העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי ForeverRed »

ReDo כתב:
15 יוני 2022, 18:51
על הנייר יש היצע בלתי מוגבל של זרים, ישראלים יש היצע נמוך ולכן גם המחיר מופרז על כל זריהן/גאנם.
גם חיפה ומכבי לא רצות לבצע רכישות זרים למעט פעמים בודדות.
מכיר את הנתונים.
עדיין הנחרצות מעוררת פליאה.

אין מקרים חריגים?

5/6 זרים זה חצי הרכב.
פוטנציאל היכולת וגם המכירה העתידית שם גבוה בהרבה.

למה לא לנצל את זה?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dor69 כתב:
15 יוני 2022, 17:49
+1
היית בעמדה מצויינת העונה לבוא ולעשות תואר, אוהדים ציפו לשחקן שניים בינואר שירימו אותנו ובפועל מרמנטיני, פספוס אדיר.
תכף תרצה לחדש מנויים וכנראה תהיה גם עלייה במחיר כמיטב המסורת. בקצב הזה של הקיץ מעבר לגרעין שירוץ לחדש המכירה תתקדם בעצלתיים ואז האוהדים ישמעו שבמועדון מאוכזבים מהקהל (ולא משנה אם זה נכון, אלו פיסות המידע שיש ומזה הקהל הרחב ניזון).
לא משנה מה קורה בחדרי חדרים וכמה יש מגבלות, בלתמים או מעצורים. בפועל לאוהדים שראו גביע ועונה מפוספסת בליגה וחולמים על אליפות (לא בגלל הזיות אלא הצהרות של אנשי מועדון) הקיץ הזה יבש מאוד ואכזבה עצומה, תגיד להם שרק יוני לא יעניין אותם כי הם רואים איביץ׳ ורואים שחיפה מתקרבת לסגור זרים.
הניתוק הזה של המועדון מהשטח שלו לא מובן לי, מספרים לנו על מועדון שרוצה להגדיל את ההכנסות שלו בשביל להשקיע אבל איך תעשה את זה כשאתה מנותק מהקהל ומהרצונות שלו?
יש עוד דבר שחשוב להבין, בסוף אין בארץ תרבות כדורגל. הקבוצות הגדולות עם הקהל הגדול הן כאלה אך ורק בגלל הצלחות ארוכות שנים שמיגנטו את הקהל אליהן. תראו את מכבי חיפה, עשור מטורף של הצלחות בשנות האלפיים בנה להם בסיס אוהדים עצום. הקהל נשאר שם במספרים עצומים של מנויים והבעת אמון עשר שנים בגלל שתמיד הייתה השקעה מטורפת ותמיד דיברו אליפות גם ברכש עם שחקנים יקרים. פה יש תחושה שרוצים את הקהל לפני ההשקעה וזה פשוט לא עובד ככה.
אף אחד לא מבקש 100 מיליון שקל תקציב אבל תמצאו איזה מודל ותדבקו בו, תיתנו לקהל להרגיש שאתם ברעל ורואים רק אליפות בעיניים והקהל יבוא בטירוף אחריכם. ברגע שכל המסרים שהקהל מקבל הם שנגמר הצ׳קים מאז שנפלנו עם האסלביינק וקואנקה והייתה עונה בלי אליפות אז הקהל מסיק שעד שלא תתפלא אליפות כל עונה אתה תהיה רק אולי וליד וכמעט ומקסימום תביא גביע והיחס יהיה בהתאם.
זאת אולי תגובה שתישמע מטומטמת לאוהד השרוף אבל אף אחד לא יעשה הכנסות גבוהות עם 7000 אוהדים שרופים בגרעין, אתה צריך כמועדון לדבר לאוהדי ההצלחות המפונקים שלא מעניין להם את הביצה שלפני עשר שנים חגגנו הישארות בוסרמיל. השאיפה היא להפוך אותם לחלק מהגרעין ולמשוך עוד ועוד ועוד
אחלה דרשה, רק שהיא לא מתכתבת עם המציאות.
אתה מבקש מודל שידברו בו, יש כזה. זה שהוא לא מוצא חן בעיניך לא אומר שאין או שהוא לא טוב.
המסרים לגבי נגמרו השיקים לא יוצאים מהמועדון אחר מה"מקורבים"
למיטב זיכרוני הכתבה האחרונה שיצאה בנושא היא שהשוק של הישראלים השתגע ואת הכסף ישימו על שחקני חיזוק זרים.
לגיטימי לגמרי.

