מועדון ספורט אשדוד- הפועל באר שבע, שבת, 17:30, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: מועדון ספורט אשדוד- הפועל באר שבע, שבת, 17:30, הי"א

שליחה על ידי הפועלעולה »

ran כתב:
12 פברואר 2022, 21:31
הכי משגע אותי זה המשפט שחוזר על עצמו כבר כמה ראיונות רצופים:
"הקהל רוצה ניצחונות ואני מבין אותו".
לאאא יבן זזזזזווו** לא רוצים ניצחונות, ניצחת רוב העונה ועדיין קיבלת בוז מ-11 אלף איש, באים לקראתך, אל תנצח, שחק כדורגל רקקק מה לא ברור?
גנב דעת במילון זה רוני לוי בתרגום.
מה רשום במילון על הבעלים שמשאירה אותו עד סוף העונה?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

david21 כתב:
12 פברואר 2022, 19:32
לופס ומרטינס מישהו צריך להביא את דעת על הזרים האלו ומי הביא אותם
תגיד, לא נמאס לך?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
12 פברואר 2022, 20:02
לפעמים אני תוהה אם הילד הקטן שלך השתלט לך על היוזר.
איך מיכה שאתה מריץ אותו כל העונה במקום ספורי?
הצליח לתת פס מדויק סוף סוף?
תמשיכו לקבור את הראש בחול ולא להבין תחשיבות של ספורי לקבוצה השנה.
העיקר שמיכה השם הגדול פתח היום ונתן עוד מחצית של כלום ושום דבר.
ילד…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 פברואר 2022, 22:19
ילד…
שניכם ילדים שמתעסקים בשחקן כזה או אחר. הבעיה הרבה יותר גדולה.
וכל עוד לא נחליף אותה ובהקדם אל תתפלאו אם כולם ייראו אשפה.
זה כבר לא משנה באיזה מערך נעלה או מי יעלה לפני מי בהרכב, בלי גישה נכונה גם מסי לא יעזור פה.
תמשיכו להסתכל על הטפל ולא על העיקר ונראה לאן נגיע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ran כתב:
12 פברואר 2022, 22:26
שניכם ילדים שמתעסקים בשחקן כזה או אחר. הבעיה הרבה יותר גדולה.
וכל עוד לא נחליף אותה ובהקדם אל תתפלאו אם כולם ייראו אשפה.
זה כבר לא משנה באיזה מערך נעלה או מי יעלה לפני מי בהרכב, בלי גישה נכונה גם מסי לא יעזור פה.
תמשיכו להסתכל על הטפל ולא על העיקר ונראה לאן נגיע.
הכל טוב, שלא יבוא וינסה להתנשא מעלינו, כאילו מישהו שדוחף את הגופה של מיכה מהמחזור הראשון יכול לכתוב משהו על הבנת כדורגל.
ברור שרוני לוי הוא הבעיה, ספורי פשוט היה זה שהצליח למרות הכל לייצר לנו שערים ובישולים, בטח במצבים נייחים שהם בכדורגל המודרני סופר חשובים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 פברואר 2022, 22:29
הכל טוב, שלא יבוא וינסה להתנשא מעלינו, כאילו מישהו שדוחף את הגופה של מיכה מהמחזור הראשון יכול לכתוב משהו על הבנת כדורגל.
ברור שרוני לוי הוא הבעיה, ספורי פשוט היה זה שהצליח למרות הכל לייצר לנו שערים ובישולים, בטח במצבים נייחים שהם בכדורגל המודרני סופר חשובים.
לצערי ספורי העונה הצליח להעלים את הבעיה האמיתית על הקווים.
מיכה חלש זה נכון אבל יש מי שגורם לו לזה, יש שחקנים שצריכים סביבם מבנה מסויים וגישה אחרת למשחק כדי לפרוח.
כשיהיו 2 הדברים האלה והם ייכשלו תבוא אליהם בטענות. דור מיכה כמו גם רוקאביצה צריכים קבוצה שלוחצת גבוה, קבוצה שמחזיקה בכדור, מניעה ועם הרבה תנועה מקדימה.
אין שום דבר כזה בהפועל ב"ש של היום. אם רוקאביצה נמצא 30 מטר מהשער שלך אל תצפה שיתן גולים או שאתה משאיר אותו לשטח של 60 מטר לעשות לחץ לבדו.
אותו דבר מיכה, תן לו לגעת 3 פעמים בכדור ב-20 דק' שהוא נכנס לשחק או פעם אחת שפתאום פותח בהרכב ותצפה להופעות ממנו, זה לא עובד ככה בכדורגל בטח כשאתה דופק אותו בצד ולא באמצע ונותן לו לרדוף אחרי שחקנים במקום שהם ירדפו אחריו.
יש לנו את כל הכלים למשחק לחץ גבוה, לא ברור למה המאמן הדביל הזה לא מנצל את זה, יש לו רביעיית הגנה מהטובות בליגה עם בלם הכי חכם שנחת פה ובהחלט אחד שיכול לנהל לחץ גבוה שמתחיל הרי כבר מהבלמים. ברגע שזה מתחיל מהבלמים הכל נהיה יותר קל, השטח מצטמצם, הקישור יכול לחלץ כדורים ולא לרוץ עשרות מטרים כמו מטומטמים וההתקפה נמצאת קרוב יותר לשער היריבה. וואללה אם מאמן בכדורגל היום לא יודע את הדברים האלה הוא לא צריך לאמן. כל ילד יודע את זה.
הפועל ב"ש היא קבוצה חולה, אין בה שום דבר שמזכיר קבוצת כדורגל כיום, בטח לא משהו מודרני ועד שלא יפול לכולם באופן גורף האסימון אנחנו נמשיך לסבול.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 פברואר 2022, 22:19
ילד…
נתחיל מזה שמעולם לא הרצתי את מיכה.
אדרבה, חזרתי וטענתי שאני לא הכי מחזיק ממנו מהרגע שחתם פה.

