העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:
20 אוגוסט 2022, 21:15
אם היייתי המנהל המקצועי שאין לנו, הייתי "מהמר" על העונה הזו, אולי גם על זו שאחריה ובונה שנתיים קדימה.
גם אם זה כביכול פחות תחרותי, גם אם יש מי שיגידו תבוסתניים, במחשבה קדימה, זה הדבר הנכון בעיניי.

אין טעם להסתחרר אחרי חיפה ומכבי, הן בטירוף מוחלט מבחינת סכומי השקעה.

צריך לבנות אסטרטגיה קדימה, ללכת על הישראלים הטובים בשוק מחוץ לגדולות מתוך תפיסה שאין להם מה לחפש במכבי ובחיפה ועדיף להם להתפתח אצלנו.

התעורר כאן דיון על אלחמיד...בכסף גדול, שלום ותודה. עוד שנה וחצי הוא ילך בחינם והוא לא בן 23.

בקיצור, לא אאריך, המרדף אחרי מכבי וחיפה יעשה לנו נזק שנים קדימה.
חושב כמוך
אין לנו סיכוי לעונה הקרובה בוודאות וצריך לחשוב קדימה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בעיה אחת - הקהל בחיים לא יקבל את זה.
מוכן להתערב שאם לא נהיה פקטור במאבק האליפות העונה הולכים לשמוע הרבה זמירות כנגד אלונה וברדה כולל קריאות להתפטר.

בלי קשר למכביות - אנחנו לא בשלים למאבק אליפות אמיתי. לא ברמת הסגל ולא ברמת הצוות המקצועי כרגע.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בעיה נוספת זה שאלונה לא משקיעה סכומים גבוהים בשביל מקום שלישי , היא משלמת לכאן ועכשיו וזאת קצת בעיה

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

כל עוד יש מגבלת זרים, יסחטו לך את הדם על סחורה בינונית (ומטה)
אם אתה רוצה לעבוד לטווח ארוך אז תתאבד על מחלקת נוער, ותביא זרים שוברי שיוויון.
אני חושב שזה מה שהתחילו לעשות במועדון. התחילו לקנות שחקנים בגיל נוער שיש להם פוטנציאל גבוה
ומנסים להביא זרים כמו שאפי סוליימנוב, וגם סלמאני.
אם יחזירו את ג'וס (כי זה צועק לשמיים שאין לנו משחק שוטף), ויביאו מגן ימני ברמה, זו תהיה השקעה נכונה לדעתי.
אבל נצטרך לשחרר זר אחד, כנראה אנסה או מרטינש (לא נראה לי שיקרה כרגע).
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא חושב שאלונה מנסה להתחרות בחיפה ומכבי, ואני לא חושב שמקום שלישי יאכזב אותה. היא לא טיפשה.

אלונה רוצה שכל עונה נרוץ בצמרת עד הסוף, עם כדורגל איכותי וכיפי, ובתים של הקונפרנס.

אם מידיי פעם נצליח גם לקחת להם את הצלחת, ברכה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
אם היייתי המנהל המקצועי שאין לנו, הייתי "מהמר" על העונה הזו, אולי גם על זו שאחריה ובונה שנתיים קדימה.
גם אם זה כביכול פחות תחרותי, גם אם יש מי שיגידו תבוסתניים, במחשבה קדימה, זה הדבר הנכון בעיניי.

צריך לבנות אסטרטגיה קדימה, ללכת על הישראלים הטובים בשוק מחוץ לגדולות מתוך תפיסה שאין להם מה לחפש במכבי ובחיפה ועדיף להם להתפתח אצלנו.

התעורר כאן דיון על אלחמיד...בכסף גדול, שלום ותודה. עוד שנה וחצי הוא ילך בחינם והוא לא בן 23.

1.אתה בונה קבוצה לאליפות עוד שנה או עוד שנתיים בזה שאתה בונה קבוצה שכבר עכשיו מנסה להתמודד על אליפות ואם היא לא מצליחה אז אתה מוסיף בקיץ תוספות כדי שזה יקרה ואם זה לא מצליח אז בעונה לאחר מכן עוד תוספות (כמו שעשינו לפני תקופת בכר ואז בתקופת בכר).

