העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי ran »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 08:17
כנראה שגם אתה וגם רן מעולם לא ניהלתם עסק משלכם או אפילו לא ניהלתם שום דבר שיש לכם גם סמכות לגביו וגם אחריות לתוצאות.

מאוד קל להיות שאפתן מאוד מאוד על חשבון אחרים,
מאוד קל להגיד עוד פוש קטן גם אם זה עולה עוד קצת כסף,
מאוד קל להגיד איזה החלטות לא נכונות קיבלו בדיעבד כמובן,
מאוד קל להציע דרכי פעולה שאם הם לא יצליחו אף אחד לא יטיל עליך אחריות על הכשלון,

בסוף בסוף, אלונה ניהלה כמה דברים בחייה, כנראה שיש לה קצת יותר ניסיון וגם יכולת ניהול מכם.
ברדה, מאור ושאר הצוות המקצועי כולל סקאוטים ואנליסטים, הם אנשי מקצוע, הם עוסקים בתחום הזה למחייתם, הם למדו אותו והתמקצעו בו.
יכול להיות שפה ושם הפרספקטיבה שלכם יכולה להאיר נקודה, אבל לאורך דרך, כנראה שהם מבינים קצת יותר טוב מכם מה נכון ומה לא.
אני אישית, אם הייתה בחירה מי יבנה את הקבוצה לעונה הבאה (במסגרת האמצעים הקיימים), בין שניכם לבין מי שקיים במועדון הייתי בוחר אותם.

אני לא יודע בני כמה אתם, ומה חוויתם בחייכם כאוהדים, אבל הציפייה שלכם והדרישה שלכם מהמועדון יותר תואם לאוהדי מכבי ת"א או לאוהדי קבוצות גדולות אחרות במדינות אחרות.

אני התרגלתי אז אני לא מתלונן, אבל הגישה האובר ביקורתית שלכם לגמרי מאוסה.
וואלה שמעו יותר גרוע פה ברמה מהפייסבוק.
מה קשור הירידה לפסים אישיים? אני מנהל עסק ברוך השם עצמאי וטפו טפו גם מצליח, לא הבנתי איך קשור השטויות שכתבת לנושא?
שמעת שמישהו אמר משהו רע על הצוות? להיפך הם צריכים לקבל את מה שהם דורשים בתור מקצוענים בתחומם, והם לא מקבלים, לכן התלונות.
ההטפה הזאת של גילאים או מה עברתם, תאמין לי עברתי הכל עם הפועל ב"ש, כל סוגי המגרשים, כל הליגות והייתי תמיד בין ה-200-500 אוהדים בימים הגרועים ואפילו רשום פה לפניך סתם שתבין כמה התגובה שלך מטופשת.
אם נהיה בלתי אפשרי לכתוב פה דעה אישית בלי שירדו לפסים אישיים אז תפאדל. כל פעם אני חוזר להגיב ומצטער על זה. תהנו פה עם הדעות של גיל 10, מקווה שזה לא מקרין לכם לחיים.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

יש מאמן אז אפשר לשחרר קצת מהלחץ.
בימים הקרובים יהיו הודעות נוספות

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
15 יוני 2022, 19:34
מועדון שמחתים בחלון מסוים בעיקר גמלאים, ושנה אחרי מדבר על הצורך בהצערה.
מועדון שממנה מנהל מקצועי למחלקת הנוער בקול תרועה, ובחלון העוקב שולח אותו להיות עוזר מאמן בבוגרת.
מועדון שמעיף שחקן מוביל בחינם, ובחלון העוקב מפנטז לקבל אותו בחזרה.
היו גם חלון הזרים היקרים, חלון הצעירים הרעבים, או חלון השאננות שהסתיים בהשתוללות כלכלית ממנה לא התאוששנו עד היום.

לאור כל זאת ועוד, אשמח לדעת על איזה מודל אתה מדבר.
איפה הפועל באר שבע רואה את עצמה 3 שנים מהיום?
קודם כל לא טענתי שיש אסטרטגיה רבת שנים לאורך זמן שתוכיח את עצמה בסוף הדרך.
ואני בטוח שגם אם יש או הייתה כזאת היא סופית שינויים מאולצים בגלל כל מיני בלתמים.
מה לעשות שכדורגל ענף מאוד דינמי שמאלץ התאמות כל הזמן.