אגב, אתה עדיין עם התקציב השלישי בגודלו בארץ, סביב ה40 מיליון...
לא נראה לי שזה משהו שאפשר לזלזל בו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה?
התקציב שלנו הרבה יותר גבוה מ40 מיליון שקל

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
15 יוני 2022, 19:03
מכיר את הנתונים.
עדיין הנחרצות מעוררת פליאה.

אין מקרים חריגים?

5/6 זרים זה חצי הרכב.
פוטנציאל היכולת וגם המכירה העתידית שם גבוה בהרבה.

למה לא לנצל את זה?
יש, בגלל זה שמו כסף על אקולטסה, מרין, דנילו ואנסה... במבחן התוצאה איך לומר זה לא הוכיח את עצמו.

בשוק בזה אין בהכרח מתאם בין השקעה כספית על רכישה שווה הצלחה.
דווקא אלה החופשיים זה אלה שהיו חכמים מספיק כדי לסיים חוזה ולחפש להתקדם כי מקצועית הם כנראה יותר טובים מהמעמד שלהם,
ואלה שעולים כסף זה בד"כ כאלה שקבוצות רוצות להיפטר מהם.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש כאן שתי גישות שונות, וכל צד העלה טענות ראויות לדעתי ללמה הוא מחזיק בגישה שהוא מחזיק בה.
מבלי לקחת צד, מה שמפריע לי הוא לא שאוהד אחד לוקח צעד אחד והאוהד השני צד אחר, או שכל אחד בטוח שהגישה שלו היא הנכונה, אלא חוסר הכבוד כלפי הצד השני רק כי הגישה של האחר שונה משלך.
כולם כאן צריכים לזכור שבסופו של יום אנחנו אוהדים את אותה הקבוצה והאינטרסים שלנו זהים וכולנו רוצים שהקבוצה תצליח גם אם כל אחד מאמין שהדרך להצלחה היא שונה, ולכן צריך לתת מינימום של כבוד לדעה של האחר, גם אם אתה לא מסכים איתה ואפילו אם היא מעצבנת אותך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 08:17
כנראה שגם אתה וגם רן מעולם לא ניהלתם עסק משלכם או אפילו לא ניהלתם שום דבר שיש לכם גם סמכות לגביו וגם אחריות לתוצאות.

מאוד קל להיות שאפתן מאוד מאוד על חשבון אחרים,
מאוד קל להגיד עוד פוש קטן גם אם זה עולה עוד קצת כסף,
מאוד קל להגיד איזה החלטות לא נכונות קיבלו בדיעבד כמובן,
מאוד קל להציע דרכי פעולה שאם הם לא יצליחו אף אחד לא יטיל עליך אחריות על הכשלון,

בסוף בסוף, אלונה ניהלה כמה דברים בחייה, כנראה שיש לה קצת יותר ניסיון וגם יכולת ניהול מכם.
ברדה, מאור ושאר הצוות המקצועי כולל סקאוטים ואנליסטים, הם אנשי מקצוע, הם עוסקים בתחום הזה למחייתם, הם למדו אותו והתמקצעו בו.
יכול להיות שפה ושם הפרספקטיבה שלכם יכולה להאיר נקודה, אבל לאורך דרך, כנראה שהם מבינים קצת יותר טוב מכם מה נכון ומה לא.
אני אישית, אם הייתה בחירה מי יבנה את הקבוצה לעונה הבאה (במסגרת האמצעים הקיימים), בין שניכם לבין מי שקיים במועדון הייתי בוחר אותם.

אני לא יודע בני כמה אתם, ומה חוויתם בחייכם כאוהדים, אבל הציפייה שלכם והדרישה שלכם מהמועדון יותר תואם לאוהדי מכבי ת"א או לאוהדי קבוצות גדולות אחרות במדינות אחרות.

אני התרגלתי אז אני לא מתלונן, אבל הגישה האובר ביקורתית שלכם לגמרי מאוסה.
למה לא לחשוב שיש אנשים שניהלו דבר אחד או שניים בחייהם וחושבים שאפשר לעשות את זה יותר טוב? ואולי אפילו הרבה יותר טוב?

המועדון חף מביקורת? חף מטעויות?
עזוב רכש בצד, לא רלוונטי.
אחרי קרוב ל15 שנה במועדון. ככה נראית מחלקת נוער של מועדון מכובד ששולט ביד רמה בשטח של חצי מדינה?
ככה נראה מערך שיווק ומיתוג של עסק מצליח?