2. ויטור קרוב לסוף, גם טיבי, תרצה או לא אלחמיד אמור לסגור לך את השנתיים ואולי אפילו שלוש השנים מהקיץ הקרוב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

שמעון א כתב:
20 אוגוסט 2022, 21:32
לא חושב שאלונה מנסה להתחרות בחיפה ומכבי, ואני לא חושב שמקום שלישי יאכזב אותה. היא לא טיפשה.

אלונה רוצה שכל עונה נרוץ בצמרת עד הסוף, עם כדורגל איכותי וכיפי, ובתים של הקונפרנס.

אם מידיי פעם נצליח גם לקחת להם את הצלחת, ברכה.
בדיוק .
המטרה והמודל צריך להיות סביליה .
שנים הייתה בצמרת ושנים בנתה את עצמה כמלכת הליגה האירופית עד שעשתה את קפיצת המדרגה לצ'מפיונס .
השאיפה אצלנו צריכה להיות כל עונה שלב בתים לקונפרנס .
לצבור ניקוד וכסף ולהתקדם לאט .
זה יעשה לנו שם באירופה וזה מפעל שתפור למידותינו .
הצלחת בליגה כבר תגיע .
ותדעו לכם - רק הבארשבעים לא מעריכים כמה באר שבע חזקה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:

אני חושב שגם במועדון מבינים שאליפות היא לא מטרה ריאלית, יותר מזה- אם איכשהו נשים יד על הצלחת זה לא יהיה רק נס ענק אלא זו תהיה האליפות הכי גדולה בהיסטוריה של הליגה פה בהתחשב בתנאי הפתיחה.
אנחנו לא ממש מנסים להשתגע בעיניי. אני מאמין שהמטרה האמיתית העונה היא אירופה וכמה שיותר ממנה כדי להתקדם דרך שם, בליגה המטרה תהיה להתקרב כמה שיותר כדי לנסות להיות שם אם חיפה או מכבי יפילו.
בתים ומעלה + מקום שלישי לא במרחק רב מהשתיים הראשונות (ועם כדורגל טוב) תיחשב לאחלה של עונה בהתחשב במירוץ החימוש של השתיים האלה. את זה לקשט בסופר קאפ שכבר לקחת ובטוטו (לא איזה תארים וואו אבל עוזר לשמר קצת תחושה של תחרותיות) ואולי יהיה אפשר לקחת גם עוד גביע.
בנוסף, בהתחשב בזה שבמידה ועוברים את הרומנים הדרג השני הוא ממש ריאלי לנו ועם קצת מזל בהגרלת הבתים אפשר לעשות עונה אירופית עד פברואר-מרץ.

בקיצור, לא מעט מטרות העונה

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

כמו שבשתי העונות עם אלישע לפני האליפות, בנינו קבוצה שהתמודדה מול מכבי על האליפות (יש שיגידו לא באמת), על בסיס הקבוצה ההיא הגיעה הקבוצה של האליפות הראשונה.
זאת צריכה להיות המחשבה גם העונה, לחזק את הקבוצה עם שחקנים תותחים שאפשר גם לראות איתם עתיד.

או…
שמשנים גישה לגמרי ובאים להראות לכולם שהפועל באר שבע כאן בשביל אליפות ושיפסיקו לבלבל לנו את המוח על מקום שלישי, אבל בשביל זה נצטרך השקעה רצינית ורכש מפוצץ שיעביר מסר לאוהדים ולכל הליגה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 אוגוסט 2022, 21:47
1.אתה בונה קבוצה לאליפות עוד שנה או עוד שנתיים בזה שאתה בונה קבוצה שכבר עכשיו מנסה להתמודד על אליפות ואם היא לא מצליחה אז אתה מוסיף בקיץ תוספות כדי שזה יקרה ואם זה לא מצליח אז בעונה לאחר מכן עוד תוספות (כמו שעשינו לפני תקופת בכר ואז בתקופת בכר).

