העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:
15 יוני 2022, 10:39
אתה מתחיל מהנחות אישיות (שגויות, אגב) בניסיון לייצר דה לגיטימציה כלפי דעות של אנשים שאתה לא מכיר, מה שדי הופך את כל מה שבא אחר כך ללא רלוונטי. זה בדיוק מה שאני מדבר עליו.

רוצה לנהל דיון? דבר לעניין.

לנושא עצמו, לא זכור לי שביקרתי את המועדון הקיץ בצורה יוצאת דופן. אין לי דרישות מיוחדות. בטח לא משהו שאמור להקפיץ את ההוא שיודע הכל או לגרור השוואות לאוהדים של הקבוצה ההיא.

למה אני כן מצפה?

לראות מחשבה מאחורי המהלכים.
קו ברור, מדיניות. פחות גחמות של רגע וקפריזות משתנות.

ולהיות הוגנים ושקופים עם הקהל.
להפסיק לדבר בשני קולות, לצאת בהצהרות מפוצצות ולמכור מנויים יקרים, מבלי להיות מוכנים לעשות את הדברים הנדרשים על מנת לעמוד באותם יעדים כשזה מגיע לתכלס.

לא בשמיים בסך הכל.

אני תמיד אומר שתוצאות פחות מעניינות אותי.
כשעובדים נכון אני תמיד מסנגר, גם בכישלונות.
מצחיק ששנים ניהלנו כאן דיונים שלמים ראש-זנב, די דומים בתפיסות (שהיו אז הרבה הרבה פחות אנטי מצידך) ואז לא הייתי "ההוא שיודע הכל".

אם היה אלגוריתם שאוסף את כל המלל שכתבת בגנות המערכת בשנים האחרונות אל מול שנות התארים, היית רואה איך הגרף באופן ברור נעשה שלילי יותר ויותר.

בוא נשאל את השאלה כמו שהיא, ביקשת דיון -

תמיד מצליחים ואם לא אז המערכת לא יודעת לעבוד ולקבל החלטות? אם לשיטתך זה או שחור או לבן, אתה תמיד תתאכזב כשלא נחגוג אליפות בדו ספרתי, כי גם כשנצליח נוכל להצליח יותר.

מכיוון שאני יודע רוב, אז אני יכול לספר על ההכרות האישית של ץמ עם אלונה ובניגוד להרבה מיקרובים כאן שרק שמעו דרך מישהו שמכיר מישהו, אני שוחחתי עשרות פעמים בעצמי;

עונת ההתפזרות של בכר עם רכש מסיבי ולא קשור למציאות הביאה להחלטה לפזר את הזיטונים אחרת על השולחן- אז אנחנו לא במשחק לא חיפה ומכבי מבחינת כספים שמושקעים.

מכאן, אני מתחיל את הדיון-
עושים טעויות זה בטוח, אבל לדעתי הפועל באר שבע כשברקת בפוקוס היא הצלחה אדירה. בחצי מהתקציב של שתי המובילות בכדורגל הישראלי, היא משיגה הישגים אדירים. בלי מחלקת הנוער שמייצרת, עם הכנסות קטנות בהרבה ובמערכת הרבה יותר רזה וממוקדת.

הצלחה אדירה, לא פחות.
ויש לה עוד לאן להשתפר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Totti כתב:
15 יוני 2022, 15:20
מצחיק ששנים ניהלנו כאן דיונים שלמים ראש-זנב, די דומים בתפיסות (שהיו אז הרבה הרבה פחות אנטי מצידך) ואז לא הייתי "ההוא שיודע הכל".

אם היה אלגוריתם שאוסף את כל המלל שכתבת בגנות המערכת בשנים האחרונות אל מול שנות התארים, היית רואה איך הגרף באופן ברור נעשה שלילי יותר ויותר.

בוא נשאל את השאלה כמו שהיא, ביקשת דיון -

תמיד מצליחים ואם לא אז המערכת לא יודעת לעבוד ולקבל החלטות? אם לשיטתך זה או שחור או לבן, אתה תמיד תתאכזב כשלא נחגוג אליפות בדו ספרתי, כי גם כשנצליח נוכל להצליח יותר.

מכיוון שאני יודע רוב, אז אני יכול לספר על ההכרות האישית של ץמ עם אלונה ובניגוד להרבה מיקרובים כאן שרק שמעו דרך מישהו שמכיר מישהו, אני שוחחתי עשרות פעמים בעצמי;

עונת ההתפזרות של בכר עם רכש מסיבי ולא קשור למציאות הביאה להחלטה לפזר את הזיטונים אחרת על השולחן- אז אנחנו לא במשחק לא חיפה ומכבי מבחינת כספים שמושקעים.