נמאס לי למחזר את אותן טענות רק כדי לראות אותך גונב דעת עם חצאי ציטוטים.
התנאים שבהם מיכה אמור לעמוד למבחן טרם התקיימו מבחינתי. כשזה יקרה, נדבר.

בינתיים אני מתייחס למקרו ואתה מדבר על המיקרו.
בעיניי זה הרבה יותר דיון על פילוסופיית כדורגל מאשר שחקן כזה או אחר שמעניין לי את הביצה. אני אוהד את הפועל ב"ש.
בדיוק כמו הויכוח על רוני לוי מתחילת העונה שהתפוצץ לכולכם בפרצוף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ran כתב:
12 פברואר 2022, 22:36
לצערי ספורי העונה הצליח להעלים את הבעיה האמיתית על הקווים.
מיכה חלש זה נכון אבל יש מי שגורם לו לזה, יש שחקנים שצריכים סביבם מבנה מסויים וגישה אחרת למשחק כדי לפרוח.
כשיהיו 2 הדברים האלה והם ייכשלו תבוא אליהם בטענות. דור מיכה כמו גם רוקאביצה צריכים קבוצה שלוחצת גבוה, קבוצה שמחזיקה בכדור, מניעה ועם הרבה תנועה מקדימה.
אין שום דבר כזה בהפועל ב"ש של היום. אם רוקאביצה נמצא 30 מטר מהשער שלך אל תצפה שיתן גולים או שאתה משאיר אותו לשטח של 60 מטר לעשות לחץ לבדו.
אותו דבר מיכה, תן לו לגעת 3 פעמים בכדור ב-20 דק' שהוא נכנס לשחק או פעם אחת שפתאום פותח בהרכב ותצפה להופעות ממנו, זה לא עובד ככה בכדורגל בטח כשאתה דופק אותו בצד ולא באמצע ונותן לו לרדוף אחרי שחקנים במקום שהם ירדפו אחריו.
יש לנו את כל הכלים למשחק לחץ גבוה, לא ברור למה המאמן הדביל הזה לא מנצל את זה, יש לו רביעיית הגנה מהטובות בליגה עם בלם הכי חכם שנחת פה ובהחלט אחד שיכול לנהל לחץ גבוה שמתחיל הרי כבר מהבלמים. ברגע שזה מתחיל מהבלמים הכל נהיה יותר קל, השטח מצטמצם, הקישור יכול לחלץ כדורים ולא לרוץ עשרות מטרים כמו מטומטמים וההתקפה נמצאת קרוב יותר לשער היריבה. וואללה אם מאמן בכדורגל היום לא יודע את הדברים האלה הוא לא צריך לאמן. כל ילד יודע את זה.
הפועל ב"ש היא קבוצה חולה, אין בה שום דבר שמזכיר קבוצת כדורגל כיום, בטח לא משהו מודרני ועד שלא יפול לכולם באופן גורף האסימון אנחנו נמשיך לסבול.
גם מיגל. גם בריירו. גם רוקאביצה באותה תקופה של משחקים שהיה חד.
מה זה אומר? שצריך להעריך אותם שבולטים גם תחת רוני לוי או שצריך להאשים אותם בכדורגל שלנו?