אני אסיר תודה על מה שיש ומשתדל לא להציף בביקורת, אבל אין סיבה לבטל אותה רק כי אתה מניח שבמועדון יודעים יותר טוב. בכלל לא בטוח שזה נכון.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
15 יוני 2022, 17:51
צר לי, זו בינוניות אחי. אני רוצה לראות את המועדון שלי מתקדם ומשתדרג ולא להגיד תודה שאני קיים ותודה על מקום שני-רביעי כל עונה בלי להגיע להישגים משמעותיים.
+1
זה מרמור לבקש יותר או לשאוף ליותר?
הגענו לליגה של הגדולות אין ספק אבל למה לעצור פה?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כתבתי כאן בעבר על שקר "השטח" הגדול במדינה.
שטח גדול לא נותן לנו כלום.

בפועל, הסביבה הקרובה לבאר שבע מסתכמת באופקים, דימונה, מצפה, ירוחם, ערד, ערים בדואיות, פזורה, נתיבות ומועצות אזוריות ומקומיות עם מעט תושבים. אזור גדול גיאוגרפית, לא מאוד צפוף האוכלוסין.

אפשר היה להחשיב את קרית גת והסביבה ושדרות עד אשקלון, אם לא היינו ב-2022, שהחיבור שלהן למרכז הארץ ולאשדוד עדיף מבחינת תחבורה.

במטרופולין באר שבע 400 אלף תושבים.
במטרופולין גוש דן 4 מיליון תושבים.
בחיפה לצורך העניין מיליון.

אז סבבה, יש גם יותר קבוצות. אבל גם יש יותר אמצעים ויותר מודעות לספורט וחינוך אחר וחשיפה.

כמעט כל קבוצה פקקטה במרכז הארץ מתחילה ביתרון עצום עלינו ובראשה מכבי תל אביב. יתרון טבעי מובהק.

אין ספק שאפשר להשקיע יותר בנוער והיינו צריכים להיות במקום אחר. אבל אין קשר לגודל השטח, הוא לא משחק לטובתנו בשום שלב.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 15 יוני 2022, 19:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 19:04
אתה מבקש מודל שידברו בו, יש כזה.
מועדון שמחתים בחלון מסוים בעיקר גמלאים, ושנה אחרי מדבר על הצורך בהצערה.
מועדון שממנה מנהל מקצועי למחלקת הנוער בקול תרועה, ובחלון העוקב שולח אותו להיות עוזר מאמן בבוגרת.
מועדון שמעיף שחקן מוביל בחינם, ובחלון העוקב מפנטז לקבל אותו בחזרה.
היו גם חלון הזרים היקרים, חלון הצעירים הרעבים, או חלון השאננות שהסתיים בהשתוללות כלכלית ממנה לא התאוששנו עד היום.

לאור כל זאת ועוד, אשמח לדעת על איזה מודל אתה מדבר.
איפה הפועל באר שבע רואה את עצמה 3 שנים מהיום?
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 15 יוני 2022, 19:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי זה לא דבר פשוט המו"מ עם אליה. אי אפשר להגיד "נשארו רק פרטים קטנים".

אני מניח שהשכר שהוא דורש גבוה, וגם חוזה ארוך טווח. הוא חושב על עתיד המשפחה שלו, ובצדק כמובן. אין דבר חשוב מזה.

אני חושב שאלונה חוששת שאם חלילה אליה לא יצליח בתפקיד אז הוא יצטרך לחזור להיות מנהל מקצועי, עם אותו שכר. ואז היא תצטרך להביא מאמן ועוזר מאמן חדשים ולשלם גם להם משכורת (ומשכורת גבוהה, כי הקהל ירצה מאמן עם קבלות).

בכל מקרה, אני מקווה שזה יסגר כמה שיותר מהר בע"ה🙏🏼

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Totti כתב:
15 יוני 2022, 19:28
כתבתי כאן בעבר על שקר "השטח" הגדול במדינה.
שטח גדול לא נותן לנו כלום.

בפועל, הסביבה הקרובה לבאר שבע מסתכמת באופקים, דימונה, מצפה, ירוחם, ערד, ערים בדואיות, פזורה, נתיבות ומועצות אזוריות ומקומיות עם מעט תושבים. אזור גדול גיאוגרפית, לא מאוד צפוף האוכלוסין.

אפשר היה להחשיב את קרית גת והסביבה ושדרות עד אשקלון, אם לא היינו ב-2022, שהחיבור שלהן למרכז הארץ ולאשדוד עדיף מבחינת תחבורה.

במטרופולין באר שבע 400 אלף תושבים.
במטרופולין גוש דן 4 מיליון תושבים.
בחיפה לצורך העניין מיליון.

אז סבבה, יש גם יותר קבוצות. אבל גם יש יותר אמצעים ויותר מודעות לספורט וחינוך אחר וחשיפה.

