יוני סטויאנוב חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: יוני סטויאנוב חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

שליחה על ידי שיש »

לפחות עכשיו אני לא ארשום אותו בהרכב.....

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

די מבאס שאנחנו קבוצה לא מספיק טובה כדי לשלב שחקנים פחות בשלים.
לא יודע איך הוא לא קיבל דקות כשחקן קו קדמי, אבל נסמוך על הצוות המקצועי.

שיהיה לו הרבה בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מצעד השחרורים/המעומדים לעזוב בספטמבר זה באג רציני של הצוות המקצועי, דווקא כשיש שתי מסגרות במקביל.

תכף משה יגיע לספר לנו שאליניב מעולם לא החזיק מיוספי, אלונה הכריחה אותו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

סטואינוב שחקן שצריך לשחק
באר שבע עוד מבולבלת

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יותר מעניין באיזה תפקיד הוא ישחק.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ForeverRed כתב:
22 ספטמבר 2022, 11:29
יותר מעניין באיזה תפקיד הוא ישחק.
אמת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
22 ספטמבר 2022, 07:08
מצעד השחרורים/המעומדים לעזוב בספטמבר זה באג רציני של הצוות המקצועי, דווקא כשיש שתי מסגרות במקביל.

לא הבנתי איפה "הבאג".
אם שחקן לא טוב מספיק להפועל באר שבע אז הוא לא טוב להפועל באר שבע, נקודה סימן קריאה.
רוטציה מבחינתי זה לשחקנים שהם מספיק טובים, כמובן שגם שם יש דרגות, יש באנקר, יש הרכב, יש ספסל, ויש כאלה שבין לבין, אבל אם הם לא ברמה הנדרשת את מי מעניין שתי מסגרות או עומס?
מישהו כאן קיבל בהבנה את חוסר הבשלות של מדמון וסטויאנוב בהפסד מול אשדוד בגלל שהיה עומס של משחקים ושחקנים אחרים נחו?

חוץ מחאתם שהוא כן ברמה ואם יעזוב זה יהיה בגלל נושאים מחוץ למגרש, כל שאר השחקנים שעזבו (מדמון, סטויאנוב) או מועמדים לעזוב (יוספי, קלטינס, סולמון, שכטר) הם שחקנים שאם אני רואה אותם בהרכב שלנו, לא משנה כמה עומס יש ובאיזה מסגרת זה קורה, אני אוטומטית מרגיש שהם לא ברמה ושנחלשנו משמעותית.
בסוף כשאליניב דיבר על בין 2 ל 3 שחקנים שיאבקו על כל עמדה, הוא דיבר על שחקנים שמתאימים לרמה שאנחנו שואפים אליה, שאתה יכול לפתוח איתם בהרכב ועדין להיות בראש שקט שגם אם הם יהיו פחות טובים מהאופציה השנייה הפער לא יהיה אדיר, שחקנים שיכולים לתת פייט לשחקן אחר בעמדה שלהם, השמות למעלה, לדעתי לפחות, הם לא כאלה, ולכן אני לא מבין איפה "הבאג" כאן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 ספטמבר 2022, 16:20
לא הבנתי איפה "הבאג".
אם שחקן לא טוב מספיק להפועל באר שבע אז הוא לא טוב להפועל באר שבע, נקודה סימן קריאה.
רוטציה מבחינתי זה לשחקנים שהם מספיק טובים, כמובן שגם שם יש דרגות, יש באנקר, יש הרכב, יש ספסל, ויש כאלה שבין לבין, אבל אם הם לא ברמה הנדרשת את מי מעניין שתי מסגרות או עומס?
מישהו כאן קיבל בהבנה את חוסר הבשלות של מדמון וסטויאנוב בהפסד מול אשדוד בגלל שהיה עומס של משחקים ושחקנים אחרים נחו?

חוץ מחאתם שהוא כן ברמה ואם יעזוב זה יהיה בגלל נושאים מחוץ למגרש, כל שאר השחקנים שעזבו (מדמון, סטויאנוב) או מועמדים לעזוב (יוספי, קלטינס, סולמון, שכטר) הם שחקנים שאם אני רואה אותם בהרכב שלנו, לא משנה כמה עומס יש ובאיזה מסגרת זה קורה, אני אוטומטית מרגיש שהם לא ברמה ושנחלשנו משמעותית.
בסוף כשאליניב דיבר על בין 2 ל 3 שחקנים שיאבקו על כל עמדה, הוא דיבר על שחקנים שמתאימים לרמה שאנחנו שואפים אליה, שאתה יכול לפתוח איתם בהרכב ועדין להיות בראש שקט שגם אם הם יהיו פחות טובים מהאופציה השנייה הפער לא יהיה אדיר, שחקנים שיכולים לתת פייט לשחקן אחר בעמדה שלהם, השמות למעלה, לדעתי לפחות, הם לא כאלה, ולכן אני לא מבין איפה "הבאג" כאן.
הבאג שזה קורה בספטמבר מבלי שהבאת אלטרנטיבה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 ספטמבר 2022, 16:20
לא הבנתי איפה "הבאג".