בקיץ שעבר האסטרטגיה הייתה ברורה, פירוק והרכבה, אבל הרכבה אינסטנט.
משהו שייצר קבוצה חזקה ויציבה שתשמור על המומנטום.
באופן טבעי אחרי שזה הצליח (מעל הציפיות) על בסיס השלד הזה לבנות קבוצה שתוכל להמשיך לאורך זמן ואולי להתחזק ככל שיחלוף הזמן, כלומר הצערה.

מליקסון למחלקת הנוער זאת יופי של החלטה, אבל האילוץ של רוני לוי / ברדה אילץ אותנו לעשות התאמות ואם התנאי של ברדה זה מאור אז אין מה לעשות.
וזה שמוצאים אותו משם לא בהכרח אומר שנטשו את הדרך, יש מי שימשיך את הדרך והסגנון שלו יכול להמשיך ולהיטמע.

בכל מקרה, הייתי מאחל לך לשבת שם בכיסא של אלונה לאיזה שנתיים שלוש ואז להבין את הקושי...
אבל זה כמובן לא יקרה אז תנסה רק לרגע לבחון את הדברים מהעיניים של אלונה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ran כתב:
15 יוני 2022, 20:07
וואלה שמעו יותר גרוע פה ברמה מהפייסבוק.
מה קשור הירידה לפסים אישיים? אני מנהל עסק ברוך השם עצמאי וטפו טפו גם מצליח, לא הבנתי איך קשור השטויות שכתבת לנושא?
שמעת שמישהו אמר משהו רע על הצוות? להיפך הם צריכים לקבל את מה שהם דורשים בתור מקצוענים בתחומם, והם לא מקבלים, לכן התלונות.
ההטפה הזאת של גילאים או מה עברתם, תאמין לי עברתי הכל עם הפועל ב"ש, כל סוגי המגרשים, כל הליגות והייתי תמיד בין ה-200-500 אוהדים בימים הגרועים ואפילו רשום פה לפניך סתם שתבין כמה התגובה שלך מטופשת.
אם נהיה בלתי אפשרי לכתוב פה דעה אישית בלי שירדו לפסים אישיים אז תפאדל. כל פעם אני חוזר להגיב ומצטער על זה. תהנו פה עם הדעות של גיל 10, מקווה שזה לא מקרין לכם לחיים.
שום דבר לא נאמר ברמה האישית ולא בכוונה לפגוע חלילה.
לא חושב שכתבתי משהו שצריך לגרום לך להגיב ככה.

אל יתר הדברים אני מעדיף להימנע מלהגיב.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

nitsande כתב:
15 יוני 2022, 20:13
שום דבר לא נאמר ברמה האישית ולא בכוונה לפגוע חלילה.
לא חושב שכתבתי משהו שצריך לגרום לך להגיב ככה.

