שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: שי אליאס

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yosisa כתב:
28 יוני 2022, 22:25
850k?! אם זה נכון, זה שערוריה.
סעיף השחרור הוא 750, למה שנשלם 850?
מדברים על 500 - 600…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 יוני 2022, 22:27
אני באופן אישי תמיד אעדיף שחקנים עם שכל.
למדמון יש כזה והמון, אליאס סימן שאלה גדול מבחינתי, זה הכל.
אם זה היה אליאס מול יוספי (גם שחקן בית) אז הייתי הולך בלי לחשוב פעמיים על אליאס.
אבל כשיש לך שחקן עם בגרות וחוכמת משחק כמו מדמון, לא יודע אם בקלות הייתי מוותר על לתת לו הזדמנות…
אבל משה, מה קשור מדמון לאליאס חוץ התפקוד במרכז המגרש.
אחד גטוסו לעניים, השני פירלו לעניים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

הפועלעולה כתב:
28 יוני 2022, 22:13
כרגיל, פרופורציות זה כאן.
מאמין שדעתכם תשתנה אחרי חודש-חודשיים שתראו אותו. ההחתמות הכי מושמצות בעונה שעברה היו של גלזר ועביד.

ושוב אומר, אתם מצפים ליותר מדי ממדמון. הוא צריך לקבל דקות ואני מאמין שהוא גם יקבל דקות אבל לא חושב שבשלב הזה של הקריירה הוא יכול לענות על הציפיות המאוד מוגזמות שלכם ממנו.
+1 ..
קצת שפיות לשם שינוי
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 יוני 2022, 22:25
עכשיו ב-ynet פרסום ראשון: הפועל באר שבע סיכמה עם הפועל ת״א על מעברו של שי אליאס. עכשיו, הקשר שהחזיק בסעיף יציאה של 750 אלף יורו יצטרך לתת את ההסכמה למעבר ולסכם את תנאיו מול אלונה ברקת ‎
750 על 80% מהכרטיס ...
עוד יותר מבזה אם זה נכון
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

תפסיקו להשוות למדמון! הוא לא באותה עמדה.
יתרונות- צעיר, אגרסיבי, בדיוק בעמדה שהיינו צריכים (6 קלאסי)
חסרונות- לטעמי בעיקר המחיר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
28 יוני 2022, 22:28
אבל משה, מה קשור מדמון לאליאס חוץ התפקוד במרכז המגרש.
אחד גטוסו לעניים, השני פירלו לעניים.
יש באריירו, יש מרטינס, יש מיכה/ספורי על העמדה השלישית בקישור, יש את יוספי אבל לדעתי אם יישאר השנה הוא ידחק לסוף הרוטציה, אחרי זה היו אמורים להגיע קלטינס, מדמון וגורדנה כשיחזור, להוסיף את אליאס בטח בתג מחיר שכזה שיכריח את המערכת לתת לו דקות וללכת איתו גם בכוח בחודשים הראשונים זה כניראה לדחוק את מדמון עוד ברוטציה.
יכול להיות שאין ברירה בגלל הבינוניות בסגל שלנו, אני פשוט חושב שמדמון חייב לקבל הזדמנות רצינית וקצת חושש שאם אליאס יגיע הוא לא יקבל אותה.
בכל מקרה אני סומך על אליה ועל ההחלטה שלו, יכול להיות שבגלל המונדיאל והעומס כן תהיה הזדמנות למדמון גם אם אליאס יגיע…
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 28 יוני 2022, 22:33, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הפועלעולה כתב:
28 יוני 2022, 22:13
כרגיל, פרופורציות זה כאן.
מאמין שדעתכם תשתנה אחרי חודש-חודשיים שתראו אותו. ההחתמות הכי מושמצות בעונה שעברה היו של גלזר ועביד.

ושוב אומר, אתם מצפים ליותר מדי ממדמון. הוא צריך לקבל דקות ואני מאמין שהוא גם יקבל דקות אבל לא חושב שבשלב הזה של הקריירה הוא יכול לענות על הציפיות המאוד מוגזמות שלכם ממנו.
אם היינו משלמים על אבו עביד - אחלה שחקן, אבל לא איזה כוכב נדיר - 700,000 יורו שהיה לנו כישרון צעיר בעלייה בעמדה הזאת, אז הביקורת היתה נכונה באותה מידה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אתם מזוכיסטים בחיי.
עד שגדל כאן שחקן ברמה הזאת אנחנו מביאים בינוני שנזרק החוצה בשביל לפנות מקום לכשרון האמיתי שלהם קנצפולסקי
ועוד ב750 אלף יורו זה הזייה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