נ.ב
אני חושב שבמקרה של דור מיכה אתם נותנים לו יותר מידי הנחות. הכישלון שלו הוא קודם כל בגללו, הבעיה אצלו היא קודם כל מנטלית.
ברגליים של מיכה יש המון כדורגל, לא משנה מי על הקווים, וכרגע הוא לא עושה נכון גם את הפעולות הכי פשוטות שפעם היה עושה באוטומט.
לפני הכל, דור מיכה קודם צריך להתגבר על הקשיים המנטליים, לאור העובדה שעד לאחרונה עוד עסק בתביעה מול מכבי והיו צריכים לשכנע אותו למחוק את התביעה מלמד שהוא עדין לא התגבר על הפרשה וכל מה שהיה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

התעלמות מופגנת מהסגנון.
אנחנו משחקים בעט ורוץ, זה הסגנון של ספורי. כבר אמרתי המון פעמים שזה שהוא בולט, זה רק מראה איזה איכות משחק ירודה יש לנו.
ועם כל היכולת הטובה הזו, מה הוא עשה במשחק שוטף העונה? כמה מספרים?
להגביה בקרן זה יפה, זה נחמד, זה גול. אבל זה לא כדורגל רציני שאיתו אתה נהנה מכדורגל.
בקבוצה שהייתה משחקת יותר על מסירות ופחות על העפות כדור חסרות תכלית, ספורי היה פשוט פחות מתאים. כי הוא חושב לאט, כי הוא נוגע המון. ובמקום לנסות לשפר אותו בפרמטרים הללו, משחקים בסגנון שמפאר ומנציח אותם.

למיכה העונה הזו אין שום סיכוי.
הוא לא ימצא את עצמו בקבוצה ללא סגנון שמתבססת על העפות כדור מהבלמים, זה לא הוא.
הביטחון שלו גמור ואין לו שם גב מהמאמן, אבל בלי קשר לזה, שחקן צריך התאמה לסגנון ולסביבה בה הוא משחק. למיכה אין שום התאמה כזו.

גם לרוקאביצה בקושי יש. הוא לא שחקן שתשלח אותו בכדורים בגובה. הוא שחקן שעל הארץ לתנועה לשטח. לא קיים אצלנו, והבצורת הצפויה הגיעה.
זכותו של כל אחד לחשוב ולצפות שדג ישחה על החול. כן, ברגעים הראשונים זה יזוז ויקפץ, אחרי כמה שניות יגווע וימות. מי שמתפלא שכך קורה, הבעיה היא בעיקר אצלו.