אל יתר הדברים אני מעדיף להימנע מלהגיב.
אח שלי תעבור שוב על ההודעה שלך ותבין איפה הטעות.
להטיף על בנאדם (או כמה כאלה) באופן אישי בלי להכיר אותו בכלל חוץ מכמה הודעות בפורום אוהדים זה קצת ילדותי.
בכל אופן, הבנו, אתם לא מסוגלים לשמוע ביקורת בונה ואם היא חוזרת כמה פעמים כי מה לעשות היא לא מיושמת והטעויות נמשכות בגלים אז אדרבה.
החוכמה היא להגיד ביקורת גם שנראה שמצליחים, דווקא בגלל ההרגשה שכן אפשר לעשות את זה פי אלף יותר טוב ומקצועי. אם היינו מבקרים רק כשאין הצלחה זה כבר מבחינתי לא להיות אוהד אמיתי.
באופן אישי אם היית עובר קצת על ההודעות שלי היית רואה שהן עקביות, אם צריך לפרגן מפרגן אבל אם עושים טעויות אז נגיד אותן כדי לשפר ולהשתפר.
שורה תחתונה יש פה הרבה שלא מסוגלים לנהל דיון ולשמוע ביקורת על אלונה, זה רק גורם פה לתגובות להיות קיצוניות יותר ומפלג פה בין הרבה מהמשתמשים.
תכניסו לראש ושחררו את ההגנה האובססיבית שלכם, אף אחד לא נגד אלונה, לכולנו נתנה רגעי אושר ודווקא בגלל הרגעים הגדולים שנתנה לנו אנחנו יודעים למה היא מסוגלת וכשנותנים הצהרות ומטרות ולא פועלים כדי לעזור להן להתגשם אז באה ביקורת.
אם יצהירו ויגידו, לא מעוניינים להשקיע בהעברות (ולא שי, לא צריך 2 מליון יורו על שחקן, זה לא שחור ולבן, אני אפילו נגד סכומים כאלה, אבל אפשר גם 200 או 300 אלף יורו על שחקן זר שממש רוצים ובסוף זה נופל רק בגלל זה), לא שואפים לאליפות
אז מראש הציפיות שלי ושל אחרים יירדו משמעותית, אבל מה לעשות אני ווינר בנשמה ויש עוד מלא אוהדים כאלה וגם בצוות של המועדון יש לא מעט ואם אתה אוגר את כל הטעויות שנעשות, חלקכם יודעים בערך, חלקכם פחות אז זה גורם לשאלות רבות על ההתנהלות.
יש מגמה לא להביא שחקנים עם דמי העברה, הכי פשוט כנסו עכשיו לעמוד שלנו בטרנספרמרקט, תסתכלו על ה-30 העברות האחרונות שלנו, רובן 0 דמי העברה. אף אחד לא אומר שהעברה חופשית היא מילה גסה, הבאנו לא מעט טובים חופשיים, אבל כשזה הופך להיות רק כאלה במגמתיות ואנחנו מפספסים המון שחקנים שאנחנו רוצים כי לא מעוניינים לשלם אז זה מבאס ומותר לפרוק את זה כאן. בסוף אנחנו קבוצת צמרת עם שאיפות וזה טבעי, אם גולדהאר לא יחתים הוא יקבל בראש ואותו דבר שחר. רק פה צריך לסתום את הפה ואסור לבקר.
אפילו במועדון עצמו מבקרים את ההתנהלות, רק פה יש חיילים שמיד מתייצבים. הכל טוב תרגיעו כולנו רוצים להצליח, חלק מסתפק בלדשדש וחלק שואף גבוה, תפסיקו לעוות דברים של אחרים לא חייבים לשים עוד 20 מליון תקציב כדי לבנות פה קבוצה בת ז*נה, צריך להשקיע נקודתית בכמה עמדות ואנחנו טיל. נקווה שזה יקרה כי יש חודש עד אירופה ומקווה שאלונה תתעשת ותכניס טיפה את היד לכיס, בסוף זה מה שגורם לקהל להיות רעב, לא תפאורה ולא כלום, רק קבוצה חזקה שמאמינים בה שתלך עד הסוף.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ran כתב:
15 יוני 2022, 20:53
להטיף על בנאדם (או כמה כאלה) באופן אישי בלי להכיר אותו בכלל חוץ מכמה הודעות בפורום אוהדים זה קצת ילדותי.
בכל אופן, הבנו, אתם לא מסוגלים לשמוע ביקורת בונה ואם היא חוזרת כמה פעמים כי מה לעשות היא לא מיושמת והטעויות נמשכות בגלים אז אדרבה.
החוכמה היא להגיד ביקורת גם שנראה שמצליחים, דווקא בגלל ההרגשה שכן אפשר לעשות את זה פי אלף יותר טוב ומקצועי. אם היינו מבקרים רק כשאין הצלחה זה כבר מבחינתי לא להיות אוהד אמיתי.
באופן אישי אם היית עובר קצת על ההודעות שלי היית רואה שהן עקביות, אם צריך לפרגן מפרגן אבל אם עושים טעויות אז נגיד אותן כדי לשפר ולהשתפר.
שורה תחתונה יש פה הרבה שלא מסוגלים לנהל דיון ולשמוע ביקורת על אלונה, זה רק גורם פה לתגובות להיות קיצוניות יותר ומפלג פה בין הרבה מהמשתמשים.
תכניסו לראש ושחררו את ההגנה האובססיבית שלכם, אף אחד לא נגד אלונה, לכולנו נתנה רגעי אושר ודווקא בגלל הרגעים הגדולים שנתנה לנו אנחנו יודעים למה היא מסוגלת וכשנותנים הצהרות ומטרות ולא פועלים כדי לעזור להן להתגשם אז באה ביקורת.
אם יצהירו ויגידו, לא מעוניינים להשקיע בהעברות (ולא שי, לא צריך 2 מליון יורו על שחקן, זה לא שחור ולבן, אני אפילו נגד סכומים כאלה, אבל אפשר גם 200 או 300 אלף יורו על שחקן זר שממש רוצים ובסוף זה נופל רק בגלל זה), לא שואפים לאליפות
אז מראש הציפיות שלי ושל אחרים יירדו משמעותית, אבל מה לעשות אני ווינר בנשמה ויש עוד מלא אוהדים כאלה וגם בצוות של המועדון יש לא מעט ואם אתה אוגר את כל הטעויות שנעשות, חלקכם יודעים בערך, חלקכם פחות אז זה גורם לשאלות רבות על ההתנהלות.
יש מגמה לא להביא שחקנים עם דמי העברה, הכי פשוט כנסו עכשיו לעמוד שלנו בטרנספרמרקט, תסתכלו על ה-30 העברות האחרונות שלנו, רובן 0 דמי העברה. אף אחד לא אומר שהעברה חופשית היא מילה גסה, הבאנו לא מעט טובים חופשיים, אבל כשזה הופך להיות רק כאלה במגמתיות ואנחנו מפספסים המון שחקנים שאנחנו רוצים כי לא מעוניינים לשלם אז זה מבאס ומותר לפרוק את זה כאן. בסוף אנחנו קבוצת צמרת עם שאיפות וזה טבעי, אם גולדהאר לא יחתים הוא יקבל בראש ואותו דבר שחר. רק פה צריך לסתום את הפה ואסור לבקר.
אפילו במועדון עצמו מבקרים את ההתנהלות, רק פה יש חיילים שמיד מתייצבים. הכל טוב תרגיעו כולנו רוצים להצליח, חלק מסתפק בלדשדש וחלק שואף גבוה, תפסיקו לעוות דברים של אחרים לא חייבים לשים עוד 20 מליון תקציב כדי לבנות פה קבוצה בת ז*נה, צריך להשקיע נקודתית בכמה עמדות ואנחנו טיל. נקווה שזה יקרה כי יש חודש עד אירופה ומקווה שאלונה תתעשת ותכניס טיפה את היד לכיס, בסוף זה מה שגורם לקהל להיות רעב, לא תפאורה ולא כלום, רק קבוצה חזקה שמאמינים בה שתלך עד הסוף.
+1

