שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: שי אליאס

שליחה על ידי Itay »

גיא חניה כתב:
29 יוני 2022, 00:34
לא היה כיף עם היוספים והקלטינסים, אז אתה מביא אותו הדבר? איפה ההיגיון פה?
אליאס שחקן בינוני, מוצר מוגמר. הרבה כוח פיזי, מעט מדי מוח.
אם הייתי צריך להגדיר אותו כשחקן במשפט אחד, אז אליאס הוא הכלאה של אייל שן וקובי מויאל.
הסכומים המדוברים נכונים, 650 א׳ יורו על 80% מהכרטיס.
אקולטסה היה מגיע להפועל תל אביב איתו או בלעדיו.

כן, מותר לנו לבקר. יש רכשים שמראש אתה יודע שזה רכש אידיוטי, זה אחד מהרכשים האלו.
מי קבע שאליאס זה עוד יוספי? לפי תגובת אוהדי הפועל זה ממש לא אותו רמת שחקן. שחקן מוגמר הוא לא, בישראל אנחנו עדים לשחקנים שעושים סוויץ׳ בקריירה בגילאי 25 וצפונה ויש לנו גם יופי של דוגמאות מאצלנו בקבוצה (ספורי ואבו עביד העיקריים). חייב להזכיר שהביטוי ״הרבה כוח מעט מוח״ הוזכר גם כשאבו עביד הגיע, את התוצאות כולנו מכירים.

יכול להיות שזה רכש שיתברר כלא מוצלח, אבל עדיין קצת פרופורציות, העונה לא תקום ותיפול על שי אליאס, בואו ניתן לבחור צ׳אנס. מבחינת בסיס ישראלים אנחנו במצב טוב, על מי שהעונה כן תקום ותיפול זה על 3/4 הזרים שיגיעו ואני מחבר את זה לדיון שלנו על ז׳וס, כשיש אופציה להביא שחקן שידוע שמקצוענית הוא חד משמעית שובר שוויון אין בכלל דיון על איפה ואיך לשחק איתו, שאלו יהיו הכאבי ראש שלנו.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Itay כתב:
29 יוני 2022, 00:47
מי קבע שאליאס זה עוד יוספי? לפי תגובת אוהדי הפועל זה ממש לא אותו רמת שחקן. שחקן מוגמר הוא לא, בישראל אנחנו עדים לשחקנים שעושים סוויץ׳ בקריירה בגילאי 25 וצפונה ויש לנו גם יופי של דוגמאות מאצלנו בקבוצה (ספורי ואבו עביד העיקריים). חייב להזכיר שהביטוי ״הרבה כוח מעט מוח״ הוזכר גם כשאבו עביד הגיע, את התוצאות כולנו מכירים.

יכול להיות שזה רכש שיתברר כלא מוצלח, אבל עדיין קצת פרופורציות, העונה לא תקום ותיפול על שי אליאס, בואו ניתן לבחור צ׳אנס. מבחינת בסיס ישראלים אנחנו במצב טוב, על מי שהעונה כן תקום ותיפול זה על 3/4 הזרים שיגיעו ואני מחבר את זה לדיון שלנו על ז׳וס, כשיש אופציה להביא שחקן שידוע שמקצוענית הוא חד משמעית שובר שוויון אין בכלל דיון על איפה ואיך לשחק איתו, שאלו יהיו הכאבי ראש שלנו.
אני עוקב בעל כורחי אחרי הפועל תל אביב (חמי אוהד הפועל), אני יכול להגיד לך במפורש שהוא שחקן בינוני וגם זה כי אני מפרגן. אבו עביד הגיע לפה כמגן והתגובות היו בהתאם.
לגבי ספורי הבעיה אצלו אף פעם לא היה ברגליים אלא בראש.

בכל מקרה, כרגיל יהיו אוהדים שיחפשו את הטוב במהלך, אני הפעם בצד השני.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

גיא חניה כתב:
29 יוני 2022, 00:53
אני עוקב בעל כורחי אחרי הפועל תל אביב (חמי אוהד הפועל), אני יכול להגיד לך במפורש שהוא שחקן בינוני וגם זה כי אני מפרגן. אבו עביד הגיע לפה כמגן והתגובות היו בהתאם.
לגבי ספורי הבעיה אצלו אף פעם לא היה ברגליים אלא בראש.

