דינמו מינסק- הפועל באר שבע, חמישי, 21:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: דינמו מינסק- הפועל באר שבע, חמישי, 21:00, טרנר

שליחה על ידי yedidel »

לא היה לו משחק טוב, מחצית ראשונה לא היה קיים.
גם המהלך של הגול אגב הוא מהלך גרוע, גם שלו וגם של דדיה שלא חפף אותו. מול אף קבוצה רצינית זה לא היה עובד

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

:cry:
red and white כתב:
26 יולי 2022, 11:53
חלש מאוד? שמע אולי לא ראינו את אותו משחק
היה אחלה מחצית ראשונה (למעט 10 דקות ראשונות) וטוב מאוד בשניה. לסיכום משחק טוב שלו, לאנשים פה יש אנטי כלפיו שזה כבר לא משנה מה יעשה אף פעם לא יחמיאו לו.
מחצית שנייה היה מהיותר טובים אצלנו זה כן אבל עדיין זה לא מספיק לדעתי כי מול קבוצה יותר רצינית היה נעלם
ועל המחצית הראשונה לא עשה פעולה אחת טובה שיחק בעיקר לרוחב
והתברבר באגף עם לופז הרבה פעמים כשהלך הצידה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
26 יולי 2022, 12:51
לא היה לו משחק טוב, מחצית ראשונה לא היה קיים.
גם המהלך של הגול אגב הוא מהלך גרוע, גם שלו וגם של דדיה שלא חפף אותו. מול אף קבוצה רצינית זה לא היה עובד
יוספי היה בסדר גמור, והבישול בגול היה טוב מאוד מבחינת הביצוע.
אנחנו עדין צריכים לשאוף ליותר מקשר אצלנו בעמדה הזאת, אבל לטעון שהוא היה רע או גרוע זה סתם לחפש אותו כי הוא יוספי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מיכה קיבל ומקבל פה הרבה קרדיט, זאת העונה שלו להצדיק את הקרדיט הזה וזה מתחיל מהאימונים. על פניו הפציעה של ספורי מתנה עבורו, אם הוא לא יצליח לגבור אפילו על יוספי בתחרות על ההרכב הוא יהיה בבעיה קשה מאוד כשרמזי יחזור

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

להלן שמות השחקנים שכל דיון על יכולתם ולא משנה מה היא תזכה לאותם תגובות שאין בינם למקצועי שום קשר:
1.יוספי
2.ספורי
3.יחזקאל
4.חטואל
5.דדיה.
ולכן חבל לבזבז זמן מקלדת או לחלופין נושא שחקן על מנת לדבר עליהם בצורה עניינית.
השיח לגביהם יהיה תמיד מתנשא,ביקורתי,מגמתי וחסר כל קשר למה שהם עושים על המגרש גם שהם טובים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
26 יולי 2022, 10:03
מאוד מקווה שההתלבטויות בין מיכה ליוספי הם רק בראש של הכתבים.
כי אם יוספי פותח, אפשר לקפל את אירופה.

ולא כי מיכה הוא איזה שוס גדול, זה פשוט מראה על הכנה מאוד לקויה של כל הסגל.
רכש לא הגיע, מילא. זה ששחקן שאמור להיות אחד משחקני המפתח בכלל לא בעניינים, אז זה כבר בידיים של השחקן והמועדון והם התרשלו בזה.

