שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אחכה איתו לפחות חצי עונה שלא אצא חומוס כמו עם אבו עביד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שוב אתם נכנסים לשי אליאס עצמו, הביקורת היא בכלל בראייה אסטרטגית. היה פה כשל באיפיון השחקן שצריכים, הייתה עמדה עמוסה ממילא, היינו צריכים עוד מוביל כדור וקיבלנו עוד גרזן נגרי ובמחיר גבוה שמשליך על המשך הקיץ ועכשיו אנחנו מחכים לבתים בשביל לדעת עם כמה כסף אנחנו עובדים.
גם לי אין ספק שהוא יהיה אחלה סטופר הגנתי אבל לא זה מה שהיינו צריכים. גם אם ישפר את הצד הטכני זה בעיקר מזל ולא החתמה בפרופיל נכון (כי בואו זו לא הנחה סבירה, כמה ראיתם שעשו את המהפך הזה?)

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
12 אוגוסט 2022, 17:10
שוב אתם נכנסים לשי אליאס עצמו, הביקורת היא בכלל בראייה אסטרטגית. היה פה כשל באיפיון השחקן שצריכים, הייתה עמדה עמוסה ממילא, היינו צריכים עוד מוביל כדור וקיבלנו עוד גרזן נגרי ובמחיר גבוה שמשליך על המשך הקיץ ועכשיו אנחנו מחכים לבתים בשביל לדעת עם כמה כסף אנחנו עובדים.
גם לי אין ספק שהוא יהיה אחלה סטופר הגנתי אבל לא זה מה שהיינו צריכים. גם אם ישפר את הצד הטכני זה בעיקר מזל ולא החתמה בפרופיל נכון (כי בואו זו לא הנחה סבירה, כמה ראיתם שעשו את המהפך הזה?)
מדויק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
אתה מתבלבל וחושב שמה שאתה חושב שצריך זה 100% מדויק.
אם יש פה 30 משתמשים בפורום וישאלו איזה קשר צריך לא יהיו יותר מ5 שיסכימו על אותו סוג.

אליאס לא נפל מהשמיים. ברדה מכיר את השחקן ויודע מה הוא הביא וכנראה שזה מה שחיפש. צדק או טעה נגלה כשנשחק קצת יותר מ4 משחקים רשמיים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
צריך להפריד, נכון היינו צריכים קשר שיותר יקדם אותנו, מה שמרטינס אמור לעשות ולצערינו לא הכי עושה עד היום, זה לא סותר שהיינו צריכים רוטציה לבאריירו בטח אם בע״ה יהיה לנו חורף עמוס, בעונה שעברה באריירו כמעט ולא פספס משחקים למעט אדומים ופציעות קטנות, הוצאנו את קלטינס מהבוידעם רק בסוף אפריל. הבאה של קשר 6 הייתה סופר מתבקשת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

האמת שעוד לפני החלון דובר על כך שנדרשים שני קשרים.
אליאס הוא החתמה טובה להעמקת הסגל. יש לו מה לתרום באינטנסיביות, באגרסיביות, בהובלת כדור. הוא צעיר ועוד יכול להתפתח.

הבעיה היא ששם זה נעצר.
חסר עוגן ואין צפי לאחד כזה בקרוב.
בהינתן שבונים על החתמה אחת בלבד, רצוי שהיא תהיה בלבל אחר ומכאן הביקורת מצד לא מעט אוהדים.

במצב אופטימלי הייתי שמח לקבל את אליאס יחד עם עוגן נוסף, ואם למישהו מפריעה כמות הקשרים אז אפשר לוותר על כמה מהקיימים בשמחה ובאהבה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2022, 18:05
האמת שעוד לפני החלון דובר על כך שנדרשים שני קשרים.
אליאס הוא החתמה טובה להעמקת הסגל. יש לו מה לתרום באינטנסיביות, באגרסיביות, בהובלת כדור. הוא צעיר ועוד יכול להתפתח.

הבעיה היא ששם זה נעצר.
חסר עוגן ואין צפי לאחד כזה בקרוב.
בהינתן שבונים על החתמה אחת בלבד, רצוי שהיא תהיה בלבל אחר ומכאן הביקורת מצד לא מעט אוהדים.

במצב אופטימלי הייתי שמח לקבל את אליאס יחד עם עוגן נוסף, ואם למישהו מפריעה כמות הקשרים אז אפשר לוותר על כמה מהקיימים בשמחה ובאהבה.
אין פה סימן שאלה. יגיעו 2 זרים נוספים גם אם זה יהיה בסוף אוגוסט או בספטמבר.
השאלה שנפתחה מבחינתי לאיזה עמדות. המשחקים מול מינסק ולוגאנו חשפו 3 בעיות קריטיות - מגן ימני, קשר אמצע דומיננטי, קיצוניים.
יש לך 2 משבצות לחיזוק זר. היית הולך על קשר זר באחד מהם?אני לא. אני אישית נוטה כרגע לקיצוני אחד+מגן ימני.

