מנויים לעונת 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: מנויים לעונת 22/23

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
01 יולי 2022, 08:57
טוב מאוד. אני בעד!
אתן לך דוגמא מהעונה-
במשחק נגד מכבי בבלומפילד בסיבוב השני הגענו לבלומפילד מוקדם מאוד אז הלכנו לשבת באיזה מקום ליד, הזמנו קצת אוכל ובירה. אחרי זה כשהלכנו למגרש בכיף שלנו כשחבר עוד עם חצי כוס בירה ביד ראינו ממרחק קצר את הצעדה שהייתה בלי להצטרף. משום מקום באו לנו שוטרים, התנפלו על החבר בלי סיבה, שפכו לו את הבירה ורצו לעכב אותו ולקחת לו את הכרטיס. הפשע היחידי היה שלבש חולצה אדומה והלך עם בירה ביד.
תוסיף לזה גם את הסרטונים מיציע חיפה בגמר הגביע, תלשו משם אוהדים לא קשורים לארגון שהדליק.
במהלך חיי כאוהד כדורגל ראיתי בעיניים שלי עשרות מקרים כאלה, ואינספור שלא ראיתי. אל תסתכל על 100 לה פמיליה, תסתכל על האוהד הממוצע שסובל מאלימות של שוטרים ועכשיו יהיה להם יותר כוח לעכב, לעצור, להרחיק ולחלק קנסות. הבעיה האמיתית בענף היא שהמשטרה לא מעוניינת בסדר באמת ולא עושה את העבודה שלה כמו שצריך כשעד היום הקבוצות אכלו קנסות בגלל עבודה גרועה של משטרה ומאבטחים, מהיום אלו יהיו גם האוהדים. חוק גרוע מאוד

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

חוק שהוא אסון לדמוקרטיה
מי שבעדו לא מבין את החומרה של העונש.
השוטרים עכשיו יכולים לתת קנס מנהלי ללא אפשרות לערער!!!

שוטרים באים למגרשי כדורגל אחרי תדריכים של זירת מלחמה.

כל אדם נורמטיבי צריך לפחד מהיום!!
מי שעושה בלאגן בדרך כלל מוכר למשטרה
מי שנורמטיבי יכול להשלף סתם ככה ולקבל דוחות ומכות רק כדי להראות ״הישגים״

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אלדר כתב:
01 יולי 2022, 18:40
חוק שהוא אסון לדמוקרטיה
מי שבעדו לא מבין את החומרה של העונש.
השוטרים עכשיו יכולים לתת קנס מנהלי ללא אפשרות לערער!!!

שוטרים באים למגרשי כדורגל אחרי תדריכים של זירת מלחמה.

כל אדם נורמטיבי צריך לפחד מהיום!!
מי שעושה בלאגן בדרך כלל מוכר למשטרה
מי שנורמטיבי יכול להשלף סתם ככה ולקבל דוחות ומכות רק כדי להראות ״הישגים״
גם לגבי ה״מוכר למשטרה״, בכל הקבוצות שמעתי על מקרים של אנשים טובים ולא מופרעים שברחו מפעילות בארגוני אוהדים בגלל הצקות והטרדות של שוטרים ורכזי מודיעין למיניהם בחיים הפרטיים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

dor69 כתב:
01 יולי 2022, 19:06
גם לגבי ה״מוכר למשטרה״, בכל הקבוצות שמעתי על מקרים של אנשים טובים ולא מופרעים שברחו מפעילות בארגוני אוהדים בגלל הצקות והטרדות של שוטרים ורכזי מודיעין למיניהם בחיים הפרטיים.
מפחיד. התמונות מגמר הגביע שאוהד חיפה רק עומד במעבר ופתאום מתנפלים עליו באלימות קשה
עכשיו מתירים את זה בתוספת דוח מנהלי ללא אפשרות ערער

