מכבי נתניה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: מכבי נתניה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, נתניה

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אני לא משווה לחיפה כי הם באטרף של האליפויות אחרי עשור שחון .
הפ' ת"א ובית"ר ירושלים עם עונות זוועתיות של 2500-3500 אוהדים במשחקי חוץ בממוצע , מכבי תל אביב בעונה רעה עם כ- 4500 ממוצע . מה זה אומר עלינו שאנחנו עדיין נלחמים בכל החזיתות ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

4 לב אדום כתב:
28 אפריל 2022, 21:16
מה זה אומר עלינו שאנחנו עדיין נלחמים בכל החזיתות ?
שעם כל הכבוד להצלחות שלנו בשנים האחרונות, לצערנו, מבחינת כמות אוהדים, אנחנו עדיין ב Level של בית"ר והפועל ת"א, ובטח ובטח לא ב Level של חיפה ומכבי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
28 אפריל 2022, 20:53
מה המסר שעובר לבעלת הבית עם כמות כזאת ?
להחזיר את ג'וס או להסתפק בשחקן משלים נוסף שגם ידרדר את המנויים לעונה הבאה ?
יש שעה שכן נוחה ?
זה חדש לך? גם בימים היפים במחזורים אחרי שהבטחנו אליפות כמות הקהל במשחקי חוץ צללה בחדות. בנוסף, כמות הקהל ירדה מאז הקורונה. זה דבר שהיה די צפוי, אנשים שפעם היו נוסעים לכל משחק והתרגלו במשך שנה לראות את הקבוצה בטלוויזיה מרשים לעצמם לוותר על משחקים מסויימים. זה קורה בכל מקום חוץ ממכבי חיפה ששם הרעב האדיר להצלחות והעובדה ש80 אחוז מעונת האליפות הראשונה אחרי עשור הם ראו בטלוויזיה גורמת לזה להתפוצץ עכשיו.
וכן, יום ראשון בשעה 20:15 זה אנטי כדורגל ודופק את האוהדים. כשהעונה עדיין בעיצומה ויש על מה להתחרות אנשים עושים מאמצים ומקריבים כדי להגיע למשחקי חוץ. מגיע כל הכבוד לאנשים יוצאים אחרי יום עבודה (יש שאפילו יוצאים מוקדם, כידוע לא כולם מסיימים לעבוד ב16:00), מניעים את האוטו, נסחבים בפקקים ונוסעים למשחק חוץ חסר חשיבות שיחזרו ממנו בשעה מאוחרת שתדפוק להרבה מהם את יום המחרת. להגיד שזה מובן מאליו? ממש לא.
מי שבא בטענות לאלו שלא נוסעים ומתייג אותם ככפויי טובה לא מבין את המשוואה כמו שצריך. גם כשיש קבוצה שמפרקת את הליגה אנשים עושים מאמץ כדי להגיע ולכבד את הקבוצה שנבנתה ולא ״תופסים טרמפ על ההצלחה״, אם נישאר עם התיוגים האלו נמצא את עצמנו עם הרבה פחות אוהדים ״אמיתיים״ בליגה.
הגישה הזאת של תגידו תודה שאנחנו בצמרת בכלל מזמן פאסה. רצינו להיות מועדון גדול והפכנו לכזה, זה סך הכל הצד השני של המטבע. הדברים שפעם היו נחשבים להישג הפכו היום לברירת המחדל, סף הריגוש עלה ואנשים שפעם היו מפוצצים איצטדיונים אחרי שלושה ניצחונות רצופים כי זה היה דבר נדיר מאוד במחוזותינו לא מתרגשים ממשחק סתמי בפלייאוף העליון. בתור מועדון לא צריך להיבהל מזה אלא להתאים את עצמך לרף הציפיות ולדחוף את עצמך להשתפר.

