מועדון ספורט אשדוד- הפועל באר שבע, שבת, 17:30, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מועדון ספורט אשדוד- הפועל באר שבע, שבת, 17:30, הי"א

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
13 פברואר 2022, 13:16
אין שום דבר ביכולת של ספורי שהשתנה באופן שיתאים לקבוצה לוחצת, שמניעה כדור ולא סתם מעיפה אותו.
שחקנים לא נולדים מחדש בכל קיץ, להיסטוריה שלהם יש משקל גדול. מיכה מקבל גב והנחה כי כולם יודעים מה הוא ניפק בעבר, והתקווה שהוא יחזור למשהו שדומה לזה גורמת לזה שאסור לוותר עליו.
היו גם כאלה שדיברו על לשחוט פרות קדושות בעונה לא טובה של מליקסון תחת אלישע, אז אמרו. מזל שאף אחד לא שמע בקולם.
למיכה אין סיכוי להצליח בקבוצה הזו, ההיסטוריה שלו מזכה אותו בקרדיט גם לעונה הבאה.
אני לא שורף את מיכה כי השוק הישראלי מת וכי הוא כבר אצלנו.
אבל כמו שכתבתי אצלי לא משחקים שמות.
ושוב, לכתוב ששום דבר לא השתנה אצל ספורי זה לכתוב מפוזיציה.
פעם היה הולך כמו טווס, לא נכנס למאבקים, לא רץ, מנסה במתפרצות להבקיע מחצי מגרש. היום הוא נכנס למאבקים כמו בריירו במשחקים מסוימים, מחויב (באחד המשחקים השנה חטף כדור על קצה הרחבה שלנו ושלח כדור למתפרצת על כל המגרש, איפה ספורי הנוכחי וספורי לפני שנזרק לאשדוד מבחינת הגישה), מעמיד מספרים יפים.
אתם רוצים לשפוט שחקנים לפי היכולת שלהם לפני שנה או שנתיים או לפי מה שהם עושים אצלנו העונה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 פברואר 2022, 12:06
הבנתי.
אז כששחקן מצליח הוא בעצם נכשל (למרות שגם כשספורי לא שיחק ומיכה פתח במקומו שיחקנו את אותו כדורגל). אבל כששחקן נכשל הוא בעצם לא נכשל כי הוא יכול להצליח רק בסגנון כדורגל מאוד ספציפי ובלעדיו הוא לא יכול לתת מסירות פשוטות שפעם היה עושה באוטומט. וגם שחקן שכבר הצליח תקופה עם הסגנון ועכשיו פשוט מחטיא לא מעט פעמים מצבים שהם הלחם והחמאה של חלוץ הוא גם בעצם לא נכשל בגלל סגנון המשחק שגרם לו להחטיא מצבים שכשהיה בכושר העונה כבש.
מעניין מה היה קורה אם מיכה היה נותן את המספרים של ספורי, אם ספורי היה נותן את המספרים של מיכה, ואם לחלוץ במקום רוקאביצה היו קוראים אנסה (גם התחיל טוב אצלנו ולאחר מכאן איבד את הביטחון ונראה שחקן ליגה לאומית), האם גם אז הביקורות היו דומות או שיש כאן קשר לשם ולדימוי של אותו שחקן...
אחד הטובים שלך.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אין ויכוח שספורי השתפר משה , אבל יש ויכוח שזה לא השחק שיוביל קבוצה להאבק על האליפות, זה לא השחקן ולא סגנון משחק שלו.

זה שהוא קונה אותך ב2-3 מאבקים מוצלחים במשחק זה לא אומר שהוא לא מבלף בעוד 5-6 מאבקים או במשחק לחץ בכאילו שהוא עושה על היריב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הראל כתב:
13 פברואר 2022, 14:14
אין ויכוח שספורי השתפר משה , אבל יש ויכוח שזה לא השחק שיוביל קבוצה להאבק על האליפות, זה לא השחקן ולא סגנון משחק שלו.