מכאן, אני מתחיל את הדיון-
עושים טעויות זה בטוח, אבל לדעתי הפועל באר שבע כשברקת בפוקוס היא הצלחה אדירה. בחצי מהתקציב של שתי המובילות בכדורגל הישראלי, היא משיגה הישגים אדירים. בלי מחלקת הנוער שמייצרת, עם הכנסות קטנות בהרבה ובמערכת הרבה יותר רזה וממוקדת.

הצלחה אדירה, לא פחות.
ויש לה עוד לאן להשתפר.
חייב לציין שבסקאלה אני יותר קרוב לדעה שלך. אבל יש הרגשה שאלונה מבינה ששזה שאנחנו לא במשחק מול מכבי-חיפה כלשונך היא גם מבינה שאת האליפות להביא אלינו כמעט בלתי אפשרי. בהחלט הצלחה אדירה אך אלונה נתנה לי כבר את ההרגשה שכשהיא רוצה היא יכולה לטרוף אותם, אז אוהדים מהסקאלה השני מתוסכלים שהיא לא "מספיק רוצה".

האמת איפשהו באמצע, אולי אין את היכולת כמו שאנחנו חושבים להתמודד מולם מכל מיני סיבות.
עצם זה שאנחנו שואפים ליותר זה בזכותה, הלוואי והיא תחזור לטרוף.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
15 יוני 2022, 15:53
חייב לציין שבסקאלה אני יותר קרוב לדעה שלך. אבל יש הרגשה שאלונה מבינה ששזה שאנחנו לא במשחק מול מכבי-חיפה כלשונך היא גם מבינה שאת האליפות להביא אלינו כמעט בלתי אפשרי. בהחלט הצלחה אדירה אך אלונה נתנה לי כבר את ההרגשה שכשהיא רוצה היא יכולה לטרוף אותם, אז אוהדים מהסקאלה השני מתוסכלים שהיא לא "מספיק רוצה".

האמת איפשהו באמצע, אולי אין את היכולת כמו שאנחנו חושבים להתמודד מולם מכל מיני סיבות.
עצם זה שאנחנו שואפים ליותר זה בזכותה, הלוואי והיא תחזור לטרוף.
התסכול הוא עצם העובדה שאתה לא כזה רחוק כמו שהיית חושב אם היית מסתכל על תקציבים נטו. לא צריך לשפוך פה עשרה מיליון יורו, במיוחד עכשיו מספיק לנו קיץ אחד של עבודה מוקדמת ואינטנסיבית על זרים בשביל לתת לנו את הגרוש ללירה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב:
15 יוני 2022, 16:22
התסכול הוא עצם העובדה שאתה לא כזה רחוק כמו שהיית חושב אם היית מסתכל על תקציבים נטו. לא צריך לשפוך פה עשרה מיליון יורו, במיוחד עכשיו מספיק לנו קיץ אחד של עבודה מוקדמת ואינטנסיבית על זרים בשביל לתת לנו את הגרוש ללירה
אין לי בעיה עם מה שאתה טוען. בהחלט צריך לעשות הקיץ קפיצת מדרגה משמעותית בבחירת הזרים ובכוונת להשקיע שם כסף. גם כתבתי מספר פעמים;
אין כלום בשוק הישראלי. מנסים לייצר בכח באזז סביב חבורת בינוניים ודורשים עבורם 3 מיליון פאונד. אין סיבה לשלם.

על זרים אנחנו מסכימים, עכשיו נותר להבין מה הפער בין התפיסה הסופר לגיטימי הזו, שאסור להתפשר על אנסה ומרמרטיני ובין המרמור שיש כאן ביוני ("לא למדנו כלום.." וכו'), ששנען על כמה ידיעות שהביא כביכול רן. מכבד את רן, לרוב יש אמת בדברים שלו ובחלק מהפעמים, כמונו, הוא לא יודע כלום.

