זה מאוד מזכיר לי את מרקו בלבול שאימן בחיפה והתמודד עאלק מול מכבי תא.
בכל פעם שפגש אותם יצא לן חירבון בתחתון,ככה בדיוק זה לוי.
עובדתית זה לא נכון. המאזן בין הקבוצות שוויוני ובכל זאת הם מעלינו ב4 נקודות (ואני מעריך שעד הפלייאוף זה יהיה 7-8)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:
18 ינואר 2022, 15:00
האמת רציני לגמרי... ולא כתבתי אפילו פעם אחת "הכנה טובה למשחק".
כתבתי שמבחינת המערך, ההרכב ואסטרטגיית המשחק הכל היה נכון לטעמי, רק שהשחקנים השאירו את הביצים בבית.
כל מה שתיארת לאחר מכן הוא ניהול המשחק של רוני לוי, עליו יש לי רק ביקורת. ראה חלק ב'.

לא בדקתי את זה בטלוויזיה, אבל די בטוח שבטעות שלטיבי בסוף המחצית הראשונה היה נבדל של דין דוד שנגע בכדור מיד אחרי החילוץ (לא במסירה לגול)ץ
ועם כל כמה שחיפה הייתה טובה, היא הייתה טובה רחוק מאוד מהשער שלנו. לא באמת הגיעה למצבי הבקעה וגם השערים שלה לא הגיעו ממצבים אמיתיים.
אז הם הניעו כדור בשליש המרכזי של המגרש, SO WHAT?

שיהיה ברור אני לא מחפש להגן על רוני לוי, אין על מה. לא אחרי משחק כמו אתמול.
אבל 30 דקות לא עברת את החצי בגלל השחקנים הקפואים שלך. לא הגיעו לרחבה לא בקלות ולא בכלל.
וכשהם "הורידו את הלחץ" זה גם בגלל שהחברה אצלנו קצת לקחו את עצמם בידיים והתחילו להראות אופי.

במחצית השנייה אולי ההזדמנות הכי טובה הייתה של אצילי אבל היא גם הייתה היחידה.
מצד שני, אני זוכר בלי לחפור יותר מדי 4 מצבים שצריכים להסתיים בשער מצידנו.

אז לא אני לא חושב שאנחנו יותר טובים מהם ובטח לא יותר קבוצה מהם, אבל המחצית השנייה גרמה לי להבין שזה לא סוף הסיפור, בעיקר בגלל איך שהם נראו.
כאלה עלובים, מפוחדים וקטנים שנשכבים על הדשא ומעבירים זמן בכל טקטיקה נלוזה ועלובה של סכנין רעננה ושות'.

זה מה שאני לוקח מהמשחק.
הם כבשו שני שערים. החטיאו פעמיים אחד על אחד וסחטו הצלה גדולה מהקו אחרי שעברו תשוער שלך. איך אתה יכול לכתוב שלא הגיעו למצבי הבקעה אמיתיים?

מה השחקנים שלנו יכלו לעשות אתמול? חיפה לחצה גבוה, פתחה עם רודריגס כמגן כדי שיהיה לה עוד שחקן ותשלוט לחלוטין באמצע, ואז השחקנים שלנו היו חסרי אונים גם באמצע וגם בהגנה כשחיפה עשתה תנועה לשטחים ובידודים.
מה הייתה תוכנית המשחק של רוני לוי? אשמח שתגיד לי מה הייתה המטרה שלו ואיך השחקנים כשלו בביצוע התוכנית שלו? אני ראיתי קבוצה שמהדקה הראשונה ויתרה על הכדור והתגוננה עמוק, אבל מצד שני במקום לשחק על כדורים ארוכים מול חיפה שהחיסרון המשמעותי שלה הוא בגובה ניסתה להניע כדור בהגנה ופשוט איבדה כדור אחרי כדור ונתנה לחיפה עוד הזדמנות לתקוף ועוד אחת.
לא כתבתי מילה על ניהול המשחק ששם סיכמת יפה, עוד לפני החילופים והתגובה למשחק הייתה רק קבוצה אחת במגרש במחצית הראשונה שבלי גלזר מסתיימת בתבוסה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מביך לקרוא איך אנשים פה מתעקשים לא לראות את המציאות. תמשיכו לא להבין, וחיפה תמשיך לספור ניצחונות.

Snir

שליחה על ידי Snir »

מצחיק אותי שאנשים מבקרים את מכבי חיפה על סגנון המשחק שלהם במחצית השניה. העובדה שהם התגוננו ב-10 שחקנים היא לגיטימית מאוד ולמרות זאת כמעט הבקיעו את הגול השלישי. מבחינתם עשו את העבודה וניצחו.
שלא נדבר בכלל על המחצית הראשונה ומה היה עלול לקרות אם היו ממשיכים לשחק עם 11 שחקנים.
רוני לוי עם ניהול משחק מזעזע. בעיקר הגישה הפחדנית והמקובעת שלו וחילופים הזייה. במחצית השנייה הבהיר שכנראה הוא מסתפק במקום 2. מכבי חיפה קבוצה מאומנת(בשונה מאיתנו לצערי) וניצחו בצדק. זה לא אותו לבל.

