שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 09:23
מכיוון שמדובר בשוק שונה לחלוטין.
השוק הישראלי זה עולם אחד, שוק הזרים זה עולם אחר.
על כל חלוץ פולני שלא הצלחת להחתים יש עוד מאה חלוצים מחכים בתור. בשוק הישראלי זה לא המצב.

אף אחד לא נהנה לשלם על אוחנה סכומי עתק במקום על איזה זר תותח. אבל מה לעשות שבשוק הישראלי אם לא תשלם לא תקבל ואין כל כך תחליפים ומה לעשות 2 יש מגבלת זרים.
אז למה עד היום בכל העונות האלו לא נחת פה כנף או חלוץ משמעותיים? הם עומדים בתור לא?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בכל כלל יש יוצא מן הכלל.
לרוב, שחקן חופשי יהיה פחות טוב משחקן תחת חוזה.
לרוב, שחקן חופשי טוב באמת יזכה לביקוש שיהיה קשה להתחרות איתו.

להציג את זה כאילו המלאי בלתי מוגבל ועל כל חלוץ טוב שנופל יש חלוץ חופשי טוב אחר, זה קצת לא להבין את השוק שאיתו אנחנו מתמודדים.

אין הרבה שחקנים טובים, עם מספרים, שיכולים להיות רלוונטיים להפועל באר שבע. לכן כשכבר מוצאים אחד כזה, צריך להתאמץ להביא אותו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ran כתב:
30 יוני 2022, 09:42
יש לקחת דברים שאני אומר ולעוות ויש להבין אותם בצורה נכונה.
כשאני אומר שהייתה מגמה של החתמה של שחקנים חופשיים על כל המשתמע מכך שזה אומר שלא חותמים פה באמת מי שצריך ואתה מעוות את זה כאילו מעניינים אותי הסכומים
שהיא מוציאה אז יש לך בעיה. אם אתם רואים את מה שאני כותב כאובססיה זה כי קשה לכם להעביר ביקורת. אגב אני ממש לא שנתיים עסוק בסכומי העברה, יכול להיות שקשה לך קצת לשמוע ביקורת שלי
ומה לעשות שבשנים האחרונות יש על מה לתת ביקורת? כן לא בושה, נעשו מלא טעויות ואם צריך לבקר נבקר, בנוסף לתפקידנו במגרש שאנחנו מעודדים על עיוור, מחוץ למגרש אפשר לבקר. תתמודד.
אגב לא משחק אותה מקורב ולא נעליים, יודע קצת ומספר מה שאפשר (חוסך מכם הרבה כדי לא לפגוע בקבוצה) אם הייתי מקורב לא הייתי מבקר. לגבי הפגיעות שלי או לא, לא מתיימר, לא שולח על זה לוטו אבל נראה לי שרוב מה שאמרתי קרה.
תבקר. לבריאות.
לרמוז(כך אני קורא בין השורות) כאילו מישהו במועדון מנפח סכומים בתקשורת זה לא ביקורת. זה מכעיס כי יש כאן אנשים שלוקחים את הדברים שלך כתורה מסיני.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
30 יוני 2022, 09:50
אז למה עד היום בכל העונות האלו לא נחת פה כנף או חלוץ משמעותיים? הם עומדים בתור לא?
מכבי תל אביב עם תקציב כפול, במקרה הטוב, כשלה לא פעם ולא פעמיים עם זרים שעלו לה סכומי עתק והביאה אותה לקבל עונש פייר פליי.

מי שחושב שיש איזה פתרון קסם "שים מיליון יורו על זר והוא יהיה תותח" חי בסרט ולא מבין על מה הוא מדבר בכלל.
יש כל כך הרבה זרים שזה עניין של סיטואציה. זר שסיים חוזה ומחפש להשתדרג, זר בשנה חוזה בקבוצה בלי כסף גדול מדי שמחפשת לעשות עליו כמה שקלים, זר שלא התאקלם במקום כזה או אחר או הסתכסך עם המועדון או סתם מיצה.
דוגמאות?ויטור(חיפש מקום חדש וביוון חשבו שישיגו טוב יותר), ז'וסוואה, הובאן(תאקל על המנהל המקצועי), אוגו(לא מצא את עצמו עד שהגיע אלינו ושינה תפקיד) וכו' וכו'. כל אחד מהם הגיע בחינם(השם ישמור) וכולם שחקנים אדירים שבקונסטלציה מסוימת יכלו לעלות 2 מיליון יורו.
דוגמא הפוכה זה טוני, שחקן אדיר שנמכר במיליון יורו מסכנים רק בגלל שמיצה, היה בשנת חוזה ורצה להשתדרג לכסף גדול יותר.