את אופן בחירת הזרים והסגל בכלל, נוכל לבחון בעוד מעט זמן. עד אז, אפשר להפסיק להיות רעילים וצינים כלפי המערכת, חושב שמגיע לה יותר קרדיט וגם אם בסופו של יום לא נחתים כאן יובנוביץ ב-2 מיליון אירו ונעדיף העברה חופשית, אל לנו לשכוח שבסופו של יום, מכבית ההצלחות שנחלנו (גם מכבי וחיפה נחלו), מבוססת על זרים חופשיים ולא רכישות עתק. אז זה לא מה שמעיד שלא למדנו דבר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Totti כתב:
15 יוני 2022, 16:42
אין לי בעיה עם מה שאתה טוען. בהחלט צריך לעשות הקיץ קפיצת מדרגה משמעותית בבחירת הזרים ובכוונת להשקיע שם כסף. גם כתבתי מספר פעמים;
אין כלום בשוק הישראלי. מנסים לייצר בכח באזז סביב חבורת בינוניים ודורשים עבורם 3 מיליון פאונד. אין סיבה לשלם.

על זרים אנחנו מסכימים, עכשיו נותר להבין מה הפער בין התפיסה הסופר לגיטימי הזו, שאסור להתפשר על אנסה ומרמרטיני ובין המרמור שיש כאן ביוני ("לא למדנו כלום.." וכו'), ששנען על כמה ידיעות שהביא כביכול רן. מכבד את רן, לרוב יש אמת בדברים שלו ובחלק מהפעמים, כמונו, הוא לא יודע כלום.

את אופן בחירת הזרים והסגל בכלל, נוכל לבחון בעוד מעט זמן. עד אז, אפשר להפסיק להיות רעילים וצינים כלפי המערכת, חושב שמגיע לה יותר קרדיט וגם אם בסופו של יום לא נחתים כאן יובנוביץ ב-2 מיליון אירו ונעדיף העברה חופשית, אל לנו לשכוח שבסופו של יום, מכבית ההצלחות שנחלנו (גם מכבי וחיפה נחלו), מבוססת על זרים חופשיים ולא רכישות עתק. אז זה לא מה שמעיד שלא למדנו דבר.
+כמה שאתה רוצה .
הפועל באר שבע היא הצלחה אדירה , נקודה , סימן קריאה !
באותה נשימה אפשר לומר שהשדרה הניהולית והמיקצועית תואמות למראה של הקבוצה הבוגרת . זה ליד , זה קרוב , זה עומד להתפוצץ , זה רוצה לגדול אבל יש מעצורים . ניתן לראות את זה כמעט בכל מחלקה העוטפת את המועדון בין אם זה במחלקת המדיה , השיווק , משרד הכרטיסים , הנוער , השקיפות מול הקהל , מדיניות הרכש , הסקאוטינג ובהחלט גם באיך הקבוצה משחקת .
עונה שלמה חיכינו שזה יתפוצץ כי היה לנו צ'אנס אדיר לגנוב אליפות לא מתוכננת . אבל נראה שאין מי שיריח אצלנו את הדם .
לא קילרים . קבוצה שיכלה בעונה שעברה לכבוש 5 שערים במשחק , מסיימת בניצחון 1:0 או חלילה תיקו . אנחנו לא רעים במובן הטוב של המילה .
3 שנים של שליטה מוחלטת בליגה לא נוצלו כדי לעשות את קפיצת המדרגה בכל התחומים ולבסס פה בסיס אוהדים רחב יותר .
פיספסנו את הרכבת ויהיה קשה לחזור ולעלות עליה .
הרבה פעמים נראה שאין יד מכוונת ולא ברור מה צריך לעשות .
זה מאכזב כי יש לנו כל מה שצריך כדי להצליח - אוהדים נפלאים , איצטדיון הכי ביתי בארץ , בעלת בית מדהימה ואנחנו הקבוצה היחידה בארץ שהיא קבוצה של עיר - זה כוח אדיר .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

בעולם שבו אימפריות בכדורגל הישראלי מתרסקות אחת אחרי השנייה בגלל ניהול כושל,אני טוב לי איפה שאנחנו וברור שיש חסרונות.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

