קהל עייף

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
sumsum

קהל עייף

שליחה על ידי sumsum »

אני מביט מהצד ומנסה להבין למה הקהל לא ׳עף׳ על הישגי הקבוצה.
מה ב׳תואר אחד לעשור׳ בממוצע (מבערך שנות ה-50) גורם לנו להיות ׳שבעים׳ ולא ׳להתרגש׳ מעונה שבה אנחנו מקום שני (רק עוד פעם אחת בהיסטוריה סיימנו במקום השני כמדומני).
שתי העונות הקודמות שהסתיימו בתואר (גביע) ובשלב בתים של הליגה האירופית יוכתרו על ידי רוב הקהל כעונות ׳כשלון׳ כאשר הן צריכות להיות מוכתרות כ׳עונות היסטוריות׳.
כמה מועדונים יכולים להתבשם בשלב בתים בליגה האירופית? כמה מועדונים יכולים להתבשם בתואר?

האם איבדנו את זה לגמרי? לא מובן מאליו שמועדון שתקציבו (בשל העדר הכנסות מפרסום/מכירות שחקנים ואצטדיון מוגבל בקיבולתו) מוגבל לכ-40-50% משל מכבי חיפה/ת״א מצליח לסיים לפני אחת מהן, ועל פניו רלוונטית עוד בחודש אפריל לכל התארים. ובכל זאת, ׳לא מרוצים׳.

אני קורא לכל אחד ואחד מכם/ן, תעשו זום אאוט לרגע, תבינו באיזה תור זהב אנחנו חיים, ותנצלו כל רגע. כל רגע, להתרגש, לשמוח, לחשוב שזו הפעם האחרונה.
אלוהים עדי, שבימים משנות ה-80 המוקדמות שאני נמצא במגרשים, מה שאנחנו חווים היום היה הפנטזיה שלי, שלא האמנתי שאי פעם אגשים.
אז בלי ביקורת כלפי איש מכם/ן, בואו נהנה ממה שיש-לאחרים אין את זה.

יאללה הפועל! :יאללה הפועל: :דגל: :סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: קהל עייף

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מבין מה שאתה אומר ושותף לרוב דבריך . כמה נק' שהביאו לכך :

1. רוני לוי - אנחנו עדיין בפוסט טראומה .
2. שיווק - תור הזהב לא נוצל כדי לבנות בסיס איתן לימים שאחרי .
3. שפע הפקות - אנחנו עדיין איתם ?
4. אלונה - זיגזגה כמה פעמים והאמון , מה לעשות , נפגע . גם אם מתבצע העונה נסיון שיקום דה פקטו .
5. קורונה - כבר לא תירוץ אבל עדיין יש אנשים שויתרו על מנוי בתחילת העונה בגלל זה .
6. פונקציות תומכות - רק העונה הוחזרו פונקציות תומכות שהיו בעבר ונעלמו בשנים האחרונות - פיזיולוג , יועץ מנטלי וכד' .
7. יוקר המחיה - לבן אדם בודד שעושה מנוי זה לא כל כך מדבר . אבל לאב ובן או יותר , המחיר מקשה על רכישה .
8. מתחרות - אנחנו בנק' זמן שבה הבעלים של מכבי חיפה ומכבי ת"א משתינים תקציבים שאנחנו לא בליגה הזו . זה דווקא מעיד על יעילות אצלנו אבל קשה מאוד להתמודד ככה . מזלנו שהפועל ת"א ובית"ר לא בתמונה .
9. מחלקת נוער - יש צורך להרחיב ?
10. טוטו טרנר - כל סיפור הגג בתחילת העונה גם הרחיק אנשים .
11. אולטראס - הם כבר מזמן שרים לעצמם ולא רותמים את שאר היציעים לעידוד . כבר לא אותה רמה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

sumsum כתב:
18 אפריל 2022, 04:25
מה ב׳תואר אחד לעשור׳ בממוצע (מבערך שנות ה-50) גורם לנו להיות ׳שבעים׳ ולא ׳להתרגש׳ מעונה שבה אנחנו מקום שני (רק עוד פעם אחת בהיסטוריה סיימנו במקום השני כמדומני).
שתי העונות הקודמות שהסתיימו בתואר (גביע) ובשלב בתים של הליגה האירופית יוכתרו על ידי רוב הקהל כעונות ׳כשלון׳ כאשר הן צריכות להיות מוכתרות כ׳עונות היסטוריות׳.
כמה מועדונים יכולים להתבשם בשלב בתים בליגה האירופית? כמה מועדונים יכולים להתבשם בתואר?