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

צריך להשקיע את כל הכסף הפנוי על 3-4 תותחים זרים,חופשיים עם משכורת גבוה או עם דמי העברה ומשכורת סבירה זה לא משנה,ושיתחילו בחלוץ עם מספרים של 10+ בעונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

רן,
מכבד את הדברים שאתה כותב, אבל חושב שהם מערבבים קצת רכילות עם מציאות, גם מבלי להתכוון. זה שאתה יודע ממישהו שמקורב למערכת, לא אומר שהמישהו בהכרח מכיר הכל. אני מניח שיש רמת מידור מסויימת אפילו בקבוצת כדורגל.
אני גם לא חושב שאתה חושב שהוא יודע הכל ואף פעם לא כתבת כאן כאילו הוא או אתה יודעים (בניגוד לטרול אחר...).

ואז אני אסביר לך בעיניים שלי מה מתרחש;

אתה מביא מידע, כנראה נכון במידה כלשהי. מנתח אותו ברמתך, מוסיף את הביקורת של אותו מודיע ("גם במערכת חושבים ככה"), את הביקורת שלך, וזהו, נולד נרטיב. לא חשוב אם במציאות קורים דברים אחרים וגם אין משמעות לשיקולים נוספים, זה הופך להיות חקוק בסלע.

ואז מצטרפים אחרים שגם ככה מלאים ביקורת על המערכת והופ, יש לנו מרמור ביוני על ההתנהלות של המערכת.

תזכור את המילים שלי, אתה מוזמן להקפיץ כשיגיע העת:

אם בסופו של קיץ, הפועל באר שבע תאסוף כל מיני שבורים free transfer ואזובלטים מהליגה (שהוא אגב שדרוג על אנסה), לצד לירן סרדלים ושאר ירקות, תהיה לי ביקורת גדולה- אני לא חייל. וביקרתי בעבר לא מעט.

אבל עד אז, הכל שמועות, הכל ספקולציות והכל הדלפות, חלקן נכונות יותר וחלקן פחות. וזה צריך להיות מקומן.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ran כתב:
!!

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Totti כתב:
15 יוני 2022, 21:18
רן,
מכבד את הדברים שאתה כותב, אבל חושב שהם מערבבים קצת רכילות עם מציאות, גם מבלי להתכוון. זה שאתה יודע ממישהו שמקורב למערכת, לא אומר שהמישהו בהכרח מכיר הכל. אני מניח שיש רמת מידור מסויימת אפילו בקבוצת כדורגל.
אני גם לא חושב שאתה חושב שהוא יודע הכל ואף פעם לא כתבת כאן כאילו הוא או אתה יודעים (בניגוד לטרול אחר...).

ואז אני אסביר לך בעיניים שלי מה מתרחש;

אתה מביא מידע, כנראה נכון במידה כלשהי. מנתח אותו ברמתך, מוסיף את הביקורת של אותו מודיע ("גם במערכת חושבים ככה"), את הביקורת שלך, וזהו, נולד נרטיב. לא חשוב אם במציאות קורים דברים אחרים וגם אין משמעות לשיקולים נוספים, זה הופך להיות חקוק בסלע.

ואז מצטרפים אחרים שגם ככה מלאים ביקורת על המערכת והופ, יש לנו מרמור ביוני על ההתנהלות של המערכת.

תזכור את המילים שלי, אתה מוזמן להקפיץ כשיגיע העת:

אם בסופו של קיץ, הפועל באר שבע תאסוף כל מיני שבורים free transfer ואזובלטים מהליגה (שהוא אגב שדרוג על אנסה), לצד לירן סרדלים ושאר ירקות, תהיה לי ביקורת גדולה- אני לא חייל. וביקרתי בעבר לא מעט.

אבל עד אז, הכל שמועות, הכל ספקולציות והכל הדלפות, חלקן נכונות יותר וחלקן פחות. וזה צריך להיות מקומן.
אח שחרר, צהוב לא מעניין אותי ואני לא איזה כתב של מקומון או אתר ספורט מעפאן שמחפש תהילה.
אני אוהד של הפועל ב"ש שיודע כמה דברים ומה שאני לא יודע אני לא מתייחס אליו ולא מזכיר אותו.
יש דברים שאני מודאג מהם מאוד ואני זורק אותם, כמובן שלא יכול להגיד הכל אז לפעמים זה נשמע מעורפל אבל יש דברים שהם חד משמעית וודאים במליון אחוז.
כמו שאני לא נכנס לך לשיחות עם אלונה ולא מזלזל במה אתה יודע מולה ומה לא, סמוך עליי וכבד אותי שאם כתבתי אני יודע ואם אני מציף את זה כבר כמה שנים אז עוד יותר. וזה לא אדם אחד זה כמה אנשים שיודעים ואומרים שההתנהלות לקויה והלוואי שתשתפר.
אני לא חושב שנכון להתמרמר על יוני שאין רכש, אצלי לפחות זו לא הכוונה, זה יותר על כמה מועדי העברות שבהן אנחנו די נופלים ולא משתפרים. כן גם מאחרים בזמנים של ההחתמות (קיץ אחרון זה גם לנו לעוף מאירופה ולא לעלות לבתים שהיו מכניסים עשרות מליונים)
וגם בינואר שלא הבאת שחקן שיכל להצעיד אותך לאליפות (אהמ חנן ממן ב2018) ובסוף הבאת ברירת מחדל שאף אחד לא רצה חוץ מאחת. ד"א אני לעולם לא מסתכל על שחקן כזה או אחר שמוזכר לפה באופן ספציפי בקטע של הביקורת, אני מתייחס למגמה שרצה ולדברים גדולים יותר. 30 שחקנים באו לפה במועדי העברות האחרונים כמעט ללא דמי העברה, העובדות מדברות בעד עצמן, זה כבר לא מידע שאני מביא, זה מידע שכל אחד יכול לדעת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

היו לא מעט עסקאות עם דמי העברה ודמי העברה די גבוהים יחסית למועדון כמו שלנו.

