שליליות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: שליליות

שליחה על ידי dor69 »

shacharb כתב:
26 אוגוסט 2022, 18:33
התשובה שלך בדיוק מוכיחה את מה שהוא כתב.
למה לחפש תמיד את השלילי?
הוא לא אמר שצריך רק לשבח וכו', אבל הקטילות הבילתי פוסקות
והמשקפיים עם הפילטר השחור שיש פה בהרבה פוסטים ממש מוציאות חשק להגיב.
באמת, לא בשביל לקטול או משהו כזה.
סך הכל זאת לא פתיחת עונה מזוויעה, נכון?
וכולם באמת רוצים בהצלחת הקבוצה.
ביקורת מתבקשת, זה נכון, אבל גם הסתכלות כללית על המצב ולאן הגענו לפני שהעונה בכלל נפתחה.
נכון, יש הרבה דברים שצריך לתקן, אבל אפשר גם לפרגן.
אני מחמיא למי שצריך מתי שצריך ומבקר את מי שצריך מתי שצריך. אם יש לכם השגות בנושאים מסויימים אפשר לדון בזה כמו בני אדם ולא לצייר את כל המבקרים כטרמפיסטים ממורמרים, כפויי טובה ורשעים שבטח הולכים עכשיו לרסס בצהלה ״אלונה לכי״. סך הכל רוצים לראות את המועדון שלנו מצטיין בכל פרמטר, איפה זה שלילי? להפך זה הכי אופטימי בעולם לחשוב שאנחנו יכולים להתקדם עוד וזה הכי מובן בעולם שהתנהלות לא בריאה מתסכלת אוהדים.
מי שמביא את האנרגיות האלה למגרש זה שלו, אני חושב שכל עוד אני מצטרד מעידוד לפחות פעם בשבוע (=אנרגיות טובות באיצטדיון) וכל עוד אני מכבד בשפה שלי אני ״הרווחתי״ את הזכות להגיד את דעתי.

אתם מתלוננים על פסימיזם ואנחנו מרגישים כאילו יש פה איזה משטרת מחשבות שתיפול עליך כל פעם שתבקר. תקלילו את השיח ודבר לגופו של עניין, אתם לא אוהדים יותר מאף אחד אם אתם תמיד מגנים על אוטומט

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אגב מי שעוקב אחרי תגובות (לפחות לגבי עצמי אני מעיד) יודע שמי שראוי לסופרלטיבים או הנחות מקבל אותם מפה עד לונדון

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
26 אוגוסט 2022, 18:46
אני מחמיא למי שצריך מתי שצריך ומבקר את מי שצריך מתי שצריך. אם יש לכם השגות בנושאים מסויימים אפשר לדון בזה כמו בני אדם ולא לצייר את כל המבקרים כטרמפיסטים ממורמרים, כפויי טובה ורשעים שבטח הולכים עכשיו לרסס בצהלה ״אלונה לכי״. סך הכל רוצים לראות את המועדון שלנו מצטיין בכל פרמטר, איפה זה שלילי? להפך זה הכי אופטימי בעולם לחשוב שאנחנו יכולים להתקדם עוד וזה הכי מובן בעולם שהתנהלות לא בריאה מתסכלת אוהדים.
מי שמביא את האנרגיות האלה למגרש זה שלו, אני חושב שכל עוד אני מצטרד מעידוד לפחות פעם בשבוע (=אנרגיות טובות באיצטדיון) וכל עוד אני מכבד בשפה שלי אני ״הרווחתי״ את הזכות להגיד את דעתי.

אתם מתלוננים על פסימיזם ואנחנו מרגישים כאילו יש פה איזה משטרת מחשבות שתיפול עליך כל פעם שתבקר. תקלילו את השיח ודבר לגופו של עניין, אתם לא אוהדים יותר מאף אחד אם אתם תמיד מגנים על אוטומט
+1

טופיק מיותר

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

שיש כתב:
26 אוגוסט 2022, 19:49
+1

טופיק מיותר
בעיניך מיותר. כנראה שלא כולם חושבים ככה.
מכבד את זכותך לחשוב ככה.
אבל לא מסכים.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

שיש כתב:
26 אוגוסט 2022, 19:49
+1

טופיק מיותר
-1

טופיק גברי (;

