הפועל באר שבע- לוגאנו, חמישי, 20:00, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע- לוגאנו, חמישי, 20:00, נתניה

שליחה על ידי שמעון א »

משחק מסריח
אפילו ספורי הצליח לעצבן איתי
נסיעה מסריחה, חזרה מסריחה, הכל היה דוחה

נ.ב.
מוכן להתערב ששחקנים בקבוצה בכוונה לא מוסרים לסלמאני.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שיש כתב:
11 אוגוסט 2022, 22:00
לא הבנתי מה הקשר לאוהדים?
אם ההנהלה הייתה מבינה אז יוסםי ודגיה היו משוחררים כבר
מי שלוחץ על שיתוף שחקני בית זה אך ורק קבוצת אוהדים מסויימת,
יצא לי לשמוע לא פעם ביציעים ״תן ליוספי לשחק, שחקן בית״ כאילו התעודת לידה עולה לדשא. אפשר להבין את השאיפה לקדם שחקני בית, זה חשוב מאוד וצריך לתת להם גם להילחם על מקומם אך לא בכל מחיר.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

קבוצה נכה התקפית ולא הגיע שחקן אחד.
זה ביזיון.

נשגב מבינתי מה גורם לדדיה, יוספי ויחזקאל להמשיך לקבל דקות משמעותיות.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מסקנותי מהיום:
1. מעט מאוד שחקנים שאתה יודע מה תקבל מהם בכל משחק, יותר מדי ׳שקיות הפתעה׳ חסרי יציבות.
2. אני לא מבין איך בסגל הזה לא השאירו את דנילו שהיה יכול ליצור משהו עם הכדור, אם כבר לא ממהרים להביא זרים.
3. הנקודות הכי חלשות שלנו מהעונה שעברה לא חוזקו, דהיינו מעט מדי שחקנים שטובים עם הכדור בקישור (למעשה, רק מרטינס טוב עם הכדור) ולא הגיע שום חיזוק לעמדות הכנפיים.
4. עניין הכושר הגופני ופציעות השריר מתחיל עוד בקיץ...מה יהיה בנובמבר לפני הגביע העולמי?
5. עניין החוסר נסיון בצוות המקצועי ניכר, בעיני לפחות היה חייב להיות איש צוות מנוסה עם יותר משנת אימון אחת באמתחתו ובמחצית הראשונה בחילופים זה ניכר עוד יותר.
6. החלוצים בבאר שבע מסכנים מאוד, אם לא מצב נייח אין מצב שיראו מצב להחמיץ אפילו. שום תכנית התקפה של להביא את החלוצים למצב שיחמיצו, הם פשוט לא פקטור במשחק בגלל ה-׳אין תבניות התקפה׳.

ולעניין החיובי:
1. עומרי גלזר.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

sumsum כתב:
12 אוגוסט 2022, 00:18
מסקנותי מהיום:
1. מעט מאוד שחקנים שאתה יודע מה תקבל מהם בכל משחק, יותר מדי ׳שקיות הפתעה׳ חסרי יציבות.
2. אני לא מבין איך בסגל הזה לא השאירו את דנילו שהיה יכול ליצור משהו עם הכדור, אם כבר לא ממהרים להביא זרים.
3. הנקודות הכי חלשות שלנו מהעונה שעברה לא חוזקו, דהיינו מעט מדי שחקנים שטובים עם הכדור בקישור (למעשה, רק מרטינס טוב עם הכדור) ולא הגיע שום חיזוק לעמדות הכנפיים.
4. עניין הכושר הגופני ופציעות השריר מתחיל עוד בקיץ...מה יהיה בנובמבר לפני הגביע העולמי?
5. עניין החוסר נסיון בצוות המקצועי ניכר, בעיני לפחות היה חייב להיות איש צוות מנוסה עם יותר משנת אימון אחת באמתחתו ובמחצית הראשונה בחילופים זה ניכר עוד יותר.
6. החלוצים בבאר שבע מסכנים מאוד, אם לא מצב נייח אין מצב שיראו מצב להחמיץ אפילו. שום תכנית התקפה של להביא את החלוצים למצב שיחמיצו, הם פשוט לא פקטור במשחק בגלל ה-׳אין תבניות התקפה׳.

