העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי Itay »

קראסטיץ שינה את מכבי בלי קשר לרכש כזה או אחר. לאחר עזיבת ואן לוון הוא נתן להם מכת חשמל מוצלחת. לגבי הפלייאוף קשה לשפוט אותו כי גם אנחנו וגם חיפה בפלייאוף מזעזע. מה שכן ממה שאנחנו ראינו ממנו זה נקודות רבות לדאגה, ב-1-0 של לופס ההרכב שהוא העלה היה הזיה על סף המכירה, בחצי ברדה עשה לו שחמט, אתמול כמעט משחק שלם אנחנו ב-10 שחקנים ומכבי לא משכילה להרוג את המשחק… בכל המשחקים מולנו אני זוכר שהוא לא הצליח להשפיע על המשחק עם חילופים אלא להיפך רק הוציא את העוקץ שעוד איכשהו היה. גם במשחקים נוספים הוא העלה הרכבי הזיה. יש גם כמובן את בעיית התקשורת שלא הייתי מקל בה ראש.
מצד שני האופציות זה בלבול ודראפיץ׳… דילמה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
17 מאי 2022, 22:09
קראסטיץ שינה את מכבי בלי קשר לרכש כזה או אחר. לאחר עזיבת ואן לוון הוא נתן להם מכת חשמל מוצלחת. לגבי הפלייאוף קשה לשפוט אותו כי גם אנחנו וגם חיפה בפלייאוף מזעזע. מה שכן ממה שאנחנו ראינו ממנו זה נקודות רבות לדאגה, ב-1-0 של לופס ההרכב שהוא העלה היה הזיה על סף המכירה, בחצי ברדה עשה לו שחמט, אתמול כמעט משחק שלם אנחנו ב-10 שחקנים ומכבי לא משכילה להרוג את המשחק… בכל המשחקים מולנו אני זוכר שהוא לא הצליח להשפיע על המשחק עם חילופים אלא להיפך רק הוציא את העוקץ שעוד איכשהו היה. גם במשחקים נוספים הוא העלה הרכבי הזיה. יש גם כמובן את בעיית התקשורת שלא הייתי מקל בה ראש.
או לחפש זר אחר שאולי תהיה לו תקרה יותר גבוהה. אם כבר ללכת על מאמני עבר שלהם למה לא פאקו? מוותר בכיף על השחקן התורן מאשדוד שהיא תוריד עליו מיליון יורו בשביל אחד כזה עם הצוות שלו

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
בדקתי בלשכת התעסוקה, יש עוד כמה מאמנים פנויים בכדור הארץ.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
17 מאי 2022, 22:16
או לחפש זר אחר שאולי תהיה לו תקרה יותר גבוהה. אם כבר ללכת על מאמני עבר שלהם למה לא פאקו? מוותר בכיף על השחקן התורן מאשדוד שהיא תוריד עליו מיליון יורו בשביל אחד כזה עם הצוות שלו
העלתי את שמו של פאקו לפני מספר ימים בפעם העשירית בפורום הזה חחח. מאוד קל לכתוב במקלדת ״להביא זר״ אבל לראיה גם מכבי תל אביב שכבר שנים נמצאת בשוק הזה ומסננת עשרות שמות של מאמנים גם היא נכשלת לפעמים ומביאה מאמנים בינוניים מינוס, ואם כבר הם מוצאים אחד מוצלח הוא לוקח שכר של קלופ ועוד מביא איתו את הצוות שלו (שבמידה וממש מצליחים מתקפלים מהר למועדון באירופה), כידוע גם חיפה ניסתה את עצמה בשוק הזה בשנים האחרונות ללא הצלחה, אני לא בא להגיד שלא צריך לחפש זר אך מה שכן יש להבין שלא כזה פשוט להביא גם מאמן עם תקרה גבוהה, גם אחד כזה שיישר קו עם מנהל מקצועי ובעלים דומיננטית וגם אחד כזה שיגיע ללא צוות ובשכר שפוי.

delta7, נכון שיש עוד מאמנים אך אני פסימי לגבי כך שיהיה מישהו אחר מבין השלושה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Itay כתב:
בואו נזכור גם שקיבל באמצע העונה אץ המכבי הכי חלשה שהיייתה פה בעשור וחצי האחרונים.
קיבל קבוצה במרחק 18-20 נקודות מהמוליכה והחזיר אותה למאבק דה פקטו (ואיר כך חירבם את זה), מזכיר לכולם שהייתה נקודה שחיפה באמת רעדו מהם.
חושב שהוא המינימום האולימפי שצריך מזר. ברור שאפשר למצוא טובים ממנו, אבל אסור להתפשר.על פחות ממנו.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

מה הקשר אביב אברהם?

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

מבחינת מאמנים, אין יותר מדי איכות במאמנים ישראלים אז הבחירה ללכת על מאמן זר מאוד מובנת, ואת העוזר שיבחר להביא. גם הבחירה שברדה ימשיך ויבנה את הסגל, ומבין הישראלים, אבין גם אם דראפיץ' יגיע, היחידי שמתאים מבחינת גישה התקפית לכדורגל, לגבי אם הוא המאמן שיהפוך אותנו לאלופים - אני בספק.
עם זאת, אסור שהמינוי הקרב יחליף לחלוטין את הצוות המקצועי שלנו, אלא להוסיף בעלי תפקידים שיעזרו להם ויחלקו את העומס - במערך הרפואי, הכושר, ובמערך האימון עצמו. ישנם כנראה גם נושאים מקצועיים שקופים שצברו אבק כשמליקסון הפך גם לעוזר וברדה גם למאמן.

