אירופה 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

Re: אירופה 22/23

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

oranu כתב:
06 נובמבר 2022, 01:50
הציפיה האוטומטית לעלות לשלב בתים בכל עונה היא לא ריאלית בלשון המעטה.
אתה יכול להיות מדורג כל הדרך ולקבל בפלייאוף קבוצה מליגה צרפתית / ספרדית / גרמנית / אנגלית.
כמו שמכבי קיבלו את ניס השנה.
אני קורא הרבה הודעות שלך פה עם ציפיה לא כל כך ריאלית, זה טוב ובסדר גמור להעמיד רף גבוה אבל גם צריכים לזכור מה המשאבים ושיש דברים שתלויים גם במזל.
הקמפיין האירופי שלנו העונה עצם העלייה לבתים הוא הצלחה, בטח כשסיימנו עם 7 נקודות והיינו רלוונטיים עד הרגע האחרון עם בית לא קל בכלל, והכל כמובן שבהתאם לתקציב והסגל.
בעונה הראשונה של הקונפרנס, מכבי ת"א הוגרלו לבית עם לאסק לינץ, אלשקרט והלסינקי. זה חקק בתודעה שהקונפרנס זה צחוקים, ובושה לא לעלות לפחות לשמינית...
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

oranu כתב:
אתה יכול להיות מדורג כל הדרך ולקבל בפלייאוף קבוצה מליגה צרפתית / ספרדית / גרמנית / אנגלית.
אני קורא הרבה הודעות שלך פה עם ציפיה לא כל כך ריאלית, זה טוב ובסדר גמור להעמיד רף גבוה אבל גם צריכים לזכור מה המשאבים ושיש דברים שתלויים גם במזל.
הקמפיין האירופי שלנו העונה עצם העלייה לבתים הוא הצלחה, בטח כשסיימנו עם 7 נקודות והיינו רלוונטיים עד הרגע האחרון עם בית לא קל בכלל, והכל כמובן שבהתאם לתקציב והסגל.
בעונה הראשונה של הקונפרנס, מכבי ת"א הוגרלו לבית עם לאסק לינץ, אלשקרט והלסינקי. זה חקק בתודעה שהקונפרנס זה צחוקים, ובושה לא לעלות לפחות לשמינית...
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

oranu כתב:
לדעתי זה אפשרי להעפיל כל שנה כמובן בכפוף להגרלה.
לצורך העניין לפניי שנה עם מאמן נורמלי ולא עם רוני לוי אנחנו מעפילים מול הקפריסאים.
זה הכל תלוי כמובן בהגרלה כמו שאמרת אבל אם ההגרלות עד הפלייאוף כולל סבירות לא לעלות לשלב בתים זה כישלון לדעתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oranu כתב:
כמובן שבמידה ותבוא לנו איזה ניס זה יתקבל בהבנה גמורה. הדירוג שלנו אמור להבטיח לנו שוב דרג שני שנה הבאה, הגרלה פחות קשוחה מזו של השנה גם אמורה להעביר אותנו הלאה, בסוף זה לא צ׳מפיונס ולא ליגה אירופית. אם מכבי תל אביב יכולה לעבור בתים פשוטים באהלן אהלן גם אתה צריך.
אין פה עניין של ציפיות מוגזמות, המפעל הזה תפור בדיוק למידות שלנו ואנחנו צריכים לנצל אותו לאורך השנים עד תום כדי לצבור כמה שיותר ניסיון, כסף ודירוג ליום פקודה (יום פקודה = היום שבו סוף סוף תחזיר את הצלחת, תביא את הדירוג הזה למוקדמות ליגת האלופות וכך תקל על עצמך את המשימה הגדולה האמיתית של כל אלופה ישראלית - להגיע לבתים של ליגת האלופות)

אני רואה את הדברים בתור גרף התקדמות תמידי במקום דריכה במקום, אני כמובן לא עיוור לסיטואציה ולא שמעת אותי צועק בושה וביזיון אלא להיפך- עשינו אחלה קמפיין שקידם אותנו לא מעט השנה והמחשבה (אני בטוח שגם של אליניב, אלונה וההנהלה) היא להתקדם עוד צעד בשנה הבאה.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

בשביל שיהיה לנו סיכוי להשתחל למדורגים בסיבוב השלישי באלופות צריך 4 עונות טובות בבתים ובשביל פלייאוף זה כבר 5 עונות ו מעל 30 נקודות אנחנו רחוקים מאוד משם ואם רוצים להיות שם אז צריך עוד 2 עונות אירופיות ארוכות וההפעלה מהבתים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

hb7 כתב:
06 נובמבר 2022, 11:49
בשביל שיהיה לנו סיכוי להשתחל למדורגים בסיבוב השלישי באלופות צריך 4 עונות טובות בבתים ובשביל פלייאוף זה כבר 5 עונות ו מעל 30 נקודות אנחנו רחוקים מאוד משם ואם רוצים להיות שם אז צריך עוד 2 עונות אירופיות ארוכות וההפעלה מהבתים
שלוש שנים גג של קמפיינים שתואמים את הדירוג שלנו אמורות להספיק ל30-35 נקודות טוטאל (אאלט מספיק בדרך כלל לשלושה סיבובים, במקרים מסויימים אף לפלייאוף), זה כמובן לא באהלן אהלן אבל זו אמורה להיות השאיפה. כמובן שאם ניקח אליפות לפני אף אחד לא יבכה.
אני מזכיר לך שגם אם לא נהיה מדורגים עד הסוף במקרה של מוקדמות צ׳מפיונס הדירוג שנצבור יקל עלינו את הדרך עם קבוצות פחות חזקות בשני הסיבובים הראשונים וגם אם לא נעפיל לבתים אמור להפיל אותנו לאירופית במקום לקונפרנס