ולעניין החיובי:
1. עומרי גלזר.
לגבי נקודה 5, במה מתבטא החוסר ניסיון? חילופים לא מוצלחים יש גם למאמנים הגדולים ביותר, ברדה עד עכשיו הכין את הקבוצה בצורה המיטבית לכל משחק, הוא גם בהחלט יודע להגיב תוך כדי משחק. מה שכן ברדה צריך לתת את הדעת על הרכש המתעכב אך זה ללא קשר לחוסר ניסיון. היו פה בשנים האחרונות מנוסים כמו לוי עם בנאדו ואבוקסיס, ברדה רבע שעה בתפקיד וכבר מוכיח שלא נופל מהם. הצוות אמנם צעיר אך רובם כבר עובדים כמה שנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
11 אוגוסט 2022, 23:59
מי שלוחץ על שיתוף שחקני בית זה אך ורק קבוצת אוהדים מסויימת,
יצא לי לשמוע לא פעם ביציעים ״תן ליוספי לשחק, שחקן בית״ כאילו התעודת לידה עולה לדשא. אפשר להבין את השאיפה לקדם שחקני בית, זה חשוב מאוד וצריך לתת להם גם להילחם על מקומם אך לא בכל מחיר.
מבחינתי אפשר לשלוח מפה את כל ילידי סורוקה, טובים יותר או פחות. גם נרוויח מקצועית וגם נחסוך את החפירות המאולצות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2022, 00:44
מבחינתי אפשר לשלוח מפה את כל ילידי סורוקה, טובים יותר או פחות. גם נרוויח מקצועית וגם נחסוך את החפירות המאולצות.
משכנע את המשוכנעים…

לא מצליח להבין את ההתעקשות על שחקנים שלא לוקחים בשתי ידיים את האינספור הזדמנויות שלהם, וזה לא רק אצל השחקני בית אלא גם אצל אחרים, אם יחזקאל רואה שבוע הבא דקה אחת ברומניה אחרי הזריקת *
שלו היום זה באמת יהיה השיא, גם אם יש מצוקת קשרים מעלה את צדיק לפניו, יש גבול לכל תעלול ויחזקאל חצה אותו מזמן.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

זה הזכיר את המשחקים של רוני לוי , במיוחד כשספורי נכנס.
נכון,מחצית שנייה נראינו יוצר טוב מהמחצית הראשונה אבל עדיין לא היה כדורגל טוב.
שוב היו את המסירות הארוכות מכל מקום של ספורי ולא היה כדורגל נורמלי , התקפה אחת הייתה טובה עם הנעת כדור לכל הכיוונים וזה בגול השלישי.

נכון שהניצחון באירופה זה הכי חשוב ופחות הדרך ,אבל זה לא נראה טוב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

חייב להגיד שבתור מישהו שראה רק את המחצית השנייה אני הרבה פחות חמות מכם.
אפילו די נהניתי.

כנראה שהראשונה הייתה באמת זוועה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אני מקווה שמי שצריך הבין סוף סוף שברדה זה לא מאמן של לחץ גבוה אלה הרבה יותר שמרן,ההרכב המחצית הראשונה הזכיר לי את מגמת נגרות במקיף א׳ בימים הטובים.
הדבר השני שאני מקווה שהבינו שבשום סכום לא משחררים את ספורי,למה אם דבר כזה קורה תקראו קדיש על העונה.
לא יהיה זר בחיים שייתן את המספרים והתנופה שהבחור הזה נותן.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לדעתי לוגאנו אתמול הפתיעה את כולם בלחץ הגבוה - היא הייתה הרבה יותר טובה ממה שאפשר היה לחשוב וזה אולי נראה כמו ניצחון רע, אבל זה לגמרי היה נראה כמו משחק פליאוף נגד קבוצה קשוחה בישראל.