חסר לי עוד עבודה פרטנית עם השחקנים, לסחוט את הכישרון של הסגל הזה עד תום, שיתאמנו יותר, יחיו יותר את המועדון - משרה מלאה.
מבחינה מקצועית לשוערים שלנו יש את זה כי יש מוסכמה חברתית למאמני שוערים, והבלמים מנוסים אבל עבודה פרטנית עם הקשרים שלנו, ועבודה פרטנית עם שחקני ההתקפה שלנו יכולה לעזור, שוב גם אולי בעזרת אנשי צוות חיצוניים בצורת אימונים פרטניים במימון המועדון. אלון מזרחי הוא אחד כזה לדוגמה כעבודה עם שחקני ההתקפה. גם הנייחים שלנו העונה מסתמכים בעיקר על נוגחים מעולים ונוכחות ברחבה, לא על משהו מתוכנן שעבדו באימונים.
בקיצור הצלחתם, הצלחתנו.
אני פחות יכול לשים עין על השפעה ישירה של גיל לבנוני שחזר לעבוד כיועץ מנטלי וכמה עבד - אבל מינויים כאלה מאוד עוזרים לתוצאה הכוללת.
תזונאי/ת צמוד/ה למועדון מאוד חסר לטעמי.
מבחינת גיבוש הסגל וקשרי קהילה בזה אנחנו מאוד טובים וצריך לשמר את זה.

כל עניין המדיה, שיווק ויצירת חווית צפייה לאוהד הייתה לא מספקת, וצריך לשפר את זה - לאפיין את הבעיה ואיך רוצים לשנות, להעסיק אנשים ולטפל בזה. יש שם פוטנציאל הכנסות לא ממומש.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

shovalb9 כתב:
18 מאי 2022, 11:05
מבחינת מאמנים, אין יותר מדי איכות במאמנים ישראלים אז הבחירה ללכת על מאמן זר מאוד מובנת, ואת העוזר שיבחר להביא. גם הבחירה שברדה ימשיך ויבנה את הסגל, ומבין הישראלים, אבין גם אם דראפיץ' יגיע, היחידי שמתאים מבחינת גישה התקפית לכדורגל, לגבי אם הוא המאמן שיהפוך אותנו לאלופים - אני בספק.
עם זאת, אסור שהמינוי הקרב יחליף לחלוטין את הצוות המקצועי שלנו, אלא להוסיף בעלי תפקידים שיעזרו להם ויחלקו את העומס - במערך הרפואי, הכושר, ובמערך האימון עצמו. ישנם כנראה גם נושאים מקצועיים שקופים שצברו אבק כשמליקסון הפך גם לעוזר וברדה גם למאמן.

חסר לי עוד עבודה פרטנית עם השחקנים, לסחוט את הכישרון של הסגל הזה עד תום, שיתאמנו יותר, יחיו יותר את המועדון - משרה מלאה.
מבחינה מקצועית לשוערים שלנו יש את זה כי יש מוסכמה חברתית למאמני שוערים, והבלמים מנוסים אבל עבודה פרטנית עם הקשרים שלנו, ועבודה פרטנית עם שחקני ההתקפה שלנו יכולה לעזור, שוב גם אולי בעזרת אנשי צוות חיצוניים בצורת אימונים פרטניים במימון המועדון. אלון מזרחי הוא אחד כזה לדוגמה כעבודה עם שחקני ההתקפה. גם הנייחים שלנו העונה מסתמכים בעיקר על נוגחים מעולים ונוכחות ברחבה, לא על משהו מתוכנן שעבדו באימונים.
בקיצור הצלחתם, הצלחתנו.
אני פחות יכול לשים עין על השפעה ישירה של גיל לבנוני שחזר לעבוד כיועץ מנטלי וכמה עבד - אבל מינויים כאלה מאוד עוזרים לתוצאה הכוללת.
תזונאי/ת צמוד/ה למועדון מאוד חסר לטעמי.
מבחינת גיבוש הסגל וקשרי קהילה בזה אנחנו מאוד טובים וצריך לשמר את זה.

כל עניין המדיה, שיווק ויצירת חווית צפייה לאוהד הייתה לא מספקת, וצריך לשפר את זה - לאפיין את הבעיה ואיך רוצים לשנות, להעסיק אנשים ולטפל בזה. יש שם פוטנציאל הכנסות לא ממומש.
כל מילה.
הייתי בוחן אופצייה של צוות זר במעטפת הפסיולוגית. אם דראפיץ' יגיע,אולי צוות סרבי קשוח שינסה ליישר את הטאכמנים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לפי וואלה אם ברדה לא ממשיך כמאמן אופיר חיים מועמד מוביל, איך מקרסטאיץ' חזרנו שוב לאופיר חיים?
אלונה תתעוררי, אם לא ברדה רק זר!!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

חחחחח אופיר חיים. משובשים לגמרי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דר אדום בנשמה כתב:
22 מאי 2022, 07:48
לפי וואלה אם ברדה לא ממשיך כמאמן אופיר חיים מועמד מוביל, איך מקרסטאיץ' חזרנו שוב לאופיר חיים?
אלונה תתעוררי, אם לא ברדה רק זר!!

תתעורר אתה ותפסיק לייחס חשיבות לכל נפיחה תקשורתית
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

לא לפחד, לא לחשוש.
רק צוות זר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אנדי הרצון סיים את דרכו בקבוצתו. מעניין תוך כמה זמן יהיה מועמד אלינו.

סמל אישי של משתמש
elia

שליחה על ידי elia »

למי מבין רוקאביצה, טיבי, אספרייה ורוקאביצה יש חוזה לעונה הבאה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

elia כתב:
24 מאי 2022, 05:02
למי מבין רוקאביצה, טיבי, אספרייה ורוקאביצה יש חוזה לעונה הבאה?
רוקאביצה ואספרייה

שלח תגובה