הפועל תל אביב- הפועל באר שבע, שלישי, 20:30, בלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל תל אביב- הפועל באר שבע, שלישי, 20:30, בלומפילד

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
10 מאי 2022, 23:29
אני לא אומר שהוא לא ייצר, מסכים לחלוטין שהוא היה אולי היחידי שעוד עשה משהו מול השער של שטקוס אבל עדיין היו מצבים שהוא יכל להוציא מהם הרבה יותר, על היתר (מרמנטיני,אנסה,אספרייה? וחטואל) אני לא מדבר כי אם יש טיפת שכל להנהלה כל אלו צריכים לקבל טיל לחור ממנו באו. חטואל עוד יכול להישאר לתפוס מקום ביציע/ספסל. אספרייה עדיין דילמה בשבילי.
זה מה יש איתי, אני לא מתווכח כרגע אם ספורי שחקן טוב או רע אבל התקפית הוא היחיד שמסוגל לעשות אצלנו משהו בעת הזו וזו בלבד הסיבה מדוע אסור היה להוציאו.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

delta7 כתב:
אח שלי, ברדה מעלה בהרכב שוב ושוב את מרמנטיני, אנסה ושות', ברדה מעלה בהרכב שוב את סולומון שבכל פעם שעולה יוצא לנו רע ממנו, ברדה מוציא את ספורי, השחקן היחיד שמסוגל להזיז אצלנו משהו מקדימה ומוסיף חטא על פשע ומכניס במקומו את יוספי, אז באמת אני לא מבין את "אי האשמה במצב". כן, יש כמה שחקנים מיותרים מאוד אבל חד משמעית ניתן היה להוציא היום הרבה יותר מהסגל הקיים (וכך גם מול סכנין, נתניה, הפועל ת"א בבית ...). עושה רושם שממש לא מתאבדים על כל משחק וחבל, לא מגיע לנו אבל זה אשכרה היה יכול להיות שלנו.
לא נכנס לדיון, רק לגבי סולומון.
אני לא חושב שיכל להרכיב מישהו אחר.
לופס עם צהובים אם אני לא טועה, אלחמיד גם פצוע או מורחק(נראה לי גם וגם) קלטינס היה צריך באמצע כי מרטינש לא יכל לשחק 90 דק(היה צריך להיכנס במחצית בסוף בכלל לא שותף וחבל) אז לא חושב שבמקרה של סולומון הייתה לו ברירה.
אולי אם היה פותח עם מערך של 343 יהלום לדוגמא אז לא היינו צריכים בהכרח אותו באגף שמאל

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
אח שלי, ברדה מעלה בהרכב שוב ושוב את מרמנטיני, אנסה ושות', ברדה מעלה בהרכב שוב את סולומון שבכל פעם שעולה יוצא לנו רע ממנו, ברדה מוציא את ספורי, השחקן היחיד שמסוגל להזיז אצלנו משהו מקדימה ומוסיף חטא על פשע ומכניס במקומו את יוספי, אז באמת אני לא מבין את "אי האשמה במצב". כן, יש כמה שחקנים מיותרים מאוד אבל חד משמעית ניתן היה להוציא היום הרבה יותר מהסגל הקיים (וכך גם מול סכנין, נתניה, הפועל ת"א בבית ...). עושה רושם שממש לא מתאבדים על כל משחק וחבל, לא מגיע לנו אבל זה אשכרה היה יכול להיות שלנו.
ברדה לא חף מביקורת כפי שאמרתי, יש החלטות באמת לא מובנות שלו אך הבעיה פה הרבה יותר גדולה מהצבה של שחקן כזה או אחר (שאגב הרבה מההצבות האלו נעשו בלית ברירה עקב אילוצים).
בסופו של דבר הסטטיסטיקה סופה להתיישר, אנחנו כרגע במקום השני ואנחנו לא שווים יותר מכך, אפשר להתחיל להגיד מה היה קורה אם היינו מנצחים במשחק הזה והזה… לא נצא מזה. בסופו של דבר אליפות לא לוקחים עם מזל, אי אפשר בכמה משחקים למחוק עונה שלמה של כדורגל מחפיר. אפשר לחלוק עליי אך זו דעתי, בסוף היום לא הגיע לנו לאורך שום שלב בעונה ולמען האמת גם אף פעם לא היינו רלוונטיים, גם כשהיינו במקום ראשון היה ברור שזו פיקציה. הלוואי ובעונה הבאה נעשה דברים יותר יפים ונדבר אחרת.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

היחידים שהופכים את זה לבאמת קשה וכואב זו חיפה.
לא סובל אותם, הם משלשלים על עצמם כבר חודשיים, מכניסים אותנו לזה בכוח וגורמים לכך שנפשל.

קבוצה עם התקפה כל כך טיפשה לא יכולה לקחת אליפות, זה מצחיק אפילו לדבר על זה.
אבל חיפה כל כך גרועה שאפילו עם יכולת כזו הפנטזייה נגמרה רק הערב.
איזה אלופה עלובה, איזה צמרת מבישה.

משחק פשוט נוראי שלנו מכל הבחינות.
הפועל ת"א יריב עלוב שבשני מסירות אתה במצב לגול.
להפסיד ליריב כזה, בסיטואציה כזו, ששחקנים במקום להתאבד הולכים על המגרש, פשוט כואב. כואב מדי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא צריך לשכוח מה היה עונה שלמה,חיפה הייתה מצויינת הליגה ולפעמים רמסה קבוצות עם רביעיות חמישיות ושישיות.
בפליאוף הם קרסו ועדיין זה הספיק להם לזכות בתואר .

