אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי ForeverRed »

שלושה בלמים זה הדבר הכי מאוס בכדורגל.
מרגע שעברנו לרביעיית הגנה זה נראה אחרת, מיכה האנמי התחיל לגעת בכדור והשליטה בקצב חזרה לרגליים של השחקנים שלנו.

על תוצאה כזאת הייתי חותם גם לפני המשחק.
בדיעבד, פספוס גדול שלנו.

חאתם עם טעות גדולה.
הוא אמד את הכדור לא נכון וניסה להגיע לפני החלוץ במקום להמשיך לחצוץ בינו לבין השוער. קורה. לא צריך לצלוב אותו, היו לו העונה משחקים מצוינים.

יש לנו ים של בינוניות בסגל.
זה משחק חוץ באירופה וצריך לקחת בפרופורציות, אבל אני בהחלט מודאג. חייבים להגיע עוד 2-3 שחקנים.
להביא זר לכנף ולחשוב על פתרון יצירתי לאמצע ולצד ימין של ההגנה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אוניברסיטטה קראיובה- הפועל באר שבע, חמישי, 20:30, איצטדיון דרובטה-טורנו-סברין

שליחה על ידי Red Tiger »

שמעון א כתב:
19 אוגוסט 2022, 08:52
פספוס של קראיובה.
זה היה בושה אתמול.
אם לא האדום במחצית, אנחנו ממשיכים לא לעבור את החצי.

ברדה חייב להפסיק עם ההמצאה הזאת של אלחמיד בקישור.
ובכלל, חלאס להחליף לו עמדות כל משחק. עובדתית - זה עושה לו ולנו נזק!!! אז חלאס עם זה!
או מגן כל העונה או בלם כל העונה.
הם לא משהו בכלל.
סהכ ברדה בקטע של התוצאות עושה את העבודה,הוא מאוד בעניין ״של בוא נעביר את ההכרעה הביתה״ חשיבה אירופאית וכל האמצעים כשרים כולל כדורגל פחות יפה.
בלוגאנו התכנית עבדה פרפקט כאן כמעט וזה קרה ומה לעשות שאדומים זה חלק מהמשחק.
כמה פעמים הודחנו כי הטמבל התורן אצלנו קיבל אדום?
זוכר לפחות פעמיים,צריך לעלות כל השאר לא מעניין.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

כמו שרשמתי לפני המשחק, במשחקים כאלה חשוב לעבור, הדרך פחות משנה במשחק על פלייאוף ואתמול השגנו תוצאה טובה לגומלין.
אבל וזה אבל גדול, בראייה קדימה אני לא יודע איזה קבוצה נראה פה, זה נראה לא טוב, גם עמדות שחשבנו שאנחנו בסדר איתן מעונה קודמת מתבררות כפגיעות מאוד.
בת'כלס חוץ מבלמים יש בעיה בכל העמדות. המגנים שלנו גרועים, אין קיצוניים, החלוצים לא מקבלים כדורים (וכשהם מקבלים הם מייצרים מצבים טובים) והכי משמעותי לדעתי וזה חמק לכולם מבין הידיים זה רמת הקישור שלנו.
הקישור זה הלב של כל הקבוצה, ברגע שאין קישור נורמלי כל הקבוצה גרועה. אין לנו שחקני הנעת כדור באמצע ולכן אנחנו מתגוננים כל המשחק ולא מסוגלים להשתחרר ממשחק לחץ ואתמול הרומנים לחצו בצורה מעולה.
אי אפשר לפתוח עם קלטינס, הוא לא משתחרר מלחץ ולא תורם בשום אספקט התקפי, השחקן שבעמדה הזאת חייב להביא גם הגנה וגם התקפה, כל עוד לא יהיה אחד כזה שם אנחנו ניפול.
אני באמת חושב שכדאי שנביא שחקן קישור במקום שחקן התקפה נוסף, בסוף שחקני ההתקפה מקבלים את המסירות מהקישור ואם לא יהיה שם מישהו ברמה אנחנו בבעיה. חייבים קשר אמצע 50 50 זר מפחיד.
דור מיכה מתחיל לאבד הרבה מאוד נקודות, הוא לא דומיננטי, לא פיזי, לא עושה כלום התקפית ולא תורם. מאמין שנוכל להסתדר עם שאפי כקיצוני וחתואל/אנסה בשמאל. אין ברירה אחרת רק שחקן אמצע מעל בריירו ומתחת לספורי.
לגבי חאתם והחוסר חשק, מישהו חייב לעשות לזה סוף, לכאן או לכאן, היה נראה כאילו הכריחו אותו לשחק אתמול, בלתי נסבל, מלא חורים, עושה טובה שרץ, אי אפשר להתמודד על משהו עם שחקנים בגישה כזאת.
לגבי מערך 5 בלמים, נראה לי שמיצינו, זה לא עובד וכל משחק אנחנו פותחים ככה, משחקים חלש וכשברדה משנה לרביעייה אחורית אנחנו מתאזנים, הקישור שלנו מתחזק בעוד שחקן וגם באגפים מתווסף שחקן.
אנחנו לא יודעים לשחק את זה, זה גורם למלא בלגאן עם הבלמים והם מאבדים שמירות ומרשים לעצמם לברוח מהעמדה שלהם, אתמול חאתם עשה חורים פחד מוות במערך הזה. המגנים לא מנצלים את המערך ולא משחקים התקפי כמו שהם אמורים
ואז אין שום ערך למערך הזה. להפסיק עם זה כי אנחנו חד משמעית הרבה יותר טובים עם 4-3-3. די עם הנסיונות זה לא עובד.
ועוד משהו, לא הייתי מזלזל בקראיובה, גם לא בגומלין.
נערך לאחרונה על ידי ran ב 19 אוגוסט 2022, 09:22, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

