הפועל ״דיקטטורה״ באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

הפועל ״דיקטטורה״ באר שבע

שליחה על ידי ran »

אהלן חבר׳ה,
מעדכן אתכם כי חשוב שתדעו,
המועדון הנחמד שלנו שלא יודע להתמודד עם ביקורת מהקהל התחיל להסתיר תגובות בפייסבוק.
מה זה אומר להסתיר למי שלא יודע? במקום למחוק את התגובה של המגיב (שנכתבה בכבוד פשוט עם ביקורת לעניין),
הם מסתירים אותה ואז רק אותו מגיב והחברים שלו הפרטיים בפייסבוק יראו את התגובה, הקהל הרחב שלא חבר שלו בפייסבוק לא ייראה.
אחרי תקופה שאני קולט שרק חברים עושים לייקים לתגובות אני מבין שבמועדון מפחדים ונתנו הוראה כנראה למישהו להסתיר תגובות בלי למחוק ככה המגיב לא אמור לדעת שמחקו לו.
אז אם כתבתם ביקורת והיא התחילה לצבור קצת לייקים וחשיפות ופתאום נעצרה זו הסיבה או אם כתבתם ביקורת בכלל יכול להיות שהסתירו לכם אותה כבר בהתחלה.
ולמה אני כותב לכם את זה? כי זה חלק מתהליך השתקה נוסף שהמועדון עושה.
יש עמוד פייסבוק מקצועי של אוהדים שלא אציין את שמו מפאת כבודם, שהושתק למשך מספר חודשים אחרי שהעבירו ביקורת מסויימת על הצד המקצועי של הקבוצה, במועדון החליטו שזה מחמם את הקהל
וצירפו פשוט את אותם בעלי העמוד לצוות המועדון (בהתנדבות) וכמובן כשאתה עובד במועדון מן הסתם לא תכתוב ביקורת עליו גם אם היא מקצועית וגם הפעילות של העמוד הופסקה לתקופה.

כשאתה רואה את כל ההתנהלות עם המאמן וההשתקה של הנושא וחוסר ההתייחסות לקהל מכל ההנהלה או מכל גורם במועדון אתה מבין שזו כבר דרך שמתווים אותה מלמעלה.
שלא יתפלאו שהקהל מתרחק מהמועדון כי הם עושים אך ורק צעדים שגורמים לכך. אנחנו כבר נראה כמה אוהדים יגיעו לטרנר במשחק הגביע כשאין מנויים. פה תהיה תעודת העניות שתחשוף את המציאות העגומה.
נערך לאחרונה על ידי ran ב 24 פברואר 2022, 21:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: הפועל ״דיקטטורה״ באר שבע

שליחה על ידי oren2792 »

שום קשר לגביע.

הקהל לא מגיע כי הקבוצה משחקת כמו פח אשפה והקהל של באר שבע היה מאז ומתמיד קהל של הצלחות (חוץ מגרעין של 4 - 5 שמגיע תמיד ושיגיע גם לגביע).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מטריד על פניו במידה ונכון כמובן.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

כואב לשמוע שזה קורה אצלנו במועדון.

רן זה רק אומר שאתה צריך לכתוב פה יותר, למען השם יש טופיק על שמך במלפפונים עם יותר עמודים מהטופיק של אלונה.

אתה צריך להבין שאתה כבר לא משתמש זוטר, אנשים יש להם יום שחור, רק רוצים לשמוע על הקבוצה, במיוחד בתקופה שהרוניבול חוגג.
בוא תתחיל בבקשה מכשלים בתוך המועדון, מעטפת וצוות מקצועי - איפה חסר כוח אדם, תאמת לי שאין שום השקעה תקציבית בנוער והכל בא מההורים של הילדים.

:)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

shovalb9 כתב:
24 פברואר 2022, 17:25
כואב לשמוע שזה קורה אצלנו במועדון.

רן זה רק אומר שאתה צריך לכתוב פה יותר, למען השם יש טופיק על שמך במלפפונים עם יותר עמודים מהטופיק של אלונה.

אתה צריך להבין שאתה כבר לא משתמש זוטר, אנשים יש להם יום שחור, רק רוצים לשמוע על הקבוצה, במיוחד בתקופה שהרוניבול חוגג.
בוא תתחיל בבקשה מכשלים בתוך המועדון, מעטפת וצוות מקצועי - איפה חסר כוח אדם, תאמת לי שאין שום השקעה תקציבית בנוער והכל בא מההורים של הילדים.

:)
תודה אחי אבל באמת שעדיף שלא אפרט יותר מדי מה שקורה שם בפנים.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

oren2792 כתב:
24 פברואר 2022, 15:53
שום קשר לגביע.