בכל מקרה, כרגיל יהיו אוהדים שיחפשו את הטוב במהלך, אני הפעם בצד השני.
אל תשכח גם מי היה סביבו…
חבורת ילדים וזרים בשקל עשרים שמאומנים ע״י אגדות האימון
קלינגר ורפואה.
שורה תחתונה, הוא באמת לא הרכש עליו חלמנו וסביר להניח לא הרכש שיעשה הבדל, את הציון על החלון ניתן על השחקנים האמיתיים שאמורים לתת את הטון, אם יגיעו שוב כישלונות ידועים מראש (חלילה) סטייל סטו,קאריו ופטרוצ׳י יהיה נכון לבוא ולבקר על אוטומט אך כרגע בוא נאמין שברדה ראה בו דברים שאנחנו לא ראינו, אם יש מישהו שיודע להשפיע על שחקנים זה הוא.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

Itay כתב:
29 יוני 2022, 00:47

ראית אותו משחק?!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מי שאומר שהיה חייב להגיע עוד שחקן לקישור ללא קשר למדמון צודק בהחלט.
אין לנו שום איכות באמצע מהספסל. מדמון וקלטינס כמחליפים זה ממש לא מספיק, זה ספסל של פליאוף תחתון.

היה צריך עוד שחקן עם דגש הגנתי לקישור, בזה אני יכול להסכים. חיסרון של בריירו ואנחנו תלויים בקלטינס הגנתית, וזה בלתי נסבל.
בסוף יש לנו את בריירו עם אליאס וקלטינס על המשבצת של היותר הגנתי, מרטינס, מדמון וגורדנה על החלק היותר טכני. גורדנה לא חלק מהמשחק כרגע, הייתי רוצה מישהו יותר איכותי מאליאס אבל זה יכול להיות נסבל.

המחיר מופקע, אבל אני גם לא רואה אופציות ישראליות מעניינות יותר. שמיר נניח, הגנתית הוא נופל מאליאס והוא בינוני בפני עצמו, שחקן בפרופיל שונה שיותר שייך למשבצת של מרטינס ומדמון לטעמי, אז מובן לי למה לא הוא.
מה נגיד, נקווה שאליאס יפתיע ויהיה טוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב:
29 יוני 2022, 07:06
אין לנו שום איכות באמצע מהספסל. מדמון וקלטינס כמחליפים זה ממש לא מספיק, זה ספסל של פליאוף תחתון.

היה צריך עוד שחקן עם דגש הגנתי לקישור, בזה אני יכול להסכים. חיסרון של בריירו ואנחנו תלויים בקלטינס הגנתית, וזה בלתי נסבל.
בסוף יש לנו את בריירו עם אליאס וקלטינס על המשבצת של היותר הגנתי, מרטינס, מדמון וגורדנה על החלק היותר טכני. גורדנה לא חלק מהמשחק כרגע, הייתי רוצה מישהו יותר איכותי מאליאס אבל זה יכול להיות נסבל.

המחיר מופקע, אבל אני גם לא רואה אופציות ישראליות מעניינות יותר. שמיר נניח, הגנתית הוא נופל מאליאס והוא בינוני בפני עצמו, שחקן בפרופיל שונה שיותר שייך למשבצת של מרטינס ומדמון לטעמי, אז מובן לי למה לא הוא.
אני חושב שכמחליף לבריירו זה מספיק.
אם נקלע בול בזרים שנביא יש כאן סגל טוב בסך הכל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

לא תצליחו לשכנע אותי שזה הגיוני להביא מחליף לבאריירו ב750 א"י על 80 אחוז כרטיס כשבינתיים אנחנו לא מסוגלים לגרד יותר מ400 אלף להציע לחלוצים משבדיה ופולין.
עזבו את מדמון רגע בצד(אני חושב שהבהרתי את הדעה שלי לגביו גם בנוגע לעסקה הגרועה הזאת מספיק טוב בהודעות הקודמות ואין לי כוח לחזור על זה),
בפועל מה שקורה זה שאנחנו מטאטאים להם את אליאס מהסגל בעבור 750 אלף יורו על 80 אחוז כרטיס ומפנים להם מקום לפוטנציאל האמיתי שם שעם חצי עונה טובה שיתן ישווק ב3 מליון יורו וכל זה בשביל שיבוא להיות גיבוי לבריירו. עסקה מדהימה.
ברור שזה עדיף על להקנות את הכסף לרכש של זרים.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

החלק לעקוב אחרינו באינסטגרם . ה- welcome בימים הקרובים . יחתום ל-3 עונות .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:
29 יוני 2022, 07:06

אתה באמת חושב שהוא מחליף לבריירו? לדעתי הוא אמור להשלים.

