אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי nitsande »

משחק קטסטרופה. מביך שרק אחרי האדום מרענן כמו קבוצת כדורגל וגם זה רק עד האדום לחאתם.

הדבר העיקרי שגרם לנו להורות כל כך נרפים זה ברדה.
כן כן, ברדה הוא המלך ומדובר בחוסר ניסיון שאני מאמין שישתפר עם הזמן. אבל הוא צריך קצת להוציא את הראש מהתחת.

הייתי שם הזיה בחצי הראשון שברדה הציב את אלחמיד מגן מדומה...
הוא מתחיל מגן ואז עובר לקישור המרכזי כשאבו עביד אמור לגבות אותו...
זה יצר חורים נוראיים.
אז הוא "תיקן" והעביר את חאתם לכנף ימין wrf????? ומיכה היה מין מגן ימני.
עכשיו מילא היינו מאומנים הזה ומיישמים את זה טוב..
אבל כל הקבוצה הלכה לאיבוד שם... מבולבלים להחריד.
ברדה, שחרר, לא מצפים ממך להמציא את הכדורגל.

באריירו היה רע, קלטינס בכלל נוכח נפקד, אבו עביד לא מצא את עצמו ואפילו ויטור עשה כמה טעויות שלא מאפיינות אותו.

חצי שני ההגנה כבר התעשתה וזה נראה יותר יציב.

בסוף יצאנו עם תוצאה טובה לגומלין למזלנו, אבל הם לא פראיירים.
קבוצה קשוחה מאוד, לא איכותית מדי אבל בהחלט יכולה לשתות לנו את הדם ולמשוך אותנו להארכה.

הפינה האופטימית, ספורי אש... גם חטואל.
הפינה הפסימית, זה סלמני... איך זה לא גול? אמור להיות כמו לחם בשבילו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי Itay »

כמו כולם גם אני שותף להרגשה שאנחנו עדיין לא נראים כפי שצריך להיראות ומה שהיה אתמול זה פלאשבקים מרוני לוי אבל אנסה לתת אולי פרספקטיבה אחרת. עד כה 6 משחקים רשמיים, 5 ניצחונות ותיקו במגרש לא קל בחו״ל, המטרה בסופו של דבר שכולנו דיברנו עליה ברגע שקיבלנו את תוצאות ההגרלה היא הייתה ברורה לחלוטין- להעביר את ההכרעה הביתה לטרנר וגם בה ברדה עמד. אפשר בוודאי לחלוק על היכולת ועל האדישות למשחק שברדה גילה אתמול אך בסופו של דבר מבחינת מטרות אנחנו יכולים לסמן עד כה וי. עם סולימאנוב,זר נוסף,מרטינס שנעדר ובכלל כל יתר השחקנים שייכנסו לכושר משחק אני מאמין שאולי הדברים ילכו יותר לכיוון שהיינו רוצים לראות, חותם על כך שברדה לא מאושר ממה שהצגנו אתמול אך אולי מבחינתו כרגע המטרה היא שלב בתים ויהי מה גם אם זה אומר לטנף את הדשא.

בסופו של דבר אם נעפיל אף אחד לא יזכור את המחצית הראשונה מול לוגאנו ואת המשחק הראשון עם קראיובה… צריך קודם לסמן וי, את השיפור ביכולת נעשה בהמשך תוך כדי תנועה ועם הצטרפות הרכש החדש.

ואם אנחנו מאוכזבים מתיקו בשלב פלייאוף במפעל אירופי המועדון שלנו התקדם.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

nitsande כתב:
19 אוגוסט 2022, 14:47
משחק קטסטרופה. מביך שרק אחרי האדום מרענן כמו קבוצת כדורגל וגם זה רק עד האדום לחאתם.

הדבר העיקרי שגרם לנו להורות כל כך נרפים זה ברדה.
כן כן, ברדה הוא המלך ומדובר בחוסר ניסיון שאני מאמין שישתפר עם הזמן. אבל הוא צריך קצת להוציא את הראש מהתחת.