הפתרון צריך להיות פנימי. אם אתה רוצה אמצע שמסוגל לתת פייט אז מערך 3 הבלמים לא אופציה וצריך להחזיר את מרטינס לעניינים לצד בריירו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אם היה תקציב בלתי מוגבל הייתי מסכים איתכם, בפועל אנחנו עכשיו מחכים לראות אם עושים בתים כדי לדעת כמה כסף יש לנו להשקיע וזה כשחסרים שני שחקנים התקפה כשגם עמדת המגן הימני לא הכי איכותית פה ברמת ההרכב הראשון. ברגע שיש תקציב מוגבל צריך סדרי עדיפויות. הבאנו קשר אחורי מחליף (כי הוא לא יכול לשחק 8 בשום מצב ואת בריירו לא היינו צריכים להחליף) בהרבה כסף ונשארנו כשחסרים לנו שחקני הרכב בעמדות קריטיות.
אני מקווה מאוד שזה לא יתנקם בנו נגד קאריובה כמו בשנה שעברה עם הקפריסאים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
12 אוגוסט 2022, 19:51
השאלה שנפתחה מבחינתי לאיזה עמדות. המשחקים מול מינסק ולוגאנו חשפו 3 בעיות קריטיות - מגן ימני, קשר אמצע דומיננטי, קיצוניים.
יש לך 2 משבצות לחיזוק זר. היית הולך על קשר זר באחד מהם?אני לא. אני אישית נוטה כרגע לקיצוני אחד+מגן ימני.

הפתרון צריך להיות פנימי. אם אתה רוצה אמצע שמסוגל לתת פייט אז מערך 3 הבלמים לא אופציה וצריך להחזיר את מרטינס לעניינים לצד בריירו.
אבל אל תיתמם, ברור לך שהסיבה היחידה שמחכים היא הפלייאוף ותוצאותיו כדי שנדע כמה כסף משקיעים ולא אם יגיע רכש. אם היינו נמנעים מה750 אלף של אליאס ביולי אולי היינו היום עם עוד שחקן התקפה שישפר את הסיכויים שלנו להעפיל (ואז אחרי ההעפלה לנצל את סעיף השחרור הזה אם ממש רצו אותו)
עמדת האחורי ממילא הייתה עם בריירו וקלטינס (שבכלל לא נופל ברמתו אגב מאליאס נכון להיום). בכנפיים אין כלום ברמה של הרכב, גם לא מגן ימני שזאת עמדה בעייתית יותר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:

צריך לראות מה קורה בשוק הישראלי לקראת סוף החלון.
אני הייתי מצרף שני שחקנים להתקפה + אחד לקישור/צד ימין של ההגנה במידה וחאתם לא מיועד לשם.
אם נצליח לשים יד על ישראלי טוב כלשהו זה יעזור מאוד.
הייתי שמח להחליף את מרטינס כבר עכשיו בזר אחר אבל מבין שזה לא מעשי.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

CrazyRed7 כתב:

חד משמעית.
כנף ימין ומגן. כל הקו שם מת.
בכנף שמאל נצטרך להסתדר עם אנסה וחטואל. זה יכול להספיק.

לגבי האמצע, מול רוב קבוצות הליגה אמצע של אליאס/באריירו, מרטינש וספורי מספיק.
מול מכבי וחיפה אולי נשחק עם אליאס באריירו ומרטינש יחד...
אחרי המונדיאל גם גורדנה חוזר ואמור להוסיף את המימד החסר.

אם חושבים שהמצב שם ממש קטטוני שישחררו את מרטינש ויביאו קשר אמצע אחר במקומו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
12 אוגוסט 2022, 20:27
אבל אל תיתמם, ברור לך שהסיבה היחידה שמחכים היא הפלייאוף ותוצאותיו כדי שנדע כמה כסף משקיעים ולא אם יגיע רכש. אם היינו נמנעים מה750 אלף של אליאס ביולי אולי היינו היום עם עוד שחקן התקפה שישפר את הסיכויים שלנו להעפיל (ואז אחרי ההעפלה לנצל את סעיף השחרור הזה אם ממש רצו אותו)
עמדת האחורי ממילא הייתה עם בריירו וקלטינס (שבכלל לא נופל ברמתו אגב מאליאס נכון להיום). בכנפיים אין כלום ברמה של הרכב, גם לא מגן ימני שזאת עמדה בעייתית יותר
אין קשר בין עסקת אליאס לשאר העסקאות. אלונה מעולם לא נכנסה לחלון העברות עם סכום X בלי שום אפשרות לזוז ימינה או שמאלה.
בחרו באסטרטגיה לנסות לדוג שחקנים בשנת חוזה(דווקא אסטרטגיה מעניינת למרות שיש עיכוב עם הרכש) והולכים איתה.

אם מחכים זה כי לא הצליחו להשיג את השחקנים שרוצים. אני בוחר להסתכל על חצי הכוס המלאה ואני שמח שלא התפשרו והביאו מישהו העיקר להביא.
אם נעפיל זה לא רק כסף גדול שיכנס - זה גם יפתח פתח לשחקנים טובים יותר שיסכימו להגיע לישראל בגלל שלב הבתים.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אחלה של משחק.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

משחק מעולה שלו

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אחלה משחק, נתן את מה שציפו ממנו. עדיין אסור להסתנוור, חייבים שחקן דינמי לאמצע שיעזור לנו גם מול קבוצות יותר אפויות מביתר

שלח תגובה