הקהל לא מגיע כי הקבוצה משחקת כמו פח אשפה והקהל של באר שבע היה מאז ומתמיד קהל של הצלחות (חוץ מגרעין של 4 - 5 שמגיע תמיד ושיגיע גם לגביע).
+1

גג 4000 צופים
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ran כתב:
24 פברואר 2022, 15:22
אהלן חבר׳ה,
מעדכן אתכם כי חשוב שתדעו,
המועדון המלוכלך שלנו שלא יודע להתמודד עם ביקורת מהקהל התחיל להסתיר תגובות בפייסבוק.
מה זה אומר להסתיר למי שלא יודע? במקום למחוק את התגובה של המגיב (שנכתבה בכבוד פשוט עם ביקורת לעניין),
הם מסתירים אותה ואז רק אותו מגיב והחברים שלו הפרטיים בפייסבוק יראו את התגובה, הקהל הרחב שלא חבר שלו בפייסבוק לא ייראה.
אחרי תקופה שאני קולט שרק חברים עושים לייקים לתגובות אני מבין שבמועדון מפחדים ונתנו הוראה למנהל המדיה החמוד שלהם להסתיר תגובות בלי למחוק ככה המגיב לא אמור לדעת שמחקו לו.
אז אם כתבתם ביקורת והיא התחילה לצבור קצת לייקים וחשיפות ופתאום נעצרה זו הסיבה או אם כתבתם ביקורת בכלל יכול להיות שהסתירו לכם אותה כבר בהתחלה.
ולמה אני כותב לכם את זה? כי זה חלק מתהליך השתקה נוסף שהמועדון עושה.
יש עמוד פייסבוק מקצועי של אוהדים שלא אציין את שמו מפאת כבודם, שהושתק למשך מספר חודשים אחרי שהעבירו ביקורת מסויימת על הצד המקצועי של הקבוצה, במועדון החליטו שזה מחמם את הקהל
וצירפו פשוט את אותם בעלי העמוד לצוות המועדון (בהתנדבות) וכמובן כשאתה עובד במועדון מן הסתם לא תכתוב ביקורת עליו גם אם היא מקצועית וגם הפעילות של העמוד הופסקה לתקופה.

כשאתה רואה את כל ההתנהלות עם המאמן וההשתקה של הנושא וחוסר ההתייחסות לקהל מכל ההנהלה או מכל גורם במועדון אתה מבין שזו כבר דרך שמתווים אותה מלמעלה.
שלא יתפלאו שהקהל מתרחק מהמועדון כי הם עושים אך ורק צעדים שגורמים לכך. אנחנו כבר נראה כמה אוהדים יגיעו לטרנר במשחק הגביע כשאין מנויים. פה תהיה תעודת העניות שתחשוף את המציאות העגומה.
מבין מה שאתה אומר ומעריך שהמידע שלך אמין .
אבל מה אם לא כל התמונה חשופה בפניך ?
אולי כועסים במועדון על ביקורת שאינה משקפת את המציאות מבחינתם והם קירבו אליהם את המבקרים כדי לחשוף אותם ליום-יום ולראות זוית אחרת ?
הרי מי שמבקר בפומבי , מאמין שהוא עושה משהו נכון לטובת המועדון . אלו בדרך כלל אנשים עם ערך שלא יקנו אותם בחיוך וחיבוק .
אולי במועדון מרגישים שכל תגובה כזאת בפייסבוק משחירה אותם הרבה מעבר למציאות ?
שוב , לא אומר שזה המצב והמועדון כבר הוכיח בעבר שהוא אוהב עלטה ואפילה ודוברות רעה ופסיבית .
המצב לא פשוט , יש מאמן שמעורר אנטגוניזם כלפי לקוחותיו , עובדיו ומעסיקיו ומנסים להרגיע את הרוחות כי נשארו לו 80-85 יום כאן .
הביקורת כבר נאמרה .
הביקורת חילחלה .
אתה מבין שהשיח ברשתות מאוד חם ואלים על כל פיפס .
עוד ביקורת רק תפגע בקבוצה בהרבה מישורים .
כולם מבינים שרוני מסיים בסוף העונה .
אני בטוח שחורקים שיניים שרק העונה תיגמר .
מי שמחליף את רוב הסגל ועוד משקיע בחלון ינואר - בטוח שאין לו כוונות רעות . יכול להיות שהוא לא עושה הכל מושלם והכל נכון - אבל כוונה רעה בטוח אין .
תמשיך לעדכן גבר , אל תתייאש .
אני בטוח שהרמת בפייסבוק וגם כאן הרבה דגלים אדומים בהתנהלות המועדון שהגיעו לאן שצריך ועשו שינוי . סך הכל כולנו רוצים לשמוע שוב את המנון ליגת האלופות שוב בטרנר :D