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב:
26 אוגוסט 2022, 18:24
שמע אתה גדול. נתת דוגמא נהדרת למה שפותח האשכול התכוון ובדיוק באשכול הנכון.
החיים הם לא שושנים ודובדבנים, אם אתם רוצים לקבל פה רק מחמאות זה לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

dor69 כתב:
26 אוגוסט 2022, 18:46

+200

יש הבדל בין להתמרמר על כל דבר לבין לבקר מקצועית דברים שיכולים להיראות טוב יותר.
אנחנו אוהדים והביקורת שלנו מקצועית צריכה להישמע ובהרבה מאוד מקרים לא רק פה בארץ, לא רק אצלנו ספציפית גם בעולם, הדעה של הקהל מצילה קבוצות, עוזרת למועדון לחשוב נכון יותר. כמו שבפוליטיקה האזרחים משמיעים את קולם ומבקרים כדי לשנות.
אם לא הקהל ב-2015 טוני וואקמה לא מגיע לב"ש, אם לא הקהל אלישע לא מחתים את ג'ון אוגו (כיווץ שריר בגביע הטוטו ונתן יכולת מדהימה, רצה לשחרר אותו), אם לא הקהל והביקורת על נושא הכרטיסים מול מכבי אתם עד עכשיו בוכים שאין הגרלות ורק מקורבים זוכים,
אם לא הקהל אין כיסאות אדומים, אם לא הקהל בכר לא היה מגיע לפה, ברדה ומליקסון לא חוזרים. אז הקהל זה אנחנו וגם אם בפורום אוהדים אנחנו מבקרים זה לא אומר שבמגרש אנחנו מוציאים רעל ומקללים, תאמינו לי בואו שבו לידי במזרחי ותראו איך כל הגוש שלי על הרגליים ברוב המשחק, האיזור היחיד בשער 6 שלא רוצים לשבת. אל תטיפו לאף אחד על ביקורת, לא כל ביקורת היא התמרמרות, יש פה אנשים ווינרים (לא אומר שאחרים לא) שרוצים עוד להשתפר מקצועית, התנהלותית ובכל תחום שהוא, למה רוצים להשתפר? כי מרגישים שיש לנו את הכלים, יש לנו בעלים עם כסף שמשקיעה ובעיקר השקיעה המון בעבר הלא רחוק ובצורה הרבה יותר חכמה וזה הביא הישגים מטורפים, 3 אליפויות, אירופה בצורה הכי יפה שיש וזה לא קרה סתם, זה קרה כי אז הייתה דרך באמת טובה וחכמה. רוצים לחזור לשם, יש בזה משהו רע? אפשר לעשות את זה, לא תמיד נהיה במצב כמועדון שיכול להרשות לעצמו להשתפר ולכן צריך לנצל את הזמן הזה. תפסיקו להטיף למי שרוצה להשתפר, תנסו לראות את הדעה של מי שמבקר ככאלה שרוצים לשפר, אנחנו כותבים בפורום סגור של אוהדים רק שלנו, אם כאן לא נוכל לשפוך ולהביע דעה מקצועית ולפעמים גם קצת מעבר על התנהלות ותחומים נוספים שקשורים למועדון אז איפה נביע? זה בינינו. אולי תראו מהצד שלנו שגם לנו מפריע שאתם רק מגנים ומגנים ומגנים ומבחינתכם יש תארים אז הכל ורוד. אנחנו לא מטיפים לכם על זה כל הזמן, אנחנו מנסים לנהל איתכם דיונים רציניים ואתם מבטלים את הדעה שלנו בשנייה עם מילים כמו "מרמור", "אינטרסים" וכל מיני שטויות. תפסיקו להשתיק אחד את השני, זה פורום כדי להביע דעה, התחלתם עוד אז עם דר שכל הודעה שלו הייתם יורדים עליו ואתם עושים את זה לעוד משתמשים, לא נעים לכם לקרוא הודעה? תגיבו עניינית או דלגו הלאה, לא תמיד זה חייב להיעשות בדרך מכוערת שיורדת לפסים אישיים או שלא נוגעת מקצועית במה שנכתב. מקווה שמשהו קטן ממה שכתבתי יחלחל לכל אחד פה משני הצדדים של הדעות. באמת בקטע טוב, לכולנו יש מטרה אחת אז שחררו הטפות ותנסו להבין כמה שאפשר את הצד השני. אם תדברו פה מקצועית נטו יהיה הרבה יותר כיף לכתוב פה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yakar כתב:
26 אוגוסט 2022, 12:34
עם כל הכבוד, היה לנו המון מזל עם ההגרלה של הרומנים. לא היינו צריכים להגיע לפנדלים. בטוח שמכבי, חיפה ואילו נתניה עוברים אותם בצורה יותר חלקה. לא שהם חלשים יותר מידי (4-5 אצלנו) אבל אני מצפה מאיתנו להתמודד יותר טוב נגד קבוצות כאלה.
לא הבנתי, הסגל הנוכחי שלנו שווה יותר מ3-4 בארץ?
אתה מתחרה איכשהו בתקציבים או בסגלים של חיפה ות"א?
הגיוני להגיע לפנדלים עם קבוצה שאתה בעצמך אומר ששווה 4-5 (גם בעיני).
לא היה חסר הרבה שגם נעלה בלי זה. באופן כללי, חושב שנראינו ביום חמישי האחרון הרבה יותר טוב ממשחקים קודמים שבהם יזמנו הרבה פחות.

