אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי Red Tiger »

E26 כתב:
19 אוגוסט 2022, 09:30
מבין מאוד את המערכת שרוצה שלב בתים בכל מצב ולכן אני סלחני עם הגישה של להעביר הכרעות, בכל זאת אירופה. עם זרת יש לא מעט תמרורי אזהרה מתחילת העונה בלא מעט עמדות וגם במשחק הקבוצתי. הייתי בטוח למשל שהשנה משחק לחץ יהיה בסיס לשאר וזה לא קורה.
אני כבר שלושה שבועות צועק שמי שמצפה מברדה למשחק לחץ הוא לא בכיוון.
זאת לא השיטה שלו,הוא לא מאמין בזה יותר מדי וכן עדיין אין משהו שהוא מזוהה איתו למעט היכולת לבצע שינויים נכונים שבזה הוא בהחלט מצטיין.
כרגע כמו שנאמר הוא זורק תבלינים לסיר ובודק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
19 אוגוסט 2022, 10:58
מה ישתנה בליגה?
ההרכב השני שלך בנוי מאנסה, מיכה, יחזקאל, קלטינס, דדיה, יוספי, סולומון...

מה אתה חושב שיקרה?
במצב הזה אולי באמת עדיף לא לעלות לבתים כי זה יהיה שחזור של 20/21.
אני מצפה להשתלבות של שפי, סולימאני, אליאס ואולי עוד זר בהרכב, כלומר אפשרות ל-4 שחקני הרכב שלא משחקים היום.
אני מצפה שספורי ישחק מתחילת המשחק במקום מיכה האנמי ואז נהיה יעילים ומסוכנים יותר.
אני מצפה מחמד עם הזמן להיות בכושר גם למשחק מלא.
אני מצפה מסטויאנוב ומדמון להשתלב ברוטציה ולהוסיף קצת רעננות ודם צעיר לקבוצה יחסית ותיקה.
כרגע אנחנו עם אותו בסיס של שנה שעברה מינוס ספורי שלא שיחק וגם כשחזר שותף רק כמחליף אז הליקויים הם אותם ליקויים.
יש מצב שעוד חודש או חודשיים חצי הרכב ואולי יותר יהיה חדש וזה יכול לגרום להכל להראות אחרת לגמרי.
בסגל הקיים המטרה צריכה להיות שלב בתים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:08
אני מצפה להשתלבות של שפי, סולימאני, אליאס ואולי עוד זר בהרכב, כלומר אפשרות ל-4 שחקני הרכב שלא משחקים היום.
אני מצפה שספורי ישחק מתחילת המשחק במקום מיכה האנמי ואז נהיה יעילים ומסוכנים יותר.
אני מצפה מסטויאנוב ומדמון להשתלב ברוטציה ולהוסיף קצת רעננות ודם צעיר לקבוצה יחסית ותיקה.
כרגע אנחנו עם אותו בסיס של שנה שעברה מינוס ספורי שלא שיחק וגם כשחזר שותף רק כמחליף אז הליקויים הם אותם ליקויים.
יש מצב שעוד חודש או חודשיים חצי הרכב ואולי יותר יהיה חדש וזה יכול לגרום להכל להראות אחרת לגמרי.
חייב להגיד שאני אוהב אותך ואת הדעות שלך

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:08
אם תעלה אז נלך לקראת חודשיים בהם יש משחק כל 3-4 ימים.
עד עכשיו אני בסדר עם הרכש וחושב שנעשה שדרוג. יש לך הרכב ראשון טוב שעדיין צריך חיזוק, מה בנוגע לספסל?
איך השחקנים שרשמתי בהודעה הקודמת אמורים לייצר רצף של ניצחונות עם כדורגל סביר?

כל מי שברדה החייה בעונה שעברה (אנסה, מיכה, קלטינס, אפילו דדיה) חזר ליכולת המוכרת שלו. עליהם בטח אי אפשר לבנות.
יש כרגע יותר כמות מאיכות. צריך לדלל ובו זמנית לחזק בצורה נקודתית את הסגל. משהו דומה למה שנעשה בסוף קיץ 18/19 (רק בלי הקטע של להשקיע מיליארד ארבע מאות אלף דולר).
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 19 אוגוסט 2022, 11:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:13
עד עכשיו אני בסדר עם הרכש וחושב שנעשה שדרוג. יש לך הרכב ראשון טוב שעדיין צריך חיזוק, מה בנוגע לספסל?