האובססיה לדמי העברה זה משהו מדהים. זה הפך לחזות הכל.
החלטה סופר נכונה של המועדון לא להתפזר בדמי העברה. שום סיבה לשלם על ישראלים בינוניים מיליוני יורו. אין שום סיבה לרוץ לשלם על זרים כשהשוק שלהם כל כך רחב ואפשר להביא לא פחות טוב, עם עבודה טובה - בחינם.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
15 יוני 2022, 21:44
היו לא מעט עסקאות עם דמי העברה ודמי העברה די גבוהים יחסית למועדון כמו שלנו.

האובססיה לדמי העברה זה משהו מדהים. זה הפך לחזות הכל.
החלטה סופר נכונה של המועדון לא להתפזר בדמי העברה. שום סיבה לשלם על ישראלים בינוניים מיליוני יורו. אין שום סיבה לרוץ לשלם על זרים כשהשוק שלהם כל כך רחב ואפשר להביא לא פחות טוב, עם עבודה טובה - בחינם.
תמשיך לעוות גבר.
או שאתם לא קוראים או שאתם עושים בכוונה.
אף אחד לא אומר דמי העברה רק כדי שנגיד שאלונה שילמה, אבל אם עסקאות נופלות על שחקנים שרצו רק בגלל דמי העברה (כולל ז'וס שהיא רוצה אגב) אז זה אומר הכל.
אפשר לשלב גם חופשיים אם מוצאים וגם דמי העברה אם צריך ובחוכמה, אף אחד לא אומר להתפזר ואם רבאק תקרא מה אני כותב בכמה נושאים פה שלא צריך לשלם בכלל על ישראלים סכומים כאלה אז אולי לא תכתוב מה שאתה כותב.
לדוגמה השוד שרוצה הפועל ת"א על דוידה וליידנר הייתי נותן להם יריקה בפנים ופה אני עם אלונה בענק, אסור לתת לזה לגיטימציה אחרת כל פלצן שבעט לשער במהלך העונה יעלה מליון יורו. לעומת זאת 6 זרים טובים זה חובה בטח כשיש לנו עוד 2 זרים עם תעודת זהות כחולה. אנחנו פראיירים שלא שוברים פה את הליגה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ran כתב:
15 יוני 2022, 21:37
אח שחרר, צהוב לא מעניין אותי ואני לא איזה כתב של מקומון או אתר ספורט מעפאן שמחפש תהילה.
אני אוהד של הפועל ב"ש שיודע כמה דברים ומה שאני לא יודע אני לא מתייחס אליו ולא מזכיר אותו.
יש דברים שאני מודאג מהם מאוד ואני זורק אותם, כמובן שלא יכול להגיד הכל אז לפעמים זה נשמע מעורפל אבל יש דברים שהם חד משמעית וודאים במליון אחוז.
כמו שאני לא נכנס לך לשיחות עם אלונה ולא מזלזל במה אתה יודע מולה ומה לא, סמוך עליי וכבד אותי שאם כתבתי אני יודע ואם אני מציף את זה כבר כמה שנים אז עוד יותר. וזה לא אדם אחד זה כמה אנשים שיודעים ואומרים שההתנהלות לקויה והלוואי שתשתפר.
אני לא חושב שנכון להתמרמר על יוני שאין רכש, אצלי לפחות זו לא הכוונה, זה יותר על כמה מועדי העברות שבהן אנחנו די נופלים ולא משתפרים. כן גם מאחרים בזמנים של ההחתמות (קיץ אחרון זה גם לנו לעוף מאירופה ולא לעלות לבתים שהיו מכניסים עשרות מליונים)
וגם בינואר שלא הבאת שחקן שיכל להצעיד אותך לאליפות (אהמ חנן ממן ב2018) ובסוף הבאת ברירת מחדל שאף אחד לא רצה חוץ מאחת. ד"א אני לעולם לא מסתכל על שחקן כזה או אחר שמוזכר לפה באופן ספציפי בקטע של הביקורת, אני מתייחס למגמה שרצה ולדברים גדולים יותר. 30 שחקנים באו לפה במועדי העברות האחרונים כמעט ללא דמי העברה, העובדות מדברות בעד עצמן, זה כבר לא מידע שאני מביא, זה מידע שכל אחד יכול לדעת.
סבבה, זורם איתך, אבל בוא נלך למכבי חיפה, האלופה בשנתיים האחרונות.