מסכים עם כל מילה .
הבעיה העיקרית עם הצעירים הייתה מסלול ההתפתחות שלהם . לדעתי , שחקן צעיר ( החל מגיל 16 מבחינתי ) צריך לעבור את המסלול הבא ( אלא אם כן הוא עילוי ואז אין על מה לדבר בכלל ) :

1.בניית תוכנית התחשלות עם השחקן והגדרת פרמטרים לשיפור/חיזוק/הצלחה
2.עונת השאלה בלאומית בקבוצה עם שאיפות לעלות ליגה
2.עונה או שתיים השאלה בקבוצת ליגת העל
3.חזרה לקבוצת האם לעונת מבחן/השתלבות ברוטציה
4.קבלת החלטה סופית - מתאים או לא .

גם את הצעירים עצמם זה מתסכל לחזור בסוף כל עונה לקבוצת האם ושוב פעם להיבחן ושוב פעם להיות מושאלים . אחרי כל עונה לתת משוב על נקודות חוזקה ונקודות לשיפור ולתת לו כלים ודגשים בדמות אנשי מקצוע שישפרו אותו , סוג של שעות אימון אישיות אקסטרה מעבר לשעות הקבוצתיות , זה כסף קטן שיושקע שיחזיר את עצמו אם השחקן יתפתח כראוי .
אחרי 3 עונות התחשלות , לשבת איתו ולקבל החלטה לכאן או לכאן . ההד של הליווי האישי והמעקב והדאגה לכל צעיר וצעיר יעשו כבר את שלהם וימשכו לכאן צעירים רבים וטובים שמעדיפים לנסוע למרכז לאקדמיות הבכירות ( ת"א , אשדוד , פ"ת , טוברוק , חיפה ) ולא להתאמן כאן בבית .
להביא צעירים כרכש לקבוצת הנוער זה טוב ויפה אבל זה פלסטר . זה לא יקרה כל עונה .
אגב - מסלול התפתחות כזה גם יכול להביא למצב שגילית שחקן שלא חשבת שיתפתח להיות שחקן מוביל והוא כן התפתח .

מצויין מה שעושים עם חג'אני , מדמון וסטויאנוב .
חבל שלא עשו את זה גם לפני 5 שנים עם דדיה ויוספי כשעלו לבוגרים ועם דן ביטון .

עם תוכנית פיתוח טובה היום היינו יכולים להיות עם הרוטציות הבאות :

גלזר
דוידזאדה קופור רצון דדיה
סבג מדמון יוספי
דן ביטון שבירו ג'ימי מרין

7 שחקנים שגדלו כאן פלוס רכש צעיר שהתחנך כאן .
חוץ מדוידזאדה שקיבל דקות , לא עשינו עבודה טובה עם אף אחד מהם . מאז שעלו מהנוער/הגיעו , לא התקדמו יותר מידי .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
22 ספטמבר 2022, 17:06
הבאג שזה קורה בספטמבר מבלי שהבאת אלטרנטיבה
אליניב כבר חודש מתראיין אחרי משחקים ואומר שהוא חייב עוד שני שחקנים לפחות.
מה הוא יכול לעשות שההנהלה לא הביאה לו את אותם שחקנים? להפוך בכוח כאלה שהם לא ברמה לכאלה שהם כן ברמה כדי למלא את החסר מבחינה מספרית?

למה חלק מהשחקנים עוזבים רק עכשיו?
לא רק אליניב, גם אנחנו האמנו שיכול להיות שסטויאנוב ומדמון ישתלבו ברוטציה כבר השנה.
אז אליניב ניסה, ראה אותם באימונים, ניסה אותם במשחקים (בניגוד למאמנים אחרים שישר היו שולחים אותם להשאלה), הבין שהם לא בשלים והחליט נכון שבמקום שישרפו כאן שנה בסוף הספסל/ביציע שישחקו כדורגל קבוע בקבוצה אחרת בליגת העל.

אני חושב שחלק מהעזיבות, אם יקרו (קלטינס, שכטר, יוספי) הם בגלל הרצון של אותם שחקנים שבמשך רוב העונה אפילו לא נכנסו לסגל לעבור לקבוצות שם הם יקבלו דקות קבועות/מעמד אחר.