yossi כתב:
19 אוגוסט 2022, 09:12
קראיובה חלשים מאוד. הגרלה מתנה ועוד אדום על פארש.

תמיד אמרתי פה שאתם תופסים יותר מדי מאלחמיד. שחקן יהיר וטיפש. אוברייטד. משחק מזעזע שלו מהרגע הראשון.
פעם הוא היה מגן טוב, זה אבד. הבן אדם לא מפעיל את הראש, מדרבל כמו אשדודי ממוצעצ ויש לו הכנסות כדור עלובות.
אין לו מה לחפש מחוץ לעמדת הבלם, וגם שם הוא שחקן לא אמין עם מצבי רוח של אישה בחודש שמיני.

משחק פשוט עלוב שלנו.
קבוצה של רוני לוי. פסיבית, אנמית, 0 רעיונות בהתקפה או בהנעת כדור. תלויים בחסדי ההברקות של ספורי.
0 נכונות לשלב את שחקני הרכש.
לא מבין מה עובר על ברדה. ניהול משחק פשוט גרוע.
זה הגרלה ברמה של מעטפות לבחור שהוציא את הכדורים מהקערה.
מאוד מקווה שעכשיו זו התקופה הרעה שלנו בעונה, אחרת נסבול הרבה השנה.
יש לנו בעיה קשה באמצע, ובצד ימין מאחורה.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

ran כתב:
19 אוגוסט 2022, 09:17
כמו שרשמתי לפני המשחק, במשחקים כאלה חשוב לעבור, הדרך פחות משנה במשחק על פלייאוף ואתמול השגנו תוצאה טובה לגומלין.
אבל וזה אבל גדול, בראייה קדימה אני לא יודע איזה קבוצה נראה פה, זה נראה לא טוב, גם עמדות שחשבנו שאנחנו בסדר איתן מעונה קודמת מתבררות כפגיעות מאוד.
בת'כלס חוץ מבלמים יש בעיה בכל העמדות. המגנים שלנו גרועים, אין קיצוניים, החלוצים לא מקבלים כדורים (וכשהם מקבלים הם מייצרים מצבים טובים) והכי משמעותי לדעתי וזה חמק לכולם מבין הידיים זה רמת הקישור שלנו.
הקישור זה הלב של כל הקבוצה, ברגע שאין קישור נורמלי כל הקבוצה גרועה. אין לנו שחקני הנעת כדור באמצע ולכן אנחנו מתגוננים כל המשחק ולא מסוגלים להשתחרר ממשחק לחץ ואתמול הרומנים לחצו בצורה מעולה.
אי אפשר לפתוח עם קלטינס, הוא לא משתחרר מלחץ ולא תורם בשום אספקט התקפי, השחקן שבעמדה הזאת חייב להביא גם הגנה וגם התקפה, כל עוד לא יהיה אחד כזה שם אנחנו ניפול.
אני באמת חושב שכדאי שנביא שחקן קישור במקום שחקן התקפה נוסף, בסוף שחקני ההתקפה מקבלים את המסירות מהקישור ואם לא יהיה שם מישהו ברמה אנחנו בבעיה. חייבים קשר אמצע 50 50 זר מפחיד.
דור מיכה מתחיל לאבד הרבה מאוד נקודות, הוא לא דומיננטי, לא פיזי, לא עושה כלום התקפית ולא תורם. מאמין שנוכל להסתדר עם שאפי כקיצוני וחתואל/אנסה בשמאל. אין ברירה אחרת רק שחקן אמצע מעל בריירו ומתחת לספורי.
לגבי חאתם והחוסר חשק, מישהו חייב לעשות לזה סוף, לכאן או לכאן, היה נראה כאילו הכריחו אותו לשחק אתמול, בלתי נסבל, מלא חורים, עושה טובה שרץ, אי אפשר להתמודד על משהו עם שחקנים בגישה כזאת.
לגבי מערך 5 בלמים, נראה לי שמיצינו, זה לא עובד וכל משחק אנחנו פותחים ככה, משחקים חלש וכשברדה משנה לרביעייה אחורית אנחנו מתאזנים, הקישור שלנו מתחזק בעוד שחקן וגם באגפים מתווסף שחקן.
אנחנו לא יודעים לשחק את זה, זה גורם למלא בלגאן עם הבלמים והם מאבדים שמירות ומרשים לעצמם לברוח מהעמדה שלהם, אתמול חאתם עשה חורים פחד מוות במערך הזה. המגנים לא מנצלים את המערך ולא משחקים התקפי כמו שהם אמורים
ואז איך שום ערך למערך הזה. להפסיק עם זה כי אנחנו חד משמעית הרבה יותר טובים עם 4-3-3. די עם הנסיונות זה לא עובד.
ועוד משהו, לא הייתי מזלזל בקראיובה, גם לא בגומלין.
אנחנו בבעיה קשה.
צריך מגן ימני דחוף אבל גם קשר אמצע. שלא לדבר על מגן שמאלי מחליף שגם יאתגר את לופס שמזייף מתחילת העונה.
בינתיים זה נראה רע, אפילו רע מאוד.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסכים שזה נראה רע בלא מעט עמדות אבל חשוב לא להיכנס לפאניקה עכשיו. הקבוצה לא מאוזנת כרגע ולכן כל שחקן שלא בכושר(בריירו לדוגמא) בולט פי כמה.