עד שבכר השתולל על הכיס של שחר (ועדיין ריחם עליו לעומת הכיס של אלונה) והביא בכסף גדול סביב חלומות צמפיונס ועוד רגע מאבדים אליפות את ציבוטה ודין דוד, על מי הם שילמו ביי אאוט?
אפשר להחשיב את מוחמד שקיזז חוב מביתר.

חוץ מהם, כולם העברות חופשיות, שכר סביר.

ואפשר כמובן גם לתת את הדוגמא של באר שבע אליפויות ראשונות.

למה אי אפשר לרוץ כאן לאליפות מבלי לשלם הון על שחקני רכש?
מוכח אחרת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ran כתב:
אחלה.
רק שני דברים, אפשר להיות שאפתן, גם אני רוצה כל עונה לרוץ לתארים ואפשר להעביר ביקורת.
אגב לא חושב שהערתי אף פעם על ביקורת על אלונה באופן ישיר אלא על התנהלות של המועדון.
רק שלהעביר ביקורת על ההתנהלות בחלון ואנחנו אפילו לא באמצע יוני זה קצת מוקדם וקצת מגוחך.
יכול להיות שבסוף הביקורת תהיה נכונה.

דבר שני, אוהו כמה ביקורת יש לי על אלונה וההתנהלות שלה מסביב.
אבל את ההישגים המקצועיים שהיא הביאה לנו אי אפשר לקחת.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Totti כתב:
15 יוני 2022, 21:58
סבבה, זורם איתך, אבל בוא נלך למכבי חיפה, האלופה בשנתיים האחרונות.

עד שבכר השתולל על הכיס של שחר (ועדיין ריחם עליו לעומת הכיס של אלונה) והביא בכסף גדול סביב חלומות צמפיונס ועוד רגע מאבדים אליפות את ציבוטה ודין דוד, על מי הם שילמו ביי אאוט?
אפשר להחשיב את מוחמד שקיזז חוב מביתר.

חוץ מהם, כולם העברות חופשיות, שכר סביר.

ואפשר כמובן גם לתת את הדוגמא של באר שבע אליפויות ראשונות.

למה אי אפשר לרוץ כאן לאליפות מבלי לשלם הון על שחקני רכש?
מוכח אחרת.
נעשה את זה הכי פשוט שיש ונתת דוגמה מעולה שאתה בעצם גם מחזק את מה שאני אומר.
מכבי חיפה במשך שנים הביאה עלק חיזוק, שחקנים בינוניים, מאמנים חלשים וראינו איפה היא הייתה.
בפעם הראשונה שבאמת הביאה מאמן עם קבלות, חיזוק נכון ואיכותי, את הישראלים הטובים בליגה וזרים מעולים היא לקחה אליפות כפול 2.
אומר שוב, חופשיים זה לא מילה גסה אבל אם צריך לשלם על שחקן שרוצים אז לשלם ולא לחסוך בו ולוותר ובעצם ללכת על משהו ברירת מחדל של הרגע האחרון.
ובפעם המליון, לא צריך לשלם הון, צריך פשוט לשלם כשצריך וכשרוצים שחקן מסויים. לא מוותרים על שחקן שממש רוצים רק בגלל שצריך להכניס את היד לכיס בסכומים סבירים בהחלט לזר.
בסוף אני מאמין שיותר קל ליפול כשרוב השחקנים שאתה מביא חופשיים מאשר שחלק מהם יהיו גם חופשיים וגם ששילמו עליהם כי הם כנראה שווים משהו ולא מסיימים חוזה ולא חידשו להם או שהם מבוגרים.
בסופו של דבר אני חותר ליציבות, זה גם יחסוך לה כסף בהמשך כי אם נקלע בזרים זה יתן המשכיות לקבוצה לייצר כמה שנים טובות ולהביא אליפות וגם היא לא תצטרך להחליף כל שנה 200 זרים או שיחזרו לה מהשאלות והקפאות ויהיו תקועים כמו קוץ בתחת

שלח תגובה