העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי Itay »

שיש כתב:
21 אוגוסט 2022, 15:01
ספורי ומרטינס נפצעו וזאת הבעיה
מיכה לא איתנו ואליאס לא נכנס טוב לעונה אבל צריך סבלנות איתו
אולי שמרטינס וספורי יחזרו נצליח להריץ שלישיה במשך כמה משחקים

מבחינת לאן צריך חיזוק אנחנו כבר מכירים את הבעיה
מגן ימני, קשר אמצע( בגלל מה שרשמתי) וכנף שמאל

חושב שמגן ימני הכי דחוף כי אי אפשר עכשיו לערבב את כל הקלפים ולבנות מחדש( שיתחילו לחפש אופציות לאמצע אולי לינואר אם זה ימשך ככה)
גם כשהשלישייה ספורי-מרטינס-באריירו רצה ביחד בעונה שעברה ראינו שזה לא מספיק. במידה ויש היתכנות להביא לשם זר ואכן יש כזו אני חושב שלשם צריך לכוון את החיפושים. מבחינת מגן ימני זו אכן עמדה שחייבת שדרוג אך חוליית הגנה של ויטור,אלחמיד,אבו עביד וטיבי עוד איכשהו מחפה על זה, בקישור אנחנו מאוד מוגבלים וחסרי איכות על אחת כמה וכמה שכל שחקני החולייה לא הגיעו לעונה הזו עד כה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
21 אוגוסט 2022, 15:14
גם כשהשלישייה ספורי-מרטינס-באריירו רצה ביחד בעונה שעברה ראינו שזה לא מספיק. במידה ויש היתכנות להביא לשם זר ואכן יש כזו אני חושב שלשם צריך לכוון את החיפושים. מבחינת מגן ימני זו אכן עמדה שחייבת שדרוג אך חוליית הגנה של ויטור,אלחמיד,אבו עביד וטיבי עוד איכשהו מחפה על זה, בקישור אנחנו מאוד מוגבלים וחסרי איכות על אחת כמה וכמה שכל שחקני החולייה לא הגיעו לעונה הזו עד כה.
מסכים שהשלישייה לא מספיק איכותית ותמיד תשאל השאלה עם מה אפשר לחיות בנתיים? ( בסוף ניהיה חייבים להשתדרג בהכל)
אלחמיד מחלטר מגן ימני או דדיה
אנסה שמאל או חטואל או יחזקאל רחמנא ליצלן
לקוות שבריירו ומרטינס יגיעו לעונה וספורי יחלים

אחד יגיד קישור אחד יגיד מגן אחד יגיד כנף

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

לא הייתי נוגע בעמדת המגן הימני בהינתן שאנסה ומרטינש ממשיכים. אם אנחנו רוצים להאבק על משהו השנה נצטרך לייצר סדר גודל של 72-75 שערי זכות. אני לא רואה איך זה קורה עם הקאדר הנוכחי. חוליית ההגנה זו החוליה היחידה שבה יש לנו יתרון גם על מכבי חיפה וגם על מכבי ת״א.

ההתקפה שלנו היא סימן שאלה גדול. אנסה, שכטר, חטואל, יחזקאל כולם ביחד שווים בעונה טובה 25 שערים ואנחנו בעיקר תלויים במידת ההתאקלמות של סלמאני חמד ושאפי.

הייתי מביא כרגע 2 שחקנים. אחד לכנף ואחד לאמצע.
לא חושב שאנחנו יכולים להתפשר על פחות מזה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בחלון הנוכחי אם מביאים קשר נוסף לאמצע זה יהיה מותנה בעזיבה של מישהו מהחלק הקדמי - יוספי/יחזקאל. זה מותנה בעליה לבתים, חד משמעית.
צריך גם להגיע להסכמים עם אלטון ופטרוצי.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אין ספק שכשמסתכלים על הסגלים של היריבות והיכולת עד כה אז זה מתכון לפסימיות בנוגע למצבנו.
אני חייב גם להוסיף שבעלי התפקידים על הקוים אצלם עוצמתיים לא פחות מהסגל שלהם וזה משהו שאני לא זוכר בקבוצות שעשו רכש גאלקטי כזה בקיץ.
בדרכ היו מחתימים כןכבים ומביאים איזה מאמן כזה שחירבן הכל,ע״ע בן שמעון,קלינגר,איווניר,רוני לוי.
מצד שני וזה נאמר כאן בנושא אחר ע״י אחד המשתמשים,בקבוצה הזאת קיים אופי שאני לא זוכר כמותו,ברור לך שגם שאתה בפיגור וחא משחק טוב הקבוצה איכשהו תחזור למשחק.
ולכן בראיה קצת יותר מקצועית אם בוחנים את ״הבעיות״ שני שחקנים בעמדות הקישור והכנף יכולות לשדרג אותנו משמעותית.
אולי לא ננפק את הכדורגל שאנחנו רואים מהיריבות אבל בהחלט נהיה שם ונעשה הרבה צרות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Totti כתב:
21 אוגוסט 2022, 09:05
1. מדובר בסיסמא. במבחן המציאות אתה יכול להצהיר עד מחר שאתה נלחם על כל התארים, אבל לגלות מהר מאוד שזה לא מחזיק מים. אף אחד לא הציע ללכת על עונה פיננסית או לצאת בהצהרות שאנחנו לא במירוץ, פשוט לקבע התנהגות רכש צופה פני עתיד. יותר צעירים בגילאים טובים, זרים וישראלים, גם במחיר של "שפשוף" על חשבוננו.
דקות למדמון, לסטויאנוב.
השקעה בכנאאן, בלוריאן, זסאנו, גיל כהן, משה אופניק(שמות כללים) שחקנים שאתה חושב שהם האצילי, חזיזה וקארצב הבאים.
זרים דוגמת שאפי ואסטריט

