מכבי חיפה- הפועל באר שבע, שני, 20:30, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מכבי חיפה- הפועל באר שבע, שני, 20:30, סמי עופר

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:
05 אפריל 2022, 11:32
בל נשכח שגם אנחנו וגם מכבי תל אביב בשתי עונות מאוד חלשות, עם סגלים שלא קרובים למכבי חיפה - כעונות בניה (או פירוק במקרה שלנו אשתקד).
אנחנו צריכים בינגו בזר אחד או שנים ולדעתי בעיקר להתחזק ב-3-4 ישראלים מעולים.
אני הייתי משכיב כסף רב כדי להביא את חמודי כנען, סטוינוב מכפר סבא, בנדה מפ״ת ושחקנים נוספים בסגנון.
ולאן אתה חושב ששחקנים כמו סטויאנוב ובנדה יקדמו אותך?
שלא לומר יוספי יקירך, שתסלח לי אבל מדובר בחסר מושג רציני שאני מתקשה להבין איך בחור אינטליגנטי כמוך מתעקש בכוח לקדם.

היחיד ששווה קנייה זה כנאען.
במקרה שלו, גם אם יגיע השדרוג לא יהיה משמעותי כי הוא משחק על משבצת רוויה (ספורי, מיכה).

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

נכון, מרבית הזרים שלנו לא עושים את ההבדל. אני הייתי משאיר את מרטינס, אספרייה ובתנאים מסויימים גם את רוקביצה והיתר מתחדש.
סטויאנוב לדעתי זה השם הכי מעניין בישראל - ברדה רצה אותו בתחילת העונה. עכשיו יש דיבורים על לודוגורץ אחרי ההצגות שנתן בנבחרת בולגריה.
https://twitter.com/ScoutBshekel/status ... KCz_IpAAAA
https://www.youtube.com/watch?v=BnpHmwD ... allPlayers

השמות שנתתי לדעתי זה טאלנטים ברמה הכי גבוה שיש בליגה שלנו. גם חזיזה, אבו פאני ורבים אחרים לא היו יותר נוצצים מהם.
לדעתי יותר מעניין מלראות את הרצפה שלהם עכשיו זה להסתכל על התקרה, מבחינתי לשלושת השמות תקרה מאוד גבוהה.
לגבי העמדות - תסכימו איתי שמגן אנחנו חייבים (בימין ושמאל) וקיצוני בסגנון של בנדה בכלל.
נערך לאחרונה על ידי talb55 ב 05 אפריל 2022, 12:28, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דגש על עומק במקום רוחב. יש לנו בקישור 5 שחקנים שהם העתק הדבק וגם אין להם שום אימפקט על הקבוצה, בנוסף גם אני חושב שרוב הזרים צריכים להתחלף.
זרים נכונים בעמדות נכונות ועוד ישראלי או שניים טובים ואנחנו על הגל. אנחנו לא צריכים קלטינס או גורדנה בשכר מנופח בשביל ה700 דקות מצטער בעונה, אפשר לתת את המקום הזה של המחליף לילד מוכשר כמו מדמון ובכסף הזה להשתמש חכם יותר. ככה גם שמים דגש על איכות וגם מאותתים לצעירים שהמחלקה שלנו מייצרת שחקנים שישחקו ולא יסיימו בדימונה (בטווח הארוך זה ישרת מאוד את האינטרס של המועדון למשוך ולשמור על כישרונות)
הייתי שמח גם אם היו מנסים למצוא עוד יהודים טובים שמשחקים בחול כמו בריירו. לקחת שחקן שלא ייחשב זר והתחנך במקום שיודעים לשחק בו כדורגל זה מכפיל כוח עצום

עוד דבר- צוות מקצועי!!!! ממליץ לשמוע את הפודיום, אירחו את בלבול שסיפר קצת על אנגליה. מדהים לראות כמה עם תוכנית עבודה נכונה אתה יכול לייצר כושר וקצב משחק מפגר. לא מבין איך במקום שמשקיע עשרות מיליונים כל שנה מזניחים חלק כל כך גדול בפאזל הזה ואת הכסף בסוף שמים על ברווזים כמו אנסה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

david21 כתב:
05 אפריל 2022, 10:33
אחי לפני שבוע ששאלו אותו על המשחק של מכבי תל אביב הוא אמר שהוא ישן שנצ
את ברדה ואת המערכת ואת ההנהלה ואת האוהדים כאן בכר מאוד אוהב ומחבב
לא צריך כל דבר לנתח
למי קראת אחי?
לא נראה לי שמישהו פה אח שלך, מקסימום אחותך.