היריבה שלהם לאליפות הייתה מכבי חיפה בעצמה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
10 מאי 2022, 22:07
הכל לטובה. רק צריך שמי שמנהל את העסק יבין מה צריכים לעשות
המיקוד צריך להיות בזרים חד משמעית, ארבעה זרים חדשים פלוס לופז ומרטינש ישלימו לנו קאדר של שישה ושני מתאזרחים. מעבר לזה רק ליגיונרים שיכולים באמת להוסיף ומקסימום איזה מגן שמאלי מחליף במקום סולומון
הייתי שמח אם היו מנסים גם למצוא יהודים וצאצאיהם בחול כמו בריירו
מי שמנהל את העסק ימשיך לנהל אותו בדיוק כפי שניהל העונה, בעונה הקודמת ובזו שקדמה לה.
אותם האנשים שהנחיתו כאן 300 זרים בשנים האחרונות ימשיכו לבחור אותם על פי אותם פרמטרים מקצועיים ואותו תקציב מוגבל.

מה גורם לך להאמין שדווקא הפעם זה יראה אחרת?

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אלו אותם אלה שהנחיתו פה את ויטור, גוזואה, קורהוט אוגו הובאן ובאריירו ולופז.
רק אומר, בשם ה׳300׳ שהגיעו והיו ׳הכי גרועים בליגה׳.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

קרדיט ל״האנליסטים״, מדוייק!

אין מילים מנחמות שיתארו את המשחק שעברנו אתמול,
המשחק אתמול ממחיש במדויק את כל העונה של הפועל באר שבע. רכבת הרים של מומנטום והרבה רגשות, לרגע אחד חלום האליפות קיים וברגע אחר הוא בלתי אפשרי.

על המשחק אתמול אפשר בקלות להגיד שזו ״בעיטה בדלי״ קלאסית, אבל אנחנן חושבים שהדלי מעולם לא היה קיים, ״המאבק״ הזה על האליפות היה בדיה ולא אמיתי, מספיק להסתכל על תפוקת השערים של כלל שחקני ההתקפה שלנו, שחקנים כמו אנסה, רוקאביצה, שכטר, יחזקאל, דנילו, חטואל ומרמנטיני הביאו ביחד כ 20 שערי ליגה. ולעומת זאת, אם מסתכלים על כלל שחקני ההתקפה של מכבי חיפה מגלים כי שחקנים כמו אצילי, דין דוד, חזיזה, דוניו ובן שהר הביאו כ 48 שערי ליגה.
פחות שחקנים ויותר מפי 2 בתפוקת שערים !

ובכל זאת, נחזור גם למשחק שהיה אתמול, הפועל בש הגיעה מעודדת מאוד לאחר הניצחון על מכבי חיפה, אך שוב פעם חסרה שחקני סגל רבים בגלל צהובים.
ברדה פתח במערך 4231 כמו במשחק הקודם אך עם מספר שינויים בהרכב, רובם בגלל אילוצים והרחקות.
המשחק נפתח מנומנם יחסית כשהפועל באר שבע לא איימה כלל לעבר השער של שטקוס ברבע שעה הראשונה, לאחר מכן הקבוצה ״הרימה הילוך״ ובעטה 5 בעיטות לעבר השער בדקות 15-30.
הנתון שצריך להדליק הרבה נורות במועדון זהו נתון ה XG, הפועל בש החמיצה הרבה וממצבים שלא הייתה צריכה, כמה הרבה אתם שואלים?
הפועל בש בעטה לעבר השער 16 פעמים, 5 מתוכם למסגרת ועם XG כולל של 3.45 (!).
לשם השוואה, הפועל תא שכבשה שני שערים, בעטה לעבר השער 12 פעמים, 6 לעבר המסגרת, וסיימה עם XG כולל של 2.07, זאת אומרת ניצלה היטב את המצבים שהגיעה אליה.

ניתן טיפה זרקור למספר שחקנים ששווים ציון לטובה גם במשחק כזה, הראשון הוא איתן טיבי, ממשיך ביכולת הטובה שלו מהמשחק האחרון, עם 97% דיוק במסירות, 8/11 במאבקים מוצלחים, 3/3 במאבקי אוויר, 3/4 בתיקולים ועם 13 חילוצי כדור, הכי הרבה על הדשא.

השני הוא רמזי ספורי, שסיפק משחק טוב מאוד עם שער, 2 מסירות מפתח, מסירה מקדמת מאוד, 6/9 מאבקי קרקע מוצלחים, 3/5 כדרורים מוצלחים.
ובהחלט הרבה תעוזה במשחק כשכל הזמן ניסה לאיים ולבעוט גם מחוץ לרחבה אל עבר השער, היה חסר מאוד לקבוצה בדקות הסיום של המשחק.

נסיים שוב בעניין מדד ה XG, מדד השערים הצפויים, הפעם ארצה לתת זכוכית מגדלת על יוג’ין אנסה. נכון אנסה הוא לא סקורר גדול, אבל מספר המצבים שהוא הגיע אליו במשחק האחרון היה חייב לסיים לפחות עם שער אחד. אנסה בעט לעבר השער 3 פעמים עם בעיטה אחת לעבר המסגרת, ועם XG כולל של 0.96, מספר גבוה מאוד, שצריך לעורר הרבה סימני שאלה על השחקן לקראת ההמשך.

סמל אישי של משתמש
HBS212

שליחה על ידי HBS212 »

יש לנו קבוצה של נמושות זה כל הסיפור

אי אפשר לעלות עם אנסה וחתואל ואז לקוות לנצח

חייב להנחית פה תותחים כדי להתחרות באמת בעונה הבאה

שלח תגובה