שאפי סוליימאנוב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
AG77
Title: קרייזי-רד

Re: שאפי סוליימאנוב

שליחה על ידי AG77 »

תהיה טעות לא להשאיר אותו לעוד עונה אם אין דמי השאלה/דמי השאלה נמוכים
הוכיח העונה שיש פוטנציאל והוא התחבר לעיר ולקבוצה, אז סיכוי גבוה שהעונה השנייה שלו תהיה טובה יותר.

*נכון עוד יותר כשלוקחים בחשבון גם את אחוזי הפגיעה שלנו בזרים לחלק הההתקפי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
02 יוני 2023, 11:10
דמי ההשאלה?
החוזה של שאפי אצלנו היה 300 אלף יורו (הרוסים השתתפו בעלות החוזה כי אצלם הוא הרוויח יותר) ושילמנו עוד 100 אלף יורו דמי השאלה (עם אופציה לרכישה).
ממה שהבנתי, הרוסים בנו על זה שעונש ההשעיה יופחת בערעור. אחרי שהשאירו את העונש, הם בבעיה, זה סנדל אותם...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שחקן עם הרבה חסרונות ומצד שני פוטנציאל.
מורחק מחצי סיבוב.

אני עדיין לא בעד, כל עוד פאון נשאר פה.
אם היה אפשר להשאיר את שאפי ולהשאיל את הרומני הייתי הולך על זה.

לחוליה הכי חלשה בקבוצה לא יספיק רק חיזוק אחד.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

המצב איתו בעייתי בגלל ההרחקה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
02 יוני 2023, 11:32
שחקן עם הרבה חסרונות ומצד שני פוטנציאל.
מורחק מחצי סיבוב.

אני עדיין לא בעד, כל עוד פאון נשאר פה.
אם היה אפשר להשאיר את שאפי ולהשאיל את הרומני הייתי הולך על זה.

לחוליה הכי חלשה בקבוצה לא יספיק רק חיזוק אחד.
+1

אי אפשר גם שאפי וגם פאון ובבחירה ביניהם אני מעדיף את שאפי. מרגיש לי שיש סיכוי טוב להתפוצצות שלו לעומת הסולידיות ולא יותר של פאון.
ברור לי שבחרו כבר אחרת. אולי אם יגדילו את מכסת הזרים אפשר יהיה להשאיר גם את שאפי.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

תראו ...
זה לא שהוא לא ישחק בכלל .
בהנחה שהעונש שלו תופס רק למשחקי ליגה ( ללא טוטו ) ובאנלוגיה לעונה שעברה -

רבע גמר הטוטו החל כבר ב-16.7
קונפרנס אירופה החל ב-21.7
מחזור 1 בליגה החל ב-28.8 ומחזור 7 התקיים ב-10.10 .

אם נעלה לבתים בקונפרנס שאפי ישחק ויישאר בכושר משחק גם אם לא ישחק בליגה . אלו יהיו 7 מחזורים שבהם בהעדרותו יצטרכו לנהל את הסגל מהודק יותר ולתעדף חשיבות משחקים כי לסרוגין יהיו משחקי ליגה-אירופה-ליגה-אירופה ככה עד נובמבר .
ובואו נאמר את האמת - אם מתוך 7 משחקים 4 יהיו בבית למשל אנחנו צריכים לנצח אותם עם או בלי שאפי . טרנר זה כוח ואיבדנו אותו קצת בעונה האחרונה . מתוך 3 משחקי חוץ שייוותרו לו נצטרך לראות מול מי היריבה וגם שם אני מעריך ( ולאור הניקוד הנהדר שצברנו בעונה האחרונה בחוץ ) שנהיה עדיפים איתו או בלעדיו .
עכשיו אני לא אומר שאם אפשר להסתדר בלעדיו אז למה להשאיר אותו . תחשבו שזה כמו שחקן שמגיע , נפצע , נעדר וחוזר בחלון של ינואר כאילו כחיזוק . אבל שידעו כולם שיש לזה מחיר לפשרה שלנו .
אם הרוסים אומרים שנסתדר על הכסף ובמיוחד אם יאשרו זר 7 , לא רואה סיבה שהוא לא צריך להישאר . כמובן שחייב להכניס סעיף של התנהגות . בכל מקרה דומה - החוזה מבוטל .
אבל שוב - עצם העובדה שמי שערער על העונש זה שאפי עצמו ולא המועדון מעידה על הכיוון .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
02 יוני 2023, 20:10
תראו ...
זה לא שהוא לא ישחק בכלל .
בהנחה שהעונש שלו תופס רק למשחקי ליגה ( ללא טוטו ) ובאנלוגיה לעונה שעברה -

רבע גמר הטוטו החל כבר ב-16.7
קונפרנס אירופה החל ב-21.7
מחזור 1 בליגה החל ב-28.8 ומחזור 7 התקיים ב-10.10 .