האם איבדנו את זה לגמרי? לא מובן מאליו שמועדון שתקציבו (בשל העדר הכנסות מפרסום/מכירות שחקנים ואצטדיון מוגבל בקיבולתו) מוגבל לכ-40-50% משל מכבי חיפה/ת״א מצליח לסיים לפני אחת מהן, ועל פניו רלוונטית עוד בחודש אפריל לכל התארים. ובכל זאת, ׳לא מרוצים׳.

אני קורא לכל אחד ואחד מכם/ן, תעשו זום אאוט לרגע, תבינו באיזה תור זהב אנחנו חיים, ותנצלו כל רגע. כל רגע, להתרגש, לשמוח, לחשוב שזו הפעם האחרונה.
אלוהים עדי, שבימים משנות ה-80 המוקדמות שאני נמצא במגרשים, מה שאנחנו חווים היום היה הפנטזיה שלי, שלא האמנתי שאי פעם אגשים.

סומסום הגדול
אמרת הכל !
זה שי
תמונה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

sumsum כתב:
18 אפריל 2022, 04:25

כל מילה!

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

ועדיין מהרגע שרוני לוי עזב אנחנו חייבים להישמע אחרת וחזק יותר.
אתמול היו דקות שהקבוצה הייתה חייבת עידוד מסיבי והייתה דממה.
הקהל שבע, עייף, גמור ושום סיבה לא מצדיקה את זה.
אני חושב שהקצב של השירים איטי ונוראי, השירים החדשים חלשים מאוד ולא מתקרבים לשירים הגדולים שנכתבו בשנים האחרונות, הדרומי בקושי שר ואם הדרומי לא שר חזק שאר היציעים לא יצטרפו.
ואם קוראים פה מהארגון אז שידעו, בתור אחד שיושב במזרחי ומת לעודד אבל ביציע שלי, תשתפו תמיד את שאר היציעים, כל כמה דק' לשיר שירים ששאר היציעים יצטרכו להחזיר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מסכים שהקהל מאכזב, עייף ובעיקר חייב איזה כאפה. לא מסכים עם התזה שאנחנו צריכים להגיד תודה שאנחנו בכלל באירופה או נלחמים על תארים. שתי העונות הקודמות, למרות הגביע ושלב הבתים, היו מזעזעות וכישלון חד משמעי. (בעונה שעברה אמנם המטרה לא הייתה לרוץ לאליפות אבל לסיים במקום הרביעי אך ורק בחסדי מכבי פתח תקווה זה כישלון עצום)
הגיע הזמן שתבינו שאנחנו כבר לא באר שבע הקטנה והמסכנה שמתענגת על הזיכרון של אליפויות בשחור לבן או קבוצה במקום החמישי של לופא קדוש ז״ל. היום אנחנו מועדון אחר שצריך להצהיר שהוא רץ לתארים כל עונה ועונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

דווקא במשחקים הראשונים של ברדה טרנר התעורר וגם השירים הישנים חזרו , דווקא בצמד המשחקים האחרונים משהו התעייף
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
18 אפריל 2022, 05:26
מבין מה שאתה אומר ושותף לרוב דבריך . כמה נק' שהביאו לכך :

1. רוני לוי - אנחנו עדיין בפוסט טראומה .
2. שיווק - תור הזהב לא נוצל כדי לבנות בסיס איתן לימים שאחרי .
3. שפע הפקות - אנחנו עדיין איתם ?
4. אלונה - זיגזגה כמה פעמים והאמון , מה לעשות , נפגע . גם אם מתבצע העונה נסיון שיקום דה פקטו .
5. קורונה - כבר לא תירוץ אבל עדיין יש אנשים שויתרו על מנוי בתחילת העונה בגלל זה .
6. פונקציות תומכות - רק העונה הוחזרו פונקציות תומכות שהיו בעבר ונעלמו בשנים האחרונות - פיזיולוג , יועץ מנטלי וכד' .
7. יוקר המחיה - לבן אדם בודד שעושה מנוי זה לא כל כך מדבר . אבל לאב ובן או יותר , המחיר מקשה על רכישה .
8. מתחרות - אנחנו בנק' זמן שבה הבעלים של מכבי חיפה ומכבי ת"א משתינים תקציבים שאנחנו לא בליגה הזו . זה דווקא מעיד על יעילות אצלנו אבל קשה מאוד להתמודד ככה . מזלנו שהפועל ת"א ובית"ר לא בתמונה .
9. מחלקת נוער - יש צורך להרחיב ?
10. טוטו טרנר - כל סיפור הגג בתחילת העונה גם הרחיק אנשים .
11. אולטראס - הם כבר מזמן שרים לעצמם ולא רותמים את שאר היציעים לעידוד . כבר לא אותה רמה .