2. תרשום- אלחמיד לא יאריך חוזה ויעבור לחיפה בחינם בעוד מקסימום שנתיים או בכסף קטן בשנה הבאה. אם אפשר לגזור קופון, זה הזמן.
+1
בנוגע לסעיף 2, עושה טרייד עם חיפה אלחמיד על ג׳אבר בכיףףףףף

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

התמונה הגדולה יותר חשובה.
איך בנינו סגל שבתפקידי 8-6 כולם שחקנים מלבד אחד (מרטינס) שלא יכולים לעצור כדור?
איך הגענו למצב שיוג׳ין אנסה הוא בכל מקרה הזר שנשאר?? למרות שהבנו שהוא לא מתאים לקבוצה יוזמת.
אני הגעתי למצב שלצפות בקבוצה אני מעדיף לתקוע מזלג בעין!
כל כך הרבה שחקנים שלא יכולים לעצור כדור בלי לאבד הכרה, ואנסה, קלטינס כמקרה בוחן לעניין.

איך באריירו לא נראה קשור לעניין ואליאס לא רואה דקות? בשביל מה הבאנו?

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

sumsum כתב:
22 אוגוסט 2022, 00:34
התמונה הגדולה יותר חשובה.
איך בנינו סגל שבתפקידי 8-6 כולם שחקנים מלבד אחד (מרטינס) שלא יכולים לעצור כדור?
איך הגענו למצב שיוג׳ין אנסה הוא בכל מקרה הזר שנשאר?? למרות שהבנו שהוא לא מתאים לקבוצה יוזמת.
אני הגעתי למצב שלצפות בקבוצה אני מעדיף לתקוע מזלג בעין!
כל כך הרבה שחקנים שלא יכולים לעצור כדור בלי לאבד הכרה, ואנסה, קלטינס כמקרה בוחן לעניין.

איך באריירו לא נראה קשור לעניין ואליאס לא רואה דקות? בשביל מה הבאנו?
אני מבין את מה שאתה אומר ועדיין חןשב שאחרי 5 משחקים זה מאוד מאוד מוקדם לשפוט.
יש לי אמונה מלאה באליה ומלי שהם יודעים מה הם עושים.
הם אמנם חסרי ניסיון ולא חפים מטעויות וכנראה טעו ועוד יטען, אבל הם לומדים מהר והם מקבלים החלטות באופן דינאמי בלי אגו.
ממליץ שנחכה עד שיסגר הסגל ואליניב יגבש סגנון, לדעתי האסימון ייפול ואנחנו נראה סגנון אחר השנה אבל עדיין לא נהיה פקטור לאליפות.
צריכים להיות כל הזמן באיזור ולייצר כדורגל דומיננטי, עם עלייה לבתים חיזוקים נקודתיים ב 2 החלונות הבאים ב 2-3 שחקני אלפא אנחנו לגמרי יכולים לרוץ בעונה הבאה.
חיפה בפיק שלה וההצעות לכוכבים יגיעו ומכבי בונה סגל מפלצתי מדי שבעוד שנה יראה אחרת (לדעתי גלוך ויובאנוביץ לא יהיו פה) עם נקודות חוזקה (זהבי, פרץ, דסה) אבל גם עם חולשות (סבוריט מזדקן, ניר ביטון שפותח שם בלם לא ילד, אין מגן שמאלי מעל הליגה ואין כנפיים ברמה גבוהה עם עומס אדיר באמצע).
אנחנו חייבים לעלות לבתים ולהכניס סכומים יפים ואלונה בוודאות תשקיע בחזרה ואפשר לייצר פה גלגל.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אין איזה מגן ימני יהודי אי שם באמריקה?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Totti כתב:
20 אוגוסט 2022, 21:15
אם היייתי המנהל המקצועי שאין לנו, הייתי "מהמר" על העונה הזו, אולי גם על זו שאחריה ובונה שנתיים קדימה.
גם אם זה כביכול פחות תחרותי, גם אם יש מי שיגידו תבוסתניים, במחשבה קדימה, זה הדבר הנכון בעיניי.