מזכיר לי מעט את דיא סבע ששיחק פה באגף.
דיא לא נכשל בהפועל ב"ש, בכר נכשל בכך שלא נתן לו סיכוי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
13 פברואר 2022, 11:57
התעלמות מופגנת מהסגנון.
אנחנו משחקים בעט ורוץ, זה הסגנון של ספורי. כבר אמרתי המון פעמים שזה שהוא בולט, זה רק מראה איזה איכות משחק ירודה יש לנו.
להגביה בקרן זה יפה, זה נחמד, זה גול. אבל זה לא כדורגל רציני שאיתו אתה נהנה מכדורגל.
בקבוצה שהייתה משחקת יותר על מסירות ופחות על העפות כדור חסרות תכלית, ספורי היה פשוט פחות מתאים. כי הוא חושב לאט, כי הוא נוגע המון. ובמקום לנסות לשפר אותו בפרמטרים הללו, משחקים בסגנון שמפאר ומנציח אותם.

הביטחון שלו גמור ואין לו שם גב מהמאמן, אבל בלי קשר לזה, שחקן צריך התאמה לסגנון ולסביבה בה הוא משחק. למיכה אין שום התאמה כזו.

גם לרוקאביצה בקושי יש. הוא לא שחקן שתשלח אותו בכדורים בגובה. הוא שחקן שעל הארץ לתנועה לשטח. לא קיים אצלנו, והבצורת הצפויה הגיעה.
זכותו של כל אחד לחשוב ולצפות שדג ישחה על החול. כן, ברגעים הראשונים זה יזוז ויקפץ, אחרי כמה שניות יגווע וימות. מי שמתפלא שכך קורה, הבעיה היא בעיקר אצלו.

!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
13 פברואר 2022, 11:57
התעלמות מופגנת מהסגנון.

הבנתי.
אז כששחקן מצליח הוא בעצם נכשל (למרות שגם כשספורי לא שיחק ומיכה פתח במקומו שיחקנו את אותו כדורגל). אבל כששחקן נכשל הוא בעצם לא נכשל כי הוא יכול להצליח רק בסגנון כדורגל מאוד ספציפי ובלעדיו הוא לא יכול לתת מסירות פשוטות שפעם היה עושה באוטומט. וגם שחקן שכבר הצליח תקופה עם הסגנון ועכשיו פשוט מחטיא לא מעט פעמים מצבים שהם הלחם והחמאה של חלוץ הוא גם בעצם לא נכשל בגלל סגנון המשחק שגרם לו להחטיא מצבים שכשהיה בכושר העונה כבש.
מעניין מה היה קורה אם מיכה היה נותן את המספרים של ספורי, אם ספורי היה נותן את המספרים של מיכה, ואם לחלוץ במקום רוקאביצה היו קוראים אנסה (גם התחיל טוב אצלנו ולאחר מכאן איבד את הביטחון ונראה שחקן ליגה לאומית), האם גם אז הביקורות היו דומות או שיש כאן קשר לשם ולדימוי של אותו שחקן...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