הייתי שם הזיה בחצי הראשון שברדה הציב את אלחמיד מגן מדומה...
הוא מתחיל מגן ואז עובר לקישור המרכזי כשאבו עביד אמור לגבות אותו...
זה יצר חורים נוראיים.
אז הוא "תיקן" והעביר את חאתם לכנף ימין wrf????? ומיכה היה מין מגן ימני.
עכשיו מילא היינו מאומנים הזה ומיישמים את זה טוב..
אבל כל הקבוצה הלכה לאיבוד שם... מבולבלים להחריד.
ברדה, שחרר, לא מצפים ממך להמציא את הכדורגל.

באריירו היה רע, קלטינס בכלל נוכח נפקד, אבו עביד לא מצא את עצמו ואפילו ויטור עשה כמה טעויות שלא מאפיינות אותו.

חצי שני ההגנה כבר התעשתה וזה נראה יותר יציב.

בסוף יצאנו עם תוצאה טובה לגומלין למזלנו, אבל הם לא פראיירים.
קבוצה קשוחה מאוד, לא איכותית מדי אבל בהחלט יכולה לשתות לנו את הדם ולמשוך אותנו להארכה.

הפינה האופטימית, ספורי אש... גם חטואל.
הפינה הפסימית, זה סלמני... איך זה לא גול? אמור להיות כמו לחם בשבילו.
אתה יודע שפפ גראדיולה התחיל לאמן את ברצלונה הבוגרת בעונה הראשונה,במשחקים הראשונים הם נראו כל כך רע ומבולבל שהאוהדים במחזור השני כמדומני במשחק בית הוציאו ממחטות לבנות וניפנפו כאות מחאה.
מה אני בא להגיד? שאני חושב שברדה בעצמו בשלב הניסויים ולא באמת בטוח במערך ובסגנון.
מה שבטוח הוא שכדורגל לוחץ לא יהיה כאן,עבודה על תיאום בהגנה וסגירות הגנתיות יהיו מהטובות בליגה והחלק ההתקפי צריך לעבוד עוד הרבה על תבניות התקפיות שבינתיים כמעט ואין.
אבל אני מאמין בברדה ואם הוא יצליח לעשות קבוצה ורסטילית שמשנה סגנון,מיקומים ועדיין מסוגלת לנפק כדורגל טוב הוא יכול להיות ענק.
כרגע התוצאות טובות לו,מה שמאפשר לו יותר גמישות לעשות את מה שהוא רוצה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אני מבין את כל המבואסים, כולנו מבואסים.
אבל בואו נסתכל בפרספקטיבה אחרת.
ברדה חשב שדדיה לא מספיק טוב כרגע, אם הוא נותן למדמון ולא לסטויאנוב כנראה שהוא מרגיש שהוא עוד לא מוכן וזה לא קשור לגיל או לכישרון.
בנוסף, בקאדר שעמד לראשותו אתמול בכשירות המערך הזה הוא הדבר היחיד שאיכשהו יכול להיבלע טוב בגרון אבל אולי עם שחקנים אחרים (אליאס/מדמון/יוספי במקום קלטינס זה הכל).

מה שלדעתי לא נבלע בגרון, וחייב להוות שיעור לאליניב הוא הבלאגן שאלחמיד עושה. אנחנו יכולים לחשוב עד מחר שהוא לא טוב בעמדות האלה, אבל אלחמיד שיחק בסלטיק/סטיאווה בוקרשט/ובנבחרת בעמדות האלה והוא זרק *** כמו שהוא זרק אתמול. אסור לסמוך עליו, זה הכל, הוא לא מעל המועדון.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

talb55 כתב:
19 אוגוסט 2022, 16:34
אני מבין את כל המבואסים, כולנו מבואסים.
אבל בואו נסתכל בפרספקטיבה אחרת.
ברדה חשב שדדיה לא מספיק טוב כרגע, אם הוא נותן למדמון ולא לסטויאנוב כנראה שהוא מרגיש שהוא עוד לא מוכן וזה לא קשור לגיל או לכישרון.
בנוסף, בקאדר שעמד לראשותו אתמול בכשירות המערך הזה הוא הדבר היחיד שאיכשהו יכול להיבלע טוב בגרון אבל אולי עם שחקנים אחרים (אליאס/מדמון/יוספי במקום קלטינס זה הכל).