אין טעם להסתחרר אחרי חיפה ומכבי, הן בטירוף מוחלט מבחינת סכומי השקעה.

צריך לבנות אסטרטגיה קדימה, ללכת על הישראלים הטובים בשוק מחוץ לגדולות מתוך תפיסה שאין להם מה לחפש במכבי ובחיפה ועדיף להם להתפתח אצלנו.

התעורר כאן דיון על אלחמיד...בכסף גדול, שלום ותודה. עוד שנה וחצי הוא ילך בחינם והוא לא בן 23.

בקיצור, לא אאריך, המרדף אחרי מכבי וחיפה יעשה לנו נזק שנים קדימה.
+1

אני גם הייתי מוכן למכור את חאתם במחיר מופקע (1.5-2).
הוא אוברייטד, בלם לא יציב שעושה המון שטויות. עוד מעט תיעלם הפיזיות והצניחה תהיה מהירה.
אין לו באמת מודעות עצמית מבחינת יכולות, מבחינת מיקום שלו ביחס ליריב. המון הימורים לא מושכלים שהכשלונות מכוסים על ידי האתלטיות שבלעדיה הוא לא שווה יותר מדי.

אנשים יגחכו, אבל מעדיף בלמים סולידיים כמו גולדברג ואבו עביד על פני בלם שעלול להיות גדול אך בכל רגע נתון לעשות טעות שתחרב את המשחק.
וזה קורה לו המון. יותר מדי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
22 אוגוסט 2022, 07:08
+1

אני גם הייתי מוכן למכור את חאתם במחיר מופקע (1.5-2).
הוא אוברייטד, בלם לא יציב שעושה המון שטויות. עוד מעט תיעלם הפיזיות והצניחה תהיה מהירה.
אין לו באמת מודעות עצמית מבחינת יכולות, מבחינת מיקום שלו ביחס ליריב. המון הימורים לא מושכלים שהכשלונות מכוסים על ידי האתלטיות שבלעדיה הוא לא שווה יותר מדי.

אנשים יגחכו, אבל מעדיף בלמים סולידיים כמו גולדברג ואבו עביד על פני בלם שעלול להיות גדול אך בכל רגע נתון לעשות טעות שתחרב את המשחק.
וזה קורה לו המון. יותר מדי.
קודם כל ב2 מיליון יורו+ מוכר כל שחקן שלנו. זה טמטום לסרב לסכומים כאלה.

לגבי אלחמיד אתה קצת מחמיר. עם כל הכבוד לגולדברג זאת לא אותה רמה. גולדברג נהנה מקבוצה מצוינת סביבו, קישור נהדר והתקפה מפחידה שחוסכת לו לא מעט עבודה.
שים את אלחמיד בלם במכבי חיפה והוא מפלצת.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:
22 אוגוסט 2022, 07:17
קודם כל ב2 מיליון יורו+ מוכר כל שחקן שלנו. זה טמטום לסרב לסכומים כאלה.

לגבי אלחמיד אתה קצת מחמיר. עם כל הכבוד לגולדברג זאת לא אותה רמה. גולדברג נהנה מקבוצה מצוינת סביבו, קישור נהדר והתקפה מפחידה שחוסכת לו לא מעט עבודה.
שים את אלחמיד בלם במכבי חיפה והוא מפלצת.
יכול להיות. השאלה כמה עוד יש לו.
שנינו מכירים את אלחמיד מספיק זמן, ברגע שפחות בא לו זה בולט מאוד על הדשא.
וגם כשהוא בשיאו, הוא עושה הרבה חורים וטעויות ביחס לבלם שמשווקים אותו פה כמספר אחד בליגה.

אישית אני פשוט לא סומך עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מגן ימני זר זה לוקסוס כשבכל הסגל הנוכחי כרגע רק ספורי וחטואל מסוגלים לייצר משהו התקפית.
אם היו רוצים להביא קשר לאמצע, היו נפרדים ממרטינס, כל עוד מרטינס כאן לא יגיע קשר לאמצע.
במצבת הזרים כרגע, אנחנו חייבים עוד שחקן התקפה שמייצר לעצמו ולאחרים (גם אם שפי יהיה פגיעה בול, זה עדין לא יספיק כשבאגף השני נצטרך לשחק עם כל מיני אנסה ויחזקאל כי חטואל מוגבל ל-30 דקות בסוף המשחק).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מליקסון( :מאוהב: ) ודוד(מאמן קבוצת הנוער) התקבלו לקורס הפרו הקרוב

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:
21 ספטמבר 2022, 07:46
מליקסון( :מאוהב: ) ודוד(מאמן קבוצת הנוער) התקבלו לקורס הפרו הקרוב
רק קח בחשבון שבעתיד הקרוב מליקסון ירצה להיות מאמן ראשון...

יהיה מאוד כואב לראות אותו/ברדה בקבוצה אחרת

שלח תגובה