סמל אישי של משתמש
MELI
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MELI »

talb55 כתב:
05 אפריל 2022, 12:12
נכון, מרבית הזרים שלנו לא עושים את ההבדל. אני הייתי משאיר את מרטינס, אספרייה ובתנאים מסויימים גם את רוקביצה והיתר מתחדש.
סטויאנוב לדעתי זה השם הכי מעניין בישראל - ברדה רצה אותו בתחילת העונה. עכשיו יש דיבורים על לודוגורץ אחרי ההצגות שנתן בנבחרת בולגריה.
https://twitter.com/ScoutBshekel/status ... KCz_IpAAAA
https://www.youtube.com/watch?v=BnpHmwD ... allPlayers

השמות שנתתי לדעתי זה טאלנטים ברמה הכי גבוה שיש בליגה שלנו. גם חזיזה, אבו פאני ורבים אחרים לא היו יותר נוצצים מהם.
לדעתי יותר מעניין מלראות את הרצפה שלהם עכשיו זה להסתכל על התקרה, מבחינתי לשלושת השמות תקרה מאוד גבוהה.
לגבי העמדות - תסכימו איתי שמגן אנחנו חייבים (בימין ושמאל) וקיצוני בסגנון של בנדה בכלל.
בנדה מודה שחקן מאוד מעניין גם צעיר, או אסון או ששון. אין אמצע
למרות שיש לי סיוטים מגוץ שמן, כושי (סליחה), פיזי. נייג’ל

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בנדה?ברצינות?לא הספיק לכם האסלבינק ואנסה למיניהם?

סטויאנוב אולי השחקן הכי מוכשר בלאומית. ברדה עקב אחריו לא מעט.
קראתי לפני כמה ימים שאשדוד סיכמה על רכישתו. לא יודע איפה זה עומד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לא בנדה ולא פנדה. מזכיר לכם שהיו רכישות שנולדו בהייפ של אוהדים שנבנה בדיוק מההצעות המיותרות האלה בפורום ובפייסבוק, כולל האסלביינק המושמץ. עם כמה שזה נשמע מצחיק והזוי זה הייפ שמחלחל למועדון שמתחיל לחשוב על המתחזים האלה ברצינות. אם תתחילו עכשיו לרייר על האנסה התורן נגלה עוד שנה מהיום שנתקענו עם עוד ליצן שלא יעצור כדור בחוזה לשלוש שנים
תתקדמו מהרמה הנמוכה הזאת. להוציא אולי את גויאגון אין שום זר בליגה הזאת מחוץ לחיפה ומכבי ששווה שנירק לכיוון שלו

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

יש איזה כיוון למאמן בעונה הבאה?
מקווה שאלונה לא נעולה על בן שמעון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

xboy כתב:
05 אפריל 2022, 14:50
יש איזה כיוון למאמן בעונה הבאה?
מקווה שאלונה לא נעולה על בן שמעון.
לדעתי היא כבר אמרה שלא תביא אותו. אם לא זר זה יסתיים כנראה במרקו בלבול או שהיא תביא את אופיר חיים בתור ניסיון להמציא את ברק בכר החדש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מקווה שיביאו זר.
אם לא בלבול היחיד שעוד איכשהו יהיה בסדר.
הוא אומנם נכשל במשחקים מול מכבי תל אביב אבל הוא הוכיח שהוא מאמן נהדר
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

dor69 כתב:
05 אפריל 2022, 14:44
לא בנדה ולא פנדה. מזכיר לכם שהיו רכישות שנולדו בהייפ של אוהדים שנבנה בדיוק מההצעות המיותרות האלה בפורום ובפייסבוק, כולל האסלביינק המושמץ. עם כמה שזה נשמע מצחיק והזוי זה הייפ שמחלחל למועדון שמתחיל לחשוב על המתחזים האלה ברצינות. אם תתחילו עכשיו לרייר על האנסה התורן נגלה עוד שנה מהיום שנתקענו עם עוד ליצן שלא יעצור כדור בחוזה לשלוש שנים
תתקדמו מהרמה הנמוכה הזאת. להוציא אולי את גויאגון אין שום זר בליגה הזאת מחוץ לחיפה ומכבי ששווה שנירק לכיוון שלו
אתה מכיר אותו? ראית משחקים שלו? למה סתם לקבוע קשרים לא נכונים.
בשונה מהאסלביינק ומאנסה, בנדה זה כישרון שבדר״כ מדלג על ישראל...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

talb55 כתב:
05 אפריל 2022, 16:33
אתה מכיר אותו? ראית משחקים שלו? למה סתם לקבוע קשרים לא נכונים.
בשונה מהאסלביינק ומאנסה, בנדה זה כישרון שבדר״כ מדלג על ישראל...
ראיתי כמה משחקים, לא ראיתי משהו שלא ראיתי בזמנו ממספר גדול מדי של שחקנים ש״כיכבו״ אצל הנמושות ולא ידעו לרוץ עם כדור בגדולות. אמנם זה לא מספר מספיק של משחקים כדי לבסס דעה רצינית ספציפית על השחקן עצמו אבל אני מבקר את השיטה הזאת ולא את בנדה באופן ספציפי
בסופו של דבר שחקן זר ברמה שאנחנו רוצים אמור לסחוב את הקבוצה שלו על הגב או לכל הפחות להרחיק את אותה מהאזור המסוכן. אם את זה הוא לא מסוגל לעשות מה גורם לך לחשוב שהוא יכול להגיע למשחקים כמו אתמול ולעשות את ההבדל?