את דעתי על אי שילוב מיכה במשחק הראשון כבר אמרתי.
תקראו לי חסר לב, אבל אם מיכל הקטנה עושה שפגט בהופעה 48 שעות אחרי שהיא בעצמה ילדה, אז מיכה מסוגל לתת חצי שעה יום אחרי הלידה של אשתו. זה לא משחק בחו"ל.
ואם הוא והמאמן שלו מזלזלים, אז שלא יתפלאו שהוא לא בקצב.
מרגיש שאתה מחזיק בדעה מסוימת ודי אונס את המציאות כדי שתתאים לאותה דעה.
מיכה היה אחרי יומיים בלי שינה, לא התאמן עם המועדון וכמובן עם כל הלחץ הנפשי של ילד ראשון.
אנחנו לא בשנות ה-90 שאפשר להתעלם מהנושא הנפשי ומהחשיבות של שינה אצל שחקן כדורגל מקצועני.
בטוח שמיכה רצה לשחק כדי להתחיל את העונה בצורה טובה אחרי העונה הפושרת שהייתה לו, בטוח שאליניב והמערכת רצו שמיכה יפתח ויקח את המפתחות בקישור מול יריבה שאמורה להקל עליו לקבל ביטחון ולהציג יכולת טובה, אם התקבלה החלטה שהוא לא משחק זה כניראה כי הוא לא היה 100% כשיר מבחינה פיזית ומנטלית.

לא צריך לדבר על זלזול כאילו עלינו עם שחקני נוער בהרכב, בלי השיפוט שפסל שני שערים חוקיים אנחנו גומרים את המשחק עם 3 - 0 ואף אחד לא מדבר על זלזול.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 יולי 2022, 14:56
יוספי היה בסדר גמור, והבישול בגול היה טוב מאוד מבחינת הביצוע.
אנחנו עדין צריכים לשאוף ליותר מקשר אצלנו בעמדה הזאת, אבל לטעון שהוא היה רע או גרוע זה סתם לחפש אותו כי הוא יוספי.
על אותו משקל, לטעון שהיה מצוין זה להאדיר אותו כי הוא יוספי.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 יולי 2022, 15:04
מרגיש שאתה מחזיק בדעה מסוימת ודי אונס את המציאות כדי שתתאים לאותה דעה.
מיכה היה אחרי יומיים בלי שינה, לא התאמן עם המועדון וכמובן עם כל הלחץ הנפשי של ילד ראשון.
אנחנו לא בשנות ה-90 שאפשר להתעלם מהנושא הנפשי ומהחשיבות של שינה אצל שחקן כדורגל מקצועני.
בטוח שמיכה רצה לשחק כדי להתחיל את העונה בצורה טובה אחרי העונה הפושרת שהייתה לו, בטוח שאליניב והמערכת רצו שמיכה יפתח ויקח את המפתחות בקישור מול יריבה שאמורה להקל עליו לקבל ביטחון ולהציג יכולת טובה, אם התקבלה החלטה שהוא לא משחק זה כניראה כי הוא לא היה 100% כשיר מבחינה פיזית ומנטלית.

לא צריך לדבר על זלזול כאילו עלינו עם שחקני נוער בהרכב, בלי השיפוט שפסל שני שערים חוקיים אנחנו גומרים את המשחק עם 3 - 0 ואף אחד לא מדבר על זלזול.
אני קצת חולק עליך.
ברגע שהוא נמנה בסגל למשחק הוא יכול לשחק נקודה.
עכשיו השאלה היא מתי הוא היה אמור להיכנס ולא אם.
טעות של ברדה,אם כבר שמת אותו בסגל היה מקום להכניס אותו לפחות לחצי שעה,שימשיך להשתפשף ולהיות מוכן טוב לגומלין.
המחליפים שנכנסו לא סיפקו את הסחורה ואפילו החלישו אותנו.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כשמיכה טוב כל הקבוצה זזה הרבה יותר טוב. וזה משהו שאנשים מפספסים.
הקשר הקדמי והיצירתי יש לו תפקיד הרבה יותר מרכזי מלתת 10 דקות טובות במשחק, גם אם יש שם בישול. זה לא הופך הופעה לטובה.
משחקן בבלטה הזו אני מצפה להיות ברומטר, להשפיע הרבה יותר מבישול כזה או אחר.
יוספי הוא ממש לא שם, ולשים אותו בפוזיציה הזו זה לעשות לו עוול.
מילא היה לנו כנפיים יצירתיות ואיכותיות, אבל עולים עם יחזקאל שאין לו מושג בעמדה הזו (מחכה לזה שיקפוץ עם השער שלו כאילו שזה משנה משהו) בימין, ואנסה שיצירתי ויוצר הוא לא ממש בשמאל.

אז הקבוצה בלי שחקנים איכותיים ובלי מניעי כדור, ומצבים נעשים בהגבהות מהצדדים. כמעט כל המצבים במשחק באו מהרמות. שזה בסדר, אבל זה כדורגל פרימיטיבי.
שום דאבל, שום כדור לתנועה. ככה אולי ננצח את מינסק וזה יהיה סבבה, אבל זה רחוק מהרמה הדרושה. והרמה הזו ממתינה בעוד שבוע ויומיים בשוויץ.
מרטינס היה מניע הכדור היחיד בקבוצה, וזה לא מפליא שההתקפה היחידה שנראית כמו התקפה טובה של כדורגל הגיע מפס עומק בנגיעה שלו, שגם הוא הגיע ליעד בהרבה מזל, בשער הפסול של חטואל.
אז אפשר להתווכח על איכות המשחק של יוספי נגד מינסק, אי אפשר להתווכח על כך שהוא לא ברמה הדרושה להיות שחקן איכותי. וכרגע הפועל ב"ש חייבת שחקנים איכותיים.

לא יודע מאיפה אנשים פה מתיימרים לדעת כמה מיכה ישן וכמה לא, ואם על ספה או על מיטה. זה לא מעניין, ברגע שהוא בסגל הוא כשיר נקודה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
26 יולי 2022, 15:07
על אותו משקל, לטעון שהיה מצוין זה להאדיר אותו כי הוא יוספי.
מה הסיבה שארצה להאדיר אותו, מה אני הסוכן שלו? בעיני אם היה אלמוני כל הקהל היה בעננים אחרי המשחק שלו, אבל הוא כרגע משלם מס מקומי.
אני מאוד רוצה שמיכה יצליח, אבל מפה ולבטל שחקן אחר שלקח את ההזדמנות ב-2 ידים, אני לא מצליח להבין. מה עדיף שהיה משחק גרוע והשפיע על הקבוצה לרעה?
אני קורא ושומע על שחקנים אחרים, שהיו הרבה פחות טובים בעיני, ״שזיהו שטחים וביטלו שחקנים...״ וכל מיני שטויות אחרות, אבל הם זכו ככל הנראה שגדלו בדשא הירוק של השכן...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יוספי הצדיק את מקומו בהרכב והיה לו משחק סבבה, אבל מטבעו ברגע שהוא מקבל הרכב הוא זורק את ההזדמנות מיד.
למרטינש היה משחק נהדר בקישור וצריך לקבל יותר מחמאות,בעיקר על 70 דק' ראשונות+קלטינס גם נתן משחק טוב.
דדיה גם היה טוב יחסית, סטוייאנוב נתן בעיטה מרגשת והוכיח שהוא הכל חוץ ממגן בקו 4 במשחק הזה.
יחזקאל משחק רגיל ומאכזב.
יוג'ין היה נהדר לדעתי גם במשחק הזה והוא במגמה חיובית, ניכר מכך שהוא לא מקבל חצים, הלוואי שיהיה בהתקדמות כמו ספורי אשתקד.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Red Tiger כתב:
26 יולי 2022, 15:00
להלן שמות השחקנים שכל דיון על יכולתם ולא משנה מה היא תזכה לאותם תגובות שאין בינם למקצועי שום קשר:
1.יוספי
2.ספורי
3.יחזקאל
4.חטואל
5.דדיה.
ולכן חבל לבזבז זמן מקלדת או לחלופין נושא שחקן על מנת לדבר עליהם בצורה עניינית.
השיח לגביהם יהיה תמיד מתנשא,ביקורתי,מגמתי וחסר כל קשר למה שהם עושים על המגרש גם שהם טובים.
1 , 3 , 5 - קיבלו מספיק הזדמנויות . לא מתאימים . הם אפילו לא ברמה של להשאיל . חד משמעית להיפרד .
2 - איך הכנסת אותו לרשימה בכלל ?
4 - תסמינים של שחקן בהתפתחות . לא יציב . אבל נותן יופי של מספרים והוא עוד ישתפר .