יש מאמן לקבוצה ?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
15 יוני 2022, 17:24
+כמה שאתה רוצה .
הפועל באר שבע היא הצלחה אדירה , נקודה , סימן קריאה !
באותה נשימה אפשר לומר שהשדרה הניהולית והמיקצועית תואמות למראה של הקבוצה הבוגרת . זה ליד , זה קרוב , זה עומד להתפוצץ , זה רוצה לגדול אבל יש מעצורים . ניתן לראות את זה כמעט בכל מחלקה העוטפת את המועדון בין אם זה במחלקת המדיה , השיווק , משרד הכרטיסים , הנוער , השקיפות מול הקהל , מדיניות הרכש , הסקאוטינג ובהחלט גם באיך הקבוצה משחקת .
עונה שלמה חיכינו שזה יתפוצץ כי היה לנו צ'אנס אדיר לגנוב אליפות לא מתוכננת . אבל נראה שאין מי שיריח אצלנו את הדם .
לא קילרים . קבוצה שיכלה בעונה שעברה לכבוש 5 שערים במשחק , מסיימת בניצחון 1:0 או חלילה תיקו . אנחנו לא רעים במובן הטוב של המילה .
3 שנים של שליטה מוחלטת בליגה לא נוצלו כדי לעשות את קפיצת המדרגה בכל התחומים ולבסס פה בסיס אוהדים רחב יותר .
פיספסנו את הרכבת ויהיה קשה לחזור ולעלות עליה .
הרבה פעמים נראה שאין יד מכוונת ולא ברור מה צריך לעשות .
זה מאכזב כי יש לנו כל מה שצריך כדי להצליח - אוהדים נפלאים , איצטדיון הכי ביתי בארץ , בעלת בית מדהימה ואנחנו הקבוצה היחידה בארץ שהיא קבוצה של עיר - זה כוח אדיר .
+1
היית בעמדה מצויינת העונה לבוא ולעשות תואר, אוהדים ציפו לשחקן שניים בינואר שירימו אותנו ובפועל מרמנטיני, פספוס אדיר.
תכף תרצה לחדש מנויים וכנראה תהיה גם עלייה במחיר כמיטב המסורת. בקצב הזה של הקיץ מעבר לגרעין שירוץ לחדש המכירה תתקדם בעצלתיים ואז האוהדים ישמעו שבמועדון מאוכזבים מהקהל (ולא משנה אם זה נכון, אלו פיסות המידע שיש ומזה הקהל הרחב ניזון).
לא משנה מה קורה בחדרי חדרים וכמה יש מגבלות, בלתמים או מעצורים. בפועל לאוהדים שראו גביע ועונה מפוספסת בליגה וחולמים על אליפות (לא בגלל הזיות אלא הצהרות של אנשי מועדון) הקיץ הזה יבש מאוד ואכזבה עצומה, תגיד להם שרק יוני לא יעניין אותם כי הם רואים איביץ׳ ורואים שחיפה מתקרבת לסגור זרים.
הניתוק הזה של המועדון מהשטח שלו לא מובן לי, מספרים לנו על מועדון שרוצה להגדיל את ההכנסות שלו בשביל להשקיע אבל איך תעשה את זה כשאתה מנותק מהקהל ומהרצונות שלו?
יש עוד דבר שחשוב להבין, בסוף אין בארץ תרבות כדורגל. הקבוצות הגדולות עם הקהל הגדול הן כאלה אך ורק בגלל הצלחות ארוכות שנים שמיגנטו את הקהל אליהן. תראו את מכבי חיפה, עשור מטורף של הצלחות בשנות האלפיים בנה להם בסיס אוהדים עצום. הקהל נשאר שם במספרים עצומים של מנויים והבעת אמון עשר שנים בגלל שתמיד הייתה השקעה מטורפת ותמיד דיברו אליפות גם ברכש עם שחקנים יקרים. פה יש תחושה שרוצים את הקהל לפני ההשקעה וזה פשוט לא עובד ככה.
אף אחד לא מבקש 100 מיליון שקל תקציב אבל תמצאו איזה מודל ותדבקו בו, תיתנו לקהל להרגיש שאתם ברעל ורואים רק אליפות בעיניים והקהל יבוא בטירוף אחריכם. ברגע שכל המסרים שהקהל מקבל הם שנגמר הצ׳קים מאז שנפלנו עם האסלביינק וקואנקה והייתה עונה בלי אליפות אז הקהל מסיק שעד שלא תתפלא אליפות כל עונה אתה תהיה רק אולי וליד וכמעט ומקסימום תביא גביע והיחס יהיה בהתאם.
זאת אולי תגובה שתישמע מטומטמת לאוהד השרוף אבל אף אחד לא יעשה הכנסות גבוהות עם 7000 אוהדים שרופים בגרעין, אתה צריך כמועדון לדבר לאוהדי ההצלחות המפונקים שלא מעניין להם את הביצה שלפני עשר שנים חגגנו הישארות בוסרמיל. השאיפה היא להפוך אותם לחלק מהגרעין ולמשוך עוד ועוד ועוד