זה חוק גרוע בעיקר לאנשים הנורמטיביים שלא יודעים איך ניראת תחנת משטרה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אלדר כתב:
01 יולי 2022, 19:46
מפחיד. התמונות מגמר הגביע שאוהד חיפה רק עומד במעבר ופתאום מתנפלים עליו באלימות קשה
עכשיו מתירים את זה בתוספת דוח מנהלי ללא אפשרות ערער

זה חוק גרוע בעיקר לאנשים הנורמטיביים שלא יודעים איך ניראת תחנת משטרה.
אין דבר כזה אין אפשרות ערעור, פשוט ערכאה שונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

dor69 כתב:
02 יולי 2022, 00:17
אין דבר כזה אין אפשרות ערעור, פשוט ערכאה שונה
אוקיי מה שכן בדקתי קצת לעומק והחוק מאפשר לשוטר לתת קנס
*ללא אפשרות הוכחת עבירה*

קצת הזוי

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אלדר כתב:
02 יולי 2022, 08:34
אוקיי מה שכן בדקתי קצת לעומק והחוק מאפשר לשוטר לתת קנס
*ללא אפשרות הוכחת עבירה*

קצת הזוי
הזוי ובאותה מידה גם יגדיל את גובה התביעה שהמשטרה תקבל אחר כך על הקנס כלום ושום דבר הזה שהם חילקו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אני בעד שישימו סוף לבלגן של אוהדי הפועל תל אביב הברברים שהורסים משחקי כדורגל וכדורסל. אני בעד שפעם אחת ולתמיד ימגרו את לה פמיליה המאוסים. אני בעד שיטפלו באוהדי סכנין שמשליכים אבנים.אני בעד שלא כל זב חוטם יקלל שוטרים בזמן מילוי תפקידם ואז יצלם אותם כשהם מגיבים. אני בעד שאוהדים יבואו לראות כדורגל, יעודדו, ישירו ויפסיקו להשליך חפצים ) השנה זה התעצם והגיע גם אלינו לדרומי)ולעורר פרובוקציות ואחר כך להאשים את השוטרים המסכנים שבאים לעשות סדר.
איך זה שבמשך עשרות שנים אני במגרשים, נמצא קרוב לעין הסערה ואף פעם שוטר לא נכנס בי?
אלו שחוטפים, בדרך כלל לא תמימים.
כמובן שהמשטרה לא נקייה מגילויי אלימות מיותרים מדי פעם, אבל בגדול, הם הפכו לשק החבטות במדינה: הערבים מרביצים להם, החרדים קוראים להם נאצים ומרביצים להם, אוהדים שרים מקללים ומרביצים.
אני בעד סדר ונגד אנרכיה. מצלמים שוטרים רק כאשר מגיבים ואז זה נראה כאילו אנשים תמימים חוטפים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
02 יולי 2022, 12:16
אני בעד שישימו סוף לבלגן של אוהדי הפועל תל אביב הברברים שהורסים משחקי כדורגל וכדורסל. אני בעד שפעם אחת ולתמיד ימגרו את לה פמיליה המאוסים. אני בעד שיטפלו באוהדי סכנין שמשליכים אבנים.אני בעד שלא כל זב חוטם יקלל שוטרים בזמן מילוי תפקידם ואז יצלם אותם כשהם מגיבים. אני בעד שאוהדים יבואו לראות כדורגל, יעודדו, ישירו ויפסיקו להשליך חפצים ) השנה זה התעצם והגיע גם אלינו לדרומי)ולעורר פרובוקציות ואחר כך להאשים את השוטרים המסכנים שבאים לעשות סדר.
איך זה שבמשך עשרות שנים אני במגרשים, נמצא קרוב לעין הסערה ואף פעם שוטר לא נכנס בי?
אלו שחוטפים, בדרך כלל לא תמימים.
כמובן שהמשטרה לא נקייה מגילויי אלימות מיותרים מדי פעם, אבל בגדול, הם הפכו לשק החבטות במדינה: הערבים מרביצים להם, החרדים קוראים להם נאצים ומרביצים להם, אוהדים שרים מקללים ומרביצים.
אני בעד סדר ונגד אנרכיה. מצלמים שוטרים רק כאשר מגיבים ואז זה נראה כאילו אנשים תמימים חוטפים.
חבר, טפל בזה בבתי המשפט, שם הבעיה. השוטרים יודעים ומכירים יפה מאוד מי עושה את הבלגן, הם פשוט לא מעוניינים לעבוד בזה ופורעיפ מקבלים בבתי משפט עונשים מצחיקים. גם את הקנס המנהלי הזה הם יפתרו בזה שהם יעשו מגבית (לא המצאה שלי, קורה כבר שנים) וימשיכו באותה צורה.
לגבי המשפט האחרון שלך, אם הוא מתייחס לגמר ביציע של חיפה אז זה פשוט לא נכון. התיעוד משם הוא סרטון אחד ארוך שצילמה המשטרה בכלל למטרות יח״צ והוא מאוד מטריד. הייתי בעצמי עד ללא מעט מקרים שפשוט שולפים אנשים אקראיים מהיציע למטרת הרתעה כאילו הם הסקוריטטה.
אל תיפול לפח של התקשורת, אוהדים בעייתיים סטייל לה פמיליה יש אולי 500 בכל הקבוצות יחדיו מתוך עשרות אלפים.
הם פשוט לא אוהבים לעבוד בזה. אתה רוצה להגיד לי שעם כל הטכנולוגיה והמצלמות שמותקנות אתה לא יכול למצוא זורקי מצתים ולהעניש אותם ואתה צריך להתקין רשתות כאילו אנחנו בגן חיות? לסגור יציעים? לאסור ציוד עידוד? במי אתה פוגע חוץ מהענף? כבר היום למרות הפעולות האלה ממשיכים להכניס פירוטכניקה, זה סימן שמישהו לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