אלחמיד כמובן אם יעזוב יעשה את זה מסיבות אישיות...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ובעודנו מדברים - עוד ילד כישרוני מהנוער עזב את המועדון לטובת הפועל תל אביב - דניאל צדיק !
עסקת מכירה ראש בראש על השוער עמית משיח מהפועל ת"א .

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

4 לב אדום כתב:
22 ספטמבר 2022, 18:07
ובעודנו מדברים - עוד ילד כישרוני מהנוער עזב את המועדון לטובת הפועל תל אביב - דניאל צדיק !
עסקת מכירה ראש בראש על השוער עמית משיח מהפועל ת"א .
לא דובר עליו כאחד הכישרונות הגדולים של המחלקה בשנים האחרונות?

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Totti כתב:
22 ספטמבר 2022, 07:08

בעדינות, ההתנהלות שלנו מטופשת! משחררים חופשי לפני שהביאו. אין בעיה עם שחרור של הבינוניים האלה, אבל למה לפני שמביאים? תסגרו הכל מאחורי הקלעים שהעסקה תהיה מוכנה ואז תחתימו אחרים ותשחררו את מי שרציתם בו זמנית.
אני חושב שכל המועדון מודה פה בכישלון בבניית הסגל בקיץ, שזה בעצם גם המשכיות ממועדי העברות הקודמים. מלא פאניקה, שחרורים תוך תקופות קצרות, הקפאות, ייבוש של שחקני הרכב פתאום בספסל או מחוץ לסגל, עמדות חסרות, מחליפים שלא קיימים, לא לליגה ובטח לא לאירופה.
בנו סגל רחב בשביל 2 מפעלים במקביל, בסוף עוד לפני סגירת החלון משחררים ומנסים לשחרר עוד. יש פה כאלה שעוד עוצמים עיניים על זה?
כואב לי לראות שאין לנו שום דרך נכונה, מת להגיד דברים טובים אבל פשוט אין. אגב שי אתה מקורב לאלונה, תשאל אותה למה היא החליטה להביא את סטויאנוב ואיך שכנע אותה לוזון לקחת ממנו את בלוריאן שעשה לו פרצופים.
ומילה על צדיק מהנוער, לא מכיר אבל אם זה עוד מוכשר ששחררנו אז שאפו על המשך התנהלות נכונה. עוד כמה שנים אם יהיה באמת טוב כנראה שנרצה להחזיר אותו בהרבה כסף. :דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

ran כתב:
22 ספטמבר 2022, 23:59
בעדינות, ההתנהלות שלנו מטופשת! משחררים חופשי לפני שהביאו. אין בעיה עם שחרור של הבינוניים האלה, אבל למה לפני שמביאים? תסגרו הכל מאחורי הקלעים שהעסקה תהיה מוכנה ואז תחתימו אחרים ותשחררו את מי שרציתם בו זמנית.
אני חושב שכל המועדון מודה פה בכישלון בבניית הסגל בקיץ, שזה בעצם גם המשכיות ממועדי העברות הקודמים. מלא פאניקה, שחרורים תוך תקופות קצרות, הקפאות, ייבוש של שחקני הרכב פתאום בספסל או מחוץ לסגל, עמדות חסרות, מחליפים שלא קיימים, לא לליגה ובטח לא לאירופה.
בנו סגל רחב בשביל 2 מפעלים במקביל, בסוף עוד לפני סגירת החלון משחררים ומנסים לשחרר עוד. יש פה כאלה שעוד עוצמים עיניים על זה?
כואב לי לראות שאין לנו שום דרך נכונה, מת להגיד דברים טובים אבל פשוט אין. אגב שי אתה מקורב לאלונה, תשאל אותה למה היא החליטה להביא את סטויאנוב ואיך שכנע אותה לוזון לקחת ממנו את בלוריאן שעשה לו פרצופים.
ומילה על צדיק מהנוער, לא מכיר אבל אם זה עוד מוכשר ששחררנו אז שאפו על המשך התנהלות נכונה. עוד כמה שנים אם יהיה באמת טוב כנראה שנרצה להחזיר אותו בהרבה כסף. :דופק את הראש בקיר:
אופיר חיים בכבודו ובעצמו דיבר עליו באחד הפודקאסטים ואמר שזה השחקן הכי כישרוני שהיה בשנים האחרונות במחלקת הנוער בבאר שבע מספיק לראות שדודו דהאן אומר עליו שזה השחקן הכי מוכשר שיש לו מאז רפאלוב ומליקסון לא מובנת ההתנהלות הבזויה הזאת

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

וסרמיליה כותבים על דניאל צדיק :

להבנתנו בתקופה האחרונה קרו מספר מקרים שבהם השחקן התנהל בצורה לא מקצועית ולא מתאימה ולכן במועדון קיבלו את ההחלטה להיפרד.

שלח תגובה