מנויים לעונת 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מנויים לעונת 22/23

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 21:59
גם אני לא מדבר על משרד הפרסום. בסוף התפקיד שלנו הוא שולי בתוך המערכת. למועדון יש מחלקת מדיה משלו, לא גדולה אך מאוד איכותית והיא סופגת את כל החצים גם כשהם אמורים להיות מכוונים למקומות אחרים לגמרי. וזה מה שמעצבן אותי.. כי בסוף זה אוהדים כמוני כמוך שאכפת להם וחשוב להם. הכלים שעומדים לרשותם לא תמיד מספיקים אבל הם עושים הרבה מעבר למקסימום.
לפעמים יש לי ביקורת מקצועית כמו במקרה חמד, אבל הבעיה הגדולה היא בראש המערכת וביחס שלה לנושא הפרסום/שיווק/מדיה שאני לא מסכים עם הכותבים כאן שצריך לזלזל בו, בטח בעולם המודרני של היום.
מי שמכיר את הסיפור של האפליקציה שהמועדון הוציא בזמנו, למה היא נעצרה עד שהורדה לגמרי, מבין שהבעיה כאן היא עמוקה מאוד והיא קודם כל באיך ראש המערכת רואה את הנושא של פרסום/שיווק/מדיה…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 21:56
מקצועית, לא אהבתי את הצורה שבה חמד הוצג.
לא מכוונה לפגוע, חושב שהיה מגיע ללגיונר כמוהו או סרטון עם ביצועים מחו״ל ואם יש בעיה אז לבקש אישור מהתאחדות בשביל ביצועים מהנבחרת או תמונה/סרטון אחרים ולא אותו על מיטת הטיפולים.
לדעתי יש כאן פיספוס של מיתוג, יש כאן פספוס לעשות רושם ראשוני של כוכב שחוזר לישראל…
זה לא פוגע והאמת שגם לא היה לנו חלק בזה (בטח ובטח שלא בתמונה עם הפיזיוטרפיסט), מסכים אגב שהתמונה שיצאה זה טעות מיתוגית.. לגבי הדבר השני שכתבת, כנס לאינסטגרם של המועדון, יש שם סרטון שערכנו עם הביצועים שלו רק מהשנתיים האחרונות.

אבל שוב, אני דיברתי על הסרטון מנויים ואתה מחזיר תדיון לתומר חמד.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 22:05
זה לא פוגע והאמת שגם לא היה לנו חלק בזה (בטח ובטח שלא בתמונה עם הפיזיוטרפיסט), מסכים אגב שהתמונה שיצאה זה טעות מיתוגית.. לגבי הדבר השני שכתבת, כנס לאינסטגרם של המועדון, יש שם סרטון שערכנו עם הביצועים שלו רק מהשנתיים האחרונות.

סרטון מביך, לעלות קטעי וידיאיו שלו מביצועים מיוטיוב עם קצת קטעים עם החולצה האדומה
יש הרבה מה להשתפר בקטע הזה וכנראה שכאן בדרום לא התקדמו לעומת אנשי השיווק והמולטימדיה שבמרכז

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

כל ההבדל הוא שבחיפה ובתל אביב מועסקים אנשי מדיה במשרה מלאה שזה תפקידם ועבודתם וכאן חובבני . בחיפה-

צוות המדיה מכבי חיפה
דובר - ראש מחלקת תקשורת וניו מדיה - דודו בזק
מנהל ניו מדיה - יוסי פרץ ארי
מנהל תוכן ווידאו - רועי דדון
מנהל רשתות חברתיות - טל כהן
דובר מחלקת הנוער ועמ' הפייסבוק בערבית - שאדי חורי
סטטיסטיקה והיסטוריה - איציק הברמן
צלמי המועדון - ראובן כהן, ניב כהן וג'ו הירש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 22:05

אני לא התחברתי לסרטון המנויים, אבל יכול להיות באמת שמדובר פשוט בטעם אישי שלי ובציפייה שלי לסגנון אחר של סרטון מנויים.

סמל אישי של משתמש
red ultras

david21 כתב:
04 יולי 2022, 22:07
סרטון מביך, לעלות קטעי וידיאיו שלו מביצועים מיוטיוב עם קצת קטעים עם החולצה האדומה
יש הרבה מה להשתפר בקטע הזה וכנראה שכאן בדרום לא התקדמו לעומת אנשי השיווק והמולטימדיה שבמרכז
אני לא מדבר על הסרטון הזה. מדבר על מה שעלה לאינסטגרם.
אגב הרפרנס שהעלית של הפועל פתח תקווה זה אפטר אפקט בשקל עשרה שכבר עשו פה בוולקאם של מרואן קבהא. אם היו עושים את זה היית כותב שממחזרים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

david21 כתב:
04 יולי 2022, 22:08
כל ההבדל הוא שבחיפה ובתל אביב מועסקים אנשי מדיה במשרה מלאה שזה תפקידם ועבודתם וכאן חובבני . בחיפה-