כמו שכבר אמרו פה. אי אפשר לשחק עם רוקאביצה ושכטר יחד. חייב לפחות חלוץ אחד מהיר ותזיזיתי מבין השניים. זה לא עבד מתחילת העונה (וגם ששיחקו יחד בתור חילופים נהיינו יותר גרועים) וחבל שממשיכים לשחק ככה.
גם אנסה וגם יחזקאל הוסיפו הרבה למשחק, גם אם זה לא ביכולת שיא שלהם (במיוחד אנסה)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 פברואר 2022, 12:06
הבנתי.
אז כששחקן מצליח הוא בעצם נכשל (למרות שגם כשספורי לא שיחק ומיכה פתח במקומו שיחקנו את אותו כדורגל). אבל כששחקן נכשל הוא בעצם לא נכשל כי הוא יכול להצליח רק בסגנון כדורגל מאוד ספציפי ובלעדיו הוא לא יכול לתת מסירות פשוטות שפעם היה עושה באוטומט. וגם שחקן שכבר הצליח תקופה עם הסגנון ועכשיו פשוט מחטיא לא מעט פעמים מצבים שהם הלחם והחמאה של חלוץ הוא גם בעצם לא נכשל בגלל סגנון המשחק שגרם לו להחטיא מצבים שכשהיה בכושר העונה כבש.
מעניין מה היה קורה אם מיכה היה נותן את המספרים של ספורי, אם ספורי היה נותן את המספרים של מיכה, ואם לחלוץ במקום רוקאביצה היו קוראים אנסה (גם התחיל טוב אצלנו ולאחר מכאן איבד את הביטחון ונראה שחקן ליגה לאומית), האם גם אז הביקורות היו דומות או שיש כאן קשר לשם ולדימוי של אותו שחקן...
ספורי לא נכשל, אל תכניס לי מילים לפה.
ספורי שחקן שלא הוכיח בשום שלב של הקריירה שהוא מתאים לכדורגל מודרני, וזה שמדי פעם אחת מההקשתות הלא יעילות שלו מצליחה לא הופך אותו להצלחה מסחררת, או את ההחלטה שקיבל לנכונה.
תמשיך לנתק שחקנים מהסיטואציה ותתפלא שהם נכשלים.

לא כולם יכולים להצליח בכל סגנון ובכל מקום, למעשה 98% מהשחקנים לא יכולים להצליח במקום אליו הם לא מתאימים.
מנצ'סטר יונייטד הקבוצה השנייה שלך, לא כל רכש שהיא עושה הוא חרא טהור, ההתנהלות של המועדון גורמת לכך שכל שחקן שם יפיק מעצמו את המעט האפשרי.
זה שיש אחד בשם ברונו שמצליח בכאוס, לא הופך את זה לסטנדרט. הוא החריג שמצליח, לא השאר שנכשלים. שכולם נכשלים, זה ברור שיש משהו מערכתי ומי שממשיך להצביע על פרטים הוא חוטא ומתעלם מהמציאות.
שום רכש לא יעזור ליונייטד כשהסביבה כה כושלת ולא מקצועית. ככה גם שום רכש של ינואר לא היה הופך את הפועל ב"ש למתמודדת על האליפות. כי היא פשוט רחוקה מזה שנות אור ושום שחקן, טוב ככל שיהיה, לא יסתיר את הריקבון המקצועי שיש פה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
13 פברואר 2022, 12:46
ספורי לא נכשל, אל תכניס לי מילים לפה.
ספורי שחקן שלא הוכיח בשום שלב של הקריירה שהוא מתאים לכדורגל מודרני, וזה שמדי פעם אחת מההקשתות הלא יעילות שלו מצליחה לא הופך אותו להצלחה מסחררת, או את ההחלטה שקיבל לנכונה.
תמשיך לנתק שחקנים מהסיטואציה ותתפלא שהם נכשלים.