אין פה זרים נורמליים בישראל, כולם עובדים פה עם סוכנים ולא מחפשים לבד וגם אם מחפשים לבד בתקציבים שלהם זה לרוב לא נותן תוצאות. אני מבין את הרצון למצוא עוד איזה טוני כמו שמצאנו ברעננה אבל זה טוני אחד על כל מאתיים אנסה שתרכוש בשבע ספרות. כמה עוד נפילות אתם צריכים לראות כדי ללמוד? איך אתה רוצה להתעלות מעל המספר המביך של ההצלחות בזרים אצל הקטנות אם אתה מסתכל על אותם הזרים שהן מביאות?

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

dor69 כתב:
05 אפריל 2022, 16:42
ראיתי כמה משחקים, לא ראיתי משהו שלא ראיתי בזמנו ממספר גדול מדי של שחקנים ש״כיכבו״ אצל הנמושות ולא ידעו לרוץ עם כדור בגדולות. אמנם זה לא מספר מספיק של משחקים כדי לבסס דעה רצינית ספציפית על השחקן עצמו אבל אני מבקר את השיטה הזאת ולא את בנדה באופן ספציפי
בסופו של דבר שחקן זר ברמה שאנחנו רוצים אמור לסחוב את הקבוצה שלו על הגב או לכל הפחות להרחיק את אותה מהאזור המסוכן. אם את זה הוא לא מסוגל לעשות מה גורם לך לחשוב שהוא יכול להגיע למשחקים כמו אתמול ולעשות את ההבדל?

אין פה זרים נורמליים בישראל, כולם עובדים פה עם סוכנים ולא מחפשים לבד וגם אם מחפשים לבד בתקציבים שלהם זה לרוב לא נותן תוצאות. אני מבין את הרצון למצוא עוד איזה טוני כמו שמצאנו ברעננה אבל זה טוני אחד על כל מאתיים אנסה שתרכוש בשבע ספרות. כמה עוד נפילות אתם צריכים לראות כדי ללמוד? איך אתה רוצה להתעלות מעל המספר המביך של ההצלחות בזרים אצל הקטנות אם אתה מסתכל על אותם הזרים שהן מביאות?
לדעתי זה לא הסיפור פה, ראיתי בעבר משחק שלו נגד רד בול זלצבורג שהוא עשה שם לשחקנים מה שעושה בליגה הישראלית.
אני מסכים איתך שמרבית הזרים בארץ חלשים, אבל אני מוכן להמר על מספר אפריקאים צעירים שאולי יכניסו קצת כסף למועדון סוף סוף, ובמקסימום יהיו בינוניים כמו מה שאנחנו מקבלים היום.
המודל - fc nordsjaelland - קבוצה שכל שנה מצרפת מאקדמיית פאר בגאנה (Right to Dream) 4-5 זרים (חלקם משתלבים בנוער וחלקם בבוגרים), ובסוף מוציאים אותם לצרפתית/הולנדית/פורטוגלית בפי כמה כסף.
ברור לי שהרגולציה פה לא מאפשרת את השיטה as is אבל גם ניסיונות חלקיים יהיו מדהימים.
אגב באקדמיה הזאת מאמנים לאריה קינגסטון ודרק בואטנג...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
05 אפריל 2022, 14:44
!!!!

העולם כל כך גדול ופה ממשיכים להתעסק באותם שחקנים בעלי יכולות פיזיות ושכל של יתוש. ההבדל היחידי בין בנדה לבלופים האחרים זה הגיל.

לגבי רב"ש, אלונה לא אמרה מעולם שהיא לא רוצה.
היא אמרה שהיא מכבדת את ג'קי ואת החוזה ולכן לא תפנה.
בעיניי זה אומר המון.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

talb55 כתב:
05 אפריל 2022, 16:54
לדעתי זה לא הסיפור פה, ראיתי בעבר משחק שלו נגד רד בול זלצבורג שהוא עשה שם לשחקנים מה שעושה בליגה הישראלית.
אני מסכים איתך שמרבית הזרים בארץ חלשים, אבל אני מוכן להמר על מספר אפריקאים צעירים שאולי יכניסו קצת כסף למועדון סוף סוף, ובמקסימום יהיו בינוניים כמו מה שאנחנו מקבלים היום.
המודל - fc nordsjaelland - קבוצה שכל שנה מצרפת מאקדמיית פאר בגאנה (Right to Dream) 4-5 זרים (חלקם משתלבים בנוער וחלקם בבוגרים), ובסוף מוציאים אותם לצרפתית/הולנדית/פורטוגלית בפי כמה כסף.
ברור לי שהרגולציה פה לא מאפשרת את השיטה as is אבל גם ניסיונות חלקיים יהיו מדהימים.
אגב באקדמיה הזאת מאמנים לאריה קינגסטון ודרק בואטנג...
כמה משחקים אתה מוכן להפסיד בשביל לתת במה לשחקן צעיר?
כמה משחקים אתה מוכן למרוט שיערות ביציע בשביל משהו שיהיה בעוד שנתיים שחקן לגיטימי וטוב בליגה שלנו?
בסוף זה מתקזז לשאלה הזו, בעולם עם הגבלת זרים זה מה שניתן ליצור, או קבוצה הישגית או סטארט-אפ.

שלח תגובה