העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

העתיד המקצועי

שליחה על ידי sumsum »

חברים, אני יודע שיש טופיק שנקרא ׳המאמן הבא׳.
אבל לא מדובר באמת רק ב׳מאמן׳.
הגיע הזמן, בשלה העת, שלמועדון היקר שלנו יהיה צוות אימון מקצועי זר, שיביא נורמות חדשות, שיטות חדשות ובעיקר ישדרג את המערך הגופני (אימון הכושר וכו׳) קצת סטייל מה שג׳ורדי עשה במכבי תא בזמנו והפך את מכבי לאימפריה חיה ובועטת שטורפת תארים.
אני יודע, הבעלים היקרה שלנו אמרה בעבר שהיא לא בטוחה שזה מתאים למועדון אך בטח כיום כשיש לנו לא מעט זרים/מתאזרחים כשחקנים זו עת נהדרת לקפוץ מדרגה ולשדרג את מערכי המועדון בצוות אימון זר.
בטח ובטח כאשר ה׳חתנים׳ הישראלים הקיימים בשוק לא כאלה מוצלחים.

לא לפחד לטעות, לא לפחד לא להצליח, אנחנו רובנו/כולנו בעד להתקדם ולהתפתח וזה בהחלט נדבך חשוב מאוד בהתפתחות של המועדון גם אם זה כרוך בלקיחת סיכונים (מאמן ישראלי אינו סיכון?). אין לדעתי כיום מאמן ישראלי בארץ שהוא בקליבר הנחוץ בכדי לחדש ולשפר מקצועית את המועדון במתכונתו הנוכחית.

נחטא אל האמת ולמטרה אם נראה עצמנו כפרובינציאלים שרק מאמן ׳מקומי׳ דובר עברית (סטייל דובר באר שבעית של לופא) יכול לעבוד פה, שכן גישה כזו מביאה לסטגנציה ודי הגענו לתקרת זכוכית בעניין הזה.
העונה הזו בגלל תפיסה שגויה מרגישה כ׳לא מוצלחת׳, וזה אבסורד משום שבהסתכלות היסטורית זו עונה היסטורית שמלבד האליפויות זו הכי טובה (מקום שני וגמר גביע).
אנחנו צריכים, אנחנו חייבים את השלב הבא, התייצבות וזינוק עם צוות זר שיכניס התלהבות והכנה טובה מאוד לעונה הבאה ובעיקר יראה לקהל ולעולם הכדורגל הישראלי שהפועל באר שבע ממשיכה קדימה, בכל הפרמטרים.

אני מקווה מאוד שבמועדון ירגישו את הקהל בעניין הזה ויחפשו את הצוות הזר הכי טוב עבור המועדון, הצלחתכם/הצלחתך הצלחתנו.
בהצלחה אלונה, בטוחני שאת רוצה לקפוץ מדרגה בעצמך.

סמל אישי של משתמש
galaaa

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי galaaa »

מסכים על כל מילה
הלוואי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב:
02 מאי 2022, 23:37
חברים, אני יודע שיש טופיק שנקרא ׳המאמן הבא׳.
אבל לא מדובר באמת רק ב׳מאמן׳.
הגיע הזמן, בשלה העת, שלמועדון היקר שלנו יהיה צוות אימון מקצועי זר, שיביא נורמות חדשות, שיטות חדשות ובעיקר ישדרג את המערך הגופני (אימון הכושר וכו׳) קצת סטייל מה שג׳ורדי עשה במכבי תא בזמנו והפך את מכבי לאימפריה חיה ובועטת שטורפת תארים.
אני יודע, הבעלים היקרה שלנו אמרה בעבר שהיא לא בטוחה שזה מתאים למועדון אך בטח כיום כשיש לנו לא מעט זרים/מתאזרחים כשחקנים זו עת נהדרת לקפוץ מדרגה ולשדרג את מערכי המועדון בצוות אימון זר.
בטח ובטח כאשר ה׳חתנים׳ הישראלים הקיימים בשוק לא כאלה מוצלחים.