eitam כתב:
28 יוני 2022, 22:30
תפסיקו להשוות למדמון! הוא לא באותה עמדה.
יתרונות- צעיר, אגרסיבי, בדיוק בעמדה שהיינו צריכים (6 קלאסי)
חסרונות- לטעמי בעיקר המחיר
אם הוא מגיע על תקן גיבוי לבאריירו ולא מעבר, אז לא עדיף להביא את ניר ביטון בחינם?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yedidel כתב:
28 יוני 2022, 22:32
אם הוא מגיע על תקן גיבוי לבאריירו ולא מעבר, אז לא עדיף להביא את ניר ביטון בחינם?
ניר ביטון לא יבוא להיות גיבוי של אף אחד ובכל מקרה אני בספק שהוא יכול לשחק בקישור גם בליגה שלנו.
יש פה יותר מדי זעקות שבר ויותר מדי היסחפויות. הייתי מציע לחכות יום-יומיים כדי להבין את התמונה המלאה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הפועלעולה כתב:
28 יוני 2022, 22:34
ניר ביטון לא יבוא להיות גיבוי של אף אחד ובכל מקרה אני בספק שהוא יכול לשחק בקישור גם בליגה שלנו.
יש פה יותר מדי זעקות שבר ויותר מדי היסחפויות. הייתי מציע לחכות יום-יומיים כדי להבין את התמונה המלאה.
כאילו שחקן סביר פלוס מהפועל ת"א זה מניה יותר בטוחה משחקן רוטציה ( עם לא מעט דקות) בן 30 מסלטיק? באיזה עולם?

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

yedidel כתב:
28 יוני 2022, 22:32
לדעתי הוא יהיה לצד בריירו ומיכה/ספורי/ ג'וס (אינשאללה) מול הגדולות ומול הקטנות זה יהיה הוא או בריירו מאחור. אבל זו הערכה שלי בלבד שלא מבוססת על משהו שאני יודע

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

קשה לי להאמין שספורי ידחק לאגף, מה גם שרוצים להביא לשם שני זרים.
ובמצב הזה אני רואה אמצע של מרטינש בריירו וספורי.
אז מה הטעם להביא שחקן שישב על הספסל בסכום הזה?
מדמון זה אותו לבל, והוא יותר צעיר, ועם תקרת זכוכית בהרבה יותר גבוהה.(ולמען הסר ספק, אני בדעה כזאת על מדמון עוד מהרגע שעלה אלינו לבוגרים ושיחק)
פשוט לא מצליח להבין את ההיגיון בעסקה הזאת. אנחנו יוצאים פה פראיירים בזמן שהניסנובים פותחים שמפנייה ומפנים מקום לאקזיט הבא שלהם לצמוח

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 יוני 2022, 22:27
אני באופן אישי תמיד אעדיף שחקנים עם שכל.
למדמון יש כזה והמון, אליאס סימן שאלה גדול מבחינתי, זה הכל.
אם זה היה אליאס מול יוספי (גם שחקן בית) אז הייתי הולך בלי לחשוב פעמיים על אליאס.
אבל כשיש לך שחקן עם בגרות וחוכמת משחק כמו מדמון, לא יודע אם בקלות הייתי מוותר על לתת לו הזדמנות…
בגרות זה נחמד כשאתה בן 19. ברמת בוגרים זה די בטל בשישים. מעבר לפרמטרים שציינת יש עוד כל כך הרבה שמיותר אפילו להתחיל. רק אגיד שלשים שחקן כזה כמחליף ישיר לקישור בעונה כזאת עמוסה זה גובל בחוסר אחריות.
מישהו היה חייב להגיע, יצא שזה אליאס, ששוב, מביא דברים אחרים לגמרי למגרש והיינו צריכים שחקן מסוגו.
יותר או פחות טוב בשליש האחרון, יותר או פחות יקר, אלה דברים שעליהם אפשר להתווכח. הם לא צריכים להיות קשורים למדמון.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 22:47
בגרות זה נחמד כשאתה בן 19. ברמת בוגרים זה די בטל בשישים. מעבר לפרמטרים שציינת יש עוד כל כך הרבה שמיותר אפילו להתחיל. רק אגיד שלשים שחקן כזה כמחליף ישיר לקישור בעונה כזאת עמוסה זה גובל בחוסר אחריות.
מישהו היה חייב להגיע, יצא שזה אליאס, ששוב, מביא דברים אחרים לגמרי למגרש והיינו צריכים שחקן מסוגו.
יותר או פחות טוב בשליש האחרון, יותר או פחות יקר, אלה דברים שעליהם אפשר להתווכח. הם לא צריכים להיות קשורים למדמון.
אנחנו בליגה האנגלית ולא ידעתי? עם מי מתחרים פה על מקום בקישור?
הבעיה הכי גדולה של הכדורגל הישראלי שמתעקשים למחזר פה בינוניים במקום לתת לכשרונות לשחק מוקדם.
ואני עדיין מחכה להבין מה אליאס מביא למגרש שאין לנו בסגל הנוכחי אצל באריירו וקלטינס

שלח תגובה