אין פה שום התנשאות או ביקורתיות מוגזמת . בהחלט יש פה מגמתיות כי באופן מגמתי הם מציגים יכולת רעה . היוצא מן הכלל לא מעיד על הכלל . זה לא מספיק טוב להפועל באר שבע . אולי אולי כחילוף אם לא משנה לך שהרמה צונחת כשהם נכנסים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

4 לב אדום כתב:
26 יולי 2022, 17:17
1 , 3 , 5 - קיבלו מספיק הזדמנויות . לא מתאימים . הם אפילו לא ברמה של להשאיל . חד משמעית להיפרד .
2 - איך הכנסת אותו לרשימה בכלל ?
4 - תסמינים של שחקן בהתפתחות . לא יציב . אבל נותן יופי של מספרים והוא עוד ישתפר .

אין פה שום התנשאות או ביקורתיות מוגזמת . בהחלט יש פה מגמתיות כי באופן מגמתי הם מציגים יכולת רעה . היוצא מן הכלל לא מעיד על הכלל . זה לא מספיק טוב להפועל באר שבע . אולי אולי כחילוף אם לא משנה לך שהרמה צונחת כשהם נכנסים .
דדיה אחלה מגן, אנחנו צריכים לשאוף לשחקן הרכב טוב יותר, אבל הוא רחוק מלהיות ברמה שצריך להיפרד.

יוספי, אחלה שחקן ממש לא צריך להוביל את הקבוצה אבל לדעתי לגמרי יש לו פוטנציאל, ואני יכול לראות אותו פורץ אחרי עונת השאלה שירוץ זה בהרכב באופן קבוע.

יחזקאל, מקרה אבוד, גישה גרועה, קבלת החלטות גרועה, ורמה של ליגה לאומית, מדי פעם מתפלק לו גול בטעות שגורם לאנשים לחשוב שהוא שחקן לגיטימי, ואני אחד שנותן צ׳אנסים לשחקנים אבל באמת שהוא כבר שרף את כולם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

talb55 כתב:
26 יולי 2022, 16:47
מה הסיבה שארצה להאדיר אותו, מה אני הסוכן שלו? בעיני אם היה אלמוני כל הקהל היה בעננים אחרי המשחק שלו, אבל הוא כרגע משלם מס מקומי.
אני מאוד רוצה שמיכה יצליח, אבל מפה ולבטל שחקן אחר שלקח את ההזדמנות ב-2 ידים, אני לא מצליח להבין. מה עדיף שהיה משחק גרוע והשפיע על הקבוצה לרעה?
אני קורא ושומע על שחקנים אחרים, שהיו הרבה פחות טובים בעיני, ״שזיהו שטחים וביטלו שחקנים...״ וכל מיני שטויות אחרות, אבל הם זכו ככל הנראה שגדלו בדשא הירוק של השכן...
הוא משלם מס טמטום, אין הבנה של כדורגל וזה כבר כמה שנים
הרוויח ביושר את האנטי( זה לא אישי אליו, הוא לא מתאים לרמה ששואפים זה הכל)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:
26 יולי 2022, 16:47
לא יודע מה שמעת, זה בטח לא ממני.
יוספי לא משלם שום מס. אם כבר ההפך הוא הנכון.
ללא סורוקה בתעודת הזהות הוא כנראה משחק היום בליגה לאומית.

שלח תגובה