זה שהוא קונה אותך ב2-3 מאבקים מוצלחים במשחק זה לא אומר שהוא לא מבלף בעוד 5-6 מאבקים או במשחק לחץ בכאילו שהוא עושה על היריב.
אני טענתי שספורי זה אצילי?
אני טוען שבמקום לחפש אותו, צריך להעריך שחקן ששינה את הגישה שלו ושהוא מנקודות האור הבודדות שלנו השנה.
ולמה זה חייב להיות או שחקן שלא מתאים לנו או שחקן שיסחוב אותנו לבד לאליפות? מה רע בשחקן שיכול להיות מאוד יעיל וחלק מקבוצה שתאבק על תארים במידה ויהיה כאן מאמן איכותי ויחזקו את הסגל במקומות שצריך...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 פברואר 2022, 14:19
אני טענתי שספורי זה אצילי?
אני טוען שבמקום לחפש אותו, צריך להעריך שחקן ששינה את הגישה שלו ושהוא מנקודות האור הבודדות שלנו השנה.
ולמה זה חייב להיות או שחקן שלא מתאים לנו או שחקן שיסחוב אותנו לבד לאליפות? מה רע בשחקן שיכול להיות מאוד יעיל וחלק מקבוצה שתאבק על תארים במידה ויהיה כאן מאמן איכותי ויחזקו את הסגל במקומות שצריך...
מי מחפש אותו?
מפרגנים לו ועדיין חושבים שהוא לא חלק מהפתרון.
הוא יכול לשחק רק כ-10, עמדה קריטית לקבוצת כדורגל. עם כל הכבוד לחילוץ ההוא שהביא גול או לריצת אמוק לכיוון השוער פעם במשחק, הגנתית הוא אוויר. כשהוא משחק קשה להחזיק אמצע. לא לוחץ, חושב לאט, לא ממש תורם במשחק רץ.

אשמח לשמוע איפה הוא נכנס בערך של קבוצה מודרנית, שמשחקת כדורגל דומיננטי, שוטף, מתואם.
אני בטוח ששחקן אחר יתן מהעמדה הזאת תרומה הרבה יותר משמעותית.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ForeverRed כתב:
13 פברואר 2022, 14:33
מי מחפש אותו?
הוא יכול לשחק רק כ-10, עמדה קריטית לקבוצת כדורגל. עם כל הכבוד לחילוץ ההוא שהביא גול או לריצת אמוק לכיוון השוער פעם במשחק, הגנתית הוא אוויר. כשהוא משחק קשה להחזיק אמצע. לא לוחץ, חושב לאט, לא ממש תורם במשחק רץ.

אשמח לשמוע איפה הוא נכנס בערך של קבוצה מודרנית, שמשחקת כדורגל דומיננטי, שוטף, מתואם.
מוזר כי מכבי כן מחזיקה אמצע עם ביטון שהוא לא פחות אוויר מרמזי הגנתית (לא משווה או מדבר על תרומה התקפית).

לפי דעתי הבעיה היא 1 מ 2 - או שבריירו ומרטינז לא מסוגלים פיזית להחזיק אמצע (האחד לא תורם בכלל להנעת הכדור והשני מאוד רך מבחינה הגנתית) או שברגע שנחליף את רוני לוי נראה שהשניים הפכו להיות בוסקטס וצ'אבי. אני חושב שהבעייה נעוצה גם במאמן, אבל גם באיכות וציוות השחקנים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ForeverRed כתב:
13 פברואר 2022, 14:33
מי מחפש אותו?

מוזר כי מכבי כן מחזיקה אמצע עם ביטון שהוא לא פחות אוויר מרמזי הגנתית (לא משווה או מדבר על תרומה התקפית).