חבר המושבעים דחה פה אחד את הסנגוריה על הנאשם...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

ran כתב:
18 אפריל 2022, 09:06
ועדיין מהרגע שרוני לוי עזב אנחנו חייבים להישמע אחרת וחזק יותר.
אתמול היו דקות שהקבוצה הייתה חייבת עידוד מסיבי והייתה דממה.
הקהל שבע, עייף, גמור ושום סיבה לא מצדיקה את זה.
אני חושב שהקצב של השירים איטי ונוראי, השירים החדשים חלשים מאוד ולא מתקרבים לשירים הגדולים שנכתבו בשנים האחרונות, הדרומי בקושי שר ואם הדרומי לא שר חזק שאר היציעים לא יצטרפו.
ואם קוראים פה מהארגון אז שידעו, בתור אחד שיושב במזרחי ומת לעודד אבל ביציע שלי, תשתפו תמיד את שאר היציעים, כל כמה דק' לשיר שירים ששאר היציעים יצטרכו להחזיר.
כל מילת ביקורת על הדרומי כרגע היא בגדר ביזיון, נכון הדרומי יכול להיות חזק יותר ועדיין מדובר בחלק היחיד בקהל העייף והשבע הזה שעוד עובד. (ואני ממש לא נגד ביקורת על הארגון והדרומי, כשמגיע מגיע, אבל הפעם לא מגיע)
כשהמזרחי עושה טובה שהוא בכלל מחזיר לנו ב10,9 בהשתגעתי בגללה, אשכרה אפילו לא קמים מהכיסא. לא מחזירים בקריאות מיציע ליציע, חלקים גדולים מהקהל מגיעים לאצטדיון אחרי פתיחת המשחק ויוצאים לפני שנגמר.
יש בקהל הזה ים הרגלים רעים ואף אחד מהם לא בדרומי, אחר כך נדבר על עוצמת העידוד ובחירת השירים.
על המערבי אני בכלל לא אדבר, צריכים שרופא יעבור בין המושבים לבדוק שהאנשים שם עוד בחיים.

אבא שלי בן 50+ תמיד יושב איתי בדרומי, אף פעם לא היה מעודד גדול, אבל אתמול החליט לשבת עם חבר במזרחי, הזדעזע מהשקט ששורר שם ומחוסר שיתוף הפעולה עם הדרומי, מכמות הפעמים שאמרו לו לשבת, ובכללי מתרבות ה״באנו להופעה״.
הרגיש שהוא בשליחות מטעם הדרומי לעורר את המזרחי, יש הרבה עבודה לעשות לפני שמדברים על בחירת השירים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red and white כתב:
18 אפריל 2022, 13:44
כל מילת ביקורת על הדרומי כרגע היא בגדר ביזיון, נכון הדרומי יכול להיות חזק יותר ועדיין מדובר בחלק היחיד בקהל העייף והשבע הזה שעוד עובד. (ואני ממש לא נגד ביקורת על הארגון והדרומי, כשמגיע מגיע, אבל הפעם לא מגיע)
כשהמזרחי עושה טובה שהוא בכלל מחזיר לנו ב10,9 בהשתגעתי בגללה, אשכרה אפילו לא קמים מהכיסא. לא מחזירים בקריאות מיציע ליציע, חלקים גדולים מהקהל מגיעים לאצטדיון אחרי פתיחת המשחק ויוצאים לפני שנגמר.
יש בקהל הזה ים הרגלים רעים ואף אחד מהם לא בדרומי, אחר כך נדבר על עוצמת העידוד ובחירת השירים.
על המערבי אני בכלל לא אדבר, צריכים שרופא יעבור בין המושבים לבדוק שהאנשים שם עוד בחיים.