המשטרה היא זו ש:
קובעת כמה מאבטחים וסדרנים דרושים לכל משחק
קובעת כמה שוטרים (בתשלום שעות נוספות כמובן) דרושים לכל משחק
אחראית על ניהול האירוע בהקשר הבטיחותי והבטחוני
ממנה מפקד קצין אחראי לכל משחק
***לא*** נושאת באחריות לכל דבר שקורה אלא המועדונים שמממנים את החגיגה מהסעיפים הקודמים נושאים באחריות, בעונשים ובעלויות
קובעת אחרי כל אירוע כזה שצריך יותר שוטרים, יותר מאבטחים, יותר סדרנים, עוד סוסים, עוד סמויים.
ואם יוצאים לקרב, אז למה לא להלחם?
אתה היית בפארק ליד טדי כששיחקנו בכדור ושרנו שירים שלוש שעות לפני הגמר עד שהגיעו סמויים שהחליטו שכדאי לשפוך לכל מי ששותה בירה את הכוס שלו כאילו שלא מוכרים בירה מהחבית 30 מטר משם בפן זון של המנהלת ולהפוך את המפגש האדיר הזה לצעקות ומריבות?
אז בפעם הבאה זה גם ילווה בעוד 20-30 קנסות של 5000 שקל ללא צורך בהוכחה או סיבה אמיתית. והנה אדם נורמטיבי כמוני וכמוך ששתה בירה על דשא עם חברים בכיף חייב חצי משכורת למדינה, או שישא בהשלכות.
כמובן שזה לא יוריד בגרם את מה שקורה בתוך המגרשים. זה הלחם והחמאה של המשטרה לייצר עוד הכנסות מהגדלת כח השיטור שהם דורשים.
ביזיון.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אני ממש לא בא לגונן על עוולות שהמשטרה עשתה ועושה, כמו הסיפור מגמר הגביע ושפיכת הבירה. אני גם שותף לדעה שבתי המשפט מקלים מדי עם אוהדי כדורגל פורעי חוק. אבל, כדאי להסתכל גם על זווית הראיה של השוטרים. תנו להם להשגיח ברוגע, להרוויח כמה לירות וללכת הביתה. אף אחד שם לא מחפש את הבלגן. מתי היה ברדק בטרנר או במושבה בפעם האחרונה? למה זה קורה תמיד בטדי, סכנין או עם שער 5 בבלומפילד שהפך להיות מגעיל ברמות על?
מעמד המשטרה הוא פח אשפה מכל מיני טעמים שאם נכנס אליהם , נצטרך להתווכח על פוליטיקה ואני מוותר על זה מראש.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