לא לפחד לטעות, לא לפחד לא להצליח, אנחנו רובנו/כולנו בעד להתקדם ולהתפתח וזה בהחלט נדבך חשוב מאוד בהתפתחות של המועדון גם אם זה כרוך בלקיחת סיכונים (מאמן ישראלי אינו סיכון?). אין לדעתי כיום מאמן ישראלי בארץ שהוא בקליבר הנחוץ בכדי לחדש ולשפר מקצועית את המועדון במתכונתו הנוכחית.

נחטא אל האמת ולמטרה אם נראה עצמנו כפרובינציאלים שרק מאמן ׳מקומי׳ דובר עברית (סטייל דובר באר שבעית של לופא) יכול לעבוד פה, שכן גישה כזו מביאה לסטגנציה ודי הגענו לתקרת זכוכית בעניין הזה.
העונה הזו בגלל תפיסה שגויה מרגישה כ׳לא מוצלחת׳, וזה אבסורד משום שבהסתכלות היסטורית זו עונה היסטורית שמלבד האליפויות זו הכי טובה (מקום שני וגמר גביע).
אנחנו צריכים, אנחנו חייבים את השלב הבא, התייצבות וזינוק עם צוות זר שיכניס התלהבות והכנה טובה מאוד לעונה הבאה ובעיקר יראה לקהל ולעולם הכדורגל הישראלי שהפועל באר שבע ממשיכה קדימה, בכל הפרמטרים.

אני מקווה מאוד שבמועדון ירגישו את הקהל בעניין הזה ויחפשו את הצוות הזר הכי טוב עבור המועדון, הצלחתכם/הצלחתך הצלחתנו.
בהצלחה אלונה, בטוחני שאת רוצה לקפוץ מדרגה בעצמך.
הקהל איתך, אבל לדעתי אלונה לא תלך על מאמן וצוות זר, גם כי יהיה לה קשה להתערב מקצועית וגם כי העלויות (בטח אם הוא בא עם צוות זר משלו) הם גבוהות (לדעתי שווה גם להפחית במקומות אחרים כדי ללכת על הצעד הזה, אבל לדעתי אלונה מראש תוותר).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

חוזרים לוויכוח על מאמן זר... חוץ ממכבי תל אביב תזכירו לי מאמן זר שממש הצליח??

יותר חשוב לבנות צוות ניהולי קבוע ולטווח ארוך עם מנהל מקצועי.

לא מאמין במאמן (או מנהל) שלא מסוגל לתקשר עם השחקנים מקצועית אבל גם מנטאלית.

המודל צריך להיות מנהל מקצועי עם סמכויות ואוטוריטה, מאמן ישראלי שהוא בוחר וצוות משלים זר (כושר, סקאוטינג לזרים וכו')

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועל בש צריכה לגבש לעצמה קודם כל אסטרטגיה ולאחר מכן להחליט על צוות זר,ישראלי כל מה שיתאים לאותה אסטרטגיה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

MikiRed כתב:
03 מאי 2022, 17:39

המודל צריך להיות מנהל מקצועי עם סמכויות ואוטוריטה, מאמן ישראלי שהוא בוחר וצוות משלים זר (כושר, סקאוטינג לזרים וכו')
חוץ מדראפיץ' שלא הוכיח את עצמו בקבוצה גדולה וממרקו בלבול מי באמת יכול לאמן כאן?
כמה אפשר עוד מאותו הדבר?
שני המאמנים למעלה הם היחידים מהישראלים שהייתי מביא השאר רק זרים
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

MikiRed כתב:
03 מאי 2022, 17:39

חוץ מבכר תזכיר לי מאמן שהצליח בישראל בעשור האחרון? עזוב עשור, תזכיר לי מאמן פעיל שהוא מוצלח?

