שאפי סוליימאנוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: שאפי סוליימאנוב

שליחה על ידי CrazyRed7 »

4 לב אדום כתב:
13 מרץ 2023, 12:31
זה באמת ביג דיל - דיל של מיליון+ יורו :lol:
800 אלף יורו.
שילמו כבר חלק מהסכום בדמי השאלה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

יש לנו עוד חודשיים לראות אותו וזה לא מעט, במשחקים כאלו החזקים מתגלים, מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא יעלה הילוך.
לא חושב שיש מישהו שיחלוק על כך שיש לשאפי כישרון ופוטנציאל להפוך למשהו גדול, אם כי הוא עדיין די בוסרי, מאמין שהמועדון לא יוותר עליו די בקלות, הוא מסוג השחקנים ששווה להיות סבלני איתו.

אם ימשיך ביכולת הנוכחית מאמין שיחפשו איזשהו מתווה שישאיר אותו פה, או השאלה נוספת או מו״מ על הסכום מול קראסנודאר...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אי אפשר לדבר על פוטנציאל כל הזמן. הוא צריך גם לממש משהו שיצדיק את ההשקעה. לפני שניים-שלושה משחקים היה לו לקראת הסיום מצב קל להניח כדור עומק לחטואל ולהעמיד אותו מול השער. פעולה פשוטה וטריוויאלית שמצופה משחקן התקפה שנחשב לפוטנציאל כל כך גדול. הוא אפילו לא ראה את זה. מבחינתי זה אומר לא מעט. כשזה מגיע לתכלס יש איתו לא מעט בעיות שספק אם אפשר לשפר. זה לא פחות חשוב מלדרבל את עצמך לדעת באזורים לא רלוונטיים.

אני לא רואה את אלונה שמה בשום מצב מיליון יורו ורוכשת אותו, אלא אם יהיה מפנה באמת דרמתי בפלייאוף. לדעתי ילכו על מתווה אחר של השאלה נוספת או רכישה במחיר מופחת באמצעות לחץ מצד השחקן על המועדון שלו.

ואחרי שזה נאמר, הוא חייב להתחיל לקבל ביטחון מברדה שגומר אותו עם החילופים המוקדמים האלה. לפתוח בהרכב כל משחק ולשחק דקות משמעותיות. אחרת אין סיכוי שהוא יחזור לעצמו, או שנבין מה אנחנו מפספסים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

ForeverRed כתב:
13 מרץ 2023, 13:38
אי אפשר לדבר על פוטנציאל כל הזמן. הוא צריך גם לממש משהו שיצדיק את ההשקעה. לפני שניים-שלושה משחקים היה לו לקראת הסיום מצב קל להניח כדור עומק לחטואל ולהעמיד אותו מול השער. פעולה פשוטה וטריוויאלית שמצופה משחקן התקפה שנחשב לפוטנציאל כל כך גדול. הוא אפילו לא ראה את זה. מבחינתי זה אומר לא מעט. כשזה מגיע לתכלס יש איתו לא מעט בעיות שספק אם אפשר לשפר. זה לא פחות חשוב מלדרבל את עצמך לדעת באזורים לא רלוונטיים.

אני לא רואה את אלונה שמה בשום מצב מיליון יורו ורוכשת אותו, אלא אם יהיה מפנה באמת דרמתי בפלייאוף. לדעתי ילכו על מתווה אחר של השאלה נוספת או רכישה במחיר מופחת באמצעות לחץ מצד השחקן על המועדון שלו.

ואחרי שזה נאמר, הוא חייב להתחיל לקבל ביטחון מברדה שגומר אותו עם החילופים המוקדמים האלה. לפתוח בהרכב כל משחק ולשחק דקות משמעותיות. אחרת אין סיכוי שהוא יחזור לעצמו, או שנבין מה אנחנו מפספסים.
עשה בחוכמה שהוציא אותו. הטמבל הזה היה צריך לקבל צהוב 5 דקות להפסקה (ואז להחמיץ את חיפה), אבל השופט היה איתו רחמן.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק לציין שלפעמים האופציה בהשאלה יותר מפלצתית מהשווי האמיתי של שחקן.
יכול להיות שאלונה תגיד לא מוכנה לממש במיליון יורו ויפתח משא ומתן שיסגור אותו כאן בחצי מזה.
זה לא 1 או 0.