אבא שלי בן 50+ תמיד יושב איתי בדרומי, אף פעם לא היה מעודד גדול, אבל אתמול החליט לשבת עם חבר במזרחי, הזדעזע מהשקט ששורר שם ומחוסר שיתוף הפעולה עם הדרומי, מכמות הפעמים שאמרו לו לשבת, ובכללי מתרבות ה״באנו להופעה״.
הרגיש שהוא בשליחות מטעם הדרומי לעורר את המזרחי, יש הרבה עבודה לעשות לפני שמדברים על בחירת השירים.
דווקא אתמול המזרחי היה פעיל ביחס לשאר העונה

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

נראה לך שמעודדים פחות בגלל שהנוער חלש? או שבגלל שאין פיזיולוג? חלאס עם השטויות!!! הסיבה היחידה שבגללה לא מעודדים כמו בעבר זה רק בגלל חוסר חיבור לשחקנים. הקהל עייף כי מה לעשות, פחות כיף לעודד את רוקביצה מלעודד את הובאן, ופחות כיף לעודד את חתואל מאשר עת מליקסון וגם גורדנה זה לא בדיוק אוגו.... וזה מעבר ליכולת, הרבה מעבר. זה פשוט האהבה לשחקנים ושלהם אלינו
איך אמרו גדולים לפני: לא מתחבר, מה לעשות, לא נדבק.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

מה זה השטויות האלה להתחבר או שאתה אוהד או שלא.
העניין הזה ממחיש את עצם העובדה שרוב הקהל הוא אוהדי הצלחות אין שום סרט אחר.
גם אוהדי מכבי התחברו יותר בתקופת נימני נו ו..
גם אוהדי חיפה התחברו יותר בעידן ברקוביץ נו ו.
היום אין אצלם כרטיס פנוי אחד והגרעין רק הולך וגדל.
צריך להכיר במציאות,זה אנחנו זה הגרעין וזהו לא לצפות ככה לא מתאכזבים.
הגוש הדרומי במקום לגדול ולהתעצם נהיה קטן יותר ופחות משפיע,אנשים עם מנויים לא מגיעים למשחק זה סימפטום של קהל שבע ואין לי מושג ממה וקהל שאין לו אופצייה לגדול וזאת בעיה שגם למועדון יש חלק לא קטן בה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
18 אפריל 2022, 21:19
הגוש הדרומי במקום לגדול ולהתעצם נהיה קטן יותר ופחות משפיע,אנשים עם מנויים לא מגיעים למשחק זה סימפטום של קהל שבע ואין לי מושג ממה וקהל שאין לו אופצייה לגדול וזאת בעיה שגם למועדון יש חלק לא קטן בה.
שובע זה מושג תלוי סיטואציה.
גם לקבוצות שציינת שהיום ממלאות אצטדיונים היו עליות וירידות במספרי הקהל. זה כמו גרף, ואנחנו כרגע אחרי פיק מטורף כך שטבעי שתהיה סוג של ירידה.
מאמין שהזמן יעשה את שלו והדברים עוד יחזרו למסלול. אולי אפילו כבר בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
18 אפריל 2022, 21:19
מסכים ולא מסכים. מצד אחד אתה צודק וזו לא צריכה להיות סיבה, מצד שני בתור אוהד שתמיד מגיע ותמיד מעודד יש הבדל משמעותי בין איך שאני שר לגורדנה וחתואל (בעצלתיים יש לומר) לאיך שאני שר למיגל לדוגמא. אני גם יכול להבין גם איך לאוהד ״רדום״ שלא מלווה את הקבוצה 20 שנה באדיקות זה יגרום פחות להתרגש מהקבוצה ברמה של לא להגיע.
אתם צריכים להבין שמעבר לגרעין של 8-10 אלף אוהדים צריך להתייחס לשאר בתור לקוחות כרגע והשאיפה של המועדון היא ״לדרדר״ אותם להיות אוהדים. להאשים את אוהד הכדורגל הממוצע שלא שרוף באר שבע זה להתחבא מהבעיה שהיא המועדון שלא עושה מספיק כדי למגנט אותם פנימה

שלח תגובה