האסימון שצריך ליפול הוא שבמציאות של קונפרנס אירופה היא הרבה הרבה מעבר לבונוס נחמד אלא אפיק מדהים וריאלי לגמרי לקידום מקצועי וכלכלי של המועדון. כבר השנה בקמפיין שהוא סך הכל נחמד (חשוב מאוד להמשך אבל לא חסר תקדים, בטח בהתחשב בדרג שבו הוגרלנו) עשית 6 נקודות דירוג ובערך חמישה מיליון יורו לא כולל מיני מנויים, כרטיסים, מרצ׳נדייז מיוחדים לאירופה וכו׳

סמל אישי של משתמש
maort188

שליחה על ידי maort188 »

העונה הזאת הרווחנו 6 נקודות דירוג (לצורך השוואה גם הקמפיין עם אינטר היה שווה לנו 6). בשנה הבאה תרד מהחישוב עונת 17/18 (בתים בליגה אירופית) שבה הרווחנו רק 3 נקדות דירוג. כך ששנה הבאה נגיע עם +3 בהשוואה לעונה הנוכחית. על התמורה הכספית אני אפילו לא מדבר.
ב2 העונות שלאחר מכן ירדו עונות שלא עשינו בהם יותר מידי דירוג באירופה, 18/19 - 2 נקודות ו19/20 2.5 נקודות.
חייבים למנף את זה ולהגיע יותר מוכנים לאירופה עם סגל מגובש שעבר מחנה אימונים.. מה שהיה השנה היה על סף צחוק מהעבודה, עם הכנה יותר טובה אין לי ספק שהיינו עולים מהבית הזה, חבל אבל לא נורא. עם המפעל החדש אירופה חייבת להיות מטרה ולא איזה בונוס צדדי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:
06 נובמבר 2022, 07:48
לדעתי זה אפשרי להעפיל כל שנה כמובן בכפוף להגרלה.
לצורך העניין לפניי שנה עם מאמן נורמלי ולא עם רוני לוי אנחנו מעפילים מול הקפריסאים.
זה הכל תלוי כמובן בהגרלה כמו שאמרת אבל אם ההגרלות עד הפלייאוף כולל סבירות לא לעלות לשלב בתים זה כישלון לדעתי.
בסוף זה לגמרי תלוי הגרלה.
חשוב לזכור שזה לא מובן מאליו לעבור בכל פעם קבוצה שיחסי הכוחות מאוזנים מולה (לדוגמה הקפריסאים).
לא תמיד נעבור כל מפגש של 50-50, אחד כזה הפסדנו על עלייה לצמפיונס לצערנו.
כל עוד נמשיך לשאוף לכל התארים גם ההצלחות באירופה יגיעו, כמו שאמרתי לפני חודשיים אנחנו עוברים תהליך חיובי שלא קורה ביום אחד ונבנתה פה כוורת מקצועית וניהולית חדשה לגמרי, זה נראה שהולכים לכיוון הנכון וכל הזמן נמצאים בעקומת למידה וזה הכי חשוב, נמשיך כך וגם ההישגים יגיעו.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dor69 כתב:
06 נובמבר 2022, 09:29
כמובן שבמידה ותבוא לנו איזה ניס זה יתקבל בהבנה גמורה. הדירוג שלנו אמור להבטיח לנו שוב דרג שני שנה הבאה, הגרלה פחות קשוחה מזו של השנה גם אמורה להעביר אותנו הלאה, בסוף זה לא צ׳מפיונס ולא ליגה אירופית. אם מכבי תל אביב יכולה לעבור בתים פשוטים באהלן אהלן גם אתה צריך.
אין פה עניין של ציפיות מוגזמות, המפעל הזה תפור בדיוק למידות שלנו ואנחנו צריכים לנצל אותו לאורך השנים עד תום כדי לצבור כמה שיותר ניסיון, כסף ודירוג ליום פקודה (יום פקודה = היום שבו סוף סוף תחזיר את הצלחת, תביא את הדירוג הזה למוקדמות ליגת האלופות וכך תקל על עצמך את המשימה הגדולה האמיתית של כל אלופה ישראלית - להגיע לבתים של ליגת האלופות)

אני רואה את הדברים בתור גרף התקדמות תמידי במקום דריכה במקום, אני כמובן לא עיוור לסיטואציה ולא שמעת אותי צועק בושה וביזיון אלא להיפך- עשינו אחלה קמפיין שקידם אותנו לא מעט השנה והמחשבה (אני בטוח שגם של אליניב, אלונה וההנהלה) היא להתקדם עוד צעד בשנה הבאה.
אז אנחנו מסכימים, אחלה דור.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

פוזנן קיבלו את בודו גלימט… עם קצת יותר מזל ופחות החמצות בסיבוב הראשון של הבתים יכלנו לעשות פה שמינית בכיף

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dor69 כתב:
07 נובמבר 2022, 15:23
פוזנן קיבלו את בודו גלימט… עם קצת יותר מזל ופחות החמצות בסיבוב הראשון של הבתים יכלנו לעשות פה שמינית בכיף
בודו גלימט חזקה מאוד .
אין לפוזנן סיכוי לדעתי .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
07 נובמבר 2022, 16:02
בודו גלימט חזקה מאוד .
אין לפוזנן סיכוי לדעתי .
ידוע שהם לא פראיירים, מצד שני זו לא מפלצת כדורגל בסגנון ווסטהאם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לקבוצה ישראלית זאת מפלצת. בעיקר משום שהיא גם קבוצה חזקה וגם כי היא לוקחת את המפעל בשיא הרצינות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ושוב את מפליגים בסופרלטיבים כאילו אנחנו קבוצה מהליגה האסטונית
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה