שי אליאס חתם ל-4 עונות בהפועל "מחסני השוק" באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

Re: שי אליאס

שליחה על ידי david21 »

צריך לדחוף להם בעסקה את גורדנה וקלטינס ואם אפשר אז את יוספי

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
28 יוני 2022, 22:51
אנחנו בליגה האנגלית ולא ידעתי? עם מי מתחרים פה על מקום בקישור?
הבעיה הכי גדולה של הכדורגל הישראלי שמתעקשים למחזר פה בינוניים במקום לתת לכשרונות לשחק מוקדם.
ואני עדיין מחכה להבין מה אליאס מביא למגרש שאין לנו בסגל הנוכחי אצל באריירו וקלטינס
אליאס הוא לא העניין פה.
מרגע שהתקבלה החלטה להתחזק במרכז המגרש בשחקן ישראלי יש מעט מאוד אפשרויות.
למה דווקא ישראלי? נחכה להבין את התמונה המלאה.
האם היה צריך לחזק את הקישור? חד משמעית כן.
עם כל הכבוד ליכולת של מדמון נגד ילדים בני 18.
פרופורציות.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
28 יוני 2022, 23:01
אליאס הוא לא העניין פה.
מרגע שהתקבלה החלטה להתחזק במרכז המגרש בשחקן ישראלי יש מעט מאוד אפשרויות.
למה דווקא ישראלי? נחכה להבין את התמונה המלאה.
האם היה צריך לחזק את הקישור? חד משמעית כן.
עם כל הכבוד ליכולת של מדמון נגד ילדים בני 18.
פרופורציות.
יש שלישיית התקפה שלמה שחסרה. האמצע זאת ממש לא הבעיה הגדולה שלנו.
יש לנו את באריירו, מרטינש, קלטינס. כדי להצדיק רכש לעמדה הזאת, ובטח בסכום כזה משמעותי, זה רכש שאמור להביא משהו שאין שם. מה יש באליאס שאין לנו כבר?
ואם לא מוצאים כזה, אז לא צריך להביא בכח. זה בדיוק המקום לתת לפוטנציאל כמו מדמון הזדמנות להראות שיש בו משהו מעבר.

אתה רואה את מכבי תל אביב - עם כל התקציב הבלתי נגמר שלהם - מוציאים סכום כזה על איזה ישראלי בינוני בעמדה של גלוך? אין סיכוי

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
28 יוני 2022, 23:06
יש שלישיית התקפה שלמה שחסרה. האמצע זאת ממש לא הבעיה הגדולה שלנו.
יש לנו את באריירו, מרטינש, קלטינס. כדי להצדיק רכש לעמדה הזאת, ובטח בסכום כזה משמעותי, זה רכש שאמור להביא משהו שאין שם. מה יש באליאס שאין לנו כבר?
ואם לא מוצאים כזה, אז לא צריך להביא בכח. זה בדיוק המקום לתת לפוטנציאל כמו מדמון הזדמנות להראות שיש בו משהו מעבר.

אתה רואה את מכבי תל אביב - עם כל התקציב הבלתי נגמר שלהם - מוציאים סכום כזה על איזה ישראלי בינוני בעמדה של גלוך? אין סיכוי
אני גם לא רואה את מכבי תל אביב נותנת מקום בכיר ברוטציה לילד שלא קרע זוג נעליים. או למחליף כמו קלטינס שאת כמות המשחקים הטובים שלו בשנים האחרונות אפשר לספור על כף יד. במכבי מייצרים 2 מדמונים כל שנה ואף אחד לא עף ומאבד קשר עם המציאות.

תבין, אני לא הסנגור של אליאס.
גם לי יש ביקורת על המהלך הזה, בטח אם יתברר שהסכומים ההזויים האלה נכונים.
רק בחייאת, תפסיקו לדחוף בכוח את מדמון. זה מביך.
קשר כלשהו היה חייב להגיע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לא לגנוב דעת, את מדמון כבר ראינו לא נופל בליגת העל גם בגיל 17 בקבוצה רעה בהרבה. בשביל לראות שחקן של גליצ׳ים עם אלרגיה לכדור אני לא צריך לקנות את אליאס, מספיק לעלות עם קלטינס. גם אם מדמון מעט פחות טוב כל עוד זה לא פיגורה ששמה את מדמון בחושך אין על מה לדבר בכלל במועדון מתוקן.
זה לא טורניר נוער במרגליות, חלקם הלא מבוטל אמנם בתחילת הדרך אבל שחקני בוגרים בליגות שאתם יכולים רק לחלום עליהן ובנויים פיזית יותר טוב מכוכבי בוגרים פה, הוא גם לא פחות איכותי שם מגלוך שכולם משפריצים עליו.
יש גם את עניין היוקרה, במקום להתחיל לבנות את השם של המחלקה ולהפוך למוקד משיכה אנחנו עוזרים לניסנובים להאדיר את שלהם. יעלו עכשיו את קנציפולסקי במקומו ואחרי שנצליח להיפטר מאליאס (או שבמקרה הטוב הוא יהפוך לסוג של קבהא) אנחנו נגזור את עצמנו בשביל לשלם על הבא בתור. בגלל רכש כזה גם ישקיעו פחות בזרים (כי כבר ״השקענו״) ונקבל את האנסות הרגילים

זה שמכבי, חיפה ואפילו הפועל שלחו הרבה שחקנים לשם ואנחנו אחד זה לא מקרי. בינתיים אצלנו מזיינים את השכל על השאלות לליגה שהמשכורות בה הן המלצה (שלא לדבר על מתקנים, אתגר או ציפיות וחצי מליגת העל לא שונה בפן הזה) ואז יבכו איך זה שאין פה נוער והשאר מוציאים בסיטונות.

חיפה 2011-2021 זה כאן

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:18
לא לגנוב דעת, את מדמון כבר ראינו לא נופל בליגת העל גם בגיל 17 בקבוצה רעה בהרבה. בשביל לראות שחקן של גליצ׳ים עם אלרגיה לכדור אני לא צריך לקנות את אליאס, מספיק לעלות עם קלטינס. גם אם מדמון מעט פחות טוב כל עוד זה לא פיגורה ששמה את מדמון בחושך אין על מה לדבר בכלל במועדון מתוקן.
זה לא טורניר נוער במרגליות, חלקם הלא מבוטל אמנם בתחילת הדרך אבל שחקני בוגרים בליגות שאתם יכולים רק לחלום עליהן ובנויים פיזית יותר טוב מכוכבי בוגרים פה, הוא גם לא פחות איכותי שם מגלוך שכולם משפריצים עליו.
יש גם את עניין היוקרה, במקום להתחיל לבנות את השם של המחלקה ולהפוך למוקד משיכה אנחנו עוזרים לניסנובים להאדיר את שלהם. יעלו עכשיו את קנציפולסקי במקומו ואחרי שנצליח להיפטר מאליאס (או שבמקרה הטוב הוא יהפוך לסוג של קבהא) אנחנו נגזור את עצמנו בשביל לשלם על הבא בתור. בגלל רכש כזה גם ישקיעו פחות בזרים (כי כבר ״השקענו״) ונקבל את האנסות הרגילים

זה שמכבי, חיפה ואפילו הפועל שלחו הרבה שחקנים לשם ואנחנו אחד זה לא מקרי. בינתיים אצלנו מזיינים את השכל על השאלות לליגה שהמשכורות בה הן המלצה (שלא לדבר על מתקנים, אתגר או ציפיות וחצי מליגת העל לא שונה בפן הזה) ואז יבכו איך זה שאין פה נוער והשאר מוציאים בסיטונות.

חיפה 2011-2021 זה כאן
מדויק.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:18

חיפה 2011-2021 זה כאן
+ כמה שאתה רוצה.
חלום שהעסקה תתפוצץ.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

אל תשכחו שמדובר במטומטם מארץ המטומטמים, עם היריקה הביזיונית שלו בדרבי.
יש לנו מחלקץ סקאוטינג של הביצים שלי ביום חם במיוחד. אהבלים כאלה לא יצא לי לראות הרבה זמן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yosisa כתב:
28 יוני 2022, 23:40
אל תשכחו שמדובר במטומטם מארץ המטומטמים, עם היריקה הביזיונית שלו בדרבי.
יש לנו מחלקץ סקאוטינג של הביצים שלי ביום חם במיוחד. אהבלים כאלה לא יצא לי לראות הרבה זמן.
לא צריך להתחבא ולהתפלפל, סקאוטינג לא פקטור פה וכולם מכירים את הסחורה. האחריות המלאה למהלך שכזה היא של אלונה ואליניב, אל תברח מלהגיד את זה.
אני אחד שבדרך כלל כן שופט לכף זכות (למרות החרפה של הביקורת שלי בזמן האחרון), אני גם לא מחסידי סורוקה כי הם סורוקה. אני יכול להגיד ששנים לא כעסתי ככה על מהלך של המועדון ומהתגובות ברשת זה מאוד קונצנזוס, אני מאוד מקווה שרואים את זה ויעשו פה יוטרן

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

dor69 כתב:
28 יוני 2022, 23:46
לא צריך להתחבא ולהתפלפל, סקאוטינג לא פקטור פה וכולם מכירים את הסחורה. האחריות המלאה למהלך שכזה היא של אלונה ואליניב, אל תברח מלהגיד את זה.
אני אחד שבדרך כלל כן שופט לכף זכות (למרות החרפה של הביקורת שלי בזמן האחרון), אני גם לא מחסידי סורוקה כי הם סורוקה. אני יכול להגיד ששנים לא כעסתי ככה על מהלך של המועדון ומהתגובות ברשת זה מאוד קונצנזוס, אני מאוד מקווה שרואים את זה ויעשו פה יוטרן
אני לא מאמין שבנאדם כמו אליניב ירצה לבזבז כלכך הרבה כסף במקום לתת הזדמנות למדמון.
מצד שני הוא משאיר את דוד קלטינס בקבוצה, אז אי אפשר לדעת מה עובר להם בראש.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

ממה שזכור לי, מדמון אחרי עונה בינונית מינוס בבני יהודה. נראה לי שסתם יהיה גדול עליו לזרוק אותו עכשיו להרכב, עוד שנה בחוץ יכולה לעשות לו רק טוב.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

יש פה תחושות כאילו הבאנו שחקן מליגה ד׳ צפון, קצת פרופורציות,
היה למישהו כיף עם הקישור ה״מפוצץ״ בקלטינסים והיוספים למיניהם?
על פניו אליאס אמור לשדרג ולהעמיק לנו את הסגל ולהוסיף לנו באמצע מימד של פיזיות ושליטה במרכז המגרש מה שברדה מאוד אוהב.

אליאס לא השם הכי נוצץ ולא הרכש עליו חלמנו אבל להעלות מילים כמו ״מה עובר להם בראש״, ״חלום שהעסקה תתפוצץ״, ״עוד בינוני״ זה הגזמה. ולגבי הכסף, שחקנים חופשיים זה לא טוב כי מתקמצנים, שחקנים בכסף זה בזבוז… לרצות גם שחקן טוב וגם במחיר נוח זו דרישה לא פשוטה. בכל מקרה אפשר לראות שזה לא סותר שמחפשים זרים בפרופיל גבוה שגם סכומי העברה באים בחשבון. אני לא מאמין שהסכומים המדוברים אכן ישולמו בטח אם יהיה איזשהו טרייד על אקולטסה שגם עליו שמנו ארגז.