2. ויטור קרוב לסוף, גם טיבי, תרצה או לא אלחמיד אמור לסגור לך את השנתיים ואולי אפילו שלוש השנים מהקיץ הקרוב.
1. מדובר בסיסמא. במבחן המציאות אתה יכול להצהיר עד מחר שאתה נלחם על כל התארים, אבל לגלות מהר מאוד שזה לא מחזיק מים. אף אחד לא הציע ללכת על עונה פיננסית או לצאת בהצהרות שאנחנו לא במירוץ, פשוט לקבע התנהגות רכש צופה פני עתיד. יותר צעירים בגילאים טובים, זרים וישראלים, גם במחיר של "שפשוף" על חשבוננו.
דקות למדמון, לסטויאנוב.
השקעה בכנאאן, בלוריאן, זסאנו, גיל כהן, משה אופניק(שמות כללים) שחקנים שאתה חושב שהם האצילי, חזיזה וקארצב הבאים.
זרים דוגמת שאפי ואסטריט

2. תרשום- אלחמיד לא יאריך חוזה ויעבור לחיפה בחינם בעוד מקסימום שנתיים או בכסף קטן בשנה הבאה. אם אפשר לגזור קופון, זה הזמן.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Totti כתב:
21 אוגוסט 2022, 09:05
1. מדובר בסיסמא. במבחן המציאות אתה יכול להצהיר עד מחר שאתה נלחם על כל התארים, אבל לגלות מהר מאוד שזה לא מחזיק מים. אף אחד לא הציע ללכת על עונה פיננסית או לצאת בהצהרות שאנחנו לא במירוץ, פשוט לקבע התנהגות רכש צופה פני עתיד. יותר צעירים בגילאים טובים, זרים וישראלים, גם במחיר של "שפשוף" על חשבוננו.
דקות למדמון, לסטויאנוב.
השקעה בכנאאן, בלוריאן, זסאנו, גיל כהן, משה אופניק(שמות כללים) שחקנים שאתה חושב שהם האצילי, חזיזה וקארצב הבאים.
זרים דוגמת שאפי ואסטריט

2. תרשום- אלחמיד לא יאריך חוזה ויעבור לחיפה בחינם בעוד מקסימום שנתיים או בכסף קטן בשנה הבאה. אם אפשר לגזור קופון, זה הזמן.
כיוון המטרה של הקבוצה לא לגזור קופון (אני נדיב בכסף של מישהוא אחר...), ככל שנוכל צריך לשמר את אלחאמיד שהוא כרגע עוגן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
21 אוגוסט 2022, 09:05
דקות למדמון, לסטויאנוב.
זרים דוגמת שאפי ואסטריט

1. הפוך גוטה הפוך, לדבר בכדורגל הישראלי שהכל נזיל ומשתנה על "ויתור על עונה בשביל אליפות בעתיד" היא הסיסמא.
רוצה אליפות? תבנה את הקבוצה הכי טובה שאתה יכול, תחזק אותה לאורך קיץ אחד אם צריך גם שניים ואז הסיכוי שזה יקרה גדול יותר מאשר לבנות על צכירים שאולי יתפתחו למה שאתה רוצה, ואם הם כן יתפתחו ופתאום יקבלו הצעה מליגה בלגית כזאת אז אתה מוכר ו"הבנייה" נעלמה, ולא כתבתי מילה עדין על העובדה שאנחנו בעיני הקהל שלנו מועדון גדול שצריך להתמודד על כל התארים כל עונה ואין כאן סבלנות לשכר לימוד של שחקנים (אפילו כאלה כמו מדמון שגדלו אצלך בנוער וכיכבו בנבחרת הנוער בקמפיין אדיר).

2. לדעתי חוזה ארוך טווח בסכומים שהוא מרוויח היום ישאירו את חאתם כאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

מתוך האנליסטים:
במשך 6 משחקים שיחקו 8 קשרים שונים כאשר רק פעמיים פתחה אותה שלישייה, בעיה גדולה מאוד מה שקורה אצלנו בקישור, במתכונת הנוכחית יכולים רק לחלום לתת פייט לקישור של גלזר-פרץ-קניקובסקי/מוחמד-אבו פאני-שרי.