סימיוני כתב:
02 יולי 2022, 14:56
אני ממש לא בא לגונן על עוולות שהמשטרה עשתה ועושה, כמו הסיפור מגמר הגביע ושפיכת הבירה. אני גם שותף לדעה שבתי המשפט מקלים מדי עם אוהדי כדורגל פורעי חוק. אבל, כדאי להסתכל גם על זווית הראיה של השוטרים. תנו להם להשגיח ברוגע, להרוויח כמה לירות וללכת הביתה. אף אחד שם לא מחפש את הבלגן. מתי היה ברדק בטרנר או במושבה בפעם האחרונה? למה זה קורה תמיד בטדי, סכנין או עם שער 5 בבלומפילד שהפך להיות מגעיל ברמות על?
מעמד המשטרה הוא פח אשפה מכל מיני טעמים שאם נכנס אליהם , נצטרך להתווכח על פוליטיקה ואני מוותר על זה מראש.
תגיד אתה ערני למצב?
לבוא להעביר את השעות עבודה וללכת הביתה??
הם באים לחלק מכות ומקבלים תדריכים כמו לפני כניסה להר הבית על מה אתה מדבר??

השוטרים מגיעים לילדים בני 16 לבית ועוצרים אותם כי הם שרים שירים ולפעמים זורקים נפצים (לא מקל ראש אבל גם הבן של השוטר זרק או זורק נפצים בפורים)
אז אותם אנשים מוחים וזורקים אבוקות לדשא.

הזריקת אבוקות זה מחאה.
אחרי הקורונה המשטרה התרגלה לשקט יחסי ושכחה לנהל אירועים המוניים בפרופיל גבוה. הם עצבניים, מנהלים בעיקר אירועים ביטחוניים ומתייחס כאילו אוהדי כדורגל באו מהמוקטעה.

אני 30 שנה בכדורגל מעולם לא ראיתי מכות בין מחנות אוהדים בתוך האצטדיון.
מכות ששוטרים מביאים לאוהדים אני רואה פעם בחודש!!!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

להלן פנקס הצ'קים של אלונה הקיץ :

1. סטויאנוב 600 אלף ש"ח לא כולל שכר
2. חמד חינם עם 300,000 יורו שכר
3. עיסאווי וחג'אני יש את ה-200,000 ש"ח ביחד
4. אליאס 750,000 יורו ללא שכר
5. לופס חידוש חוזה ב-300,000 יורו שכר

אני רואה פה 1.5-1.6 מיליון יורו הוצאות והיד עוד נטויה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4 לב אדום כתב:
03 יולי 2022, 16:49
להלן פנקס הצ'קים של אלונה הקיץ :

1. סטויאנוב 600 אלף ש"ח לא כולל שכר
2. חמד חינם עם 300,000 יורו שכר
3. עיסאווי וחג'אני יש את ה-200,000 ש"ח ביחד
4. אליאס 750,000 יורו ללא שכר
5. לופס חידוש חוזה ב-300,000 יורו שכר

אני רואה פה 1.5-1.6 מיליון יורו הוצאות והיד עוד נטויה .
וכמה קל היה לצעוק ״עונה פיננסית״, ״המצב קשה״, ״הולכים רק על חופשיים״…

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

האוהדים שלנו כבר מזמן הפכו מאוהדים למבקרים על אוטומט וזה חבל.
בסהכ 11,000 מנויים שאמורים בעיר כזאת ביחס להישגי המועדון בשנים האחרונות להיחטף כבר מזמן ועדיין הבעלים צריכה להוכיח כל שנה שהיא מכוונת למעלה,לא סביר בעיניי.

שלח תגובה