אגב, אני לא מדבר בתור אוהד כורסא שמתרץ את ההתנהגות שלו אלא בתור אחד שחרש וחורש את הארץ בנסיעות למשחקי חוץ.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
28 אפריל 2022, 21:16
אני לא משווה לחיפה כי הם באטרף של האליפויות אחרי עשור שחון .
הפ' ת"א ובית"ר ירושלים עם עונות זוועתיות של 2500-3500 אוהדים במשחקי חוץ בממוצע , מכבי תל אביב בעונה רעה עם כ- 4500 ממוצע . מה זה אומר עלינו שאנחנו עדיין נלחמים בכל החזיתות ?
והעובדה שיש לכולן אוהדים בכל הארץ? והעובדה שרוב מוחלט של משחקי החוץ שלהם ברדיוס של באר שבע - שדרות?
אנחנו אולי יחסית מאכזבים לאחרונה אבל כששמים דברים על השולחן שמים הכל

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

dor69 כתב:
28 אפריל 2022, 21:37
זה חדש לך? גם בימים היפים במחזורים אחרי שהבטחנו אליפות כמות הקהל במשחקי חוץ צללה בחדות. בנוסף, כמות הקהל ירדה מאז הקורונה. זה דבר שהיה די צפוי, אנשים שפעם היו נוסעים לכל משחק והתרגלו במשך שנה לראות את הקבוצה בטלוויזיה מרשים לעצמם לוותר על משחקים מסויימים. זה קורה בכל מקום חוץ ממכבי חיפה ששם הרעב האדיר להצלחות והעובדה ש80 אחוז מעונת האליפות הראשונה אחרי עשור הם ראו בטלוויזיה גורמת לזה להתפוצץ עכשיו.
וכן, יום ראשון בשעה 20:15 זה אנטי כדורגל ודופק את האוהדים. כשהעונה עדיין בעיצומה ויש על מה להתחרות אנשים עושים מאמצים ומקריבים כדי להגיע למשחקי חוץ. מגיע כל הכבוד לאנשים יוצאים אחרי יום עבודה (יש שאפילו יוצאים מוקדם, כידוע לא כולם מסיימים לעבוד ב16:00), מניעים את האוטו, נסחבים בפקקים ונוסעים למשחק חוץ חסר חשיבות שיחזרו ממנו בשעה מאוחרת שתדפוק להרבה מהם את יום המחרת. להגיד שזה מובן מאליו? ממש לא.
מי שבא בטענות לאלו שלא נוסעים ומתייג אותם ככפויי טובה לא מבין את המשוואה כמו שצריך. גם כשיש קבוצה שמפרקת את הליגה אנשים עושים מאמץ כדי להגיע ולכבד את הקבוצה שנבנתה ולא ״תופסים טרמפ על ההצלחה״, אם נישאר עם התיוגים האלו נמצא את עצמנו עם הרבה פחות אוהדים ״אמיתיים״ בליגה.
הגישה הזאת של תגידו תודה שאנחנו בצמרת בכלל מזמן פאסה. רצינו להיות מועדון גדול והפכנו לכזה, זה סך הכל הצד השני של המטבע. הדברים שפעם היו נחשבים להישג הפכו היום לברירת המחדל, סף הריגוש עלה ואנשים שפעם היו מפוצצים איצטדיונים אחרי שלושה ניצחונות רצופים כי זה היה דבר נדיר מאוד במחוזותינו לא מתרגשים ממשחק סתמי בפלייאוף העליון. בתור מועדון לא צריך להיבהל מזה אלא להתאים את עצמך לרף הציפיות ולדחוף את עצמך להשתפר.

אגב, אני לא מדבר בתור אוהד כורסא שמתרץ את ההתנהגות שלו אלא בתור אחד שחרש וחורש את הארץ בנסיעות למשחקי חוץ.
אמרת משחק חסר חשיבות. זהו, שלא!
זה עניין של מנטליות וחוסר אמונה.
אם היינו בהפרש נקודה מחיפה, אז היום והשעה לא היו אנטי כדורגל.
מה שבאמת נכון, זה שלאף קהל אין את המרחקים שאוהדינו צריכים לעשות ואני מדבר כאוהד שמשחקי הבית הם משחקי החוץ ומשחקי החוץ בין תל אביב- פתח תקוה - נתניה , הם משחקי הבית.....
אגב, גם לנו יש די הרבה אוהדים מחוץ לבאר שבע.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

די הרבה אוהדים במרכז שאפשר לספור אותם במספר דו סיפרתי בלבד לעומת אוהדי חיפה/מכבי/ביתר שזה באלפים
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
28 אפריל 2022, 21:48
אמרת משחק חסר חשיבות. זהו, שלא!
זה עניין של מנטליות וחוסר אמונה.
אם היינו בהפרש נקודה מחיפה, אז היום והשעה לא היו אנטי כדורגל.
מה שבאמת נכון, זה שלאף קהל אין את המרחקים שאוהדינו צריכים לעשות ואני מדבר כאוהד שמשחקי הבית הם משחקי החוץ ומשחקי החוץ בין תל אביב- פתח תקוה - נתניה , הם משחקי הבית.....
אגב, גם לנו יש די הרבה אוהדים מחוץ לבאר שבע.
אם היינו בעמדת זינוק לתואר אנשים היו מקריבים מעצמם כדי לבוא ולתת את הדחיפה, זה לא פינוק וזה לא מובן מאליו.
יש לנו אוהדים במרכז, ממש לא ברמות האלה. אתה מדבר על קהלים שהבייס שלהם במרכז, כמו שתגיד פתאום ש90 אחוז ממשחקי החוץ של באר שבע ייערכו בלהבים, אופקים, נתיבות, דימונה וכו׳, שם לך את הראש שלי שהיו כמויות כאלה ויותר במשחקי חוץ בסנריו כזה

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

הראל כתב:
28 אפריל 2022, 22:02
די הרבה אוהדים במרכז שאפשר לספור אותם במספר דו סיפרתי בלבד לעומת אוהדי חיפה/מכבי/ביתר שזה באלפים
נכון שזה לא כמו שיש לאחרות, אבל יש כמה מאות מהמרכז שהם בעלי מנוי בטרנר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
28 אפריל 2022, 20:50
סתם שאלה - אנחנו רוצים להיות קבוצה גדולה או רק מתי שמצליחים וסיסמאות באוויר ? ואנחנו עדיין בתמונה גם בליגה גם אם 99% שלא ניקח אליפות . חייבים להאמין תמיד . ככה מייצרים בסיס אוהדים , ככה מייצרים מסורת .

תענה על השאלה במקום להחזיר בשאלה אחרת...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אליניב ברדה
*
"בחצי השני מול סכנין שיחקנו מצוין. הגענו להרבה מאוד מצבים. היינו צריכים להכריע את המשחק ואמרתי שהיה חסר לנו את השפיץ של הנעל.

המתח והדריכות באימונים קיימים, אנחנו עושים אימונים טובים. נכון, פיספסנו הזדמנות מול סכנין אבל אנחנו ממשיכים הלאה.

עליתי עם ההרכב הכי חזק והכי רענן שעמד לרשותי. כל שחקן שמשחק היום בהפועל באר שבע ראוי להתחיל בהרכב ואני חושב שבעשרים דקות הראשונות באמת היינו במשחק פחות טוב אבל אחר כך השתלטנו על המשחק גם בחצי הראשון".

על המשחק הבא: "יש לנו משחק נגד קבוצה טובה מאוד שניצחה בשבוע האחרון 3:0 את מכבי חיפה בתצוגת כדורגל מצוינת, אבל גם לנו יש את המטרות שלנו. אנחנו נתכונן הכי טוב. הם קוראים לקהל לבוא ולעודד ומפה אני קורא לקהל שלנו לבוא ולתמוך בנו שם ולעזור לנו לעבור את המשחק הזה בצורה טובה".

פצועים: "איתי שכטר השלים שני אימונים מלאים וניקיטה רוקאביצה בשלבי התאוששות אחרונים. הלוואי והם יהיו כשירים ויהיה לי כאב ראש חיובי לבחור את ה-20 שבסגל".

על השאלה האם עדיף להתרכז במשחק אחד - גמר הגביע, ברדה ענה: "הראש מתרכז במשחק אחד - מכבי נתניה".

חישובים של צהובים?
"אני לא עושה חישובים של כרטיסים צהובים, אני עושה הכל כדי לנצח את המשחק הבא".

על עתידו כמאמן הקבוצה - "בסוף העונה נדע".

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Itay כתב:
29 אפריל 2022, 09:02
אליניב ברדה

על עתידו כמאמן הקבוצה - "בסוף העונה נדע".
לא יודע מה מעצבן אותי יותר. שבכל מסיבת עיתונאים טורחים להציק לו עם השאלה הזו או שפשכה דואג לכתוב בכל פעם שהוא רושם אליניב ברדה "שכבר החליט שלא ימשיך בעונה הבאה כמאמן"

אלה טרחנים וזה טרחן.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

עניין הקהל אצלנו הוא דבר מביש ואין שום דבר שיכול לתרץ את זה.
תמיד ב״ש הייתה רחוקה גיאוגרפית,תמיד משחקים היו נערכים בשעות הערב,תמיד הרוב המוצק והמכריע של האוהדים היה באר שבעי.
אבל גם בעונות ותקופות קשות הקהל היה מגיע,השנה קרה משהו לא מובן לא מוסבר וקשה לעיכול.
הקבוצה נכון להיום מתמודדת על כל התארים,אוהד כדורגל מטבעו הוא אדם אופטימי ולכן אין סיבה שמישהו יראה במאבקים כמשהו סגור.
אני לא מצפה לאלפים שיגדשו את איצטדיון נתניה אבל 2500 3000 זאת לא בקשה מוגזמת ואם זה לא קורה זה אומר שמשהו רע מאוד עובר על האוהדים של הקבוצה ואחרי ההצלחות בשנים האחרונות לא רק שהגרעין לא עולה הוא גם ירד.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Red Tiger כתב:
29 אפריל 2022, 12:56
עניין הקהל אצלנו הוא דבר מביש ואין שום דבר שיכול לתרץ את זה.
תמיד ב״ש הייתה רחוקה גיאוגרפית,תמיד משחקים היו נערכים בשעות הערב,תמיד הרוב המוצק והמכריע של האוהדים היה באר שבעי.
אבל גם בעונות ותקופות קשות הקהל היה מגיע,השנה קרה משהו לא מובן לא מוסבר וקשה לעיכול.
הקבוצה נכון להיום מתמודדת על כל התארים,אוהד כדורגל מטבעו הוא אדם אופטימי ולכן אין סיבה שמישהו יראה במאבקים כמשהו סגור.
אני לא מצפה לאלפים שיגדשו את איצטדיון נתניה אבל 2500 3000 זאת לא בקשה מוגזמת ואם זה לא קורה זה אומר שמשהו רע מאוד עובר על האוהדים של הקבוצה ואחרי ההצלחות בשנים האחרונות לא רק שהגרעין לא עולה הוא גם ירד.
+1000000000

וזה נטו על המועדון שלא ידע ליצור בסיס אוהדים רחב יותר בתקופות היפות . אני מבקש שתפנו לפוסט שמדבר על שיווק ומרצ'נדייז . אני משתדל להעלות שם כמה דוגמאות לשיווק שאני רואה ואני פשוט בהלם שלא עושים אצלנו כלום בנושא . כלום .
מכבי נתניה בסך הכל בתקופה טובה מאוד מבחינתה , נישאת על גלי ההתלהבות , 20 נק' אחרינו בטבלה , לא מתמודדת על שום תואר מלבד כרטיס לאירופה והקהל בא בהמוניו וכל הזמן שם שיווק שיווק ושיווק !!! כל הזמן מעדכנים כמה כרטיסים נשארו לכל יציע , איפה נגמר , איפה נשאר , הנה חברה שקנתה 150 כרטיסים וחילקה לילדים להגיע ... עושים שם עבודה להביא אנשים ליציע !
אצלנו 450 טרחו להגיע לנתניה . וגם לרוני לוי יש חלק בייאוש הזה כן ?
לא מגיע לנו לנצח !
נערך לאחרונה על ידי 4 לב אדום ב 29 אפריל 2022, 14:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

4 לב אדום כתב:
29 אפריל 2022, 13:58
+1000000000

וזה נטו על המועדון שלא ידע ליצור בסיס אוהדים רחב יותר . אני מבקש שתפנו לפוסט שמדבר על שיווק ומרצ'נדייז . אני משתדל להעלות שם כמה דוגמאות לשיווק שאני רואה ואני פשוט בהלם שלא עושים אצלנו כלום בנושא . כלום .
מכבי נתניה בסך הכל בתקופה טובה מאוד מבחינתה , נישאת על גלי ההתלהבות , 20 נק' אחרינו בטבלה , לא מתמודדת על שום תואר מלבד כרטיס לאירופה והקהל בא בהמוניו !!!
אצלנו 450 טרחו להגיע לנתניה . וגם לרוני לוי יש חלק בייאוש הזה כן ?
לא מגיע לנו לנצח !
7000 כרטיסים מכרו כבר אצלם.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Red Tiger כתב:
29 אפריל 2022, 14:00
7000 כרטיסים מכרו כבר אצלם.
עוד עדכנתי כמה משפטים בפוסט המקורי . עכשיו זה עוד יותר מעצבן