צוות המדיה מכבי חיפה

לבוא בטענות למשרד פרסום שהם לא עוסקים רק במועדון ולמה הם לא אנשי מועדון זה הזוי.
אלונה היא שקובעת את התקציב והיא שקובעת מי הם עובדי המועדון.
זה כמו לתת למאמן תקציב של נס ציונה ולצפות שיתמודד מול מועדון עם תקציב כמו של מכבי חיפה.
רוצה מחלקת מדיה כמו של מכבי/חיפה תן תקציב דומה כלים דומים ואז תקבל תפקידים רשמיים במועדון וגם תפוקה דומה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 04 יולי 2022, 22:15, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 22:10
אני לא מדבר על הסרטון הזה. מדבר על מה שעלה לאינסטגרם.
אגב הרפרנס שהעלית של הפועל פתח תקווה זה אפטר אפקט בשקל עשרה שכבר עשו פה בוולקאם של מרואן קבהא. אם היו עושים את זה היית כותב שממחזרים
תפסיק להאכיל טרולים.
הוא רק מנסה להתסיס עם הודעות של ילד בן 12.
תתעלם ממנו.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 22:03
הבעיה כאן היא עמוקה מאוד והיא קודם כל באיך ראש המערכת רואה את הנושא של פרסום/שיווק/מדיה…
ולא רק..

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
אני לא התחברתי לסרטון המנויים, אבל יכול להיות באמת שמדובר פשוט בטעם אישי שלי ובציפייה שלי לסגנון אחר של סרטון מנויים.
מותר לך. בסוף אי אפשר לקלוע לטעם של כולם. קיבלנו מעל 100 תגובות חיוביות ואולי 6-7 פחות טובות. ככה שבסוף יש עניין של טעם וריח וביקורת זה סבבה לגמרי רק השאלה איך מעבירים אותה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
04 יולי 2022, 22:15
ולא רק..
שוב אני אומר, הכל תלוי באלונה.
כתבתי את הדברים על התמונה של חמד גם במקום אחר ואחד העיתונאים ענה לי בצורה מדויקת, זה ככה, ולא רק בתחום הזה אלא בעוד תחומים, כי אלונה לא רוצה להשקיע. ביום שהיא תשקיע, אנחנו נראה תוצאות אחרות.
לנושא של האפליקציה נחשפתי, ואם אפילו היא נפלה זה אומר הכל על היחס של אלונה לנושאים שציינתי…

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 22:18
מותר לך. בסוף אי אפשר לקלוע לטעם של כולם. קיבלנו מעל 100 תגובות חיוביות ואולי 6-7 פחות טובות. ככה שבסוף יש עניין של טעם וריח וביקורת זה סבבה לגמרי רק השאלה איך מעבירים אותה
יכול להיות שעירבבתי בשר וחלב שכן התייחסתי לתמונה של חמד ולסרטון ולהתנהלות של המועדון כמקשה אחת כשבפועל זה לא ככה ובגלל זה הביקורת על הסרטון הייתה כפי שהייתה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

david21 כתב:

צוות המדיה מכבי חיפה
למרות שלכולם כאן ברור שאתה טרול, ולא מהיום אני אגיב לך בשביל המישהו אחד הזה שאולי פספס. האנשים שמועסקים במועדון הם אנשים איכותיים, ולא אנשים שאספו מהרחוב. כולם עובדים במשרה מלאה וכולם חיים ונושמים הפועל באר שבע. הדוגמה שנתת של מכבי חיפה היא הדוגמה הכי גרועה שיכולתת לתת, זה ככ חלש שלפעמים נראה כאילו הם עושים ״ברע״. מכבי תא זה רמה אחרת אבל כמו שציינתי, ב120 מליון בשנה מה הבעיה להחזיק משרד פרסום אינהאוס?

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 22:21
כתבתי את הדברים על התמונה של חמד גם במקום אחר ואחד העיתונאים ענה לי בצורה מדויקת, זה ככה, ולא רק בתחום הזה אלא בעוד תחומים, כי אלונה לא רוצה להשקיע. ביום שהיא תשקיע, אנחנו נראה תוצאות אחרות.
לנושא של האפליקציה נחשפתי, ואם אפילו היא נפלה זה אומר הכל על היחס של אלונה לנושאים שציינתי…
קצת מסכים וקצת לא מסכים. זה לא שחור או לבן
לאלונה מאוד חשוב איך שהדברים עוברים והרמה שלהם…
חכה להפתעות בנושא,
בקרוב מאוד.. הרבה דברים הולכים להשתנות

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 22:21
את האפליקציה הזאת (שכבר פותחה וכבר הושקע בה הכסף) היה אפשר למנף לדברים אדירים. אשכרה לשבת לעשרות אלפים בכיס ולהגיע עד אליהם בכל תחום אפשרי, במקום זה אפילו למצוא אותה אי אפשר היום.
סופר מאכזב ומבאס

שלח תגובה