ברדה חייב לבחור את השיטה והמערך שלו. בחצי מהמשחקים הוא שיחק נסוג מדי, מקווה שזה בגלל הרצון לשמור על תוצאה באירופה ולא מגמה.
אם הוא מתכוון להתייצב על 4-3-3 צריך לבחור בין מגן ימני לקשר שמאלי ולרוץ עד ינואר עם מה שיש.
אולי אולי לנסות לדוג איזה ישראלי מוכשר(כנעאן הלוואי). אולי אם נעפיל משהו יזוז בגזרה הזו כי נראה שמכבי תל אביב יצאה מהמירוץ.

E26

שליחה על ידי E26 »

מבין מאוד את המערכת שרוצה שלב בתים בכל מצב ולכן אני סלחני עם הגישה של להעביר הכרעות, בכל זאת אירופה. עם זרת יש לא מעט תמרורי אזהרה מתחילת העונה בלא מעט עמדות וגם במשחק הקבוצתי. הייתי בטוח למשל שהשנה משחק לחץ יהיה בסיס לשאר וזה לא קורה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

שיחקנו נגד קבוצה שלא עושה פה פליאוף עליון, שלא שיחקה בבית שלה ופשוט נראנו כמו קבוצה חצי מקצוענית שלא מסוגלת לחבר שתי מסירות.
יש לנו יותר מידי שחקנים מוגבלים בכל כך הרבה עמדות שאני לא רואה לאן זה יכול להתרומם.
עם כל הכבוד לזה שמשחקים באירופה וחשוב לשחק על תוצאה יש הבדל בין לשחק נגד ניס לבין קראיובה, על מה ולמה משחק כל כך מבוקר נגד קבוצה כזאת חלשה?
אם ברדה ימשיך ככה הוא ימותג כמו התלמיד של רוני לוי, לא של בכר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ברדה התאהב קצת בדמות של ה-sophisticated,
משנה מערכים, גמיש, נועז.
בסוף זה חצי בונקר, בלי שיטה ובלי תוכנית משחק סדורה.

מזכיר לי את המושג שאשתי המציאה "הכנתי תבשיל".זרקה מלא שטויות לסיר, שמה מלח וכורכום וקראה לזה תבשיל. בסוף יוצא משהו לא ברור.

זה ברדה העונה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Totti כתב:
19 אוגוסט 2022, 09:45
ברדה התאהב קצת בדמות של ה-sophisticated,
משנה מערכים, גמיש, נועז.
בסוף זה חצי בונקר, בלי שיטה ובלי תוכנית משחק סדורה.

מזכיר לי את המושג שאשתי המציאה "הכנתי תבשיל".זרקה מלא שטויות לסיר, שמה מלח וכורכום וקראה לזה תבשיל. בסוף יוצא משהו לא ברור.

זה ברדה העונה.

יש לזה שם פשוט: חוסר ניסיון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מה זה גישה של להעביר הכרעות?

יש דרך לשחק הגנתי וזהיר, זה בכלל לא בכיוון.
לא עשינו שום דבר, פשוט מטיילים על המגרש בנרפות נוראית.
זה לא דומה לכלום.

קבוצה טובה הייתה עושה מאיתנו קציצות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

המערך הזה עבד מצויין במשחק חוץ בלוגאנו. לא זאת הבעיה.
ולדעתי אתם מזלזלים יותר מדי בקראיובה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מזלזלים בקראיובה, חד משמעית.
זאת קבוצה לא פריירית. הם גדולים, פיזיים, לוחצים.
לא קל לשחק נגדם בחוץ.

ולמרות זאת, זה באמת נראה רע.
כאחד שלא מעניינת אותו היכולת באירופה, זה היה מוגזם.
את רוני לוי היו שוחטים על משחק כזה.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

מילא לא להיות מאומנים, למה ההרכב שמשחק הוא לא ההרכב החזק?

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

איזה זלזול בקראיובה
קבוצה טובה לא פחות(לדעתי יותר) מאיתנו
אם לא האדום וקצת מזל יוצאים משם עם 3 חתיכות.
מתחיל לחשוש שהמשחק בלוגאנו חוץ היה היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל

שלח תגובה