שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: שי אליאס

שליחה על ידי ran »

אין מצב שזה הסכום ששולם.
כנ"ל הסכום על יוני סטויאנוב.
ימים יגידו.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

חחחחחח אתמול ברקוביץ אומר לכלפי תביא לי את הסעיף בחוזה שרשום שב״ש שילמה 750 אלף,אני לא מאמין לזה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

Re: שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

שליחה על ידי yedidel »

זה לא באריירו היה מקום 1 בליגה בתיקולים מוצלחים?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yedidel כתב:
30 יוני 2022, 07:06
זה לא באריירו היה מקום 1 בליגה בתיקולים מוצלחים?
וקרצאב ואבו פאני וכיאל וסרדל, כל הקשרים בליגה מקום 1 בתיקולים מוצלחים…

ירוויח 170 א׳ דולר בעונה, בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שחקן הוחתם בסכום כספי כלשהו אחרי שהתבכיינו שרק שחקנים חופשיים מגיעים ועכשיו אלה שמתבכיינים עסוקים בהאם זה 400 אלף יורו או 700 אלף יורו.
מאוד רלוונטי לנו כאוהדים. העיקר להמשיך ב"קמפיין" שפתחו לפני כשנתיים.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 08:12
שחקן הוחתם בסכום כספי כלשהו אחרי שהתבכיינו שרק שחקנים חופשיים מגיעים ועכשיו אלה שמתבכיינים עסוקים בהאם זה 400 אלף יורו או 700 אלף יורו.

התבכיינו שרק *זרים* חופשיים מגיעים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yedidel כתב:
30 יוני 2022, 08:17
התבכיינו שרק *זרים* חופשיים מגיעים
וגם זה לא נכון. אלטון נרכש, בריירו נרכש, אנסה נרכש.
לא סכומים מפוצצים אבל כן שמו כסף.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Itay כתב:
29 יוני 2022, 22:44
שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע.

שי ערך עד כה 103 הופעות בליגה הבכירה. בעונה האחרונה שיחק 29 משחקי ליגה במדי הפועל תל אביב, בהם רשם 2 שערים, 284 מאבקים מוצלחים (מקום 1 בליגה), 119 תיקולים מוצלחים (מקום 1 בליגה) ובוצעו עליו 75 עבירות (מקום 2 בליגה). בנוסף, לשי 6 הופעות בנבחרת הצעירה של ישראל ובמדיה כבש שער אחד.

שי אמר לאחר החתימה: "ראשית, אני רוצה להודות להפועל תל אביב על התקופה בה שיחקתי במועדון. זהו המועדון בו גדלתי והוא תמיד יישאר יקר לליבי. כעת אני מתחיל פרק חדש בקריירה ואני נרגש לעשות זאת בהפועל באר שבע. אני מודה לצוות המקצועי על האמון בי. אתן את הכול למען הגשמת המטרות של הקבוצה".

מנכ"ל המועדון, גיא פרימור: "היינו במעקב אחרי שי תקופה ארוכה. התכונות והנתונים שלו עומדים בקנה אחד עם הצרכים המקצועיים שלנו. אין לי ספק שהוא יתרום לנו רבות על כר דשא ואני מאחל לו הצלחה רבה".
"שי ערך עד כה 103 הופעות בליגה הבכירה. בעונה האחרונה שיחק 29 משחקי ליגה במדי הפועל תל אביב, בהם רשם 2 שערים, 284 מאבקים מוצלחים (מקום 1 בליגה), 119 תיקולים מוצלחים (מקום 1 בליגה) ובוצעו עליו 75 עבירות (מקום 2 בליגה). בנוסף, לשי 6 הופעות בנבחרת הצעירה של ישראל ובמדיה כבש שער אחד."

נתונים מאד מפתיעים...
אני חושב שזה רכש טוב ליד ולפעמים במקום בריירו. למרות שמוגדר על ידי ברדה כ- 50/50, לפי הנתונים יכול להיות גם 6.
יאפשר אולי במשחקים מסויימים לשחרר את בריירו להיות בלם שלישי גמיש, סטייל הובאן.
אני רואה בהחתמה הזו חשיבה מעמיקה ושליפת שחקן ללא חשיפה ותקשורת, על בסיס ניתוח מקצועי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 08:39
אלה שחקנים שראו בעיניים.
רכישות של זרים מבחוץ לא היו.