זה קצת יותר מורכב ממה שמנסים לצייר פה.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

אחרי עיסקת קלטיס-אוחנה והסכומים ההזוהים זה לא יפתיע אותי שמנפחים בכוונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

hb7 כתב:
30 יוני 2022, 10:12
אחרי עיסקת קלטיס-אוחנה והסכומים ההזוהים זה לא יפתיע אותי שמנפחים בכוונה
עסקת קלטינס-אוחנה נופחה בשביל הפייר פליי. הם יכולים לקבוע, תיאורתית, שכל אחד נרכש ב3 מיליון יורו. בפועל זה טרייד ללא שום תוספת כסף.
ברצלונה ויובנטוס עשו עסקת מכבסה כזאת עם פיאניץ' וארתור.

פה נרכש שחקן בודד אתה לא יכול להגיד הוא נרכש במיליארד יורו ולהעביר רק כמה מאות אלפים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 10:02
תבקר. לבריאות.
לרמוז(כך אני קורא בין השורות) כאילו מישהו במועדון מנפח סכומים בתקשורת זה לא ביקורת. זה מכעיס כי יש כאן אנשים שלוקחים את הדברים שלך כתורה מסיני.
אין לי שליטה על איך ואם אנשים לוקחים את הדברים שלי כתורה מסיני, ואם הם לוקחים ככה אז זה סותר את דבריך על הפגיעות שלי בשנתיים האחרונות במה שאני כותב.
לגבי הלרמוז, חלילה לא רומז הרי הקבוצה לא מפרסמת את סכומי העברה, התקשורת מפרסמת, זה שאתה לוקח את זה כאילו אני מבקר את הקבוצה זה כי אמרתי לך אתה אובססיבי בהגנה שלך,
אבל אם לא היית מקובע יכולת להגיד שאולי אני גם מתכוון לתקשורת. לכן אני אומר שחרר קצת מהאובססיה של ההגנה ופתח את העיניים יותר לרוחב כי כל התגובות שלך לאחרונה מרגישות כעקיצה למי שלא מתיישר עם הדעה שלך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מוטב שתתעסק בעצמך ולא באחרים כי את מה שאני טוען כלפיך רואים גם משתמשים אחרים.
או שיש לך סיבה אישית כלשהי לתקוף את המועדון בשנתיים האחרונות או שאתה פשוט לא מסוגל להתמודד עם הירידה הצפויה מהאולימפוס שהיינו בו.
כך או כך זה לא אשמת המועדון.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 10:12
מכבי תל אביב עם תקציב כפול, במקרה הטוב, כשלה לא פעם ולא פעמיים עם זרים שעלו לה סכומי עתק והביאה אותה לקבל עונש פייר פליי.

מי שחושב שיש איזה פתרון קסם "שים מיליון יורו על זר והוא יהיה תותח" חי בסרט ולא מבין על מה הוא מדבר בכלל.
יש כל כך הרבה זרים שזה עניין של סיטואציה. זר שסיים חוזה ומחפש להשתדרג, זר בשנה חוזה בקבוצה בלי כסף גדול מדי שמחפשת לעשות עליו כמה שקלים, זר שלא התאקלם במקום כזה או אחר או הסתכסך עם המועדון או סתם מיצה.
דוגמאות?ויטור(חיפש מקום חדש וביוון חשבו שישיגו טוב יותר), ז'וסוואה, הובאן(תאקל על המנהל המקצועי), אוגו(לא מצא את עצמו עד שהגיע אלינו ושינה תפקיד) וכו' וכו'. כל אחד מהם הגיע בחינם(השם ישמור) וכולם שחקנים אדירים שבקונסטלציה מסוימת יכלו לעלות 2 מיליון יורו.
דוגמא הפוכה זה טוני, שחקן אדיר שנמכר במיליון יורו מסכנים רק בגלל שמיצה, היה בשנת חוזה ורצה להשתדרג לכסף גדול יותר.