לא כולם יכולים להצליח בכל סגנון ובכל מקום, למעשה 98% מהשחקנים לא יכולים להצליח במקום אליו הם לא מתאימים.
מנצ'סטר יונייטד הקבוצה השנייה שלך, לא כל רכש שהיא עושה הוא חרא טהור, ההתנהלות של המועדון גורמת לכך שכל שחקן שם יפיק מעצמו את המעט האפשרי.
זה שיש אחד בשם ברונו שמצליח בכאוס, לא הופך את זה לסטנדרט. הוא החריג שמצליח, לא השאר שנכשלים. שכולם נכשלים, זה ברור שיש משהו מערכתי ומי שממשיך להצביע על פרטים הוא חוטא ומתעלם מהמציאות.
שום רכש לא יעזור ליונייטד כשהסביבה כה כושלת ולא מקצועית.
לי לא אכפת משמות.
אני בקיץ הייתי אנטי ספורי בגלל הגישה והיכולת, והייתי הכי פרו מיכה שאפשר.
אבל ברגע שהמציאות משתנה, ואחד באמת מתאמץ (מול נתניה ספורי נכנס להכי הרבה מאבקים אצלנו ביחד עם בריירו), והשני מנטלית לא כאן, אז אני מבקר לפי מה שאני רואה ולא נותן למיכה הנחות כי הוא שם גדול ולא מחפש את ספורי בגלל היכולת כאן בעבר.
אותו הדבר רוקאביצה, כשהיה טוב קיבל ממני המון מחמאות, אבל לאחרונה הוא לא חד, וגם פחות חיי את המשחק, מרגיש מאוד עייף בסגנון המשחק שלו, אז אני לא שם משקפיים שונות כשאני שופט אותו כשהוא מחטיא מצבים שבעבר גם אצלנו הוא כבש.

אני אוהב לדבר כדורגל ולא סיסמאות.
העונה ספורי הוא מנקודות האור הבודדים שלנו, להתחיל לשחק בנדמה לי ולהגיד בסגנון אחר הוא לא היה בולט (ברור, תחת מאמן אחר פתאום הנייחים שלו היו פחות טובים), או לטעון שאנחנו משחקים כדורגל בסגנון שמשחקים בגללו זה לשפוט לפי פוזיציה. למיכה עושים את זה רק הפוך, מנסים להוריד ממנו אחריות בגלל השם שלו.

נ.ב
מנצ'סטר יונייטד לא מצליחה כי אין לה מדיניות, וכן כי הרבה מהרכש שלה לא מתאים לרמות האלה.
לרכוש בכדורגל המודרני בלם כמו הארי מגוויר ב-80 מיליון בזמן שבאותו סדר גודל (אפילו כמה מיליונים פחות) ליברפול מחתימה את ואן דייק וסיטי את דיאס זה לא קשור לסגנון או שיטת משחק.
אותו הדבר לרכוש את דוני ואן דה בייק ב-45 מיליון למרות שהוא בעמדה היחידה שבה יש לך שחקן טופ (ברונו).
לבזבז עשרות מיליונים על קיצונים צעירים בזמן שאתה הולך בכל הכוח על קיצוני צעיר ויקר (סאנצ'ו, הגיע ב-85 מיליון כשכמעט הגיע קיץ לפני ב-100 מיליון), זה שוב רכש חסר מחשבה וכישלון ידוע מראש של אותם צעירים שנרכשו לעמדות מלאות ולא קשור בכלל למאמן הספציפי.
ואני יכול להמשיך עוד ועוד (שנים שלא רוכשים קשר לאמצע שמסוגל לעשות פעולות הגנתיות ושורפים כסף על עמדות לא נחוצות).

ברור שיש חשיבות למאמן איכותי, מאמן כזה גם יכול למקסם את האיכויות של השחקנים שלך. גם ביונייטד וגם בהפועל באר שבע. אבל לפעמים רכש רע הוא פשוט רכש רע. ושחקן שמציג יכולת רעה, בטח אם זה מרגיש מנטלית, הוא שחקן שקודם כל צריך בעצמו להתחזק מנטלית לפני שמאשימים את כל העולם בכישלון שלו. ואם שחקן מצליח לבלוט, לא משנה אם קוראים לו ספורי או ברונו, אז במקום להאשים אותו בכדורגל או בכישלון, או לטעון שעם מאמן אחר הוא היה נכשל, צריך להעריך אותו על היכולת...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 פברואר 2022, 12:59
לי לא אכפת משמות.
אני בקיץ הייתי אנטי ספורי בגלל הגישה והיכולת, והייתי הכי פרו מיכה שאפשר.
אבל ברגע שהמציאות משתנה, ואחד באמת מתאמץ (מול נתניה ספורי נכנס להכי הרבה מאבקים אצלנו ביחד עם בריירו), והשני מנטלית לא כאן, אז אני מבקר לפי מה שאני רואה ולא נותן למיכה הנחות כי הוא שם גדול ולא מחפש את ספורי בגלל היכולת כאן בעבר.
אותו הדבר רוקאביצה, כשהיה טוב קיבל ממני המון מחמאות, אבל לאחרונה הוא לא חד, וגם פחות חיי את המשחק, מרגיש מאוד עייף בסגנון המשחק שלו, אז אני לא שם משקפיים שונות כשאני שופט אותו כשהוא מחטיא מצבים שבעבר גם אצלנו הוא כבש.