לאט לאט, כשסופסוף יסיימו לחזק את הסגל - אני מאמין שהדברים ייראו הרבה יותר טוב (על זה יש ביקורת מוצדקת - העובדה שאנחנו עדיין לא עם סגל מלא ומוכן היא מחדל).
אני חושב גם שברדה נוקט בגישה שונה בנוקאאוט למרות שהDNA שלו הרבה יותר התקפי. (אני לא בהכרח מסכים, אבל מבין את הרציונל)

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אפשר להביע התמרמרות על בניית הסגל אבל לדעתי זה לא שלא רצו אלה יותר דברים שלא הלכו מכל מיני סיבות.
אולי מחכים על הזר האחרון לאיזה בינגו שרק הנסיבות וסגירת החלונות באירופה הביאו אותו לפה.

בקשר למשחקים באירופה נכון לא שיחקנו כדורגל מבריק אבל הבאנו תוצאות.
גם מול קאריובה שאנחנו אולי טובים מהם במעט ונגררנו לפנדלים זה קורה, גם שניצחנו את אינטר פעמיים לא היינו קרובים להיות ברמה שלהם, אותו דבר סאותהמפטון, אולימיפאקוס ושות'.
כלומר לא מספיק להיות קבוצה טובה יותר, צריך לדעת איך לעלות כששתי הקבוצות משחקות על תוצאות.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ran כתב:
27 אוגוסט 2022, 00:03
+200