מבחינת סגל, מתחיל להחליף את פטרוצי ואנסה בזרים חדשים ומקווה לטוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Snir כתב:
18 ינואר 2022, 15:33
מצחיק אותי שאנשים מבקרים את מכבי חיפה על סגנון המשחק שלהם במחצית השניה. העובדה שהם התגוננו ב-10 שחקנים היא לגיטימית מאוד ולמרות זאת כמעט הבקיעו את הגול השלישי. מבחינתם עשו את העבודה וניצחו.
שלא נדבר בכלל על המחצית הראשונה ומה היה עלול לקרות אם היו ממשיכים לשחק עם 11 שחקנים.
רוני לוי עם ניהול משחק מזעזע. בעיקר הגישה הפחדנית והמקובעת שלו וחילופים הזייה. במחצית השנייה הבהיר שכנראה הוא מסתפק במקום 2. מכבי חיפה קבוצה מאומנת(בשונה מאיתנו לצערי) וניצחו בצדק. זה לא אותו לבל.

מבחינת סגל, מתחיל להחליף את פטרוצי ואנסה בזרים חדשים ומקווה לטוב.
הביקורת עלחיפה היא לא על הבונקר זה לגיטימי מדקה 50 הם בזבזו זמן כאילו הם הפועל חדרה של קורצקי
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

דר אדום בנשמה כתב:
18 ינואר 2022, 15:41
הביקורת עלחיפה היא לא על הבונקר זה לגיטימי מדקה 50 הם בזבזו זמן כאילו הם הפועל חדרה של קורצקי
התוצאה היית 2-1, קיבלו אדום, המשחק בטרנר…. שורה תחתונה? ניצחו וזה מה שחשוב מבחינתם לא משנה מה הדרך.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 15:20
הם כבשו שני שערים. החטיאו פעמיים אחד על אחד וסחטו הצלה גדולה מהקו אחרי שעברו תשוער שלך. איך אתה יכול לכתוב שלא הגיעו למצבי הבקעה אמיתיים?

מה השחקנים שלנו יכלו לעשות אתמול? חיפה לחצה גבוה, פתחה עם רודריגס כמגן כדי שיהיה לה עוד שחקן ותשלוט לחלוטין באמצע, ואז השחקנים שלנו היו חסרי אונים גם באמצע וגם בהגנה כשחיפה עשתה תנועה לשטחים ובידודים.
מה הייתה תוכנית המשחק של רוני לוי? אשמח שתגיד לי מה הייתה המטרה שלו ואיך השחקנים כשלו בביצוע התוכנית שלו? אני ראיתי קבוצה שמהדקה הראשונה ויתרה על הכדור והתגוננה עמוק, אבל מצד שני במקום לשחק על כדורים ארוכים מול חיפה שהחיסרון המשמעותי שלה הוא בגובה ניסתה להניע כדור בהגנה ופשוט איבדה כדור אחרי כדור ונתנה לחיפה עוד הזדמנות לתקוף ועוד אחת.
לא כתבתי מילה על ניהול המשחק ששם סיכמת יפה, עוד לפני החילופים והתגובה למשחק הייתה רק קבוצה אחת במגרש במחצית הראשונה שבלי גלזר מסתיימת בתבוסה.
שער ראשון בבעיטה מושלמת ממצב לא נוח בעליל כשלא היו לא יותר מדי אפשרויות קדימה מעבר ללבעוט.
שער שני זה הגבהה מסוכנת שהלכה לידיים של גלזר עד שויטור שינה לה את הכיוון.
שני אלה לא מצבים אמיתיים.
אני זוכר רק 1 על 1 פעם אחת כשטיבי איבד וכבר כתבתי שאני די בטוח שהיה שם נבדל.
ואצילי עבר את השוער כשכבר הימרת פחות או יותר אול אין וויטור היה חלוץ, הגיוני.
ככה אני כותב שהם לא הגיעו למצבים.
אם לשחקנים שלנו לא היו רועדות הביצים אז הם היו מיישמים את ההוראות של לוי ויוצאים ללחוץ גבוה כמו שעשינו בהרבה משחקים העונה,
אספרייה ואלחמיד היו נצמדים לשני המגנים של חיפה, ובאריירו היה מצטרף למשחק לחץ על מובילי הכדור של חיפה באמצע ובכך היית מנטרל את הנעת הכדור שלהם.
זאת לפחות לדעתי הייתה תכנית המשחק, כמו בכל משחק ליגה אחר שלנו אגב, אין לנו מאמן שמסוגל להפתיע. אבל גם את זה הם לא הצליחו ליישם כי כל מה ששמעת היה את הקנאק קנאק של הביצים שלהם רועדות.
הויתור על הכדור הוא עובדה, ועובדה ידועה מתחילת העונה, זה הסגנון של המאמן הזה, גם אני פחות מתחבר לזה אבל זאת המציאות.
אי אפשר לצפות לראות פתאום טיקי טאקה ובילד אפ מסודר. זה לא אנחנו.
רק אהבה תנצח...

Snir

שליחה על ידי Snir »

דר אדום בנשמה כתב:
18 ינואר 2022, 15:41
זה לא משנה. את הפדיחה שלנו עשינו. לפחות את השיוויון היינו חייבים להשיג. ואם אתה מתיימר לזכות באליפות אז גם לנצח. הכי גרוע שנתנו להם בוסט מנטלי מטורף ושוב באנו עם רגליים רועדות למשחק.

יש את ינואר להתחזק ולשנות, אבל בעמדת המאמן אנחנו בחיסרון משמעותי והלוואי והוא יוכיח אחרת.

שלח תגובה