אני אוהב לדבר כדורגל ולא סיסמאות.
העונה ספורי הוא מנקודות האור הבודדים שלנו, להתחיל לשחק בנדמה לי ולהגיד בסגנון אחר הוא לא היה בולט (ברור, תחת מאמן אחר פתאום הנייחים שלו היו פחות טובים), או לטעון שאנחנו משחקים כדורגל בסגנון שמשחקים בגללו זה לשפוט לפי פוזיציה. למיכה עושים את זה רק הפוך, מנסים להוריד ממנו אחריות בגלל השם שלו.

נ.ב
מנצ'סטר יונייטד לא מצליחה כי אין לה מדיניות, וכן כי הרבה מהרכש שלה לא מתאים לרמות האלה.
לרכוש בכדורגל המודרני בלם כמו הארי מגוויר ב-80 מיליון בזמן שבאותו סדר גודל (אפילו כמה מיליונים פחות) ליברפול מחתימה את ואן דייק וסיטי את דיאס זה לא קשור לסגנון או שיטת משחק.
אותו הדבר לרכוש את דוני ואן דה בייק ב-45 מיליון למרות שהוא בעמדה היחידה שבה יש לך שחקן טופ (ברונו).
לבזבז עשרות מיליונים על קיצונים צעירים בזמן שאתה הולך בכל הכוח על קיצוני צעיר ויקר (סאנצ'ו, הגיע ב-85 מיליון כשכמעט הגיע קיץ לפני ב-100 מיליון), זה שוב רכש חסר מחשבה וכישלון ידוע מראש של אותם צעירים שנרכשו לעמדות מלאות ולא קשור בכלל למאמן הספציפי.
ואני יכול להמשיך עוד ועוד (שנים שלא רוכשים קשר לאמצע ושורפים כסף על עמדות לא נחוצות).

ברור שיש חשיבות למאמן איכותי, מאמן כזה גם יכול למקסם את האיכויות של השחקנים שלך. גם ביונייטד וגם בהפועל באר שבע. אבל לפעמים רכש רע הוא פשוט רכש רע. ושחקן שמציג יכולת רעה, בטח אם זה מרגיש מנטלית, הוא שחקן שקודם כל צריך בעצמו להתחזק מנטלית לפני שמאשימים את כל העולם בכישלון שלו.
אין שום דבר ביכולת של ספורי שהשתנה באופן שיתאים לקבוצה לוחצת, שמניעה כדור ולא סתם מעיפה אותו.
שחקנים לא נולדים מחדש בכל קיץ, להיסטוריה שלהם יש משקל גדול. מיכה מקבל גב והנחה כי כולם יודעים מה הוא ניפק בעבר, והתקווה שהוא יחזור למשהו שדומה לזה גורמת לזה שאסור לוותר עליו.
היו גם כאלה שדיברו על לשחוט פרות קדושות בעונה לא טובה של מליקסון תחת אלישע, אז אמרו. מזל שאף אחד לא שמע בקולם.
למיכה אין סיכוי להצליח בקבוצה הזו, ההיסטוריה שלו מזכה אותו בקרדיט גם לעונה הבאה.

שלח תגובה