זה קצת יותר מורכב ממה שמנסים לצייר פה.
שוב גניבת דעת.
אתה נותן דוגמאות של שחקנים שבאו חופשיים אבל לא מציין שבנוסף אליהם בעונות האלה באו שחקנים שרצינו גם בהרבה מאוד כסף, שילמו, לא חיפשו אך ורק חופשיים.
אם לא היה לך ברור נבהיר זאת שוב שיחקק לך חזק בראש ושתפסיק להכניס מילים לפה, אין בעיה עם חופשיים, להיפך אם מצאו שחקן חופשי טוב שרוצים בחינם שיביאו זה מעולה, ברגע שזה הופך למגמה ורק לכאלה או השאלות כאילו אנחנו קבוצה קטנה אז פה כבר יש מקום להעיר.
מספיק לדחוף ולהכניס לאנשים לראש שטויות שאף אחד לא אמר. חופשיים זה לא קללה ואף אחד לא אמר שזה קללה, להיפך חופשיים יכול גם להעיד על סקאוטינג טוב, כשזה בא בשילוב ולא הוראה מלמעלה של רק חופשיים (כן הוראה חד משמעית).
לא מבין את הנסיון הזה לעוות דברים ולנסות לצאת צודק. תיצמד באמת למה שכותבים בלי לנסות לצייר את זה איך שאתה רוצה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2022, 10:32
מוטב שתתעסק בעצמך ולא באחרים כי את מה שאני טוען כלפיך רואים גם משתמשים אחרים.
או שיש לך סיבה אישית כלשהי לתקוף את המועדון בשנתיים האחרונות או שאתה פשוט לא מסוגל להתמודד עם הירידה הצפויה מהאולימפוס שהיינו בו.
כך או כך זה לא אשמת המועדון.
שוב תגובה שלא מתייחסת למה שכתבתי ולקטע המקצועי, כשאין תשובה עוברים לקטע אישי?
מי שרוצה שיחשוב מה שרוצה ומי שמכיר אותי יודע שאין לי לא סיבה אישית ולא שטות אחרת. אני לא מסתתר וכולם יודעים איך קוראים לי ומה שמי ומבקר ומפרגן כשצריך בלי לפחד מכלום ובלי לחשבן לכלום,
לעומת כמה שהיו פה והגנו בחירוף נפש על כל מהלך וכל פעולה ומסרבים להגיד מי הם ולהסתתר מאחורי שם במה בפורום אוהדים.
אני יודע מי אני ולא אל דאגה אלונה לא לקחה לי מהחשבון בנק מליון יורו ואני מנסה להחזיר לה בפורום אוהדים מצומצם של אוהדים אמיתיים.
שחרר תאשליות ותבין שאפשר לבקר גם אם יש הרבה ביקורות זה במטרה להשתפר, אף אחד לא קוטל פה שמות כדי להעיף אותם מהקבוצה.
בלי אלונה אנחנו כלום כרגע ולא מחכים לנו 10 רוכשים בצד, אבל אם עושים דברים לא נכונים ויש אופציה כלכלית וגם מבחינת הגיון לעשות דברים טוב יותר אז למה לא?
כולם קוראים פה, גם מהמועדון ואם זה מגיע למי שצריך בדרך כזו או אחרת ויכול להזיז משהו ולשנות (וזה קרה בוודאות לא פעם אחת כבר) אז עשינו משהו טוב. לא מחפשים ראשים, מחפשים להשתפר!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ran כתב:
30 יוני 2022, 10:35
שוב גניבת דעת.
אתה נותן דוגמאות של שחקנים שבאו חופשיים אבל לא מציין שבנוסף אליהם בעונות האלה באו שחקנים שרצינו גם בהרבה מאוד כסף, שילמו, לא חיפשו אך ורק חופשיים.
אם לא היה לך ברור נבהיר זאת שוב שיחקק לך חזק בראש ושתפסיק להכניס מילים לפה, אין בעיה עם חופשיים, להיפך אם מצאו שחקן חופשי טוב שרוצים בחינם שיביאו זה מעולה, ברגע שזה הופך למגמה ורק לכאלה או השאלות כאילו אנחנו קבוצה קטנה אז פה כבר יש מקום להעיר.
מספיק לדחוף ולהכניס לאנשים לראש שטויות שאף אחד לא אמר. חופשיים זה לא קללה ואף אחד לא אמר שזה קללה, להיפך חופשיים יכול גם להעיד על סקאוטינג טוב, כשזה בא בשילוב ולא הוראה מלמעלה של רק חופשיים (כן הוראה חד משמעית).
לא מבין את הנסיון הזה לעוות דברים ולנסות לצאת צודק. תיצמד באמת למה שכותבים בלי לנסות לצייר את זה איך שאתה רוצה.
איזה שחקן משמעותי בא לכאן בכסף גדול והיה טוב?