יאללה באר שבע :דגל:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
itzik2999

שליחה על ידי itzik2999 »

מי שמכנה את המועדון מלוכלך שלא יתפלא שיחסם.כמה ביקורות ...זה לא יודע לאמן זה לא יודע לבעוט..זה לא אוהב למסור.....לעודד שהכול טוב ומנצחים זה טוב.לעודד שלא הולך זה אוהד.
רק רואים את חצי הכוס הריקה. זו דעתי.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

itzik2999 כתב:
24 פברואר 2022, 20:19
מי שמכנה את המועדון מלוכלך שלא יתפלא שיחסם.כמה ביקורות ...זה לא יודע לאמן זה לא יודע לבעוט..זה לא אוהב למסור.....לעודד שהכול טוב ומנצחים זה טוב.לעודד שלא הולך זה אוהד.
רק רואים את חצי הכוס הריקה. זו דעתי.
אם היית רואה את הביקורת היית מבין שהיא מכובדת וראויה ולא לא נחסמתי כי אין שום סיבה, הוסתרו תגובות שזה מבחינתי גרוע יותר זו השתקה.
אגב כל מה שאני כותב הוא במטרה שזה יגיע לעיניים הנכונות ויגרום לשינוי תפישה ושיפור.
אם הייתי באמת כותב את כל מה שאני יודע שקורה שם הייתם תופסים את הראש אבל אני לא כותב מתוך כבוד ואהבה למועדון בתקווה שמשהו ישתנה
למרות שאני חושב שאם דברים היו נחשפים יותר אז אוהדים היו מקבלים הבנה למה לא נתקדם לשום מקום בשנים הקרובות ואיזה טעויות עושים שמונעות התקדמות.
אבל בתכל׳ס את חצי הכוס הריקה רואה מי שלא מכיר את הפרטים ורואה רק החתמות ושטויות ולא מעבר ולכן חושב שהכל או הרוב ורוד.
זה לא שחור ולבן, לקהל אוהדים מותר להעיר בטח כשיש תהליכים לא נכונים וטעויות ומותר למחות איפה שצריך, בסוף זה אמור לשפר אם יודעים לקחת את הביקורת כמו שצריך ולא להסתיר אותה כמו שאוהבים לעשות אצלנו במועדון,
אתה יודע אם אני מעודד או לא במשחקים? חוזר צרוד כל משחק ולא מקללות תאמין לי.

אגב קצת לא אמין ה-9 הודעות שלך ואחת מהן דווקא פה, מעניין.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לא שאני מצדיק את המועדון במידה ואכן מסתיר ביקורות אך גם אם כן זה לא מה שישתיק את הקהל, הדף הרשמי של המועדון זה לא המקום היחיד שהקהל יכול להתבטא בו, יש מספיק רשתות חברתיות ודפי אוהדים (כמו וסרמיליה) שהמועדון חשוף אליהם והקהל יורה גם שם ביקורות. המועדון יכול לנסות להתעלם (שזה חמור רק מעצם המחשבה שזהו הפתרון) אבל בסוף הביקורת תגיע אליהם, אם היא לא תיכנס מהדלת היא תיכנס דרך החלון. במידה והביקורת לא תגיע דרך הרשתות החברתיות אז המועדון ירגיש חזק את הביקורת דרך הקהל שיצביע ברגליים (וגם אלו שיגיעו ידאגו להעביר את המסר).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מספיק לראות איך מנהלים את המשבר הנוכחי כדי להבין את התמונה.

דיקטטורה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

נושא עלוב

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה מעולם לא היה דמוקרטיה, אלונה הבעלים קרי = דיקטטורה.
ממתי בקבוצות כדורגל שהבעלים הוא בנאדם אחד יש דמוקרטיה?
בלי קשר הסתרת תגובות זאת אכן בעיה אבל מי אמר שזה מגיע מלמעלה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אח שלי, מעריך מאוד את מה שאתה כותב ואני לרוב אוהב לקרוא אותך, אז אל תיקח את זה אישית, אבל קצת התעייפתי מלשמוע אותך רוטן על המועדון בזמן האחרון.

אין לי שום מידע מבפנים כמוך, ואני בסך הכל אוהד מן השורה, אבל קצת קשה לי להאמין שהתמונה כל כל שחורה כמו שאתה מצייר, אין שום דבר אופטימי ואיפה שלא זורקים אבן יש חרא שמחכה לצוף.

בתחושה שלי קצת התאהבת בפוזיציה של נביא זעם.

לא מעוניין לפתוח פה איזה ריב או משהו, באמת שאין לי חצי דבר נגדך ואני בטוח שאתה בא רק מאהבה טהורה.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אדום זקן כתב:
24 פברואר 2022, 23:53
נושא עלוב
+1

שלח תגובה