כמעט כל קבוצה פקקטה במרכז הארץ מתחילה ביתרון עצום עלינו ובראשה מכבי תל אביב. יתרון טבעי מובהק.

אין ספק שאפשר להשקיע יותר בנוער והיינו צריכים להיות במקום אחר. אבל אין קשר לגודל השטח, הוא לא משחק לטובתנו בשום שלב.
אז אפשר היה להשקיע יותר ו
גם אם נזרום עם החלוקה שלך, הגעתי ל700K קל בפוטנציאל, גם אם זה קצת מחוץ למטרופולין.
לא כולל קרית גת\אשקלון\אשדוד. אגב, אלה מקומות שהיינו אמורים להשאיר שם אבק לכל מתחרה, בטח בשנים של הצלחות בלתי פוסקות.
במקום זה אנחנו מסתכלים על מחלקת הנוער של אשדוד בקנאה מטורפת.

בחיפה יש פחות תושבים מאשר במרכז וזה לא הפריע להם להרים מחלקה מפוארת.
גם במרכז יש מיליון מועדונים אבל זה ברור שמה שקורה במכבי ת"א (לא מתיימר, תקציבים אחרים), במכבי פ"ת ובהפועל ת"א הוא בסטנדרט אחר.

לא הצליחו לבנות פה כלום ואפשר לספור על כף יד אחת שחקנים טובים שגדלו במועדון ב25 שנה. זאת נשמעת לך פרופורציה הגיונית?

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 19:04
אחלה דרשה, רק שהיא לא מתכתבת עם המציאות.
אתה מבקש מודל שידברו בו, יש כזה. זה שהוא לא מוצא חן בעיניך לא אומר שאין או שהוא לא טוב.
המסרים לגבי נגמרו השיקים לא יוצאים מהמועדון אחר מה"מקורבים"
למיטב זיכרוני הכתבה האחרונה שיצאה בנושא היא שהשוק של הישראלים השתגע ואת הכסף ישימו על שחקני חיזוק זרים.
לגיטימי לגמרי.

אגב, אתה עדיין עם התקציב השלישי בגודלו בארץ, סביב ה40 מיליון...
לא נראה לי שזה משהו שאפשר לזלזל בו.
אם אתה אומר שיש מודל שבו המועדון כן מדבר אז תסלח לי אבל אני לא יודע מאיפה אתה מביא את זה .
המועדון שלנו כמעט ולא משתף כלום וגם כשהוא משתף זה המון פעמים שגוי עם מידע חסר ואפילו מנותק מהמומנטום .

להזכיר לך את אנדרלמוסיית הכרטיסים לגמר הגביע האחרון ?
כן יציע 18 , לא יציע 19 , כן כסף , לא מזרחי , עדכון כמויות רכישה , שפע הפקות לא עולה - כאוס מוחלט והמועדון שותק !!!!!
אם לא וסרמיליה ששפכו כל יום אור ועידכנו אנשים , היו שוברים את המועדון עם כל הפארסה שהייתה ( ואין לי שום קשר לוסרמיליה אם אתה חושד חלילה ) .
להזכיר לך את חולצת גלזר שפתאום צצה ב-350 ₪ אחרי הגמר ?
למה בדיוק זה היה קשור ואיך במחיר כזה הזוי ?
ועוד דוגמא טרייה ממש מהשעה האחרונה גם מוסרמיליה :

בשעה טובה - המועדון ואליניב ברדה הגיעו להבנות סופיות לגבי תנאי החוזה. החתימה בקרוב.

עזוב שההודעה עצמה מביכה ונועדה להרגיע את כל חרמני הרכש/החתמות , למה דבר כזה חשוב שדברים נסגרו עם ברדה והודלפו צריך בכלל לצאת מוסרמיליה ?

הפועל "עמימות" באר שבע
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

RedRock כתב:
15 יוני 2022, 19:42
גם אם נזרום עם החלוקה שלך, הגעתי ל700K קל בפוטנציאל, גם אם זה קצת מחוץ למטרופולין.
לא כולל קרית גת\אשקלון\אשדוד. אגב, אלה מקומות שהיינו אמורים להשאיר שם אבק לכל מתחרה, בטח בשנים של הצלחות בלתי פוסקות.
במקום זה אנחנו מסתכלים על מחלקת הנוער של אשדוד בקנאה מטורפת.

בחיפה יש פחות תושבים מאשר במרכז וזה לא הפריע להם להרים מחלקה מפוארת.
גם במרכז יש מיליון מועדונים אבל זה ברור שמה שקורה במכבי ת"א (לא מתיימר, תקציבים אחרים), במכבי פ"ת ובהפועל ת"א הוא בסטנדרט אחר.