כל מי שברדה החייה בעונה שעברה (אנסה, מיכה, קלטינס, אפילו דדיה) חזר ליכולת המוכרת שלו. עליהם בטח אי אפשר לבנות.
זה לא אמור להיות הרכב ראשון והרכב שני בכל ה11 אלא מעורבב

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם בהרכב "מעורבב" חלקם לא מספיק טובים.
היחיד שאני משאיר בלב שלם כמחליף זה דדיה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

בסוף, איך שלא מערבבים את הקלפים, אנחנו עם מרכז שדה שלא יאבק כאן אליפות.
אני גם אהיה עדין ואומר שהוא בשיפולי הפלייאוף העליון, אחרי סכנין ונתניה בקונסטלציה מסוימת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:13

יש כרגע יותר כמות מאיכות. צריך לדלל ובו זמנית לחזק בצורה נקודתית את הסגל. משהו דומה למה שנעשה בסוף קיץ 18/19 (רק בלי הקטע של להשקיע מיליארד ארבע מאות אלף דולר).
תהיה רוטציה.
אפשר לחשוב שחיפה מרוצה מעופרי ארד, רמי גרשון, מאור לוי, רז מאיר ואורי דהן.
בסוף האיכות של מאמן נמדדת לא רק כשיש לו הרכב מלא וזמין, אלא גם כשצריך לקדם שחקנים כמו קלטינס, דדיה, מדמון, גורדנה ואנסה ולעשות בהם שימוש במסגרת הרוטציה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:20
בסוף, איך שלא מערבבים את הקלפים, אנחנו עם מרכז שדה שלא יאבק כאן אליפות.
אני גם אהיה עדין ואומר שהוא בשיפולי הפלייאוף העליון, אחרי סכנין ונתניה בקונסטלציה מסוימת.
ההתאקלמות של אליאס תהיה קריטית.
אוהדי הפועל מחזיקים ממנו מאוד.
אם יתאקלם הוא ובריירו באמצע יכולים להפוך אותנו לאמצע מאוד אגרסיבי ונושך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:23
ההתאקלמות של אליאס תהיה קריטית.
אוהדי הפועל מחזיקים ממנו מאוד.
אם יתאקלם הוא ובריירו באמצע יכולים להפוך אותנו לאמצע מאוד אגרסיבי ונושך.
אגרסיבי ונושך אולי, אבל מה עם כדורגל?
אנחנו לא בליגה של חיפה ומכבי, רחוק רחוק מהן.
אני באמת חושב שהגענו לנקודה שצריך לקחת החלטות כואבות לגבי מרטנס.
מניע כדור, מזיז כדור, חושב מהר...סבבה, לא מחזיק מרכז שדה וגם אם כן, אתה בעצמך אומר, אתה מחכה לאליאס.

לא יאמן ששנה שנייה ברציפות יש לנו אמצע של מקומות 5-6 בליגה ובסוף שמים כסף לא מבוטל על ישראלי סביר ולא מוכח.

גלזר-פרץ-גולסה- הולנדית ניר ביטון -דן ביטון -ריקן
חיפה אין מה להרחיב, מכירים.

אנחנו עם בריירו- קלטינס-אליאס-מרטינס וחצי רצועה של גורדנה (שאגב, על סמך החודשים האחרונים שלו, ממש חסר).
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה ממש לא הזמן להתמרמר על החורים בסגל.
כרגע צריך להתרכז רק במשחק המכריע, בטרנר, בכל הרכב - חייבים לעשות את זה.
אם הקהל יגיע בטירוף ולא רדום כאילו זה רבע גמר גביע הטוטו השחקנים יקבלו דחיפה שקשה להתעלם ממנה.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

החוזקה שלהם בהתקפה זה האגפים.
בגומלין צריך לעלות עם 433
אמצע של בריירו יוספי/ אליאס ומרטינש אולי יראה יותר טוב

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

את האמת הדשא אתמול היה מזעזע, מניח שגם הם לא רגילים לזה, כך שנצפה לנו משחק שונה לגמרי בטרנר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 11:25
אגרסיבי ונושך אולי, אבל מה עם כדורגל?
אנחנו לא בליגה של חיפה ומכבי, רחוק רחוק מהן.
אני באמת חושב שהגענו לנקודה שצריך לקחת החלטות כואבות לגבי מרטנס.
מניע כדור, מזיז כדור, חושב מהר...סבבה, לא מחזיק מרכז שדה וגם אם כן, אתה בעצמך אומר, אתה מחכה לאליאס.

לא יאמן ששנה שנייה ברציפות יש לנו אמצע של מקומות 5-6 בליגה ובסוף שמים כסף לא מבוטל על ישראלי סביר ולא מוכח.

גלזר-פרץ-גולסה- הולנדית ניר ביטון -דן ביטון -ריקן
חיפה אין מה להרחיב, מכירים.

אנחנו עם בריירו- קלטינס-אליאס-מרטינס וחצי רצועה של גורדנה (שאגב, על סמך החודשים האחרונים שלו, ממש חסר).
השאלה האם אמצע חזק שירביץ, יחטוף כדורים וישלח אותם (בתקווה) לשפי ושחקן האגף השני שבתקווה יגיע יספיק מול רוב אם לא כל קבוצות הליגה שהם לא חיפה/מכבי?

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

לשחק עם קלטינס ובריירו בקישור זה עלוב, הם לא קשרי אמצע.
מדמון ואליאס חייבים להיות לפניהם ברוטציה.
אלחמיד מספיק טוב בתור מגן ימני, הוא כנראה לא רוצה להיות שם.
דווקא הקרוסים שלו ברוב הזמן מסוכנים, ככה גם כמעט בישל את השער.

שלח תגובה