לצורך המחשה, סלמני, אני מניח שהאופציה שלהם עליו היא גם סביב המיליון יורו, אם היום הם מציעים חצי מזה יש פה מישהו שאומר לא?
אני בספק.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

nitsande כתב:
13 מרץ 2023, 13:53
יכול להיות שאלונה תגיד לא מוכנה לממש במיליון יורו ויפתח משא ומתן שיסגור אותו כאן בחצי מזה.
זה לא 1 או 0.

לצורך המחשה, סלמני, אני מניח שהאופציה שלהם עליו היא גם סביב המיליון יורו, אם היום הם מציעים חצי מזה יש פה מישהו שאומר לא?
אני בספק.
+1
אני חושב שהוא חתום שם יותר מעונה אז אפשר לבקש גם להשאיל באותה אופציה ובאותו מחיר (שכר עונתי) לעוד עונה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

shovalb9 כתב:
13 מרץ 2023, 14:05
+1
אני חושב שהוא חתום שם יותר מעונה אז אפשר לבקש גם להשאיל באותה אופציה ובאותו מחיר (שכר עונתי) לעוד עונה.
הרעיון זה שמה שמשלמים על ההשאלה יורד ממחיר האופציה.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

nitsande כתב:
13 מרץ 2023, 13:53
זה לא 1 או 0.

אני בספק.
דובר על זה כבר באחד האתרים ללא ספק מהלך שיותר מהגיוני שיקרה
וגם רצוי יהיה טעות לוותר עליו

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

זה אותו מקרה כמו עם אקולטסה.
כישרון אדיר ששיחק בנבחרות הצעירות, בסוף לא יתפתח למקום שהיה אמור להיות עקב בעיות מנטליות ופציעות.

זה הימור הרבה יותר הגיוני מאשר להביא את סולמני שהוא מבוגר ממנו בכמה שנים.
הוא בעונה מצויינת מלבד המשחקים האחרונים, אני הייתי מהמר עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

השאלה היחידה מבחינתי היא האם מאמינים בשאפי או לא.
ברור שהפלייאוף העליון חשוב, וחלק מהעניין זה לראות שחקן מתפקד במאני טיים, אבל מדובר בסך הכל ב - 10 משחקים.
בסופו של דבר, בגלל הגיל שלו, בגלל הרזומה שלו, בגלל הדברים שהוא כן הראה, צריך להתייחס אליו כפרויקט של המועדון.
באופן אישי, אני חושב שמועדון שמשאיר שחקן ברמה של אנסה עוד שנה בסגל למרות שכולנו מבינים מה הרף שלו ומה הבנת המשחק שלו, יכול לקחת הימור ולהשאיר פרוספקט כמו שאפי, גם אם זה אומר שבמשחקים מסוימים הוא לא יפתח בהרכב (מה שפעם נקרא "הזר השישי").
נכון שיש כאן השקעה כספית שצריך להוציא בניגוד לאנסה שהכסף עליו כבר שולם, אבל מהצד השני אם מדברים על מכירת שחקנים והכנסת כסף, אין לנו שחקן אחר שמתקרב לשאפי מבחינת הסיכוי למכירה עתידית ברווח גדול, כי שילוב של הרזומה שלו עם הגיל שלו יכול להוביל להצעות מאוד יפות אם יתפוצץ כאן (בהנחה ונחפש בסיטואציה כזאת למכור במקום להחתים על חוזה ארוך טווח).

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
13 מרץ 2023, 13:38

+11
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חבל על הגול שלקחו לו.
היה שם מהלך גדול שאמור היה להחזיר אותו לעניינים.
גם לופז הכניס רוחב טוב, לשם שינוי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אחח איזו שמחה הייתה ביציע בגול שלו. כמה שכולם רוצים לראות אותו שוב חוזר ליכולת של תחילת העונה.
נקווה שיעבדו איתו חזק בפגרה כי הוא יכול לשנות את העונה שלנו לטובה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

באסה של החיים הפסילה הביזיונית הזאת, עד שהוא נתן סיומת איכותית ממש

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

גול של מסי

שלח תגובה