מה שלדעתי לא נבלע בגרון, וחייב להוות שיעור לאליניב הוא הבלאגן שאלחמיד עושה. אנחנו יכולים לחשוב עד מחר שהוא לא טוב בעמדות האלה, אבל אלחמיד שיחק בסלטיק/סטיאווה בוקרשט/ובנבחרת בעמדות האלה והוא זרק *** כמו שהוא זרק אתמול. אסור לסמוך עליו, זה הכל, הוא לא מעל המועדון.
אלחמיד שיחק קיצוני ימין!! זה לא המקום שלו בשום קונסטלציה.
תראו שוב את המשחק אולי תבינו יותר טוב כמה בלאגן ברדה עשה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Red Tiger כתב:
19 אוגוסט 2022, 15:43
אתה יודע שפפ גראדיולה התחיל לאמן את ברצלונה הבוגרת בעונה הראשונה,במשחקים הראשונים הם נראו כל כך רע ומבולבל שהאוהדים במחזור השני כמדומני במשחק בית הוציאו ממחטות לבנות וניפנפו כאות מחאה.
מה אני בא להגיד? שאני חושב שברדה בעצמו בשלב הניסויים ולא באמת בטוח במערך ובסגנון.
מה שבטוח הוא שכדורגל לוחץ לא יהיה כאן,עבודה על תיאום בהגנה וסגירות הגנתיות יהיו מהטובות בליגה והחלק ההתקפי צריך לעבוד עוד הרבה על תבניות התקפיות שבינתיים כמעט ואין.
אבל אני מאמין בברדה ואם הוא יצליח לעשות קבוצה ורסטילית שמשנה סגנון,מיקומים ועדיין מסוגלת לנפק כדורגל טוב הוא יכול להיות ענק.
כרגע התוצאות טובות לו,מה שמאפשר לו יותר גמישות לעשות את מה שהוא רוצה.
אני אוהב את ברדה מאוד ומאמין שיש לו כל מה שצריך בשביל להצליח.
אבל יש ביקורת והיא צריכה להיאמר
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

צודק, אבל אלחמיד שיחק שם כי על פניו הוא היה אמור לחזק אבל נראה שהוא פשוט פוגע בכל עמדה!! תראה שוב את המשחק... כל מקום שהוא הוחלף זה היה כדי למזער נזקים עד שחזר שוב למגן. מסכים שהוא לא היה צריך להגיע לשם, אבל בכל זאת, אם אתה שחקן של מאמן, אל תעשה חלטורות ותן את הנשמה בלי זיופים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:20
בסוף, איך שלא מערבבים את הקלפים, אנחנו עם מרכז שדה שלא יאבק כאן אליפות.
אני גם אהיה עדין ואומר שהוא בשיפולי הפלייאוף העליון, אחרי סכנין ונתניה בקונסטלציה מסוימת.
,החלק הראשון חד משמעית לגבי החלק השני אני לא מסכים
אנחהו מקום שלישי אבל קצת רחוק כרגע מהשתיים הראשונות

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני מאמין שאם נעלה לבתים, אלונה תעשה מהלך על פרוספקט ישראלי. אני חושב על טרייד של יחזקאל שישמח לחזור לאשדוד וגם הם ישמחו לקבל אותו חזרה, אולי בתוספת קלטינס ובתמורה אנחנו
נקבל את כנעאן שהוא שחקן שיכול לתת לנו פתרון גם באמצע כ50-50, גם בכנפיים וגם כ-10. לצערי מרטינש לא נותן לנו מה שקיווינו לקבל ממנו ולא פחות גרוע בעיניי זה שהוא נהיה מאוד פציע עם הגיל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שיש כתב:
19 אוגוסט 2022, 18:23
,החלק הראשון חד משמעית לגבי החלק השני אני לא מסכים
אנחהו מקום שלישי אבל קצת רחוק כרגע מהשתיים הראשונות
לא אחי, אנחנו ממש לא שלישי מובהק.
עד עזיבת קארצב, הייתי אומר חד משמעית לא וגם אחריה, אני לא משוכנע.