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
15 יוני 2022, 17:31
בעולם שבו אימפריות בכדורגל הישראלי מתרסקות אחת אחרי השנייה בגלל ניהול כושל,אני טוב לי איפה שאנחנו וברור שיש חסרונות.
צר לי, זו בינוניות אחי. אני רוצה לראות את המועדון שלי מתקדם ומשתדרג ולא להגיד תודה שאני קיים ותודה על מקום שני-רביעי כל עונה בלי להגיע להישגים משמעותיים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
15 יוני 2022, 17:51
צר לי, זו בינוניות אחי. אני רוצה לראות את המועדון שלי מתקדם ומשתדרג ולא להגיד תודה שאני קיים ותודה על מקום שני-רביעי כל עונה בלי להגיע להישגים משמעותיים.
סבבה אז תקרא לזה בינוניות,אני חושב שביחס לכמות הקהל,ספונסרים וכסף של היריבות אנחנו נמצאים במקום מצויין.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
15 יוני 2022, 18:04
סבבה אז תקרא לזה בינוניות,אני חושב שביחס לכמות הקהל,ספונסרים וכסף של היריבות אנחנו נמצאים במקום מצויין.
מקום טבעי כרגע מסכים אבל אני חושב שבמקום להגיד שמבסוטים צריך לחפש איך להשתפר ולשנות את המאזן הזה. זה לא יקרה ביום ולא ביומיים אבל צריך להתחיל ללכת בכיוון ולא לחכות כדי להתקדם לאיזה העפלה לשלב בתים או לאיזה שעת כושר שתגיע לא יודע מתי כדי לגנוב אליפות לא צפויה (שזה אגב מה שיכלת לעשות השנה עם החיזוק האחרון אבל מרמנטיני)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בשורה התחתונה יש הרבה טוב, ויש גם לא מעט מה לשפר.
בעיקר בגישה לקהל ובהתוויית הדרך. לא יודעים אצלנו לחשוב לטווח ארוך ואת זה לא אני אומר אלא אנשים מהסביבה הכי קרובה.

אני רוצה להתחבר לתגובה האחרונה של שי.
אין מה לחפש בשוק הישראלי כרגע. אולי לקראת סוף החלון ובתנאי שנצליח להתקדם באירופה זה ישתנה.

כן רצוי להזיז מהלכים (מאמן?). גם אם אנחנו "רק ביוני".
להשקיע בזרים טובים. לאו דווקא בסכומי העברה (מעולם לא הבנתי למה ישראלים כן וזרים לא, אבל ניחא), לפחות בשכר מכובד ובסקאוטינג איכותי. להנחית כמה בפרופיל גבוה שמתאימים לצרכי הקבוצה.

אם נסיים את החלון עם אנסות, פטרוצים ואזובולטים חדשים (ביזיון אם הוא איכשהו מוצא את עצמו פה), לא עשינו כלום.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
15 יוני 2022, 18:16
מעולם לא הבנתי למה ישראלים כן וזרים לא, אבל ניחא
אשכרה, ועד שרוכשים שחקן זר - אנסה. משתגע איך אנשים שזה המקצוע שלהם לא מריחים את הכישלונות האלה מקילומטר? אפילו חלק מהאוהדים למדו לפגוע בתחזיות לגבי שחקנים

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
15 יוני 2022, 18:08
מקום טבעי כרגע מסכים אבל אני חושב שבמקום להגיד שמבסוטים צריך לחפש איך להשתפר ולשנות את המאזן הזה. זה לא יקרה ביום ולא ביומיים אבל צריך להתחיל ללכת בכיוון ולא לחכות כדי להתקדם לאיזה העפלה לשלב בתים או לאיזה שעת כושר שתגיע לא יודע מתי כדי לגנוב אליפות לא צפויה (שזה אגב מה שיכלת לעשות השנה עם החיזוק האחרון אבל מרמנטיני)
תן לי דוגמא לכיוון.
באמת רוצה לדעת אם אתה היום הבעלים מה היית עושה בהינתן התקציב הנ״ל.
בכל מה שתשקיע במקום יבוא על חשבון משהו אחר,יאללה שוט.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ForeverRed כתב:
15 יוני 2022, 18:16
מעולם לא הבנתי למה ישראלים כן וזרים לא, אבל ניחא
על הנייר יש היצע בלתי מוגבל של זרים, ישראלים יש היצע נמוך ולכן גם המחיר מופרז על כל זריהן/גאנם.
גם חיפה ומכבי לא רצות לבצע רכישות זרים למעט פעמים בודדות.

שלח תגובה