הדבר הכי גרוע אתמול היה הבילד אפ של שחקני ההגנה והקישור. פשוט גרוע ומוטט לנו את כל המשחק ההתקפי. אלחמיד עם הרבה שטויות, מיגל במשחק לא שקט, אליאס ובריירו לא מדויקים. שלא נדבר על נעדרות של דדיה ולופז.
איכזבה אותי האנוכיות של ספורי וחטואל שלא מסרו לסלמאני שהיה במשחק סולידי ועשה המון עבודה.
חייב לעשות משהו עם דדיה, הוא פוגם בקבוצה מאוד, כרגע הוא לא טוב הגנתית ולא התקפית אז ההימור על סטויאנוב הוא לא מופרח. את אלחמיד אני לא אוהב כמגן, הוא סופת טורנדו בשמי הארץ.

המערך ששיחקנו בו מאוד יעיל וחזק שלנו, זה בסדר לשחק בו, ועוד נצטרך אותו, אבל אני חושב שהגיע הזמן לתרגל את המערך שנשחק בו רוב העונה - 433/451.

ראיתי את המשחק בשידור חוזר ב-01 בלילה ואני חייב להגיד שהרבה פחות סבלתי כפי שהתרשמתי מיתר התגובות פה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

ברדה מבלבל את האויב לפלייאוף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:
12 אוגוסט 2022, 08:07
לדעתי לוגאנו אתמול הפתיעה את כולם בלחץ הגבוה - היא הייתה הרבה יותר טובה ממה שאפשר היה לחשוב וזה אולי נראה כמו ניצחון רע, אבל זה לגמרי היה נראה כמו משחק פליאוף נגד קבוצה קשוחה בישראל.

הדבר הכי גרוע אתמול היה הבילד אפ של שחקני ההגנה והקישור. פשוט גרוע ומוטט לנו את כל המשחק ההתקפי. אלחמיד עם הרבה שטויות, מיגל במשחק לא שקט, אליאס ובריירו לא מדויקים. שלא נדבר על נעדרות של דדיה ולופז.
איכזבה אותי האנוכיות של ספורי וחטואל שלא מסרו לסלמאני שהיה במשחק סולידי ועשה המון עבודה.
חייב לעשות משהו עם דדיה, הוא פוגם בקבוצה מאוד, כרגע הוא לא טוב הגנתית ולא התקפית אז ההימור על סטויאנוב הוא לא מופרח. את אלחמיד אני לא אוהב כמגן, הוא סופת טורנדו בשמי הארץ.

המערך ששיחקנו בו מאוד יעיל וחזק שלנו, זה בסדר לשחק בו, ועוד נצטרך אותו, אבל אני חושב שהגיע הזמן לתרגל את המערך שנשחק בו רוב העונה - 433/451.

ראיתי את המשחק בשידור חוזר ב-01 בלילה ואני חייב להגיד שהרבה פחות סבלתי כפי שהתרשמתי מיתר התגובות פה.
כל כך הרבה מלל ושמות מבלי להזכיר במילה את יקירך הסורוקאי. אני מוצא את זה מעניין.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2022, 09:56
כל כך הרבה מלל ושמות מבלי להזכיר במילה את יקירך הסורוקאי. אני מוצא את זה מעניין.
חחחחח כולם היו בני (;
אני מבין שכשרואים את השם משתמש שלי רואים את יוספי, אחלה, אבל לא זאת הכוונה שלי...
על כל פנים, אני לא מציין שחקנים טובים או פחות משום מקום, ציינתי את הפגמים הבולטים ביותר לעיני.
באשר ליוספי, נכון הוא שיחק לא טוב, אבל יחד עם זאת ברור לי כמו לכולם שהוא לא שחקן הרכב מוביל. מנגד, במצב הנוכחי אני לא מעדיף את מיכה, כי הוא חלבי מדי, ולכן אני לגמרי מעדיף אותו היום מעל כל הקשרים בספסל ובתפקיד האופנסיבי יותר (מלבד ספורי כמובן, שגם לו יש את המגבלות שלו).

שלח תגובה