הקיץ זה סוף סוף ישתנה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 08:12
ברור שנציין את זה כי אלה לא הסכומים בוודאות ומנפחים אותם כדי להשתיק אנשים בדיוק כמוך שיגידו "אבל הנה החתימו בהרבה כסף מה אתם רוצים" ואולי זה ישפיע על שאר הרכש.
לגבי השחקנים שציינת, 2/3 מהם באו בהשאלות לבחון ואז אולי אם יהיו טובים יחתמו, יש הבדל משמעותי לבין להנחית שחקן ברמה בכסף בלי לפחד ולסמוך על הסקאוטינג שלך.
אני מתחיל לחשוב שיש לך קרבה אישית שם, כל הודעה שלך אתה מגן באובססיביות ולא משנה מה, תדע לשלב קצת שלא יהיה שקוף. תפרגן כשצריך אבל תדע גם לבקר אם משהו לא עובד טוב,
בסוף זה ישתלם, דברים לא טובים צריכים לעצור בהתחלה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 08:39
בכל חלון בשנים האחרונות יש רכישה אחת בלבד בסכום משמעותי, אם להסתמך על זה לא יהיו רכישות נוספות בסכומים משמעותיים ואתה יכול לשכוח מהפולני, הברזילאי של קרבאח או שחקנים בסגנון הזה. אז אפשר להבין למה כועסים כשהכסף מושקע בשחקן רוטציה לקישור כשאין התקפה וסביר מאוד להניח שיהמרו שם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ran כתב:
30 יוני 2022, 08:58
ברור שנציין את זה כי אלה לא הסכומים בוודאות ומנפחים אותם כדי להשתיק אנשים בדיוק כמוך שיגידו "אבל הנה החתימו בהרבה כסף מה אתם רוצים" ואולי זה ישפיע על שאר הרכש.
לגבי השחקנים שציינת, 2/3 מהם באו בהשאלות לבחון ואז אולי אם יהיו טובים יחתמו, יש הבדל משמעותי לבין להנחית שחקן ברמה בכסף בלי לפחד ולסמוך על הסקאוטינג שלך.
אני מתחיל לחשוב שיש לך קרבה אישית שם, כל הודעה שלך אתה מגן באובססיביות ולא משנה מה, תדע לשלב קצת שלא יהיה שקוף. תפרגן כשצריך אבל תדע גם לבקר אם משהו לא עובד טוב,
כי אם זה בין 400 ל 600 אלף שפורסמו בתקשורת אלונה קמצנית ואם זה 700 אלף סוגדים לה?
את מי זה מעניין חוץ מאובססיבי כמוך שכבר שנתיים עסוק רק בסכומי העברה?

מי שמשחק אותה מקורב(ולא ממש פוגע בשנתיים האחרונות) זה דווקא אתה.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

ran כתב:
30 יוני 2022, 08:58
כמה דיסאינפורציה הולכת פה,
מי ישמע מדובר ע ל משמרות המהפכה של איראן- מה שכן אתה לאורך תקופה לא קצרה נוהג להתנגח במועדון.
אני מניח שאתה אוהב את המועדון אבל, ביקורת הורסת אף פעם לא עוזרת לבנות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
30 יוני 2022, 09:07
בכל חלון בשנים האחרונות יש רכישה אחת בלבד בסכום משמעותי, אם להסתמך על זה לא יהיו רכישות נוספות בסכומים משמעותיים ואתה יכול לשכוח מהפולני, הברזילאי של קרבאח או שחקנים בסגנון הזה. אז אפשר להבין למה כועסים כשהכסף מושקע בשחקן רוטציה לקישור כשאין התקפה וסביר מאוד להניח שיהמרו שם
מכיוון שמדובר בשוק שונה לחלוטין.
השוק הישראלי זה עולם אחד, שוק הזרים זה עולם אחר.
על כל חלוץ פולני שלא הצלחת להחתים יש עוד מאה חלוצים מחכים בתור. בשוק הישראלי זה לא המצב.

אף אחד לא נהנה לשלם על אוחנה סכומי עתק במקום על איזה זר תותח. אבל מה לעשות שבשוק הישראלי אם לא תשלם לא תקבל ואין כל כך תחליפים ומה לעשות 2 יש מגבלת זרים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 09:15
כי אם זה בין 400 ל 600 אלף שפורסמו בתקשורת אלונה קמצנית ואם זה 700 אלף סוגדים לה?
את מי זה מעניין חוץ מאובססיבי כמוך שכבר שנתיים עסוק רק בסכומי העברה?

מי שמשחק אותה מקורב(ולא ממש פוגע בשנתיים האחרונות) זה דווקא אתה.
יש לקחת דברים שאני אומר ולעוות ויש להבין אותם בצורה נכונה.
כשאני אומר שהייתה מגמה של החתמה של שחקנים חופשיים על כל המשתמע מכך שזה אומר שלא חותמים פה באמת מי שצריך ואתה מעוות את זה כאילו מעניינים אותי הסכומים
שהיא מוציאה אז יש לך בעיה. אם אתם רואים את מה שאני כותב כאובססיה זה כי קשה לכם להעביר ביקורת. אגב אני ממש לא שנתיים עסוק בסכומי העברה, יכול להיות שקשה לך קצת לשמוע ביקורת שלי
ומה לעשות שבשנים האחרונות יש על מה לתת ביקורת? כן לא בושה, נעשו מלא טעויות ואם צריך לבקר נבקר, בנוסף לתפקידנו במגרש שאנחנו מעודדים על עיוור, מחוץ למגרש אפשר לבקר. תתמודד.
אגב לא משחק אותה מקורב ולא נעליים, יודע קצת ומספר מה שאפשר (חוסך מכם הרבה כדי לא לפגוע בקבוצה) אם הייתי מקורב לא הייתי מבקר. לגבי הפגיעות שלי או לא, לא מתיימר, לא שולח על זה לוטו אבל נראה לי שרוב מה שאמרתי קרה.

שלח תגובה