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

יש לנו שתי אפשרויות
1. לתת את הסיבות למה אלונה לא תלך על מהלך אסטרטגי גדול כדורמת הבאת מוות מקצועי זר שיביא סטנדרטים גבוהים מהקיים
2. לתת את הסיבות לאלונה למה **כן** ללכת על מהלך אסטרטגי על צוות מקצועי זר שיביא סטנדרטים חדשים למועדון מקצועית ויוכל להוציא יותר מחלקי השלם בסגל שיש לנו (אל מול תקציבי העתק של היריבות).

אני לא מנסה לנהל את המועדון, לא מתנה את אהדתי ואהבתי קבוצה ולבעלים בהחלטה של כן או לא מוות מקצועי זר. אבל, עם כל האמור אני כן רוצה להתקדם, כן רוצה להשתפר ובמצאי הקיים של המאמנים הישראלים באמת שלא מדובר בדום דבר שיכול לקחת אותנו קדימה, בטח לא בכדורגל שאני רואה מהמאמנים הישראלים בליגה.

לאלונה אין מחוייבות לקבל שום המלצה מאף אחד בקהל, אבל כן כדאי להקשיב לרחשי הקהל (הרוש ורוני לוי כמשל) ואולי הייתה מוציאה יותר מהעונה הזו שהיא נ-ה-ד-ר-ת בכל פרמטר וללא תקדים לדעתי (מקום שני וגמר גביע) מלבד עונות האליפויות.

אז אפשר לתת המלצה, אפשר להיות ווקאליים בעניין ושישמעו אותנו, רע לא ייצא מזה. במועדונים גדולים מאיתנו הבינו שלמאמן הישראלי (בכר יוצא מן הכלל שמעיד על הכלל) שאין להם מה לעשות עם המצאי הקיים של המאמן הישראלי. נכון, אין הבטחה שצוות זר יצליח, אבל לכל הפחות קיים סיכוי. בכל הנוגע למאמן הישראלי המצוי, קרוב לוודאי (בזהירות הראויה) שאין סיכוי לגשר על העדר תקציבי עתק (יש תקציב גבוה ומכובד מאוד ואין בי מילה/גרם של טענה לתקציב) כשלנו יש לערך על פי הפרסומים 25-30% פחות בתקציב, בהוצאה יותר מהסגל הקיים/הסגל הבא.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בואו נביא את הובאן.
גם זר, גם ישראלי בנשמה, גם צעיר, ווינר וגם יודע בדיוק מה אנחנו רוצים לראות.
אולי יביא לנו איזה 2 מגנים רומניים.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מה גרסיה שהיה במכבי עושה? הוא לא פנוי?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

סימיוני כתב:
04 מאי 2022, 09:21
מה גרסיה שהיה במכבי עושה? הוא לא פנוי?
הוריד את ביתר תל אביב... הוא פנוי... :חמור:

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

MikiRed כתב:
04 מאי 2022, 14:43
הוריד את ביתר תל אביב... הוא פנוי... :חמור:
מניח שהכוונה בצוות זר זה כזה שעבד במקומות אחרים.🤷🏼‍♂️

סמל אישי של משתמש
חי אדום

שליחה על ידי חי אדום »

שמעתי את ברקוביץ היום שהוא אומר שיש מאמן סגור אצלנו יש למישהו איזה מידע על זה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הוא מבלבל בשכל כהרגלו כמו שהוא פמפם במשך חצי שנה שאבוקסיס סגור בנבחרת רק כדי להרוס לו.
הוא בטח עושה 1+1 בגלל שדראפיץ' לא ממהר לחתום בהפועל חיפה או משהו בסגנון. בכל מקרה גם אם יש דברים בגו הוא בכל מקרה לא יהיה הראשון שידע.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

צוות זר כנראה לא יגיע לכן הייתי הולך על ברדה בראש הצוות ומליקסון על הקווים

שלח תגובה