אני היחיד שחושב שזה ניסיון לייצר פרץ-גלזר לעניים?
רואה המון קווי דמיון בינהם.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Totti כתב:
29 יוני 2022, 07:45
אתה באמת חושב שהוא מחליף לבריירו? לדעתי הוא אמור להשלים.

אני היחיד שחושב שזה ניסיון לייצר פרץ-גלזר לעניים?
רואה המון קווי דמיון בינהם.
הוא ובארייו יחד נראה לי נגרי מדי, אבל ברור שזה צמד שישחק לא מעט. במציאות של היום לחלק שהוא ההרכב וההוא מחליף זה לא רלוונטי. יש עומס, יש פציעות, הדברים מאוד דינמיים ובסוף אתה חייב להחזיק לפחות 3 שחקני קישור שהם ברמת הרכב על 2 משבצות ב-11.
אני לא מכיר מספיק את אליאס. פרץ - גלזר זה גם משהו שלא הייתי לוקח כאיזה מודל, זה גם כן קישור נגרי שלא מביא לא טכניקה ולא מספרים, לפרץ אומנם יש דריבל והצטרפות אבל ב99% מהפעמים לא יוצא מזה כלום, הטכניקה והסיומת שלו מחרידה.
בסוף אתה רוצה שניים שיתנו למיכה להתעסק בעיקר בהנעת כדור בחלק הקדמי, אם הם יכולים להצטרף למעלה מה טוב. בזה אולי באריירו עדיף שישחק כ-8 ויעלה גם ללחוץ גבוה.

בסוף צריך לראות מה גם יהיה באגפים, אם יהיה שם כישרון אז אפשר להסתדר עם נכות טכנית של שחקני אמצע, אם לא כמו העונה הזו, אז זה יכאב בעין כשמרטינס לא ישחק.
קבוצה זה מכלול שחלק אחד משפיע על האחר. המגינים שיש כרגע עם הקישור המרכזי כרגע מכריח שחקן אגף אחד לפחות שהוא גם יוצר עם שכל ופס. בלי זה יהיה קשה.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 29 יוני 2022, 07:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 23:17
אני גם לא רואה את מכבי תל אביב נותנת מקום בכיר ברוטציה לילד שלא קרע זוג נעליים. או למחליף כמו קלטינס שאת כמות המשחקים הטובים שלו בשנים האחרונות אפשר לספור על כף יד. במכבי מייצרים 2 מדמונים כל שנה ואף אחד לא עף ומאבד קשר עם המציאות.

תבין, אני לא הסנגור של אליאס.
גם לי יש ביקורת על המהלך הזה, בטח אם יתברר שהסכומים ההזויים האלה נכונים.
רק בחייאת, תפסיקו לדחוף בכוח את מדמון. זה מביך.
קשר כלשהו היה חייב להגיע.
מעניין שאתה יורד פה על קלטינס. קלטינס הגיע לפני לפני 3 שנים בעסקה כמעט זהה. גיל דומה לאליאס, רזומה בינוני דומה, סכומים אפשר להגיד דומים. אז למה לעשות אותה טעות שוב?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הסכומים הזויים , אם זה יפגע באכות הזרים שיביאו אז חבל מאוד

ולגבי עניין המחליף לבריירו אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שישלמו סכומים כאלה על ספסל