זה נושא בפני עצמו, אבל אם תקחו את 30 ההעברות הכי גדולות בכל שנה מבחינת כסף, לא אגזים אם מתוכם יש אולי 10 מוצלחות במקרה הטוב.
20+ נפילות. וזה מועדוני על.
כסף גדול ממש לא מבטיח הצלחה.

גם בארץ לרוב מי שבא ומרוויח משכורת מפוצצת זה לא בדיוק הצלחה גדולה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
30 יוני 2022, 11:00
איזה שחקן משמעותי בא לכאן בכסף גדול והיה טוב?

זה נושא בפני עצמו, אבל אם תקחו את 30 ההעברות הכי גדולות בכל שנה מבחינת כסף, לא אגזים אם מתוכם יש אולי 10 מוצלחות במקרה הטוב.
20+ נפילות. וזה מועדוני על.
כסף גדול ממש לא מבטיח הצלחה.

גם בארץ לרוב מי שבא ומרוויח משכורת מפוצצת זה לא בדיוק הצלחה גדולה.
כסף גדול מייצר לך עוד אופציות. בהקשר של העונה למשל בוא תמצא לי שחקן התקפה בפורמה שאתה תביא חופשי ולא בכסף, לא סתם התחלנו לראות מועמדים עם מספרים רק כשראינו נכונות לשלם. לך לנושאי קיץ פה מכונות קודמות ותראה חלוצים חופשיים עם רזומה של 3 או 5 גולים בעונה בליגות לא וואו בכלל

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
30 יוני 2022, 11:06
כסף גדול מייצר לך עוד אופציות. בהקשר של העונה למשל בוא תמצא לי שחקן התקפה בפורמה שאתה תביא חופשי ולא בכסף, לא סתם התחלנו לראות מועמדים עם מספרים רק כשראינו נכונות לשלם. לך לנושאי קיץ פה מכונות קודמות ותראה חלוצים חופשיים עם רזומה של 3 או 5 גולים בעונה בליגות לא וואו בכלל
זה שזה מייצר עוד אופציות ברור.
אבל זה לא אומר יותר מזה. אתה יכול להצליח בענק עם שחקן חופשי, אתה יכול לקנות שחקן טוב ב2 מיליון יורו שרק הציפיות יהרגו אותו.
אתה חושב שאם החלוץ של חיפה יגמגם בהתחלה זה יעבור חלק?

על יובאנוביץ' וקיארטינסון אנשים מברברים למרות מספרים מעולים רק בגלל התג מחיר שלהם. הוא עלה 2 מיליון יורו, אז הוא צריך אמבפה בליגת העל. גם לכבוש בצרורות, גם ליצור וגם לבשל כשהוא עם יד קשורה.
מה הם יעשו לשחקן שקצת פחות ירשים?
וכמובן שאתה יכול גם בסכומים גבוהים להביא שחקן שפשוט לא יתחבר ויהיה נפילה מהדהדת. כשאתה מביא בגיל לא צעיר, זה גם ריסק כלכלי.
לכן אני אישית כסף גדול הייתי שם על שחקנים יותר צעירים, ולא בני 26+.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אתם חרמנים לרכש וזאת הבעיה המרכזית.
תנו למועדון לעבוד ואם נראה שאין באמת תוצאות נבקר עד מחרתיים.
בינתיים הכל אצל כולם עורבא פארח,לא מבטיח להם כלום חוץ מבלבולי מוח ברשת ובאולפני תכניות הספורט.
אם הקבוצה תגיע לא מוכנה לפתיחת העונה אז כולם צודקים,עד אז להתמרמר זה מיותר.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

פתיחת העונה עוד שבועיים...

שלח תגובה