לגבי ההשוואה למדמון אין כל קשר, עמדה שונה, בראייה עתידית אמורים להוביל לנו את הקישור, אגב מציע לא להסתנוור מהקמפיין של מדמון בנבחרת (לא מחסיר לרגע מההישג האישי הנהדר), זה לא ששלושה ארבעה משחקים מעידים על כך שהוא בשל לשחקן בכיר ברוטציה, כל החלטה בעניינו תתקבל בהבנה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Itay כתב:
29 יוני 2022, 00:14
יש פה תחושות כאילו הבאנו שחקן מליגה ד׳ צפון, קצת פרופורציות,
היה למישהו כיף עם הקישור ה״מפוצץ״ בקלטינסים והיוספים למיניהם?
על פניו אליאס אמור לשדרג ולהעמיק לנו את הסגל ולהוסיף לנו באמצע מימד של פיזיות ושליטה במרכז המגרש מה שברדה מאוד אוהב.

אליאס לא השם הכי נוצץ ולא הרכש עליו חלמנו אבל להעלות מילים כמו ״מה עובר להם בראש״, ״חלום שהעסקה תתפוצץ״, ״עוד בינוני״ זה הגזמה. ולגבי הכסף, שחקנים חופשיים זה לא טוב כי מתקמצנים, שחקנים בכסף זה בזבוז… לרצות גם שחקן טוב וגם במחיר נוח זו דרישה לא פשוטה. בכל מקרה אפשר לראות שזה לא סותר שמחפשים זרים בפרופיל גבוה שגם סכומי העברה באים בחשבון. אני לא מאמין שהסכומים המדוברים אכן ישולמו בטח אם יהיה איזשהו טרייד על אקולטסה שגם עליו שמנו ארגז.

לגבי ההשוואה למדמון אין כל קשר, עמדה שונה, בראייה עתידית אמורים להוביל לנו את הקישור, אגב מציע לא להסתנוור מהקמפיין של מדמון בנבחרת (לא מחסיר לרגע מההישג האישי הנהדר), זה לא ששלושה ארבעה משחקים מעידים על כך שהוא בשל לשחקן בכיר ברוטציה, כל החלטה בעניינו תתקבל בהבנה.
לא היה כיף עם היוספים והקלטינסים, אז אתה מביא אותו הדבר? איפה ההיגיון פה?
אליאס שחקן בינוני, מוצר מוגמר. הרבה כוח פיזי, מעט מדי מוח.
אם הייתי צריך להגדיר אותו כשחקן במשפט אחד, אז אליאס הוא הכלאה של אייל שן וקובי מויאל.
הסכומים המדוברים נכונים, 650 א׳ יורו על 80% מהכרטיס.
אקולטסה היה מגיע להפועל תל אביב איתו או בלעדיו.

כן, מותר לנו לבקר. יש רכשים שמראש אתה יודע שזה רכש אידיוטי, זה אחד מהרכשים האלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אתם שוכחים שעד ינואר יש לנו עונה ארוכה מאוד, במיוחד על נצליח באירופה גם למדמון וגם לאליאס יהיה כאן מקום.
ולא הייתי משחרר אף אחד חוץ מיוספי ואנסה.
אז חאלס עם הפאניקה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גיא חניה כתב:
29 יוני 2022, 00:34
לא היה כיף עם היוספים והקלטינסים, אז אתה מביא אותו הדבר? איפה ההיגיון פה?
אליאס שחקן בינוני, מוצר מוגמר. הרבה כוח פיזי, מעט מדי מוח.
אם הייתי צריך להגדיר אותו כשחקן במשפט אחד, אז אליאס הוא הכלאה של אייל שן וקובי מויאל.
הסכומים המדוברים נכונים, 650 א׳ יורו על 80% מהכרטיס.
אקולטסה היה מגיע להפועל תל אביב איתו או בלעדיו.

כן, מותר לנו לבקר. יש רכשים שמראש אתה יודע שזה רכש אידיוטי, זה אחד מהרכשים האלו.
יותר מזה, גם אם אליאס יתברר בסוף כהצלחה מטורפת זה רכש דפוק ודבילי. במכלול הסיכונים והשיקולים בסיטואציה ובהתבסס על העבר שלו זה פרופיל רכש הכי דפוק שיש. וזה עוד מגיע גם אחרי ששבועיים טחנו לנו את המוח שלא רוצים יותר לשלם מחירים מופקעים על ישראלים בינוניים ומטה והכסף יושקע בזרים
חובבנים

שלח תגובה