לדעתי נראה
בריירו מרטינס אליאס
ספורי/מיכה חלוץ זר אגף זר

קלטינס מחליף לבריירו

עכשיו השאלות אליאס טוב יותר או פחות מגורדנה?
ומה זה אומר על יוספי? בחוץ סוף סוף?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:
29 יוני 2022, 07:51
הוא ובארייו יחד נראה לי נגרי מדי, אבל ברור שזה צמד שישחק לא מעט. במציאות של היום לחלק שהוא ההרכב וההוא מחליף זה לא רלוונטי. יש עומס, יש פציעות, הדברים מאוד דינמיים ובסוף אתה חייב להחזיק לפחות 3 שחקני קישור שהם ברמת הרכב על 2 משבצות ב-11.
אני לא מכיר מספיק את אליאס. פרץ - גלזר זה גם משהו שלא הייתי לוקח כאיזה מודל, זה גם כן קישור נגרי שלא מביא לא טכניקה ולא מספרים, לפרץ אומנם יש דריבל והצטרפות אבל ב99% מהפעמים לא יוצא מזה כלום, הטכניקה והסיומת שלו מחרידה.
בסוף אתה רוצה שניים שיתנו למיכה להתעסק בעיקר בהנעת כדור בחלק הקדמי, אם הם יכולים להצטרף למעלה מה טוב. בזה אולי באריירו עדיף שישחק כ-8 ויעלה גם ללחוץ גבוה.

בסוף צריך לראות מה גם יהיה באגפים, אם יהיה שם כישרון אז אפשר להסתדר עם נכות טכנית של שחקני אמצע, אם לא כמו העונה הזו, אז זה יכאב בעין כשמרטינס לא ישחק.
קבוצה זה מכלול שחלק אחד משפיע על האחר. המגינים שיש כרגע עם הקישור המרכזי כרגע מכריח שחקן אגף אחד לפחות שהוא גם יוצר עם שכל ופס. בלי זה יהיה קשה.
מכבי של איביץ שיחקה עם פרץ-גלזר-מיכה.
שני פועלים מאחורה אחד מרביץ הגובה, השני נושך למטה, מיכה מקדימה עם חופש פעולה יצירתי.
זו ההגנה הטובה בתולדות הליגה כמדומני, כשבמרכזה פיבן וייני.

לא ראיתי את אליאס מספיק, אבל בקצת שראיתי, הוא הזכיר לי את גלזר. כנראה קצת פחות טוב, אבל לא משהו שאי אפשר לגשר עליו. נושך, מרביץ, אתלט.
בריירו לצורך העניין, יכול ללכת קדימה כמו פרץ. אני לא מוצא הבדלים התקפיים גדולים בין השניים.

בסוף, אליאס לא אמור לעשות אותנו קבוצה טובה יותר, אבל הוא מוסיף עוד מימד של אגרסיביות לקבוצת סופר אגרסיבית ממילא ומאפשר לשחק מידי פעם עם שני שחקני אמצע הגנתיים וחופש מקדימה.

ומשפט נוסף וחשוב שלא נאמר מספיק;
יש ערך מוסף בלהביא שחקן הרכב מהפועל תל אביב. בסוף, הסיכויים ליפול איתם קטנים משמעותית מאשר שחקני קש ואשדוד. הפועל עדיין, מועדון גדול, לחוץ, עם קהל וציפיות.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

שיש כתב:
29 יוני 2022, 07:57
הסכומים הזויים , אם זה יפגע באכות הזרים שיביאו אז חבל מאוד

ולגבי עניין המחליף לבריירו אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שישלמו סכומים כאלה על ספסל

לדעתי נראה
בריירו מרטינס אליאס
ספורי/מיכה חלוץ זר אגף זר

קלטינס מחליף לבריירו

עכשיו השאלות אליאס טוב יותר או פחות מגורדנה?
ומה זה אומר על יוספי? בחוץ סוף סוף?
בקיצור מה שאתה אומר זה שנשחק עם 4 זרים וספורי יעשה רוטציה עם הספסל והאגף?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
29 יוני 2022, 07:52
מעניין שאתה יורד פה על קלטינס. קלטינס הגיע לפני לפני 3 שנים בעסקה כמעט זהה. גיל דומה לאליאס, רזומה בינוני דומה, סכומים אפשר להגיד דומים. אז למה לעשות אותה טעות שוב?
קלטינס הגיע במומנטום שלילי לתפקיד מאוד מרכזי.
כבר אז היה ברור שהוא בלוף.

את אליאס אנחנו לא מכירים מספיק.

שלח תגובה