יש הבדל בין להתמרמר על כל דבר לבין לבקר מקצועית דברים שיכולים להיראות טוב יותר.
אנחנו אוהדים והביקורת שלנו מקצועית צריכה להישמע ובהרבה מאוד מקרים לא רק פה בארץ, לא רק אצלנו ספציפית גם בעולם, הדעה של הקהל מצילה קבוצות, עוזרת למועדון לחשוב נכון יותר. כמו שבפוליטיקה האזרחים משמיעים את קולם ומבקרים כדי לשנות.
אם לא הקהל ב-2015 טוני וואקמה לא מגיע לב"ש, אם לא הקהל אלישע לא מחתים את ג'ון אוגו (כיווץ שריר בגביע הטוטו ונתן יכולת מדהימה, רצה לשחרר אותו), אם לא הקהל והביקורת על נושא הכרטיסים מול מכבי אתם עד עכשיו בוכים שאין הגרלות ורק מקורבים זוכים,
אם לא הקהל אין כיסאות אדומים, אם לא הקהל בכר לא היה מגיע לפה, ברדה ומליקסון לא חוזרים. אז הקהל זה אנחנו וגם אם בפורום אוהדים אנחנו מבקרים זה לא אומר שבמגרש אנחנו מוציאים רעל ומקללים, תאמינו לי בואו שבו לידי במזרחי ותראו איך כל הגוש שלי על הרגליים ברוב המשחק, האיזור היחיד בשער 6 שלא רוצים לשבת. אל תטיפו לאף אחד על ביקורת, לא כל ביקורת היא התמרמרות, יש פה אנשים ווינרים (לא אומר שאחרים לא) שרוצים עוד להשתפר מקצועית, התנהלותית ובכל תחום שהוא, למה רוצים להשתפר? כי מרגישים שיש לנו את הכלים, יש לנו בעלים עם כסף שמשקיעה ובעיקר השקיעה המון בעבר הלא רחוק ובצורה הרבה יותר חכמה וזה הביא הישגים מטורפים, 3 אליפויות, אירופה בצורה הכי יפה שיש וזה לא קרה סתם, זה קרה כי אז הייתה דרך באמת טובה וחכמה. רוצים לחזור לשם, יש בזה משהו רע? אפשר לעשות את זה, לא תמיד נהיה במצב כמועדון שיכול להרשות לעצמו להשתפר ולכן צריך לנצל את הזמן הזה. תפסיקו להטיף למי שרוצה להשתפר, תנסו לראות את הדעה של מי שמבקר ככאלה שרוצים לשפר, אנחנו כותבים בפורום סגור של אוהדים רק שלנו, אם כאן לא נוכל לשפוך ולהביע דעה מקצועית ולפעמים גם קצת מעבר על התנהלות ותחומים נוספים שקשורים למועדון אז איפה נביע? זה בינינו. אולי תראו מהצד שלנו שגם לנו מפריע שאתם רק מגנים ומגנים ומגנים ומבחינתכם יש תארים אז הכל ורוד. אנחנו לא מטיפים לכם על זה כל הזמן, אנחנו מנסים לנהל איתכם דיונים רציניים ואתם מבטלים את הדעה שלנו בשנייה עם מילים כמו "מרמור", "אינטרסים" וכל מיני שטויות. תפסיקו להשתיק אחד את השני, זה פורום כדי להביע דעה, התחלתם עוד אז עם דר שכל הודעה שלו הייתם יורדים עליו ואתם עושים את זה לעוד משתמשים, לא נעים לכם לקרוא הודעה? תגיבו עניינית או דלגו הלאה, לא תמיד זה חייב להיעשות בדרך מכוערת שיורדת לפסים אישיים או שלא נוגעת מקצועית במה שנכתב. מקווה שמשהו קטן ממה שכתבתי יחלחל לכל אחד פה משני הצדדים של הדעות. באמת בקטע טוב, לכולנו יש מטרה אחת אז שחררו הטפות ותנסו להבין כמה שאפשר את הצד השני. אם תדברו פה מקצועית נטו יהיה הרבה יותר כיף לכתוב פה.
+++
תתפלאו לשמוע שללא ביקורת לעולם לא נשתפר . מזל שיש ביקורת ( וכן , לפעמים היא לא עניינית וגם זה קורה ) ותהיו בטוחים שהדברים מחלחלים למועדון . מה הוא מחליט לעשות עם זה - זה כבר עניין אחר .
כולם רוצים שהמועדון יצליח גם אם משאביו מוגבלים . רוצים הישגים ? תלמדו לקבל ביקורת ולהקשיב לשיח בקהל . יש אנשים בקהל שזו העבודה שלהם ( שיווק , מכירות וכד' ) ובטוח מבינים טוב יותר ממי שיושב במועדון . זה מתסכל שדברים צולעים ומבוצעים בבינוניות .
בלי הביקורת שחקנים לא היו נוחתים פה , לא היה פאן-זון , לא אפליקציה ולא עוד מלא דברים .
פסימיות מריחים מקילומטר - זה לא המקרה . תתקדמו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברור. בלי ביקורת של אוהדים שחלקם לא מגיעים אפילו למשחקים אלונה הייתה ממשיכה להשקיע מיליוני שקלים ולהסתפק במקום 3-4. פראיירית טמבלית שכזאת.
יש אנשים מטומטמים בקהל. כאלה שלא עשו דבר וחצי דבר בחייהם, בטח שלא ניהלו קבוצה ולקחו אליפויות, אבל הם יודעים הכי טוב.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

הקהל הציל את בארסה מקריסה כללית , הקהל חייב לדעת לבקר ולהביע דעה, במיוחד שהיא מוצדקת .
אם נמשיך להתעלם, ימשיכו להשתין עלינו בקשת.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

yosisa כתב:
27 אוגוסט 2022, 11:16
הקהל הציל את בארסה מקריסה כללית , הקהל חייב לדעת לבקר ולהביע דעה, במיוחד שהיא מוצדקת .
אם נמשיך להתעלם, ימשיכו להשתין עלינו בקשת.
למה? אתה מרגיש שמשתינים עליך בקשת?
תבדוק שאתה לא מנוי רגע בשער 5 בלומפילד ותחזור אליי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ביקורת עניינית שנאמרת בצורה מכובדת - לא רק שלגיטימית, גם הכרחית להתפתחות של מועדון.

מי שזה צורם לו בעיניים הבעיה כנראה אצלו.
אז פשוט תדלגו.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

זה הכיף בכדורגל, שכל אוהד יכול להיות מאמן ויש 12 אלף דיעות, וביקורות, גם שליליות.
ברגע שכדורגל יהפוך למשחק ללא קונפליקטים ושקט ושלווה, סביר שזה לא יעניין אף אחד
כדורגלן חייב לדעת לתפקד גם ששורקים לו בוז וגם שמקללים אותו (נגד קללות).

שלח תגובה