אם נעלה לבתים בקונפרנס שאפי ישחק ויישאר בכושר משחק גם אם לא ישחק בליגה . אלו יהיו 7 מחזורים שבהם בהעדרותו יצטרכו לנהל את הסגל מהודק יותר ולתעדף חשיבות משחקים כי לסרוגין יהיו משחקי ליגה-אירופה-ליגה-אירופה ככה עד נובמבר .
ובואו נאמר את האמת - אם מתוך 7 משחקים 4 יהיו בבית למשל אנחנו צריכים לנצח אותם עם או בלי שאפי . טרנר זה כוח ואיבדנו אותו קצת בעונה האחרונה . מתוך 3 משחקי חוץ שייוותרו לו נצטרך לראות מול מי היריבה וגם שם אני מעריך ( ולאור הניקוד הנהדר שצברנו בעונה האחרונה בחוץ ) שנהיה עדיפים איתו או בלעדיו .
עכשיו אני לא אומר שאם אפשר להסתדר בלעדיו אז למה להשאיר אותו . תחשבו שזה כמו שחקן שמגיע , נפצע , נעדר וחוזר בחלון של ינואר כאילו כחיזוק . אבל שידעו כולם שיש לזה מחיר לפשרה שלנו .
אם הרוסים אומרים שנסתדר על הכסף ובמיוחד אם יאשרו זר 7 , לא רואה סיבה שהוא לא צריך להישאר . כמובן שחייב להכניס סעיף של התנהגות . בכל מקרה דומה - החוזה מבוטל .
אבל שוב - עצם העובדה שמי שערער על העונש זה שאפי עצמו ולא המועדון מעידה על הכיוון .
קצת בעייתי לבנות את העונה והכשירות של השחקן על אם נעפיל לבתים. תזכור גם שהעונה חוזרים לשחק בבתים כל שבועיים בין ספטמבר לדצמבר ולא מדי שבוע כמו שהיה השנה.
זה בלי להתייחס לעובדה שגם בלי ההשעיה החתמה שלו היא סיכון לא קטן בכלל על סמך העונה שהוא נתן פה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בינתיים ברוסיה מדווחים שרובין קאזאן (עלתה לליגה הראשונה ברוסיה) מעוניינת בו ושהוא לא אמור להישאר בישראל.
גם לפי הראיונות של ברדה זה נראה שינסו להשאיר אותו רק אם העונש יופחת. 7 משחקים בלי הזר המרכזי שלך בהתקפה זה לא רציני, וזה מבלי שהתחלנו לדבר על העניין המקצועי ועל זה שכולם יטרגטו אותו מעכשיו ועד סוף הקריירה כטרף קל לקבל אדום.
עדיף להתקדם ובכל מקרה ההתקפה צריכה רענון מאסיבי. אם בישראלים אי אפשר לגעת אז לפחות שינסו בזרים.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

חושש שאנחנו מפספסים אותו.
אני די בטוח שאם קלימלה או פאון לא חתומים לעונה הבאה, הוא היה נשאר (ויש גם את סלמאני)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אגב, אם רוצים אותו, יכולים לסגור על מעבר לא בתחילת העונה, והוא יתחיל לרצות את העונש לכאורה ברוסיה, כשהליגה שם מתחילה ב 23/7.
בפועל, יכול להתאמן אצלינו, ולסכם נניח שהוא עובר רק לקראת הפלייאוף בליגה האירופית, אם נגיע לשם, או שבוע אחרי אם לא נגיע, ואז נשארים לו רק 1-2 משחקים לעונש.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

gooner כתב:
06 יוני 2023, 18:49
אגב, אם רוצים אותו, יכולים לסגור על מעבר לא בתחילת העונה, והוא יתחיל לרצות את העונש לכאורה ברוסיה, כשהליגה שם מתחילה ב 23/7.
בפועל, יכול להתאמן אצלינו, ולסכם נניח שהוא עובר רק לקראת הפלייאוף בליגה האירופית, אם נגיע לשם, או שבוע אחרי אם לא נגיע, ואז נשארים לו רק 1-2 משחקים לעונש.
יופי של תרגיל :השתחוות:
החסרון שלא יוכל לשחק במשחקים הראשונים באירופה?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:
06 יוני 2023, 18:54
יופי של תרגיל :השתחוות:
החסרון שלא יוכל לשחק במשחקים הראשונים באירופה?
כן, אבל אפשר לשחק עם זה, ובהתאם להגרלות גם באירופה וגם בליגה, להחליט מתי להעביר אותו, כך שירצה יותר מהעונש ברוסיה.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

נו אבל איך זה נראה ששחקן "מוביל" לא מתאמן עם הקבוצה ( כי הוא ברוסיה ) ופתאום נוחת ישר להרכב ( באירופה ) ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

לפי מה שראיתי בטוויטר רובין קאזאן רוצה אותו

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

4 לב אדום כתב:
06 יוני 2023, 19:05
נו אבל איך זה נראה ששחקן "מוביל" לא מתאמן עם הקבוצה ( כי הוא ברוסיה ) ופתאום נוחת ישר להרכב ( באירופה ) ?
לא יודע אם יש בעייה שייתאמן עם הקבוצה, אם זה חלק מההסכם.
אפשר לקרוא לזה "בחופשה בישראל בשל ההרחקה, ושומר על כושר עם קבוצתו הקודמת"

שלח תגובה