אם חשבתי שצריך לחשוב שוב לאיזה עמדה כדאי להביא זר נוסף אז כעת אין לי ספק שצריך לעשות פרסה מהתכנון המקורי, במקום קשר כנף הייתי מחפש קשר נוסף ושולח את אחד/שניים מהנוכחים להשאלה (יוספי+מדמון)
אם רוצים ללכת מאוד רחוק גם הייתי שוקל להיפטר מאנסה ולהביא בכל זאת קשר לאגף ובמקרה כזה מרטינס זר שישי אך זה כבר לגמרי ערבוב של הקלפים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הבעיה מתחילה וקיימת בתיאום ציפיות ותיאום הציפיות היום של הקהל מהקבוצה הוא נגזרת מההצהרות שלה.
ברגע שמכוונים ואומרים שרצים לכל התארים אז הציפייה של הקהל היא שנתמודד עם חיפה ומכבי ת"א על כל שחקן פנוי בשטח ושם הבעיה,כי פיננסית אנחנו לא יכולים.
כבר מלפני 5 שנים עוד מתקופת האליפויות המועדון היה צריך להכין עצמו לרגע שהיה ידוע מראש שאין באמת יכולת להתמודד עם הכסף הגדול של חיפה ומכבי והתשתית המצויינת שלהם.
ולכן כבר אז המערכת הייתה צריכה לבנות עצמה מחדש עם אסטרגיה חדשה שבעיקר בנויה על בחירת זרים איכותית ממערך סקאוטינג טוב והשקעה בילדים ונוער.
דבר כזה היה מייצר לנו תשתית טובה לקחת תואר אליפות פעם במספר שנים,מייצר לנו נכסים עתידיים ובונה קבוצה בריאה ותואמת למידותיה והכנסותיה.
לנו גם העניין הזה היה יתרון מול השאר כי קיימת השקעת בעלים לא מובטלת שאם הייתה מושקעת נכון הייתה מייצרת לנו תשתית להרבה מאוד שנים קדימה.
לא חסרים דוגמאות בעולם מהליגות הטובות ביותר של קבוצות נחותות תקציבית מול יריבותיהם בליגה ומצליחות לייצר אחת לכמה זמן תארים,הישגים וכו'.
חייב להגיד שאין לי תלונות על הישגי המועדון האדירים ב10 השנים האחרונות.אני מסתכל צעד אחד קדימה ליום של אחרי..

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
21 אוגוסט 2022, 14:30
מתוך האנליסטים:
במשך 6 משחקים שיחקו 8 קשרים שונים כאשר רק פעמיים פתחה אותה שלישייה, בעיה גדולה מאוד מה שקורה אצלנו בקישור, במתכונת הנוכחית יכולים רק לחלום לתת פייט לקישור של גלזר-פרץ-קניקובסקי/מוחמד-אבו פאני-שרי.

אם חשבתי שצריך לחשוב שוב לאיזה עמדה כדאי להביא זר נוסף אז כעת אין לי ספק שצריך לעשות פרסה מהתכנון המקורי, במקום קשר כנף הייתי מחפש קשר נוסף ושולח את אחד/שניים מהנוכחים להשאלה (יוספי+מדמון)
אם רוצים ללכת מאוד רחוק גם הייתי שוקל להיפטר מאנסה ולהביא בכל זאת קשר לאגף ובמקרה כזה מרטינס זר שישי אך זה כבר לגמרי ערבוב של הקלפים.
ספורי ומרטינס נפצעו וזאת הבעיה
מיכה לא איתנו ואליאס לא נכנס טוב לעונה אבל צריך סבלנות איתו
אולי שמרטינס וספורי יחזרו נצליח להריץ שלישיה במשך כמה משחקים

מבחינת לאן צריך חיזוק אנחנו כבר מכירים את הבעיה
מגן ימני, קשר אמצע( בגלל מה שרשמתי) וכנף שמאל

חושב שמגן ימני הכי דחוף כי אי אפשר עכשיו לערבב את כל הקלפים ולבנות מחדש( שיתחילו לחפש אופציות לאמצע אולי לינואר אם זה ימשך ככה)

שלח תגובה