לפי דעתי הבעיה היא 1 מ 2 - או שבריירו ומרטינז לא מסוגלים פיזית להחזיק אמצע (האחד לא תורם בכלל להנעת הכדור והשני מאוד רך מבחינה הגנתית) או שברגע שנחליף את רוני לוי נראה שהשניים הפכו להיות בוסקטס וצ'אבי. אני חושב שהבעייה נעוצה גם במאמן, אבל גם באיכות וציוות השחקנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oren2792 כתב:
13 פברואר 2022, 14:47

ביטון לא משחק קבוע במכבי בדיוק מהסיבה שציינת.
אל תיקח משחק אחד נגד הפועל, שגם בו היריבה הייתה טובה יותר וראויה לניצחון, כמדד למשהו.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אגב גם למכבי אין כזה אמצע מרשים… בטח לא בהשוואה למה שהיה להם לפני שנתיים ושלוש. שמיר לא נכנס לנעליו הגדולות של פרץ עד עתה, גלזר מאז שהיה שחקן העונה נמצא בירידה גדולה ביכולת, וביטון/קניקובסקי עדיין לא פרעו שטרות. ולא דיברתי על גולסה שקיבל ריתוק לספסל. להערכתי מבחינת פוטנציאל יש לנו קישור שמסוגל לתת פייט לאמצע של חיפה ולהיות מהטופ שלוש בליגה, יש לי אמון גדול בשלישייה באריירו-מרטינס-מיכה, בכר לצורך העניין עושה עם שלישייה כזו פלאים.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה שהולך במכבי ת"א דומה למה שקרה אצלנו מהרגע שבכר הביא את ממן.
הם זנחו את ה433 לטובת ה4231 ומשחקים בצורה יותר ישירה. לפעמים זה עובד אבל ברוב הפעמים הם לא מצליחים להכתיב את הקצב ולהשתלט על משחקים ואתמול בדרבי זה היה לגמרי משחק של 50:50 ויש כאלו שיגידו גם 60:40 להפועל ת"א.

גלזר ובריירו הם קשרי 6 ולא מצטיינים בהנעת הכדור/השתחררות מהלחץ/שאר הפרמטרים שאפשר להחביא עם קישור מעובה.
קשה מאוד לשחק איתם במערך של שני קשרים. או שנחזור לשלישיית קישור באמצע או שיעבו את הקישור האחורי כדי שתהיה לבריירו תחרות. מה שבטוח אי אפשר להעביר עוד עונה כשהוא ה-6 היחיד בסגל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
13 פברואר 2022, 14:47

ובמה באה לידי ביטוי התרומה של שרי נניח במכבי חיפה מבחינה פיזית/הגנתית?
במה באה לידי ביטוי התרומה של מיכה כששיחק באמצע ונבחר לשחקן העונה במכבי מבחינה פיזית/הגנתית?
לא חושב שקשרים בליגה שלנו יכולים לתת גם וגם, אחרת הם לא ישחקו כאן (נניח דור פרץ שאחרי שנתן כאן עונה של גם וגם שודרג במעבר לאיטליה).
מה שחסר לי בספורי זה יותר להשתתף בהנעת הכדור, להשפיע יותר על הקצב ועל ניהול המשחק.
מרטינש הובא כדי למלא את החלל הזה אבל כרגע הוא לא מספיק אפקטיבי בתחום...

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אנחנו משחקים בלי תבנית התקפית אז איזה הנעת כדור אתם מצפים?
המשחק שלנו מאוד שכונתי שמישהו מהאמצע ירד לקחת כדור מהבלם ואו שיעשה דריבל קטן וישחרר או שיעיף למעלה.
ככה שמרטינס שהוא שחקן קבוצתי לא יבוא לידי ביטוי פה ובטח לא מיכה. במקרה הטוב ספורי.
כשהמאמן מאמין בהגנה הגנה הגנה, להעיף כדור למעלה ואז או לגנוב מתפרצת או לקבל איזה נייח, אין מה לבוא בתלונות לשחקנים טכניים.
מסי בשיאו היה נראה אצלנו כמו פטרוצ'י.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתם נותנים יותר מדי הנחות לשחקנים,יותר מדי.
האש כולה היום מוכוונת ללוי וזה לגיטימי וזה המזל שלהם כרגע.

שלח תגובה