לא הצליחו לבנות פה כלום ואפשר לספור על כף יד אחת שחקנים טובים שגדלו במועדון ב25 שנה. זאת נשמעת לך פרופורציה הגיונית?
היה אפשר לעשות יותר, אין ספק.
מספר שחקני הבוגרים מביך, אין ספק.
הדוגמאות של אשדוד ושל חיפה ואפילו מכבי פתח תקווה, ברורות לי, אבל מדובר במקרים שונים;

חיפה- שנים על גבי שנים של השקעה בנוער ובתשתיות. והוא בהחלט המודל שבאר שבע צריכה לשאוף אליו.

אשדוד ומכבי פתח תקווה הם מועדוני ייצור ושיווק, כל תפיסה העולם שלהם מושתת על מכירת שחקנים.

בכל מקרה, לא חלקתי עליך, רק ערערתי על השלב שדיברת על הגודל הגיאוגרפי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

RedRock כתב:
15 יוני 2022, 19:19
למה לא לחשוב שיש אנשים שניהלו דבר אחד או שניים בחייהם וחושבים שאפשר לעשות את זה יותר טוב? ואולי אפילו הרבה יותר טוב?

המועדון חף מביקורת? חף מטעויות?
עזוב רכש בצד, לא רלוונטי.
אחרי קרוב ל15 שנה במועדון. ככה נראית מחלקת נוער של מועדון מכובד ששולט ביד רמה בשטח של חצי מדינה?
ככה נראה מערך שיווק ומיתוג של עסק מצליח?

אני אסיר תודה על מה שיש ומשתדל לא להציף בביקורת, אבל אין סיבה לבטל אותה רק כי אתה מניח שבמועדון יודעים יותר טוב. בכלל לא בטוח שזה נכון.
תראה, אם הניהול היה כושל בצורה מוחלטת הייתי מוכן לקבל את זה.
אבל מעשית אנחנו המועדון עם הכי הרבה תארים בעשור האחרון.
אז כנראה שיש כמה דברים שעושים טוב...

עכשיו, אין לי בעיה עם ביקורת ועל אחת כמה וכמה עם הצעות ייעול.
אבל נרגנות ורגזנות זאת לא ביקורת. וגם זה כבר עובר אותי בשקט.
אז לא, אין לי בעיה עם ביקורת, אבל לפחות מדי פעם אפשר גם לשלב את הביקורת עם מילים טובות.

בד"כ בחיים בכלל ובטח פה בנושא הכדורגל, החיים הם לא בשחור ולא בלבן. הם איחדנו באמצע.

אני אישית מלא בביקורת במה שקורה במחלקות הצעירות, לכל אורך התקופה של אלונה.
אבל בנוגע להתנהלות בבוגרת, לצד כמה דברים שאני חושב שהיו שגיאות מובהקות רוב המהלכים היו הצלחה.
כמובן שתמיד אפשר להשקיע עוד מיליון, 2, 10... ולעשות הרבה יותר טוב, אבל חזירות זאת תכונה שאני לא מתחבר אליה והתקציב הגבוה ממילא די מספק אותי, בטח לאור ההיסטוריה שלנו.

אני עדיין חושב שככלל, במועדון יודעים יותר טוב ברוב התחומים.
יש לך הצעה מסודרת? תבנה תכנית חומש מפורטת ותראה כמה זה לא כזה פשוט.
וגם אם בתאוריה היא מוצלחת בפועל הכל יכול ללכת הפוך.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 יוני 2022, 19:17
יש כאן שתי גישות שונות, וכל צד העלה טענות ראויות לדעתי ללמה הוא מחזיק בגישה שהוא מחזיק בה.
מבלי לקחת צד, מה שמפריע לי הוא לא שאוהד אחד לוקח צעד אחד והאוהד השני צד אחר, או שכל אחד בטוח שהגישה שלו היא הנכונה, אלא חוסר הכבוד כלפי הצד השני רק כי הגישה של האחר שונה משלך.
כולם כאן צריכים לזכור שבסופו של יום אנחנו אוהדים את אותה הקבוצה והאינטרסים שלנו זהים וכולנו רוצים שהקבוצה תצליח גם אם כל אחד מאמין שהדרך להצלחה היא שונה, ולכן צריך לתת מינימום של כבוד לדעה של האחר, גם אם אתה לא מסכים איתה ואפילו אם היא מעצבנת אותך.
להיפך, אני לפחות מאוד מעריך את דעתם של רוב הכותבים מה"צד" השני...
רק שלפעמים הדרך קצת מעייפת.. אבל אין לי בעיה עם הביקורת שלהם ובטח שלא איתם ככותבים או כאוהדים
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה