מכבי פתח תקווה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, המושבה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

Re: מכבי פתח תקווה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, המושבה

שליחה על ידי shacharb »

Itay כתב:
23 ינואר 2022, 23:23
הייתי מביא או זר (בעדיפות עליונה, מקווה שהחלו כבר מזמן בחיפוש שמות) או האופציה הפחות מועדפת רב״ש. אין יותר מדי מה להרחיב על הזר, נקווה שמכוונים לאחד שיודע לאמן כי לוי לא כזה. לגבי רב״ש, הוא מאמן שדוגל בכדורגל התקפי הוא יודע לקחת קבוצה ולהטמיע בה את טביעת האצבע שלו, נכון לפעמים התוצאות לא טובות אך גם זידאן היה מאבד הרבה נקודות באשדוד שחוץ מכנאען וסייף אין שם יותר מדי. גם בפיתוח שחקנים צעירים יש לו פלוס. הוא לא מאמן מדהים ואפילו די רחוק מזה אבל בליגה ברמה הנוכחית בסגל הנוכחי אני מאמין שאיתו על הקווים היינו הרבה יותר רלוונטיים במאבק.
מה שאמרת עושים בסיום עונה, לא באמצע.
ולא נתת לי דוגמה שעשו כזה מהלך וזה עבד.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

רוני, תן לנו רק פעם בחודש משחק טוב, לא רוצה יותר.
אחרי שבוע של עבודה, לחץ, עצבים, רק רוצים לשבת 90 דקות ולהנות מכדורגל טוב, מה בסה"כ ביקשנו?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

shacharb כתב:
23 ינואר 2022, 23:31
מה שאמרת עושים בסיום עונה, לא באמצע.
ולא נתת לי דוגמה שעשו כזה מהלך וזה עבד.
אני אישית הייתי עושה את החילוף הזה גם באמצע השנה, אם הייתה סיבה אחת ולו הכי קטנה להישאר עם לוי הייתי מסכים שזה מהלך שעדיף לחכות איתו, הוא פשוט מחבל בקבוצה.

לגבי דוגמה למהלך כזה- לא זוכר סיטואציה כזו בה מאמן צובר סך הכל יפה נקודות והכדורגל על הדשא כל כך עצוב. אבל בכל זאת אתן דוגמה, את מינוי וואן לוון, אמנם לא לקח אליפות אבל הפך את מכבי ממה שהייתה אצל דוניס. ואתרחק מאוד עד לספרד, ב-2016 רפא בניטז אימן את ריאל מדריד ובינואר הוא פוטר וזידאן מונה השאר היסטוריה…

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

שמעו ....
לא כל כך פשוט לקבל החלטה בעניין רוני בשלב זה של העונה .
הקבוצה אמנם משחקת רע אבל משיגה את התוצאות .
אי אפשר ללכת נגד העובדה שבכל משחק אנחנו מגיעים למספר מצבים של 100% גול . בזכות רוני או לא - מגיעים .
מבקש מכולם לא להישבות בקונספציה של התקשורת ושל מכבי חיפה כי זה הכי קל וככה בוודאות ניכשל - אנחנו לא מכבי חיפה ואנחנו לא נשחק יפה כמו חיפה כי זה לא הסגנון שרוני מאמין בו . זה בסדר לשחק אחרת מחיפה . אפשר לקחת אליפות לא רק בדרך של חיפה . חיפה היא לא הרפרנס העולמי לאיך קבוצה צריכה לשחק . לחיפה זורחת השמש מהתחת , לה ולאוהדים שלה והקארמה עוד תדבר אצלם חזק .
אני לא מחסידיו של רוני וגם אני מהיום הראשון טוען שלא נועדנו אחד לשניה . אני גם לא אתנגד לקחת איתו אליפות ולהיפרד יפה בסיום העונה . אבל צריך להבין שיש המון גורמים שלוחצים פה .
הקהל רוצה כדורגל יפה .
רוני מודע לזה אבל רוצה תוצאות .
אי אפשר ללכת נגד העובדה שמבחינת תוצאות אנחנו כקבוצה חדשה מעל ומעבר לציפיות .
רוני מסיים חוזה בסיום העונה . במוקדם או במאוחר הסוכן של רוני ושליחו בתקשורת יתחילו להעלות את הנושא של הארכת החוזה אם התוצאות ימשיכו להיות כמו עד היום . אנחנו לא רוצים מקרה אלישע 2 ותבוסה צורמת בגמר גביע וחירוב כל מה שהשגנו העונה . צריך ללכת פה מאוד בעדינות כדי שהקבוצה לא תיפגע . משהו בסגנון של מדברים על הארכה רק בסיום העונה .
מצד שני , ואני בטוח שגם רוני והסוכן שלו מדסקסים ביניהם , במידה והתקבלה כבר החלטה לסיים את ההתקשרות עם רוני , ביום שהוא עוזב לא צריכות לעבור יותר מ-48 שעות שינחת פה צוות חדש שיתחיל את העונה מוקדם עם שדרת ניהול וצוות תומך ומסייע הכי טוב שאפשר .
ותתחילו בהודעה חגיגית על הארכת החוזה של ויטור ושכטר כבר היום . זה כבר יעשה את שלו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
23 ינואר 2022, 23:38
אני אישית הייתי עושה את החילוף הזה גם באמצע השנה, אם הייתה סיבה אחת ולו הכי קטנה להישאר עם לוי הייתי מסכים שזה מהלך שעדיף לחכות איתו, הוא פשוט מחבל בקבוצה.

לגבי דוגמה למהלך כזה- לא זוכר סיטואציה כזו בה מאמן צובר סך הכל יפה נקודות והכדורגל על הדשא כל כך עצוב. אבל בכל זאת אתן דוגמה, את מינוי וואן לוון, אמנם לא לקח אליפות אבל הפך את מכבי ממה שהייתה אצל דוניס. ואתרחק מאוד עד לספרד, ב-2016 רפא בניטז אימן את ריאל מדריד ובינואר הוא פוטר וזידאן מונה השאר היסטוריה…
מה קורה לך? גם אתה התחלת לדבר שטויות?
מי מחליף מאמן שנמצא במקום שהוא נמצא היום?
ומה הדוגמאות הלא קשורות שנתתעכשיו על מאמנים שנכשלו?
רוני לוי כרגע בעמדה של אחד שמספק את התוצאות,כדורגל זוועה אבל מספק את התוצאות.
לטעמי זה לא יספיק לו להארכת חוזה כי גם אבוקסיס הביא תוצאות וראינו איך זה נגמר אבל אף אחד לא מחליף מאמן בשלב כזה של העונה שהקבוצה במאבק לכאורה בצמרת אלה אם כן קוראים לו ג׳יג׳י באקלי ואתה לא רוצה להיות אוהד של הקבוצה שלו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
24 ינואר 2022, 08:30
מה קורה לך? גם אתה התחלת לדבר שטויות?
מי מחליף מאמן שנמצא במקום שהוא נמצא היום?
ומה הדוגמאות הלא קשורות שנתתעכשיו על מאמנים שנכשלו?
רוני לוי כרגע בעמדה של אחד שמספק את התוצאות,כדורגל זוועה אבל מספק את התוצאות.
לטעמי זה לא יספיק לו להארכת חוזה כי גם אבוקסיס הביא תוצאות וראינו איך זה נגמר אבל אף אחד לא מחליף מאמן בשלב כזה של העונה שהקבוצה במאבק לכאורה בצמרת אלה אם כן קוראים לו ג׳יג׳י באקלי ואתה לא רוצה להיות אוהד של הקבוצה שלו.
אני אשאל אותך ותענה בכנות, הלכת למשחק לאחרונה ונהנית מהכדורגל שלנו? ראית משהו על הדשא שאתה אומר איזה כיף שהקבוצה שלי עושה את הדברים האלה? אני מעריך בזהירות שתענה לי לא. הכדורגל פה עצוב לא פחות משל אבוקסיס, עם סגל כזה אני מאמין שגם אבוקסיס היה עם הרבה יותר אחוזי הצלחה, (לא שהוא מאמן). יש פה סגל לאליפות, לא אני אמרתי את זה לוי אמר את זה, וככה לא אמורה להיראות קבוצה ששואפת לצלחת. כתבו כאן באיזשהו נושא ״זה בסדר לקחת אליפות לא בסגנון של חיפה״ זה נכון אבל גם בטח לא בסגנון העלוב שאנחנו מציגים. ללוי יש העונה יותר מזל משכל, אני לא מצליח להבין את ההתעקשות על מאמן שאשכרה מעלה את אנסה וחטואל לפני מיכה, את יוספי ופטרוצ׳י לפני מרטינס, זה מאמן שהתעקש על סלליך/חטואל/אקולטסה ולא נתן כמעט צ׳אנס לרוסה, זה המאמן שהשפיל את אקולטסה,פטרוצ׳י,מיכה וגם דדיה שהצטרף לרשימה במשחקים שהוא האשם העיקרי בהם. הניצחונות שלנו בוא נודה על האמת לא באים מכדורגל מרשים, אנחנו יכולים לספור כל כף יד אחת בכמה משחקים נראינו סך הכל בסדר וכן היו משחקים כאלה רק שלוי התעקש לא למנף אותם. יש לנו לוחמים בקבוצה בשיא הרצינות, יש לנו בקבוצה חומר אנושי ומקצועי מהטובים שהיו בשנים האחרונות, זה באמת שווה הרבה יותר ממה שאנחנו רואים מדי שבוע על הדשא, הכל יקום וייפול על מי יעמוד על הקווים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אדום זקן כתב:
23 ינואר 2022, 22:20
למרות שאני שונא להשתמש באימרה הזאת אבל זה היה נצחון של אופי.
עם כל הקורונה והחיסורים והכדורגל הלא טוב ושני הפסדים רצופים היה חשוב להוציא כאן נקודות בכוח.
סוף סוף תגובה הגיונית ...

כנראה שלא נהנה השנה מהצגות, אבל בש קבוצה חזקה... עם חצי הרכב, נצחון בשיניים

אני עדיין מקווה שמרטינז (שעדיין קשה לראות מה מביא לקבוצה) ייצב את הקישור, יאפשר משחק עם שני שחקנים טכניים, גם מיכה וגם ספורי, והקבוצה תתשתפר.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

תשובה בעיקר לאיתי שמתחילת העונה רוצה להחליף את לוי...

תחליף אותו ואז יגיע מאמן כמו זיו אריה שבמקום לצבור נצחונות יגיד "עלינו עליהם בכל הפרמטרים, הקהל נהנה מהקבוצה שלנו, היה חסר לנו מזל/החלטת שיפוט/דשא לא מכוסח"

חושב שבאר שבע עוד תשתפר, אבל החיים לימדו אותי שצריך לשפוט (גם ובעיקר) לפי תוצאות.

הבעייה של הרוב הצעיר בפורום הוא שהרפרנס שלו היא הקבוצה אולי הטובה בתולדות הליגה (האליפות השנייה), ולצערי זו סטיית התקן.
אוהדים וותיקים כמוני ראו גם קבוצות אחרות שבקושי התמודדו בליגה השנייה.
פרופורציות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

MikiRed כתב:
24 ינואר 2022, 15:11
חושב שבאר שבע עוד תשתפר, אבל החיים לימדו אותי שצריך לשפוט (גם ובעיקר) לפי תוצאות.
החיים לימדו אותך לא נכון.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

MikiRed כתב:
24 ינואר 2022, 15:11
תשובה בעיקר לאיתי שמתחילת העונה רוצה להחליף את לוי...

תחליף אותו ואז יגיע מאמן כמו זיו אריה שבמקום לצבור נצחונות יגיד "עלינו עליהם בכל הפרמטרים, הקהל נהנה מהקבוצה שלנו, היה חסר לנו מזל/החלטת שיפוט/דשא לא מכוסח"

הבעייה של הרוב הצעיר בפורום הוא שהרפרנס שלו היא הקבוצה אולי הטובה בתולדות הליגה (האליפות השנייה), ולצערי זו סטיית התקן.
אוהדים וותיקים כמוני ראו גם קבוצות אחרות שבקושי התמודדו בליגה השנייה.
פרופורציות.
למה שנביא מאמן כמו זיו אריה מה אנחנו קבוצה סוג ז׳ ?
לא התחלתי לאהוד את הקבוצה שלנו מתקופת האליפויות תהיה בטוח…
זה שידענו תקופות רעות וידענו רבות כאלו שהדביקו לנו פרצופי תשעה באב זה לא אומר שלא צריך כבר להשתחרר ולראות את עצמנו כמועדון שעשה קפיצת מדרגה או שניים. אם תומכי לוי חיים בשלום עם מה שאנחנו רואים על הדשא זו זכותם, אני אישית אפתח שמפנייה ביום שיילך. בשביל שדשא יצמח צריך גנן.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Itay כתב:
24 ינואר 2022, 15:31
למה שנביא מאמן כמו זיו אריה מה אנחנו קבוצה סוג ז׳ ?
לא התחלתי לאהוד את הקבוצה שלנו מתקופת האליפויות תהיה בטוח…
זה שידענו תקופות רעות וידענו רבות כאלו שהדביקו לנו פרצופי תשעה באב זה לא אומר שלא צריך כבר להשתחרר ולראות את עצמנו כמועדון שעשה קפיצת מדרגה או שניים. אם תומכי לוי חיים בשלום עם מה שאנחנו רואים על הדשא זו זכותם, אני אישית אפתח שמפנייה ביום שיילך. בשביל שדשא יצמח צריך גנן.
רק תיקון קטן, אין דבר כזה לדעתי תומכי רוני לוי... רק משלימים עם סיטואציית רוני לוי ומבינים את האלטרנטיבות.
אף אחד לא חושב שאנחנו נראים מצוין ושרוני לוי גורם לנו הנאה צרופה מכדורגל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

nitsande כתב:
24 ינואר 2022, 15:56
רק תיקון קטן, אין דבר כזה לדעתי תומכי רוני לוי... רק משלימים עם סיטואציית רוני לוי ומבינים את האלטרנטיבות.
אף אחד לא חושב שאנחנו נראים מצוין ושרוני לוי גורם לנו הנאה צרופה מכדורגל.
מדוייק

שלח תגובה