סכנין עולה עם כיאל, קהבא וגנאים- עדיפה עליך.
נתניה עם קארצב, איינו, אברהם- עדיפה עליך.

זה דיון עקר ויש שיגידו שהם לא מסכימים עם חלק מההרכבים והשילובים, אבל הרעיון ברור, האמצע שלנו לא מספיק טוב ולא מייצר עליונות ברורה על אף קבוצה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 21:25

זה דיון עקר ויש שיגידו שהם לא מסכימים עם חלק מההרכבים והשילובים, אבל הרעיון ברור, האמצע שלנו לא מספיק טוב ולא מייצר עליונות ברורה על אף קבוצה.
מסכים שהאמצע שלנו לא מייצר עליונות ברורה ואנחנו די חלשים שם אבל בשאר הדברים אנחנו עדיפים( מאמין שתיהיה התקפה מספיק טובה) ובלונג ראן נסיים שלישי לטעמי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 21:25

קבהא כבר שיחק פה ובוא נגיד ששמענו את אותן זמירות שאנחנו שומעים עכשיו על קלטינס לדוגמא. הדשא של השכן וכו'.
בורים אינו זה זר למקצוע. אוהדי נתניה לא מבינים איך הוא נשאר. הסיבה היחידה שהאמצע של נתניה יותר דומיננטי משלנו זה בגלל שיטת המשחק.

קח את האמצע של מכבי חיפה שעושה עבודה מצוינת - תשחק כדורגל נסוג, לא לוחץ ולא יוזם ותקבל את אותו הדבר.
אפשר להוציא הרבה הרבה יותר מאמצע של בריירו-מרטינס-ספורי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוגוסט 2022, 10:42
המטרה באירופה היא לעשות שלב בתים, כרגע אנחנו עם 5 ניצחונות ותיקן במשחק חוץ שגם בו לא היינו רחוקים מלנצח.
אליה פותח זהיר ואז במחצית השנייה עושה חילופים התקפיים ועד עכשיו זה היה בינגו.
הגישה והכדורגל שלו יבחנו לאורך זמן ובעיקר בליגה, מה שמעניין באירופה זה לעשות שלב בתים.
מושיקו הכל טוב ויפה אח, מסכים שהיכולת תיבחן לאורך זמן ובעיקר בליגה.
יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שכפי שזה נראה כרגע אנחנו לא נהווה פקטור לשתי היריבות הגדולות ובאופן כללי הגישה של הקבוצה נרפית.
לא קבוצה דומיננטית ששולטת בכדור, ואם כבר לא דומיננטיים אז לפחות ללחוץ גבוה ובאינטנסיביות וגם את זה אין.
אם למכבי נתניה יש סגנון ב 25 מיליון תקציב גם לנן יכול להיות.
אז חיפה חזקים ומחוברים ומכבי משתוללים עם הרכש, נכון.
אנחנו עדיין לא קרובים להיראות בסגנון ובשיטה שאנחנו אמןרים, גם אפ היכןלת לא 100% זה נראה שהכיוון הוא שונה לגמרי.
אליניב ומאור חייבים להתעורר, אין פה קבוצת צמרת עם שיטה ברורה, יש פה קבוצה עם סגל רחב ועמוק מאוד בבינוניות, הגיע רכש שכרגע לא משדרג את ההרכב הראשון משנה שעברה ויש פה ניסוי וטעייה ממשחק למשחק.
חובהת ההוכחה עליהם, אני נותן להם את הגיבוי ועדיין אומר את מה שכולם רואים.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

התקפה מסוכנת וטובה יכולה לחפות על קישור פחות טוב וללחוץ את היריבה אחורה.
סיכוי טוב מאוד שאם מכבי חיפה הייתה קבוצה פחות התקפית הינו נחשפים להמון בעיות שיש להם בהגנה.

שלח תגובה